• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:34
Kurs nr 0 do Cisowa Sibeliusa
Grabówek SKM04:43
Morska - Estakada04:44
Węzeł Żołnierzy Wyklętych04:46
Zamenhofa [GDY]04:47
Wiejska04:48
Chylonia Centrum04:50
Morska - Kcyńska04:52
Zbożowa04:53
Owsiana04:54
Cisowa Sibeliusa04:56
Kurs nr 1 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa05:01
Owsiana05:02
Zbożowa05:03
Morska - Kcyńska05:04
Chylonia Centrum05:06
Wiejska05:08
Węzeł Żołnierzy Wyklętych05:10
Morska - Estakada05:12
Kalksztajnów05:13
Mireckiego05:14
Uniwersytet Morski05:16
Stocznia SKM - Morska05:17
Bpa Okoniewskiego05:18
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności05:20
Warszawska05:21
Witomińska05:22
Węzeł Franciszki Cegielskiej05:24
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka05:27
Harcerska05:28
Centrum Nauki Experyment05:29
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:30
Zwycięstwa - Wielkopolska05:32
Nawigatorów05:33
Orłowo SKM - Orłowska05:34
Orłowo SKM - "Klif"05:35
Kurs nr 2 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"05:46
Orłowo SKM - "Klif"05:47
Orłowo SKM - Orłowska05:48
Nawigatorów05:49
Zwycięstwa - Wielkopolska05:50
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:52
Centrum Nauki Experyment05:54
Harcerska05:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:57
Witomińska06:00
Warszawska06:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:02
Bpa Okoniewskiego06:04
Stocznia SKM - Morska06:05
Uniwersytet Morski06:06
Mireckiego06:07
Kalksztajnów06:09
Morska - Estakada06:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:12
Zamenhofa [GDY]06:13
Wiejska06:14
Chylonia Centrum06:16
Morska - Kcyńska06:18
Zbożowa06:19
Owsiana06:20
Cisowa Sibeliusa06:22
Kurs nr 3 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa06:37
Owsiana06:38
Zbożowa06:39
Morska - Kcyńska06:40
Chylonia Centrum06:42
Wiejska06:44
Węzeł Żołnierzy Wyklętych06:46
Morska - Estakada06:48
Kalksztajnów06:49
Mireckiego06:50
Uniwersytet Morski06:52
Stocznia SKM - Morska06:53
Bpa Okoniewskiego06:54
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności06:56
Warszawska06:57
Witomińska06:58
Węzeł Franciszki Cegielskiej07:00
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:03
Harcerska07:04
Centrum Nauki Experyment07:05
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:06
Zwycięstwa - Wielkopolska07:08
Nawigatorów07:09
Orłowo SKM - Orłowska07:10
Orłowo SKM - "Klif"07:11
Kurs nr 4 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"07:25
Orłowo SKM - "Klif"07:26
Orłowo SKM - Orłowska07:27
Nawigatorów07:28
Zwycięstwa - Wielkopolska07:30
Redłowo SKM - Park Technologiczny07:32
Centrum Nauki Experyment07:34
Harcerska07:35
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:37
Witomińska07:40
Warszawska07:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności07:43
Bpa Okoniewskiego07:45
Stocznia SKM - Morska07:46
Uniwersytet Morski07:47
Mireckiego07:48
Kalksztajnów07:50
Morska - Estakada07:51
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:53
Zamenhofa [GDY]07:54
Wiejska07:55
Chylonia Centrum07:57
Morska - Kcyńska07:59
Zbożowa08:00
Owsiana08:01
Cisowa Sibeliusa08:03
Kurs nr 5 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa08:24
Owsiana08:25
Zbożowa08:26
Morska - Kcyńska08:27
Chylonia Centrum08:30
Wiejska08:32
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:34
Morska - Estakada08:36
Kalksztajnów08:37
Mireckiego08:39
Uniwersytet Morski08:41
Stocznia SKM - Morska08:42
Bpa Okoniewskiego08:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności08:45
Warszawska08:46
Witomińska08:47
Węzeł Franciszki Cegielskiej08:49
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:52
Harcerska08:53
Centrum Nauki Experyment08:54
Redłowo SKM - Park Technologiczny08:56
Zwycięstwa - Wielkopolska08:58
Nawigatorów08:59
Orłowo SKM - Orłowska09:00
Orłowo SKM - "Klif"09:01
Kurs nr 6 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"09:18
Orłowo SKM - "Klif"09:19
Orłowo SKM - Orłowska09:20
Nawigatorów09:21
Zwycięstwa - Wielkopolska09:23
Redłowo SKM - Park Technologiczny09:25
Centrum Nauki Experyment09:27
Harcerska09:28
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:30
Witomińska09:33
Warszawska09:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności09:36
Bpa Okoniewskiego09:38
Stocznia SKM - Morska09:39
Uniwersytet Morski09:40
Mireckiego09:41
Kalksztajnów09:43
Morska - Estakada09:44
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:46
Zamenhofa [GDY]09:47
Wiejska09:48
Chylonia Centrum09:50
Morska - Kcyńska09:52
Zbożowa09:53
Owsiana09:54
Cisowa Sibeliusa09:56
Kurs nr 7 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa10:23
Owsiana10:24
Zbożowa10:25
Morska - Kcyńska10:26
Chylonia Centrum10:29
Wiejska10:31
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:33
Morska - Estakada10:35
Kalksztajnów10:36
Mireckiego10:37
Uniwersytet Morski10:39
Stocznia SKM - Morska10:40
Bpa Okoniewskiego10:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności10:43
Warszawska10:44
Witomińska10:45
Węzeł Franciszki Cegielskiej10:47
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:50
Harcerska10:51
Centrum Nauki Experyment10:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny10:54
Zwycięstwa - Wielkopolska10:56
Nawigatorów10:57
Orłowo SKM - Orłowska10:58
Orłowo SKM - "Klif"11:00
Kurs nr 8 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"11:18
Orłowo SKM - "Klif"11:19
Orłowo SKM - Orłowska11:20
Nawigatorów11:21
Zwycięstwa - Wielkopolska11:23
Redłowo SKM - Park Technologiczny11:25
Centrum Nauki Experyment11:27
Harcerska11:28
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM11:30
Witomińska11:33
Warszawska11:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności11:36
Bpa Okoniewskiego11:38
Stocznia SKM - Morska11:39
Uniwersytet Morski11:40
Mireckiego11:41
Kalksztajnów11:43
Morska - Estakada11:44
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:46
Zamenhofa [GDY]11:47
Wiejska11:48
Chylonia Centrum11:51
Morska - Kcyńska11:53
Zbożowa11:54
Owsiana11:55
Cisowa Sibeliusa11:57
Kurs nr 9 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa12:23
Owsiana12:24
Zbożowa12:25
Morska - Kcyńska12:26
Chylonia Centrum12:29
Wiejska12:31
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:33
Morska - Estakada12:35
Kalksztajnów12:36
Mireckiego12:37
Uniwersytet Morski12:39
Stocznia SKM - Morska12:40
Bpa Okoniewskiego12:41
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności12:43
Warszawska12:44
Witomińska12:45
Węzeł Franciszki Cegielskiej12:47
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka12:50
Harcerska12:51
Centrum Nauki Experyment12:52
Redłowo SKM - Park Technologiczny12:54
Zwycięstwa - Wielkopolska12:56
Nawigatorów12:57
Orłowo SKM - Orłowska12:58
Orłowo SKM - "Klif"13:00
Kurs nr 10 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"13:11
Orłowo SKM - "Klif"13:12
Orłowo SKM - Orłowska13:13
Nawigatorów13:14
Zwycięstwa - Wielkopolska13:16
Redłowo SKM - Park Technologiczny13:18
Centrum Nauki Experyment13:20
Harcerska13:21
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM13:23
Witomińska13:26
Warszawska13:27
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności13:29
Bpa Okoniewskiego13:31
Stocznia SKM - Morska13:32
Uniwersytet Morski13:33
Mireckiego13:35
Kalksztajnów13:37
Morska - Estakada13:38
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:40
Zamenhofa [GDY]13:41
Wiejska13:42
Chylonia Centrum13:45
Morska - Kcyńska13:47
Zbożowa13:48
Owsiana13:50
Cisowa Sibeliusa13:52
Kurs nr 11 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa14:13
Owsiana14:14
Zbożowa14:15
Morska - Kcyńska14:16
Chylonia Centrum14:19
Wiejska14:21
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:23
Morska - Estakada14:25
Kalksztajnów14:26
Mireckiego14:27
Uniwersytet Morski14:29
Stocznia SKM - Morska14:30
Bpa Okoniewskiego14:31
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności14:33
Warszawska14:34
Witomińska14:35
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:37
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka14:40
Harcerska14:41
Centrum Nauki Experyment14:42
Redłowo SKM - Park Technologiczny14:44
Zwycięstwa - Wielkopolska14:46
Nawigatorów14:47
Orłowo SKM - Orłowska14:48
Orłowo SKM - "Klif"14:50
Kurs nr 12 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"14:56
Orłowo SKM - "Klif"14:57
Orłowo SKM - Orłowska14:58
Nawigatorów14:59
Zwycięstwa - Wielkopolska15:01
Redłowo SKM - Park Technologiczny15:03
Centrum Nauki Experyment15:05
Harcerska15:07
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM15:09
Witomińska15:12
Warszawska15:13
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności15:15
Bpa Okoniewskiego15:17
Stocznia SKM - Morska15:18
Uniwersytet Morski15:19
Mireckiego15:21
Kalksztajnów15:23
Morska - Estakada15:24
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:26
Zamenhofa [GDY]15:27
Wiejska15:28
Chylonia Centrum15:31
Morska - Kcyńska15:33
Zbożowa15:34
Owsiana15:36
Cisowa Sibeliusa15:38
Kurs nr 13 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa15:58
Owsiana15:59
Zbożowa16:00
Morska - Kcyńska16:01
Chylonia Centrum16:04
Wiejska16:06
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:08
Morska - Estakada16:10
Kalksztajnów16:11
Mireckiego16:12
Uniwersytet Morski16:14
Stocznia SKM - Morska16:15
Bpa Okoniewskiego16:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności16:18
Warszawska16:19
Witomińska16:20
Węzeł Franciszki Cegielskiej16:22
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka16:25
Harcerska16:26
Centrum Nauki Experyment16:27
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:29
Zwycięstwa - Wielkopolska16:31
Nawigatorów16:32
Orłowo SKM - Orłowska16:33
Orłowo SKM - "Klif"16:35
Kurs nr 14 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"16:41
Orłowo SKM - "Klif"16:42
Orłowo SKM - Orłowska16:43
Nawigatorów16:44
Zwycięstwa - Wielkopolska16:46
Redłowo SKM - Park Technologiczny16:48
Centrum Nauki Experyment16:50
Harcerska16:52
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM16:54
Witomińska16:57
Warszawska16:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności17:00
Bpa Okoniewskiego17:02
Stocznia SKM - Morska17:03
Uniwersytet Morski17:05
Mireckiego17:07
Kalksztajnów17:09
Morska - Estakada17:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:12
Zamenhofa [GDY]17:13
Wiejska17:14
Chylonia Centrum17:17
Morska - Kcyńska17:19
Zbożowa17:20
Owsiana17:22
Cisowa Sibeliusa17:24
Kurs nr 15 do Orłowo SKM - "Klif"
Cisowa Sibeliusa17:43
Owsiana17:44
Zbożowa17:45
Morska - Kcyńska17:46
Chylonia Centrum17:49
Wiejska17:51
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:53
Morska - Estakada17:55
Kalksztajnów17:56
Mireckiego17:57
Uniwersytet Morski17:59
Stocznia SKM - Morska18:00
Bpa Okoniewskiego18:01
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:03
Warszawska18:04
Witomińska18:05
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:07
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka18:10
Harcerska18:11
Centrum Nauki Experyment18:12
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:14
Zwycięstwa - Wielkopolska18:16
Nawigatorów18:17
Orłowo SKM - Orłowska18:18
Orłowo SKM - "Klif"18:20
Kurs nr 16 do Cisowa Sibeliusa
Orłowo SKM - "Klif"18:27
Orłowo SKM - "Klif"18:28
Orłowo SKM - Orłowska18:29
Nawigatorów18:30
Zwycięstwa - Wielkopolska18:32
Redłowo SKM - Park Technologiczny18:34
Centrum Nauki Experyment18:36
Harcerska18:37
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM18:39
Witomińska18:42
Warszawska18:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Wolności18:45
Bpa Okoniewskiego18:47
Stocznia SKM - Morska18:48
Uniwersytet Morski18:49
Mireckiego18:50
Kalksztajnów18:52
Morska - Estakada18:53
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:55
Zamenhofa [GDY]18:56
Wiejska18:57
Chylonia Centrum18:59
Morska - Kcyńska19:01
Zbożowa19:02
Owsiana19:03
Cisowa Sibeliusa19:05
Kurs nr 17 jako 710 do Grabówek SKM
Cisowa Sibeliusa19:16
Owsiana19:17
Zbożowa19:18
Morska - Kcyńska19:19
Chylonia Centrum19:22
Wiejska19:24
Węzeł Żołnierzy Wyklętych19:26
Morska - Estakada19:28
Grabówek SKM19:30
Grabówek SKM19:31