• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:27
Kurs nr 0 do Jasień PKM
Baza Hallera04:49
Jasień PKM05:09
Kurs nr 1 do Smęgorzyno
Jasień PKM05:13
Jasieńska05:15
Gronostajowa05:17
Jasień Działki05:19
Życzliwa05:20
Węzeł Karczemki05:21
Szczęśliwa05:22
Karczemki [GDA]05:25
Karczemki Szkoła05:26
Maciejkowa05:27
Św. Brata Alberta05:28
Montażystów05:30
Fundamentowa05:31
Transportowców05:33
Nowatorów05:35
Kokoszki - Poczta05:36
Unimor05:37
Centrostal05:38
Instal05:39
Schronisko dla zwierząt "Promyk"05:40
Botaniczna05:41
Czaple Bysewo05:44
Grzybowa05:48
Leźnieńska05:50
Stokłosy05:52
Borska05:53
Brodnicka05:54
Smęgorzyno05:56
Kurs nr 2 do Jasień PKM
Smęgorzyno05:56
Brodnicka05:58
Stokłosy06:01
Kartuska06:03
Transportowców06:04
Montażystów06:06
Św. Brata Alberta06:07
Maciejkowa06:08
Karczemki Szkoła06:09
Karczemki [GDA]06:11
Przytulna06:15
Szczęśliwa06:16
Węzeł Karczemki06:17
Życzliwa06:18
Jasień Działki06:19
Źródlana06:20
Gronostajowa06:22
Jasieńska06:24
Jasień PKM06:26
Kurs nr 3 do Smęgorzyno
Jasień PKM06:52
Jasieńska06:54
Gronostajowa06:56
Jasień Działki06:58
Życzliwa06:59
Węzeł Karczemki07:00
Szczęśliwa07:01
Karczemki [GDA]07:05
Karczemki Szkoła07:06
Maciejkowa07:07
Św. Brata Alberta07:08
Montażystów07:10
Fundamentowa07:11
Transportowców07:13
Nowatorów07:15
Kokoszki - Poczta07:16
Unimor07:17
Centrostal07:18
Instal07:19
Schronisko dla zwierząt "Promyk"07:20
Botaniczna07:21
Czaple Bysewo07:24
Grzybowa07:28
Leźnieńska07:30
Stokłosy07:32
Borska07:34
Brodnicka07:35
Smęgorzyno07:37
Kurs nr 4 do Jasień PKM
Smęgorzyno07:39
Brodnicka07:41
Stokłosy07:44
Kartuska07:47
Transportowców07:48
Montażystów07:50
Św. Brata Alberta07:51
Maciejkowa07:52
Karczemki Szkoła07:53
Karczemki [GDA]07:55
Przytulna07:59
Szczęśliwa08:00
Węzeł Karczemki08:01
Życzliwa08:02
Jasień Działki08:03
Źródlana08:04
Gronostajowa08:06
Jasieńska08:08
Jasień PKM08:10
Kurs nr 5 do Smęgorzyno
Jasień PKM08:37
Jasieńska08:39
Gronostajowa08:41
Jasień Działki08:43
Życzliwa08:44
Węzeł Karczemki08:45
Szczęśliwa08:46
Karczemki [GDA]08:50
Karczemki Szkoła08:51
Maciejkowa08:52
Św. Brata Alberta08:53
Montażystów08:55
Fundamentowa08:56
Transportowców08:58
Nowatorów09:00
Kokoszki - Poczta09:01
Unimor09:02
Centrostal09:03
Instal09:04
Schronisko dla zwierząt "Promyk"09:05
Botaniczna09:06
Czaple Bysewo09:09
Grzybowa09:13
Leźnieńska09:15
Stokłosy09:17
Borska09:19
Brodnicka09:20
Smęgorzyno09:22
Kurs nr 6 do Jasień PKM
Smęgorzyno09:22
Brodnicka09:24
Stokłosy09:27
Kartuska09:29
Transportowców09:30
Montażystów09:32
Św. Brata Alberta09:33
Maciejkowa09:34
Karczemki Szkoła09:35
Karczemki [GDA]09:37
Przytulna09:41
Szczęśliwa09:42
Węzeł Karczemki09:43
Życzliwa09:44
Jasień Działki09:45
Źródlana09:46
Gronostajowa09:48
Jasieńska09:50
Jasień PKM09:52
Kurs nr 7 do Smęgorzyno
Jasień PKM10:42
Jasieńska10:44
Gronostajowa10:46
Jasień Działki10:48
Życzliwa10:49
Węzeł Karczemki10:50
Szczęśliwa10:51
Karczemki [GDA]10:55
Karczemki Szkoła10:56
Maciejkowa10:57
Św. Brata Alberta10:58
Montażystów11:00
Fundamentowa11:01
Transportowców11:03
Nowatorów11:05
Kokoszki - Poczta11:06
Unimor11:07
Centrostal11:08
Instal11:09
Schronisko dla zwierząt "Promyk"11:10
Botaniczna11:11
Czaple Bysewo11:14
Grzybowa11:18
Leźnieńska11:20
Stokłosy11:22
Borska11:24
Brodnicka11:25
Smęgorzyno11:27
Kurs nr 8 do Jasień PKM
Smęgorzyno11:29
Brodnicka11:31
Stokłosy11:34
Kartuska11:36
Transportowców11:37
Montażystów11:39
Św. Brata Alberta11:40
Maciejkowa11:41
Karczemki Szkoła11:42
Karczemki [GDA]11:44
Przytulna11:48
Szczęśliwa11:49
Węzeł Karczemki11:50
Życzliwa11:51
Jasień Działki11:52
Źródlana11:53
Gronostajowa11:55
Jasieńska11:57
Jasień PKM11:59
Kurs nr 9 do Smęgorzyno
Jasień PKM12:32
Jasieńska12:34
Gronostajowa12:36
Jasień Działki12:38
Życzliwa12:39
Węzeł Karczemki12:40
Szczęśliwa12:41
Karczemki [GDA]12:45
Karczemki Szkoła12:46
Maciejkowa12:47
Św. Brata Alberta12:48
Montażystów12:50
Fundamentowa12:51
Transportowców12:53
Nowatorów12:55
Kokoszki - Poczta12:56
Unimor12:57
Centrostal12:58
Instal12:59
Schronisko dla zwierząt "Promyk"13:00
Botaniczna13:01
Czaple Bysewo13:04
Grzybowa13:08
Leźnieńska13:10
Stokłosy13:12
Borska13:14
Brodnicka13:15
Smęgorzyno13:17
Kurs nr 10 do Jasień PKM
Smęgorzyno13:19
Brodnicka13:21
Stokłosy13:24
Kartuska13:26
Transportowców13:27
Montażystów13:29
Św. Brata Alberta13:30
Maciejkowa13:31
Karczemki Szkoła13:32
Karczemki [GDA]13:34
Przytulna13:38
Szczęśliwa13:39
Węzeł Karczemki13:40
Życzliwa13:41
Jasień Działki13:42
Źródlana13:43
Gronostajowa13:45
Jasieńska13:47
Jasień PKM13:49
Kurs nr 11 do Smęgorzyno
Jasień PKM14:35
Jasieńska14:37
Gronostajowa14:39
Jasień Działki14:41
Życzliwa14:42
Węzeł Karczemki14:43
Szczęśliwa14:44
Karczemki [GDA]14:49
Karczemki Szkoła14:50
Maciejkowa14:51
Św. Brata Alberta14:52
Montażystów14:54
Fundamentowa14:55
Transportowców14:57
Nowatorów14:59
Kokoszki - Poczta15:00
Unimor15:01
Centrostal15:02
Instal15:03
Schronisko dla zwierząt "Promyk"15:04
Botaniczna15:05
Czaple Bysewo15:08
Grzybowa15:12
Leźnieńska15:14
Stokłosy15:16
Borska15:18
Brodnicka15:19
Smęgorzyno15:21
Kurs nr 12 do Jasień PKM
Smęgorzyno15:30
Brodnicka15:32
Stokłosy15:35
Kartuska15:38
Transportowców15:39
Montażystów15:41
Św. Brata Alberta15:43
Maciejkowa15:44
Karczemki Szkoła15:45
Karczemki [GDA]15:47
Przytulna15:51
Szczęśliwa15:52
Węzeł Karczemki15:53
Życzliwa15:54
Jasień Działki15:55
Źródlana15:56
Gronostajowa15:58
Jasieńska16:00
Jasień PKM16:02
Kurs nr 13 do Smęgorzyno
Jasień PKM16:22
Jasieńska16:24
Gronostajowa16:26
Jasień Działki16:28
Życzliwa16:29
Węzeł Karczemki16:30
Szczęśliwa16:31
Karczemki [GDA]16:36
Karczemki Szkoła16:37
Maciejkowa16:38
Św. Brata Alberta16:39
Montażystów16:41
Fundamentowa16:42
Transportowców16:44
Nowatorów16:46
Kokoszki - Poczta16:47
Unimor16:48
Centrostal16:49
Instal16:50
Schronisko dla zwierząt "Promyk"16:51
Botaniczna16:52
Czaple Bysewo16:55
Grzybowa16:59
Leźnieńska17:01
Stokłosy17:03
Borska17:05
Brodnicka17:06
Smęgorzyno17:08
Kurs nr 14 do Jasień PKM
Smęgorzyno17:10
Brodnicka17:12
Stokłosy17:15
Kartuska17:17
Transportowców17:18
Montażystów17:20
Św. Brata Alberta17:21
Maciejkowa17:22
Karczemki Szkoła17:23
Karczemki [GDA]17:25
Przytulna17:29
Szczęśliwa17:30
Węzeł Karczemki17:31
Życzliwa17:32
Jasień Działki17:33
Źródlana17:34
Gronostajowa17:36
Jasieńska17:38
Jasień PKM17:40
Kurs nr 15 do Smęgorzyno
Jasień PKM18:10
Jasieńska18:12
Gronostajowa18:14
Jasień Działki18:16
Życzliwa18:17
Węzeł Karczemki18:18
Szczęśliwa18:19
Karczemki [GDA]18:23
Karczemki Szkoła18:24
Maciejkowa18:25
Św. Brata Alberta18:26
Montażystów18:28
Fundamentowa18:29
Transportowców18:31
Nowatorów18:33
Kokoszki - Poczta18:34
Unimor18:35
Centrostal18:36
Instal18:37
Schronisko dla zwierząt "Promyk"18:38
Botaniczna18:39
Czaple Bysewo18:42
Grzybowa18:46
Leźnieńska18:48
Stokłosy18:50
Borska18:52
Brodnicka18:53
Smęgorzyno18:55
Kurs nr 16 do Jasień PKM
Smęgorzyno18:56
Brodnicka18:58
Stokłosy19:01
Kartuska19:03
Transportowców19:04
Montażystów19:06
Św. Brata Alberta19:07
Maciejkowa19:08
Karczemki Szkoła19:09
Karczemki [GDA]19:11
Przytulna19:15
Szczęśliwa19:16
Węzeł Karczemki19:17
Życzliwa19:18
Jasień Działki19:19
Źródlana19:20
Gronostajowa19:22
Jasieńska19:24
Jasień PKM19:26
Kurs nr 17 do Smęgorzyno
Jasień PKM19:50
Jasieńska19:52
Gronostajowa19:54
Jasień Działki19:56
Życzliwa19:57
Węzeł Karczemki19:58
Szczęśliwa19:59
Karczemki [GDA]20:03
Karczemki Szkoła20:04
Maciejkowa20:05
Św. Brata Alberta20:06
Montażystów20:08
Fundamentowa20:09
Transportowców20:11
Nowatorów20:13
Kokoszki - Poczta20:14
Unimor20:15
Centrostal20:16
Instal20:17
Schronisko dla zwierząt "Promyk"20:18
Botaniczna20:19
Czaple Bysewo20:22
Grzybowa20:26
Leźnieńska20:28
Stokłosy20:30
Borska20:31
Brodnicka20:32
Smęgorzyno20:34
Kurs nr 18 do Jasień PKM
Smęgorzyno20:36
Brodnicka20:38
Stokłosy20:41
Kartuska20:43
Transportowców20:44
Montażystów20:46
Św. Brata Alberta20:47
Maciejkowa20:48
Karczemki Szkoła20:49
Karczemki [GDA]20:51
Przytulna20:55
Szczęśliwa20:56
Węzeł Karczemki20:57
Życzliwa20:58
Jasień Działki20:59
Źródlana21:00
Gronostajowa21:02
Jasieńska21:04
Jasień PKM21:06
Kurs nr 19 do Baza Hallera
Jasień PKM21:06
Baza Hallera21:26