• W piątek, 31 maja na większości linii obowiązywać będą SOBOTNIE rozkłady jazdy. Szczegóły: www.zkmgdynia.pl, 695 174 194.  • W piątek, 31 maja na większości linii obowiązywać będą SOBOTNIE rozkłady jazdy. Szczegóły: www.zkmgdynia.pl, www.ztm.gda.pl  • Trwają prace serwisowe w systemie do zarządzania treścią na tablicach. Prosimy o korzystanie z rozkładów papierowych oraz tych dostępnych na stronie ztm.gda.pl i mapa.ztm.gda.pl.  • Uwaga: 31.05 w piątek większość linii kursować będzie wg SOBOTNICH rozkładów jazdy. Więcej na: ztm.gda.pl
20:54
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera04:47
Dworzec Główny04:57
Kurs nr 1 do Starogardzka
Dworzec Główny04:59
Brama Wyżynna05:01
Toruńska05:03
Zaroślak05:04
Brama Oruńska05:05
Stare Szkoty05:06
Sandomierska05:07
Rejtana05:08
Gościnna05:10
Nowiny05:11
Zbiornik Wody Orunia05:13
Kampinoska05:15
Kolorowa05:17
Topazowa05:18
Pastelowa05:19
Przemian05:20
Starogardzka05:21
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Starogardzka05:22
Jagiełły05:23
Maćkowy05:24
Dom Pomocy Społecznej05:25
Ukośna05:27
Urząd Dozoru Technicznego05:28
Nowiny05:29
Gościnna05:30
Rejtana05:31
Sandomierska05:33
Stare Szkoty05:34
Brama Oruńska05:35
Zaroślak05:36
Toruńska05:37
Brama Wyżynna05:38
Dworzec Główny05:40
Wały Piastowskie05:41
Jana z Kolna [GDA]05:43
Kurs nr 3 do Starogardzka
Jana z Kolna [GDA]05:56
Wały Piastowskie05:57
Dworzec Główny05:59
Brama Wyżynna06:01
Toruńska06:03
Zaroślak06:04
Brama Oruńska06:05
Stare Szkoty06:06
Sandomierska06:07
Rejtana06:08
Gościnna06:10
Nowiny06:11
Zbiornik Wody Orunia06:13
Kampinoska06:15
Kolorowa06:17
Topazowa06:18
Pastelowa06:19
Przemian06:20
Starogardzka06:21
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Starogardzka06:22
Jagiełły06:23
Maćkowy06:24
Dom Pomocy Społecznej06:25
Ukośna06:27
Urząd Dozoru Technicznego06:28
Nowiny06:29
Gościnna06:30
Rejtana06:31
Sandomierska06:33
Stare Szkoty06:34
Brama Oruńska06:35
Zaroślak06:36
Toruńska06:37
Brama Wyżynna06:38
Dworzec Główny06:40
Wały Piastowskie06:41
Jana z Kolna [GDA]06:43
Kurs nr 13 do Starogardzka
Jana z Kolna [GDA]11:29
Wały Piastowskie11:30
Dworzec Główny11:32
Brama Wyżynna11:34
Toruńska11:36
Zaroślak11:37
Brama Oruńska11:38
Stare Szkoty11:39
Sandomierska11:40
Rejtana11:41
Gościnna11:42
Nowiny11:44
Zbiornik Wody Orunia11:46
Kampinoska11:48
Kolorowa11:50
Topazowa11:51
Pastelowa11:52
Przemian11:53
Starogardzka11:54
Kurs nr 14 do Jana z Kolna [GDA]
Starogardzka11:56
Jagiełły11:57
Maćkowy11:58
Dom Pomocy Społecznej12:00
Ukośna12:02
Urząd Dozoru Technicznego12:03
Nowiny12:04
Gościnna12:05
Rejtana12:06
Sandomierska12:08
Stare Szkoty12:09
Brama Oruńska12:10
Zaroślak12:11
Toruńska12:12
Brama Wyżynna12:14
Dworzec Główny12:16
Wały Piastowskie12:17
Jana z Kolna [GDA]12:19
Kurs nr 15 do Starogardzka
Jana z Kolna [GDA]12:59
Wały Piastowskie13:00
Dworzec Główny13:02
Brama Wyżynna13:04
Toruńska13:06
Zaroślak13:07
Brama Oruńska13:08
Stare Szkoty13:09
Sandomierska13:10
Rejtana13:11
Gościnna13:12
Nowiny13:14
Zbiornik Wody Orunia13:16
Kampinoska13:18
Kolorowa13:20
Topazowa13:21
Pastelowa13:22
Przemian13:23
Starogardzka13:24
Kurs nr 16 do Jana z Kolna [GDA]
Starogardzka13:26
Jagiełły13:27
Maćkowy13:28
Dom Pomocy Społecznej13:30
Ukośna13:32
Urząd Dozoru Technicznego13:33
Nowiny13:34
Gościnna13:35
Rejtana13:36
Sandomierska13:38
Stare Szkoty13:39
Brama Oruńska13:40
Zaroślak13:41
Toruńska13:42
Brama Wyżynna13:44
Dworzec Główny13:46
Wały Piastowskie13:47
Jana z Kolna [GDA]13:49
Kurs nr 17 do Starogardzka
Jana z Kolna [GDA]13:59
Wały Piastowskie14:00
Dworzec Główny14:02
Brama Wyżynna14:04
Toruńska14:06
Zaroślak14:07
Brama Oruńska14:08
Stare Szkoty14:09
Sandomierska14:10
Rejtana14:11
Gościnna14:12
Nowiny14:14
Zbiornik Wody Orunia14:16
Kampinoska14:18
Kolorowa14:20
Topazowa14:21
Pastelowa14:22
Przemian14:23
Starogardzka14:24
Kurs nr 18 do Jana z Kolna [GDA]
Starogardzka14:26
Jagiełły14:27
Maćkowy14:28
Dom Pomocy Społecznej14:30
Ukośna14:32
Urząd Dozoru Technicznego14:33
Nowiny14:34
Gościnna14:35
Rejtana14:36
Sandomierska14:38
Stare Szkoty14:39
Brama Oruńska14:40
Zaroślak14:41
Toruńska14:42
Brama Wyżynna14:44
Dworzec Główny14:46
Wały Piastowskie14:47
Jana z Kolna [GDA]14:49
Kurs nr 23 do Starogardzka
Jana z Kolna [GDA]17:29
Wały Piastowskie17:30
Dworzec Główny17:32
Brama Wyżynna17:34
Toruńska17:36
Zaroślak17:37
Brama Oruńska17:38
Stare Szkoty17:39
Sandomierska17:40
Rejtana17:41
Gościnna17:43
Nowiny17:45
Zbiornik Wody Orunia17:47
Kampinoska17:49
Kolorowa17:51
Topazowa17:52
Pastelowa17:53
Przemian17:54
Starogardzka17:55
Kurs nr 24 do Jana z Kolna [GDA]
Starogardzka17:56
Jagiełły17:57
Maćkowy17:58
Dom Pomocy Społecznej18:00
Ukośna18:02
Urząd Dozoru Technicznego18:03
Nowiny18:04
Gościnna18:05
Rejtana18:06
Sandomierska18:08
Stare Szkoty18:09
Brama Oruńska18:10
Zaroślak18:11
Toruńska18:12
Brama Wyżynna18:14
Dworzec Główny18:16
Wały Piastowskie18:17
Jana z Kolna [GDA]18:19
Kurs nr 25 do Starogardzka
Jana z Kolna [GDA]18:59
Wały Piastowskie19:00
Dworzec Główny19:02
Brama Wyżynna19:04
Toruńska19:06
Zaroślak19:07
Brama Oruńska19:08
Stare Szkoty19:09
Sandomierska19:10
Rejtana19:11
Gościnna19:13
Nowiny19:15
Zbiornik Wody Orunia19:17
Kampinoska19:19
Kolorowa19:21
Topazowa19:22
Pastelowa19:23
Przemian19:24
Starogardzka19:25
Kurs nr 26 do Jana z Kolna [GDA]
Starogardzka19:26
Jagiełły19:27
Maćkowy19:28
Dom Pomocy Społecznej19:30
Ukośna19:32
Urząd Dozoru Technicznego19:33
Nowiny19:34
Gościnna19:35
Rejtana19:36
Sandomierska19:38
Stare Szkoty19:39
Brama Oruńska19:40
Zaroślak19:41
Toruńska19:42
Brama Wyżynna19:44
Dworzec Główny19:46
Wały Piastowskie19:47
Jana z Kolna [GDA]19:49
Kurs nr 27 do Starogardzka
Jana z Kolna [GDA]19:59
Wały Piastowskie20:00
Dworzec Główny20:02
Brama Wyżynna20:04
Toruńska20:06
Zaroślak20:07
Brama Oruńska20:08
Stare Szkoty20:09
Sandomierska20:10
Rejtana20:11
Gościnna20:13
Nowiny20:15
Zbiornik Wody Orunia20:17
Kampinoska20:19
Kolorowa20:21
Topazowa20:22
Pastelowa20:23
Przemian20:24
Starogardzka20:25
Kurs nr 28 do Jana z Kolna [GDA]
Starogardzka20:26
Jagiełły20:27
Maćkowy20:28
Dom Pomocy Społecznej20:30
Ukośna20:32
Urząd Dozoru Technicznego20:33
Nowiny20:34
Gościnna20:35
Rejtana20:36
Sandomierska20:37
Stare Szkoty20:38
Brama Oruńska20:39
Zaroślak20:40
Toruńska20:41
Brama Wyżynna20:42
Dworzec Główny20:44
Wały Piastowskie20:45
Jana z Kolna [GDA]20:47