• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
04:48
Kurs nr 1 do Jankowo
Dworzec Główny05:16
Dworzec Główny05:19
Brama Wyżynna05:21
Toruńska05:23
Elmet05:25
Zremb05:26
Sandomierska05:27
Ptasia05:29
Małomiejska05:30
Platynowa05:32
Łostowice Świętokrzyska05:35
Łódzka05:36
Niepołomicka05:37
Wieżycka05:39
Osiedle Świętokrzyskie05:41
Osiedle Olimp05:43
Starowiejska [GDA]05:44
Kasztelańska05:45
Szlachecka05:46
Jankowo05:48
Kurs nr 2 do Dworzec Główny
Jankowo06:00
Szlachecka06:02
Kasztelańska06:03
Starowiejska [GDA]06:06
Kowale Osiedle Olimp06:08
Osiedle Świętokrzyskie06:09
Wieżycka06:13
Niepołomicka06:15
Łódzka06:16
Łostowice Świętokrzyska06:17
Łostowice Świętokrzyska06:19
Świętokrzyska06:20
Platynowa06:21
Małomiejska06:22
Ptasia06:24
Sandomierska06:29
Zremb06:30
Elmet06:31
Toruńska06:34
Brama Wyżynna06:36
Dworzec Główny06:38
Kurs nr 3 do Jankowo
Dworzec Główny06:42
Dworzec Główny06:45
Brama Wyżynna06:47
Toruńska06:49
Elmet06:51
Zremb06:52
Sandomierska06:53
Ptasia06:55
Małomiejska06:56
Platynowa06:58
Łostowice Świętokrzyska07:02
Łódzka07:03
Niepołomicka07:04
Wieżycka07:06
Osiedle Świętokrzyskie07:09
Osiedle Olimp07:11
Starowiejska [GDA]07:12
Kasztelańska07:13
Szlachecka07:15
Jankowo07:17
Kurs nr 4 do Dworzec Główny
Jankowo07:20
Szlachecka07:22
Kasztelańska07:23
Starowiejska [GDA]07:26
Kowale Osiedle Olimp07:28
Osiedle Świętokrzyskie07:29
Wieżycka07:33
Niepołomicka07:35
Łódzka07:36
Łostowice Świętokrzyska07:37
Łostowice Świętokrzyska07:39
Świętokrzyska07:40
Platynowa07:41
Małomiejska07:42
Ptasia07:44
Sandomierska07:49
Zremb07:50
Elmet07:51
Toruńska07:54
Brama Wyżynna07:56
Dworzec Główny07:58
Kurs nr 5 do Jankowo
Dworzec Główny08:22
Dworzec Główny08:25
Brama Wyżynna08:27
Toruńska08:29
Elmet08:31
Zremb08:32
Sandomierska08:33
Ptasia08:35
Małomiejska08:36
Platynowa08:38
Łostowice Świętokrzyska08:41
Łódzka08:42
Niepołomicka08:43
Wieżycka08:45
Osiedle Świętokrzyskie08:47
Osiedle Olimp08:49
Starowiejska [GDA]08:50
Kasztelańska08:51
Szlachecka08:53
Jankowo08:55
Kurs nr 6 do Dworzec Główny
Jankowo09:03
Szlachecka09:05
Kasztelańska09:06
Starowiejska [GDA]09:08
Kowale Osiedle Olimp09:10
Osiedle Świętokrzyskie09:11
Wieżycka09:14
Niepołomicka09:15
Łódzka09:16
Łostowice Świętokrzyska09:17
Łostowice Świętokrzyska09:18
Świętokrzyska09:19
Platynowa09:20
Małomiejska09:21
Ptasia09:23
Sandomierska09:26
Zremb09:27
Elmet09:28
Toruńska09:31
Brama Wyżynna09:33
Dworzec Główny09:35
Kurs nr 7 do Jankowo
Dworzec Główny09:57
Dworzec Główny10:00
Brama Wyżynna10:02
Toruńska10:04
Elmet10:06
Zremb10:07
Sandomierska10:08
Ptasia10:10
Małomiejska10:11
Platynowa10:13
Łostowice Świętokrzyska10:16
Łódzka10:17
Niepołomicka10:18
Wieżycka10:20
Osiedle Świętokrzyskie10:22
Osiedle Olimp10:24
Starowiejska [GDA]10:25
Kasztelańska10:26
Szlachecka10:28
Jankowo10:30
Kurs nr 8 do Dworzec Główny
Jankowo10:33
Szlachecka10:35
Kasztelańska10:36
Starowiejska [GDA]10:38
Kowale Osiedle Olimp10:40
Osiedle Świętokrzyskie10:41
Wieżycka10:44
Niepołomicka10:45
Łódzka10:46
Łostowice Świętokrzyska10:47
Łostowice Świętokrzyska10:48
Świętokrzyska10:49
Platynowa10:50
Małomiejska10:51
Ptasia10:53
Sandomierska10:56
Zremb10:57
Elmet10:58
Toruńska11:01
Brama Wyżynna11:03
Dworzec Główny11:05
Kurs nr 9 do Jankowo
Dworzec Główny11:17
Dworzec Główny11:20
Brama Wyżynna11:22
Toruńska11:24
Elmet11:26
Zremb11:27
Sandomierska11:28
Ptasia11:30
Małomiejska11:31
Platynowa11:33
Łostowice Świętokrzyska11:36
Łódzka11:37
Niepołomicka11:38
Wieżycka11:40
Osiedle Świętokrzyskie11:42
Osiedle Olimp11:44
Starowiejska [GDA]11:45
Kasztelańska11:46
Szlachecka11:48
Jankowo11:50
Kurs nr 10 do Dworzec Główny
Jankowo11:58
Szlachecka12:00
Kasztelańska12:01
Starowiejska [GDA]12:03
Kowale Osiedle Olimp12:05
Osiedle Świętokrzyskie12:06
Wieżycka12:09
Niepołomicka12:10
Łódzka12:11
Łostowice Świętokrzyska12:12
Łostowice Świętokrzyska12:13
Świętokrzyska12:14
Platynowa12:15
Małomiejska12:16
Ptasia12:18
Sandomierska12:21
Zremb12:22
Elmet12:23
Toruńska12:26
Brama Wyżynna12:28
Dworzec Główny12:30
Kurs nr 11 do Jankowo
Dworzec Główny12:37
Dworzec Główny12:40
Brama Wyżynna12:42
Toruńska12:44
Elmet12:46
Zremb12:47
Sandomierska12:48
Ptasia12:50
Małomiejska12:51
Platynowa12:53
Łostowice Świętokrzyska12:56
Łódzka12:57
Niepołomicka12:58
Wieżycka13:00
Osiedle Świętokrzyskie13:02
Osiedle Olimp13:04
Starowiejska [GDA]13:05
Kasztelańska13:06
Szlachecka13:08
Jankowo13:10
Kurs nr 12 do Dworzec Główny
Jankowo13:38
Szlachecka13:40
Kasztelańska13:41
Starowiejska [GDA]13:43
Kowale Osiedle Olimp13:45
Osiedle Świętokrzyskie13:46
Wieżycka13:49
Niepołomicka13:50
Łódzka13:51
Łostowice Świętokrzyska13:52
Łostowice Świętokrzyska13:54
Świętokrzyska13:55
Platynowa13:56
Małomiejska13:57
Ptasia13:59
Sandomierska14:02
Zremb14:03
Elmet14:04
Toruńska14:07
Brama Wyżynna14:09
Dworzec Główny14:11
Kurs nr 13 do Jankowo
Dworzec Główny14:37
Dworzec Główny14:40
Brama Wyżynna14:42
Toruńska14:44
Elmet14:46
Zremb14:47
Sandomierska14:49
Ptasia14:52
Małomiejska14:54
Platynowa14:57
Łostowice Świętokrzyska15:03
Łódzka15:05
Niepołomicka15:07
Wieżycka15:09
Osiedle Świętokrzyskie15:12
Osiedle Olimp15:14
Starowiejska [GDA]15:15
Kasztelańska15:16
Szlachecka15:18
Jankowo15:20
Kurs nr 14 do Dworzec Główny
Jankowo15:38
Szlachecka15:40
Kasztelańska15:43
Starowiejska [GDA]15:46
Kowale Osiedle Olimp15:48
Osiedle Świętokrzyskie15:49
Wieżycka15:52
Niepołomicka15:54
Łódzka15:55
Łostowice Świętokrzyska15:57
Łostowice Świętokrzyska15:59
Świętokrzyska16:00
Platynowa16:01
Małomiejska16:02
Ptasia16:04
Sandomierska16:07
Zremb16:08
Elmet16:09
Toruńska16:12
Brama Wyżynna16:14
Dworzec Główny16:16
Kurs nr 15 do Jankowo
Dworzec Główny16:37
Dworzec Główny16:40
Brama Wyżynna16:42
Toruńska16:44
Elmet16:46
Zremb16:47
Sandomierska16:49
Ptasia16:52
Małomiejska16:54
Platynowa16:57
Łostowice Świętokrzyska17:03
Łódzka17:05
Niepołomicka17:07
Wieżycka17:09
Osiedle Świętokrzyskie17:12
Osiedle Olimp17:14
Starowiejska [GDA]17:15
Kasztelańska17:16
Szlachecka17:18
Jankowo17:20
Kurs nr 16 do Dworzec Główny
Jankowo17:38
Szlachecka17:40
Kasztelańska17:41
Starowiejska [GDA]17:43
Kowale Osiedle Olimp17:45
Osiedle Świętokrzyskie17:46
Wieżycka17:49
Niepołomicka17:50
Łódzka17:51
Łostowice Świętokrzyska17:52
Łostowice Świętokrzyska17:54
Świętokrzyska17:55
Platynowa17:56
Małomiejska17:57
Ptasia17:59
Sandomierska18:02
Zremb18:03
Elmet18:04
Toruńska18:07
Brama Wyżynna18:09
Dworzec Główny18:11
Kurs nr 17 do Jankowo
Dworzec Główny18:40
Dworzec Główny18:43
Brama Wyżynna18:45
Toruńska18:47
Elmet18:49
Zremb18:50
Sandomierska18:51
Ptasia18:53
Małomiejska18:54
Platynowa18:56
Łostowice Świętokrzyska18:59
Łódzka19:00
Niepołomicka19:01
Wieżycka19:03
Osiedle Świętokrzyskie19:05
Osiedle Olimp19:07
Starowiejska [GDA]19:08
Kasztelańska19:09
Szlachecka19:10
Jankowo19:12
Kurs nr 18 do Dworzec Główny
Jankowo19:18
Szlachecka19:20
Kasztelańska19:21
Starowiejska [GDA]19:23
Kowale Osiedle Olimp19:25
Osiedle Świętokrzyskie19:26
Wieżycka19:29
Niepołomicka19:30
Łódzka19:31
Łostowice Świętokrzyska19:32
Łostowice Świętokrzyska19:33
Świętokrzyska19:34
Platynowa19:35
Małomiejska19:36
Ptasia19:38
Sandomierska19:41
Zremb19:42
Elmet19:43
Toruńska19:46
Brama Wyżynna19:48
Dworzec Główny19:50
Kurs nr 19 do Jankowo
Dworzec Główny20:00
Dworzec Główny20:03
Brama Wyżynna20:05
Toruńska20:07
Elmet20:09
Zremb20:10
Sandomierska20:11
Ptasia20:13
Małomiejska20:14
Platynowa20:16
Łostowice Świętokrzyska20:19
Łódzka20:20
Niepołomicka20:21
Wieżycka20:22
Osiedle Świętokrzyskie20:24
Osiedle Olimp20:25
Starowiejska [GDA]20:26
Kasztelańska20:27
Szlachecka20:28
Jankowo20:30
Kurs nr 20 do Dworzec Główny
Jankowo20:38
Szlachecka20:40
Kasztelańska20:41
Starowiejska [GDA]20:42
Kowale Osiedle Olimp20:43
Osiedle Świętokrzyskie20:44
Wieżycka20:47
Niepołomicka20:48
Łódzka20:50
Łostowice Świętokrzyska20:51
Łostowice Świętokrzyska20:52
Świętokrzyska20:53
Platynowa20:54
Małomiejska20:55
Ptasia20:57
Sandomierska20:59
Zremb21:00
Elmet21:01
Toruńska21:04
Brama Wyżynna21:05
Dworzec Główny21:07
Kurs nr 21 do Jankowo
Dworzec Główny21:30
Dworzec Główny21:33
Brama Wyżynna21:35
Toruńska21:37
Elmet21:39
Zremb21:40
Sandomierska21:41
Ptasia21:43
Małomiejska21:44
Platynowa21:46
Łostowice Świętokrzyska21:49
Łódzka21:50
Niepołomicka21:51
Wieżycka21:52
Osiedle Świętokrzyskie21:54
Osiedle Olimp21:55
Starowiejska [GDA]21:56
Kasztelańska21:57
Szlachecka21:58
Jankowo22:00
Kurs nr 22 do Dworzec Główny
Jankowo22:08
Szlachecka22:10
Kasztelańska22:11
Starowiejska [GDA]22:12
Kowale Osiedle Olimp22:13
Osiedle Świętokrzyskie22:14
Wieżycka22:17
Niepołomicka22:18
Łódzka22:20
Łostowice Świętokrzyska22:21
Łostowice Świętokrzyska22:22
Świętokrzyska22:23
Platynowa22:24
Małomiejska22:25
Ptasia22:27
Sandomierska22:29
Zremb22:30
Elmet22:31
Toruńska22:34
Brama Wyżynna22:35
Dworzec Główny22:37
Kurs nr 23 do Jankowo
Dworzec Główny22:40
Dworzec Główny22:43
Brama Wyżynna22:45
Toruńska22:47
Elmet22:49
Zremb22:50
Sandomierska22:51
Ptasia22:53
Małomiejska22:54
Platynowa22:56
Łostowice Świętokrzyska22:59
Łódzka23:00
Niepołomicka23:01
Wieżycka23:02
Osiedle Świętokrzyskie23:04
Osiedle Olimp23:05
Starowiejska [GDA]23:06
Kasztelańska23:07
Szlachecka23:08
Jankowo23:10
Kurs nr 24 do Dworzec Główny
Jankowo23:10
Szlachecka23:12
Kasztelańska23:13
Starowiejska [GDA]23:14
Kowale Osiedle Olimp23:15
Osiedle Świętokrzyskie23:16
Wieżycka23:19
Niepołomicka23:20
Łódzka23:22
Łostowice Świętokrzyska23:23
Łostowice Świętokrzyska23:24
Świętokrzyska23:25
Platynowa23:26
Małomiejska23:27
Ptasia23:29
Sandomierska23:31
Zremb23:32
Elmet23:33
Toruńska23:36
Brama Wyżynna23:37
Dworzec Główny23:39