• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !  • Z powodu awarii tramwaju linii 10 na ul. Jana z Kolna za przystankiem Stocznia SKM w kierunku do Nowego Portu, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 10.
22:26
Kurs nr 2 do Jankowo
Dworzec Główny05:16
Dworzec Główny05:19
Brama Wyżynna05:21
Toruńska05:23
Zaroślak05:24
Brama Oruńska05:25
Stare Szkoty05:26
Sandomierska05:27
Ptasia05:29
Małomiejska05:31
Platynowa05:33
Łostowice Świętokrzyska05:36
Łódzka05:37
Niepołomicka05:39
Wieżycka05:40
Osiedle Świętokrzyskie05:42
Osiedle Olimp05:43
Starowiejska [GDA]05:44
Kasztelańska05:45
Szlachecka05:46
Jankowo05:48
Kurs nr 3 do Dworzec Główny
Jankowo06:00
Szlachecka06:02
Kasztelańska06:03
Starowiejska [GDA]06:04
Osiedle Olimp06:05
Osiedle Świętokrzyskie06:06
Wieżycka06:09
Niepołomicka06:10
Łódzka06:11
Łostowice Świętokrzyska06:12
Łostowice Świętokrzyska06:13
Świętokrzyska06:14
Platynowa06:15
Małomiejska06:17
Ptasia06:19
Sandomierska06:24
Stare Szkoty06:25
Brama Oruńska06:26
Zaroślak06:27
Toruńska06:29
Brama Wyżynna06:32
Dworzec Główny06:34
Kurs nr 4 do Jankowo
Dworzec Główny06:42
Dworzec Główny06:45
Brama Wyżynna06:48
Toruńska06:50
Zaroślak06:51
Brama Oruńska06:53
Stare Szkoty06:54
Sandomierska06:55
Ptasia06:58
Małomiejska07:00
Platynowa07:02
Łostowice Świętokrzyska07:05
Łódzka07:06
Niepołomicka07:08
Wieżycka07:09
Osiedle Świętokrzyskie07:12
Osiedle Olimp07:14
Starowiejska [GDA]07:15
Kasztelańska07:16
Szlachecka07:18
Jankowo07:20
Kurs nr 5 do Dworzec Główny
Jankowo07:20
Szlachecka07:22
Kasztelańska07:23
Starowiejska [GDA]07:24
Osiedle Olimp07:25
Osiedle Świętokrzyskie07:26
Wieżycka07:30
Niepołomicka07:32
Łódzka07:33
Łostowice Świętokrzyska07:34
Łostowice Świętokrzyska07:35
Świętokrzyska07:36
Platynowa07:37
Małomiejska07:39
Ptasia07:41
Sandomierska07:46
Stare Szkoty07:47
Brama Oruńska07:48
Zaroślak07:49
Toruńska07:51
Brama Wyżynna07:54
Dworzec Główny07:56
Kurs nr 6 do Jankowo
Dworzec Główny08:22
Dworzec Główny08:25
Brama Wyżynna08:28
Toruńska08:30
Zaroślak08:31
Brama Oruńska08:32
Stare Szkoty08:33
Sandomierska08:34
Ptasia08:36
Małomiejska08:38
Platynowa08:40
Łostowice Świętokrzyska08:43
Łódzka08:44
Niepołomicka08:46
Wieżycka08:47
Osiedle Świętokrzyskie08:49
Osiedle Olimp08:51
Starowiejska [GDA]08:52
Kasztelańska08:53
Szlachecka08:55
Jankowo08:57
Kurs nr 7 do Dworzec Główny
Jankowo09:03
Szlachecka09:05
Kasztelańska09:06
Starowiejska [GDA]09:07
Osiedle Olimp09:08
Osiedle Świętokrzyskie09:09
Wieżycka09:12
Niepołomicka09:13
Łódzka09:14
Łostowice Świętokrzyska09:15
Łostowice Świętokrzyska09:16
Świętokrzyska09:17
Platynowa09:18
Małomiejska09:19
Ptasia09:21
Sandomierska09:24
Stare Szkoty09:25
Brama Oruńska09:26
Zaroślak09:27
Toruńska09:28
Brama Wyżynna09:30
Dworzec Główny09:32
Kurs nr 8 do Jankowo
Dworzec Główny09:57
Dworzec Główny10:00
Brama Wyżynna10:03
Toruńska10:05
Zaroślak10:06
Brama Oruńska10:07
Stare Szkoty10:08
Sandomierska10:09
Ptasia10:11
Małomiejska10:13
Platynowa10:15
Łostowice Świętokrzyska10:18
Łódzka10:19
Niepołomicka10:21
Wieżycka10:22
Osiedle Świętokrzyskie10:24
Osiedle Olimp10:26
Starowiejska [GDA]10:27
Kasztelańska10:28
Szlachecka10:30
Jankowo10:32
Kurs nr 9 do Dworzec Główny
Jankowo10:33
Szlachecka10:35
Kasztelańska10:36
Starowiejska [GDA]10:37
Osiedle Olimp10:38
Osiedle Świętokrzyskie10:39
Wieżycka10:42
Niepołomicka10:43
Łódzka10:44
Łostowice Świętokrzyska10:45
Łostowice Świętokrzyska10:46
Świętokrzyska10:47
Platynowa10:48
Małomiejska10:49
Ptasia10:51
Sandomierska10:54
Stare Szkoty10:55
Brama Oruńska10:56
Zaroślak10:57
Toruńska10:58
Brama Wyżynna11:00
Dworzec Główny11:02
Kurs nr 10 do Jankowo
Dworzec Główny11:17
Dworzec Główny11:20
Brama Wyżynna11:23
Toruńska11:25
Zaroślak11:26
Brama Oruńska11:27
Stare Szkoty11:28
Sandomierska11:29
Ptasia11:31
Małomiejska11:33
Platynowa11:35
Łostowice Świętokrzyska11:38
Łódzka11:39
Niepołomicka11:41
Wieżycka11:42
Osiedle Świętokrzyskie11:44
Osiedle Olimp11:46
Starowiejska [GDA]11:47
Kasztelańska11:48
Szlachecka11:50
Jankowo11:52
Kurs nr 11 do Dworzec Główny
Jankowo11:58
Szlachecka12:00
Kasztelańska12:01
Starowiejska [GDA]12:02
Osiedle Olimp12:03
Osiedle Świętokrzyskie12:04
Wieżycka12:07
Niepołomicka12:08
Łódzka12:09
Łostowice Świętokrzyska12:10
Łostowice Świętokrzyska12:11
Świętokrzyska12:12
Platynowa12:13
Małomiejska12:14
Ptasia12:16
Sandomierska12:19
Stare Szkoty12:20
Brama Oruńska12:21
Zaroślak12:22
Toruńska12:23
Brama Wyżynna12:25
Dworzec Główny12:27
Kurs nr 12 do Jankowo
Dworzec Główny12:37
Dworzec Główny12:40
Brama Wyżynna12:43
Toruńska12:45
Zaroślak12:46
Brama Oruńska12:47
Stare Szkoty12:48
Sandomierska12:49
Ptasia12:51
Małomiejska12:53
Platynowa12:55
Łostowice Świętokrzyska12:58
Łódzka12:59
Niepołomicka13:01
Wieżycka13:02
Osiedle Świętokrzyskie13:04
Osiedle Olimp13:06
Starowiejska [GDA]13:07
Kasztelańska13:08
Szlachecka13:10
Jankowo13:12
Kurs nr 13 do Dworzec Główny
Jankowo13:38
Szlachecka13:40
Kasztelańska13:41
Starowiejska [GDA]13:42
Osiedle Olimp13:43
Osiedle Świętokrzyskie13:44
Wieżycka13:47
Niepołomicka13:48
Łódzka13:49
Łostowice Świętokrzyska13:50
Łostowice Świętokrzyska13:51
Świętokrzyska13:52
Platynowa13:53
Małomiejska13:54
Ptasia13:56
Sandomierska13:59
Stare Szkoty14:00
Brama Oruńska14:01
Zaroślak14:02
Toruńska14:03
Brama Wyżynna14:05
Dworzec Główny14:07
Kurs nr 14 do Jankowo
Dworzec Główny14:37
Dworzec Główny14:40
Brama Wyżynna14:43
Toruńska14:45
Zaroślak14:46
Brama Oruńska14:47
Stare Szkoty14:48
Sandomierska14:49
Ptasia14:52
Małomiejska14:54
Platynowa14:56
Łostowice Świętokrzyska14:59
Łódzka15:00
Niepołomicka15:02
Wieżycka15:03
Osiedle Świętokrzyskie15:06
Osiedle Olimp15:08
Starowiejska [GDA]15:09
Kasztelańska15:10
Szlachecka15:12
Jankowo15:14
Kurs nr 15 do Dworzec Główny
Jankowo15:38
Szlachecka15:40
Kasztelańska15:41
Starowiejska [GDA]15:42
Osiedle Olimp15:43
Osiedle Świętokrzyskie15:44
Wieżycka15:47
Niepołomicka15:49
Łódzka15:51
Łostowice Świętokrzyska15:52
Łostowice Świętokrzyska15:53
Świętokrzyska15:54
Platynowa15:55
Małomiejska15:56
Ptasia15:58
Sandomierska16:01
Stare Szkoty16:02
Brama Oruńska16:03
Zaroślak16:04
Toruńska16:05
Brama Wyżynna16:07
Dworzec Główny16:09
Kurs nr 16 do Jankowo
Dworzec Główny16:37
Dworzec Główny16:40
Brama Wyżynna16:43
Toruńska16:45
Zaroślak16:46
Brama Oruńska16:47
Stare Szkoty16:48
Sandomierska16:49
Ptasia16:52
Małomiejska16:54
Platynowa16:56
Łostowice Świętokrzyska16:59
Łódzka17:00
Niepołomicka17:02
Wieżycka17:03
Osiedle Świętokrzyskie17:05
Osiedle Olimp17:07
Starowiejska [GDA]17:08
Kasztelańska17:09
Szlachecka17:11
Jankowo17:13
Kurs nr 17 do Dworzec Główny
Jankowo17:38
Szlachecka17:40
Kasztelańska17:41
Starowiejska [GDA]17:42
Osiedle Olimp17:43
Osiedle Świętokrzyskie17:44
Wieżycka17:47
Niepołomicka17:48
Łódzka17:49
Łostowice Świętokrzyska17:50
Łostowice Świętokrzyska17:51
Świętokrzyska17:52
Platynowa17:53
Małomiejska17:54
Ptasia17:56
Sandomierska17:59
Stare Szkoty18:00
Brama Oruńska18:01
Zaroślak18:02
Toruńska18:03
Brama Wyżynna18:05
Dworzec Główny18:07
Kurs nr 18 do Jankowo
Dworzec Główny18:40
Dworzec Główny18:43
Brama Wyżynna18:46
Toruńska18:48
Zaroślak18:49
Brama Oruńska18:50
Stare Szkoty18:51
Sandomierska18:52
Ptasia18:54
Małomiejska18:56
Platynowa18:58
Łostowice Świętokrzyska19:01
Łódzka19:02
Niepołomicka19:04
Wieżycka19:05
Osiedle Świętokrzyskie19:07
Osiedle Olimp19:09
Starowiejska [GDA]19:10
Kasztelańska19:11
Szlachecka19:13
Jankowo19:15
Kurs nr 19 do Dworzec Główny
Jankowo19:18
Szlachecka19:20
Kasztelańska19:21
Starowiejska [GDA]19:22
Osiedle Olimp19:23
Osiedle Świętokrzyskie19:24
Wieżycka19:27
Niepołomicka19:28
Łódzka19:29
Łostowice Świętokrzyska19:30
Łostowice Świętokrzyska19:31
Świętokrzyska19:32
Platynowa19:33
Małomiejska19:34
Ptasia19:35
Sandomierska19:38
Stare Szkoty19:39
Brama Oruńska19:40
Zaroślak19:41
Toruńska19:42
Brama Wyżynna19:44
Dworzec Główny19:46
Kurs nr 20 do Jankowo
Dworzec Główny20:00
Dworzec Główny20:03
Brama Wyżynna20:06
Toruńska20:08
Zaroślak20:09
Brama Oruńska20:10
Stare Szkoty20:11
Sandomierska20:12
Ptasia20:14
Małomiejska20:16
Platynowa20:18
Łostowice Świętokrzyska20:21
Łódzka20:22
Niepołomicka20:24
Wieżycka20:25
Osiedle Świętokrzyskie20:27
Osiedle Olimp20:29
Starowiejska [GDA]20:30
Kasztelańska20:31
Szlachecka20:32
Jankowo20:34
Kurs nr 21 do Dworzec Główny
Jankowo20:38
Szlachecka20:40
Kasztelańska20:41
Starowiejska [GDA]20:42
Osiedle Olimp20:43
Osiedle Świętokrzyskie20:44
Wieżycka20:47
Niepołomicka20:48
Łódzka20:49
Łostowice Świętokrzyska20:50
Łostowice Świętokrzyska20:51
Świętokrzyska20:52
Platynowa20:53
Małomiejska20:54
Ptasia20:55
Sandomierska20:57
Stare Szkoty20:58
Brama Oruńska20:59
Zaroślak21:00
Toruńska21:01
Brama Wyżynna21:03
Dworzec Główny21:05
Kurs nr 22 do Jankowo
Dworzec Główny21:30
Dworzec Główny21:33
Brama Wyżynna21:35
Toruńska21:37
Zaroślak21:38
Brama Oruńska21:39
Stare Szkoty21:40
Sandomierska21:41
Ptasia21:43
Małomiejska21:45
Platynowa21:47
Łostowice Świętokrzyska21:50
Łódzka21:51
Niepołomicka21:53
Wieżycka21:54
Osiedle Świętokrzyskie21:56
Osiedle Olimp21:57
Starowiejska [GDA]21:58
Kasztelańska21:59
Szlachecka22:00
Jankowo22:02
Kurs nr 23 do Dworzec Główny
Jankowo22:08
Szlachecka22:10
Kasztelańska22:11
Starowiejska [GDA]22:12
Osiedle Olimp22:13
Osiedle Świętokrzyskie22:14
Wieżycka22:17
Niepołomicka22:18
Łódzka22:19
Łostowice Świętokrzyska22:20
Łostowice Świętokrzyska22:21
Świętokrzyska22:22
Platynowa22:23
Małomiejska22:24
Ptasia22:25
Sandomierska22:27
Stare Szkoty22:28
Brama Oruńska22:29
Zaroślak22:30
Toruńska22:31
Brama Wyżynna22:33
Dworzec Główny22:35
Kurs nr 24 do Jankowo
Dworzec Główny22:40
Dworzec Główny22:43
Brama Wyżynna22:45
Toruńska22:47
Zaroślak22:48
Brama Oruńska22:49
Stare Szkoty22:50
Sandomierska22:51
Ptasia22:53
Małomiejska22:55
Platynowa22:57
Łostowice Świętokrzyska23:00
Łódzka23:01
Niepołomicka23:02
Wieżycka23:03
Osiedle Świętokrzyskie23:05
Osiedle Olimp23:06
Starowiejska [GDA]23:07
Kasztelańska23:08
Szlachecka23:09
Jankowo23:11
Kurs nr 25 do Dworzec Główny
Jankowo23:11
Szlachecka23:13
Kasztelańska23:14
Starowiejska [GDA]23:15
Osiedle Olimp23:16
Osiedle Świętokrzyskie23:17
Wieżycka23:20
Niepołomicka23:21
Łódzka23:22
Łostowice Świętokrzyska23:23
Łostowice Świętokrzyska23:24
Świętokrzyska23:25
Platynowa23:26
Małomiejska23:27
Ptasia23:28
Sandomierska23:30
Stare Szkoty23:31
Brama Oruńska23:32
Zaroślak23:33
Toruńska23:34
Brama Wyżynna23:36
Dworzec Główny23:38