Menu
16:27
Kurs nr 0 do Dworzec Główny | |
---|---|
Baza Hallera | 04:50 |
Dworzec Główny | 05:00 |
Kurs nr 1 do Maćkowy | |
---|---|
Dworzec Główny | 05:00 |
Brama Wyżynna | 05:02 |
Toruńska | 05:04 |
Zaroślak | 05:05 |
Brama Oruńska | 05:06 |
Stare Szkoty | 05:07 |
Sandomierska | 05:08 |
Rejtana | 05:10 |
Gościnna | 05:11 |
Nowiny | 05:12 |
Zbiornik Wody Orunia | 05:14 |
Kampinoska | 05:16 |
Kolorowa | 05:17 |
Topazowa | 05:18 |
Pastelowa | 05:19 |
Przemian | 05:20 |
Starogardzka | 05:21 |
Jagiełły | 05:22 |
Maćkowy | 05:23 |
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Maćkowy | 05:25 |
Dom Pomocy Społecznej | 05:27 |
Ukośna | 05:29 |
Urząd Dozoru Technicznego | 05:30 |
Nowiny | 05:31 |
Gościnna | 05:32 |
Rejtana | 05:33 |
Sandomierska | 05:35 |
Stare Szkoty | 05:36 |
Brama Oruńska | 05:37 |
Zaroślak | 05:38 |
Toruńska | 05:39 |
Brama Wyżynna | 05:41 |
Dworzec Główny | 05:43 |
Wały Piastowskie | 05:44 |
Jana z Kolna [GDA] | 05:46 |
Kurs nr 3 do Maćkowy | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 06:01 |
Wały Piastowskie | 06:02 |
Dworzec Główny | 06:04 |
Brama Wyżynna | 06:06 |
Toruńska | 06:08 |
Zaroślak | 06:09 |
Brama Oruńska | 06:10 |
Stare Szkoty | 06:11 |
Sandomierska | 06:12 |
Rejtana | 06:14 |
Gościnna | 06:15 |
Nowiny | 06:17 |
Zbiornik Wody Orunia | 06:19 |
Kampinoska | 06:21 |
Kolorowa | 06:22 |
Topazowa | 06:23 |
Pastelowa | 06:24 |
Przemian | 06:25 |
Starogardzka | 06:26 |
Jagiełły | 06:27 |
Maćkowy | 06:28 |
Kurs nr 4 do Dworzec Główny | |
---|---|
Maćkowy | 06:30 |
Dom Pomocy Społecznej | 06:32 |
Ukośna | 06:35 |
Urząd Dozoru Technicznego | 06:37 |
Nowiny | 06:39 |
Gościnna | 06:40 |
Rejtana | 06:42 |
Sandomierska | 06:45 |
Stare Szkoty | 06:47 |
Brama Oruńska | 06:48 |
Zaroślak | 06:49 |
Toruńska | 06:50 |
Brama Wyżynna | 06:53 |
Dworzec Główny | 06:55 |
Kurs nr 5 do Maćkowy | |
---|---|
Dworzec Główny | 07:01 |
Dworzec Główny | 07:04 |
Brama Wyżynna | 07:06 |
Toruńska | 07:08 |
Zaroślak | 07:09 |
Brama Oruńska | 07:11 |
Stare Szkoty | 07:12 |
Sandomierska | 07:13 |
Rejtana | 07:15 |
Gościnna | 07:17 |
Nowiny | 07:19 |
Zbiornik Wody Orunia | 07:21 |
Kampinoska | 07:23 |
Kolorowa | 07:24 |
Topazowa | 07:25 |
Pastelowa | 07:26 |
Przemian | 07:27 |
Starogardzka | 07:28 |
Jagiełły | 07:29 |
Maćkowy | 07:30 |
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Maćkowy | 07:31 |
Dom Pomocy Społecznej | 07:33 |
Ukośna | 07:36 |
Urząd Dozoru Technicznego | 07:38 |
Nowiny | 07:40 |
Gościnna | 07:41 |
Rejtana | 07:43 |
Sandomierska | 07:46 |
Stare Szkoty | 07:48 |
Brama Oruńska | 07:49 |
Zaroślak | 07:50 |
Toruńska | 07:51 |
Brama Wyżynna | 07:54 |
Dworzec Główny | 07:56 |
Wały Piastowskie | 07:57 |
Jana z Kolna [GDA] | 07:59 |
Kurs nr 7 do Maćkowy | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 08:10 |
Wały Piastowskie | 08:11 |
Dworzec Główny | 08:13 |
Brama Wyżynna | 08:15 |
Toruńska | 08:17 |
Zaroślak | 08:18 |
Brama Oruńska | 08:19 |
Stare Szkoty | 08:20 |
Sandomierska | 08:21 |
Rejtana | 08:23 |
Gościnna | 08:25 |
Nowiny | 08:27 |
Zbiornik Wody Orunia | 08:29 |
Kampinoska | 08:31 |
Kolorowa | 08:32 |
Topazowa | 08:33 |
Pastelowa | 08:34 |
Przemian | 08:35 |
Starogardzka | 08:36 |
Jagiełły | 08:37 |
Maćkowy | 08:38 |
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Maćkowy | 08:42 |
Dom Pomocy Społecznej | 08:44 |
Ukośna | 08:46 |
Urząd Dozoru Technicznego | 08:48 |
Nowiny | 08:50 |
Gościnna | 08:51 |
Rejtana | 08:53 |
Sandomierska | 08:56 |
Stare Szkoty | 08:58 |
Brama Oruńska | 08:59 |
Zaroślak | 09:00 |
Toruńska | 09:01 |
Brama Wyżynna | 09:03 |
Dworzec Główny | 09:05 |
Wały Piastowskie | 09:06 |
Jana z Kolna [GDA] | 09:08 |
Kurs nr 9 do Maćkowy | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 09:30 |
Wały Piastowskie | 09:31 |
Dworzec Główny | 09:33 |
Brama Wyżynna | 09:35 |
Toruńska | 09:37 |
Zaroślak | 09:38 |
Brama Oruńska | 09:39 |
Stare Szkoty | 09:40 |
Sandomierska | 09:41 |
Rejtana | 09:43 |
Gościnna | 09:45 |
Nowiny | 09:47 |
Zbiornik Wody Orunia | 09:49 |
Kampinoska | 09:51 |
Kolorowa | 09:52 |
Topazowa | 09:53 |
Pastelowa | 09:54 |
Przemian | 09:55 |
Starogardzka | 09:56 |
Jagiełły | 09:57 |
Maćkowy | 09:58 |
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Maćkowy | 10:02 |
Dom Pomocy Społecznej | 10:04 |
Ukośna | 10:06 |
Urząd Dozoru Technicznego | 10:07 |
Nowiny | 10:08 |
Gościnna | 10:09 |
Rejtana | 10:11 |
Sandomierska | 10:13 |
Stare Szkoty | 10:14 |
Brama Oruńska | 10:15 |
Zaroślak | 10:16 |
Toruńska | 10:17 |
Brama Wyżynna | 10:19 |
Dworzec Główny | 10:21 |
Wały Piastowskie | 10:22 |
Jana z Kolna [GDA] | 10:24 |
Kurs nr 11 do Maćkowy | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 10:50 |
Wały Piastowskie | 10:51 |
Dworzec Główny | 10:53 |
Brama Wyżynna | 10:55 |
Toruńska | 10:57 |
Zaroślak | 10:58 |
Brama Oruńska | 10:59 |
Stare Szkoty | 11:00 |
Sandomierska | 11:01 |
Rejtana | 11:03 |
Gościnna | 11:05 |
Nowiny | 11:07 |
Zbiornik Wody Orunia | 11:09 |
Kampinoska | 11:11 |
Kolorowa | 11:12 |
Topazowa | 11:13 |
Pastelowa | 11:14 |
Przemian | 11:15 |
Starogardzka | 11:16 |
Jagiełły | 11:17 |
Maćkowy | 11:18 |
Kurs nr 12 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Maćkowy | 11:22 |
Dom Pomocy Społecznej | 11:24 |
Ukośna | 11:26 |
Urząd Dozoru Technicznego | 11:27 |
Nowiny | 11:28 |
Gościnna | 11:29 |
Rejtana | 11:31 |
Sandomierska | 11:33 |
Stare Szkoty | 11:34 |
Brama Oruńska | 11:35 |
Zaroślak | 11:36 |
Toruńska | 11:37 |
Brama Wyżynna | 11:39 |
Dworzec Główny | 11:41 |
Wały Piastowskie | 11:42 |
Jana z Kolna [GDA] | 11:44 |
Kurs nr 13 do Maćkowy | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 12:10 |
Wały Piastowskie | 12:11 |
Dworzec Główny | 12:13 |
Brama Wyżynna | 12:15 |
Toruńska | 12:17 |
Zaroślak | 12:18 |
Brama Oruńska | 12:19 |
Stare Szkoty | 12:20 |
Sandomierska | 12:21 |
Rejtana | 12:23 |
Gościnna | 12:25 |
Nowiny | 12:27 |
Zbiornik Wody Orunia | 12:29 |
Kampinoska | 12:31 |
Kolorowa | 12:32 |
Topazowa | 12:33 |
Pastelowa | 12:34 |
Przemian | 12:35 |
Starogardzka | 12:36 |
Jagiełły | 12:37 |
Maćkowy | 12:38 |
Kurs nr 14 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Maćkowy | 12:42 |
Dom Pomocy Społecznej | 12:44 |
Ukośna | 12:46 |
Urząd Dozoru Technicznego | 12:47 |
Nowiny | 12:48 |
Gościnna | 12:49 |
Rejtana | 12:51 |
Sandomierska | 12:53 |
Stare Szkoty | 12:54 |
Brama Oruńska | 12:55 |
Zaroślak | 12:56 |
Toruńska | 12:57 |
Brama Wyżynna | 12:59 |
Dworzec Główny | 13:01 |
Wały Piastowskie | 13:02 |
Jana z Kolna [GDA] | 13:04 |
Kurs nr 15 do Maćkowy | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 13:30 |
Wały Piastowskie | 13:31 |
Dworzec Główny | 13:33 |
Brama Wyżynna | 13:35 |
Toruńska | 13:37 |
Zaroślak | 13:38 |
Brama Oruńska | 13:39 |
Stare Szkoty | 13:40 |
Sandomierska | 13:41 |
Rejtana | 13:43 |
Gościnna | 13:45 |
Nowiny | 13:47 |
Zbiornik Wody Orunia | 13:49 |
Kampinoska | 13:51 |
Kolorowa | 13:52 |
Topazowa | 13:53 |
Pastelowa | 13:54 |
Przemian | 13:55 |
Starogardzka | 13:56 |
Jagiełły | 13:57 |
Maćkowy | 13:58 |
Kurs nr 16 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Maćkowy | 14:05 |
Dom Pomocy Społecznej | 14:07 |
Ukośna | 14:09 |
Urząd Dozoru Technicznego | 14:10 |
Nowiny | 14:11 |
Gościnna | 14:12 |
Rejtana | 14:14 |
Sandomierska | 14:16 |
Stare Szkoty | 14:17 |
Brama Oruńska | 14:18 |
Zaroślak | 14:19 |
Toruńska | 14:20 |
Brama Wyżynna | 14:22 |
Dworzec Główny | 14:24 |
Wały Piastowskie | 14:25 |
Jana z Kolna [GDA] | 14:27 |
Kurs nr 17 do Maćkowy | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 14:37 |
Wały Piastowskie | 14:38 |
Dworzec Główny | 14:40 |
Brama Wyżynna | 14:43 |
Toruńska | 14:45 |
Zaroślak | 14:46 |
Brama Oruńska | 14:47 |
Stare Szkoty | 14:48 |
Sandomierska | 14:49 |
Rejtana | 14:51 |
Gościnna | 14:53 |
Nowiny | 14:55 |
Zbiornik Wody Orunia | 14:57 |
Kampinoska | 14:59 |
Kolorowa | 15:00 |
Topazowa | 15:01 |
Pastelowa | 15:02 |
Przemian | 15:03 |
Starogardzka | 15:04 |
Jagiełły | 15:05 |
Maćkowy | 15:06 |
Kurs nr 18 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Maćkowy | 15:07 |
Dom Pomocy Społecznej | 15:09 |
Ukośna | 15:12 |
Urząd Dozoru Technicznego | 15:13 |
Nowiny | 15:14 |
Gościnna | 15:15 |
Rejtana | 15:16 |
Sandomierska | 15:18 |
Stare Szkoty | 15:19 |
Brama Oruńska | 15:20 |
Zaroślak | 15:21 |
Toruńska | 15:23 |
Brama Wyżynna | 15:25 |
Dworzec Główny | 15:27 |
Wały Piastowskie | 15:28 |
Jana z Kolna [GDA] | 15:30 |
Kurs nr 19 do Maćkowy | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 15:37 |
Wały Piastowskie | 15:38 |
Dworzec Główny | 15:40 |
Brama Wyżynna | 15:43 |
Toruńska | 15:45 |
Zaroślak | 15:46 |
Brama Oruńska | 15:47 |
Stare Szkoty | 15:48 |
Sandomierska | 15:49 |
Rejtana | 15:51 |
Gościnna | 15:53 |
Nowiny | 15:55 |
Zbiornik Wody Orunia | 15:57 |
Kampinoska | 15:59 |
Kolorowa | 16:00 |
Topazowa | 16:01 |
Pastelowa | 16:02 |
Przemian | 16:03 |
Starogardzka | 16:04 |
Jagiełły | 16:05 |
Maćkowy | 16:06 |
Kurs nr 20 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Maćkowy | 16:07 |
Dom Pomocy Społecznej | 16:09 |
Ukośna | 16:12 |
Urząd Dozoru Technicznego | 16:14 |
Nowiny | 16:15 |
Gościnna | 16:16 |
Rejtana | 16:17 |
Sandomierska | 16:19 |
Stare Szkoty | 16:20 |
Brama Oruńska | 16:21 |
Zaroślak | 16:22 |
Toruńska | 16:24 |
Brama Wyżynna | 16:27 |
Dworzec Główny | 16:29 |
Wały Piastowskie | 16:30 |
Jana z Kolna [GDA] | 16:32 |
Kurs nr 21 do Maćkowy | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 16:37 |
Wały Piastowskie | 16:38 |
Dworzec Główny | 16:40 |
Brama Wyżynna | 16:43 |
Toruńska | 16:45 |
Zaroślak | 16:46 |
Brama Oruńska | 16:47 |
Stare Szkoty | 16:48 |
Sandomierska | 16:49 |
Rejtana | 16:51 |
Gościnna | 16:53 |
Nowiny | 16:55 |
Zbiornik Wody Orunia | 16:57 |
Kampinoska | 16:59 |
Kolorowa | 17:00 |
Topazowa | 17:01 |
Pastelowa | 17:02 |
Przemian | 17:03 |
Starogardzka | 17:04 |
Jagiełły | 17:05 |
Maćkowy | 17:06 |
Kurs nr 22 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Maćkowy | 17:07 |
Dom Pomocy Społecznej | 17:09 |
Ukośna | 17:12 |
Urząd Dozoru Technicznego | 17:13 |
Nowiny | 17:14 |
Gościnna | 17:15 |
Rejtana | 17:16 |
Sandomierska | 17:18 |
Stare Szkoty | 17:19 |
Brama Oruńska | 17:20 |
Zaroślak | 17:21 |
Toruńska | 17:22 |
Brama Wyżynna | 17:25 |
Dworzec Główny | 17:27 |
Wały Piastowskie | 17:28 |
Jana z Kolna [GDA] | 17:30 |
Kurs nr 23 do Maćkowy | |
---|---|
Jana z Kolna [GDA] | 17:50 |
Wały Piastowskie | 17:51 |
Dworzec Główny | 17:53 |
Brama Wyżynna | 17:56 |
Toruńska | 17:58 |
Zaroślak | 17:59 |
Brama Oruńska | 18:00 |
Stare Szkoty | 18:01 |
Sandomierska | 18:02 |
Rejtana | 18:04 |
Gościnna | 18:05 |
Nowiny | 18:07 |
Zbiornik Wody Orunia | 18:09 |
Kampinoska | 18:11 |
Kolorowa | 18:12 |
Topazowa | 18:13 |
Pastelowa | 18:14 |
Przemian | 18:15 |
Starogardzka | 18:16 |
Jagiełły | 18:17 |
Maćkowy | 18:18 |
Kurs nr 24 do Dworzec Główny | |
---|---|
Maćkowy | 18:23 |
Dom Pomocy Społecznej | 18:25 |
Ukośna | 18:27 |
Urząd Dozoru Technicznego | 18:28 |
Nowiny | 18:29 |
Gościnna | 18:30 |
Rejtana | 18:31 |
Sandomierska | 18:32 |
Stare Szkoty | 18:33 |
Brama Oruńska | 18:34 |
Zaroślak | 18:35 |
Toruńska | 18:36 |
Brama Wyżynna | 18:38 |
Dworzec Główny | 18:40 |
Kurs nr 25 do Baza Hallera | |
---|---|
Dworzec Główny | 18:40 |
Baza Hallera | 18:50 |