• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:00
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera05:12
Dworzec Główny05:22
Kurs nr 1 do Maćkowy
Dworzec Główny05:22
Brama Wyżynna05:24
Toruńska05:26
Zaroślak05:27
Brama Oruńska05:28
Stare Szkoty05:29
Sandomierska05:30
Rejtana05:31
Gościnna05:33
Nowiny05:34
Kolorowa05:39
Topazowa05:40
Pastelowa05:41
Przemian05:42
Starogardzka05:43
Jagiełły05:44
Maćkowy05:45
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy05:47
Dom Pomocy Społecznej05:49
Ukośna05:51
Urząd Dozoru Technicznego05:52
Nowiny05:53
Gościnna05:54
Rejtana05:55
Sandomierska05:57
Stare Szkoty05:58
Brama Oruńska05:59
Zaroślak06:00
Toruńska06:01
Brama Wyżynna06:03
Dworzec Główny06:05
Wały Piastowskie06:06
Jana z Kolna [GDA]06:08
Kurs nr 3 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]06:15
Wały Piastowskie06:16
Dworzec Główny06:19
Brama Wyżynna06:22
Toruńska06:24
Zaroślak06:25
Brama Oruńska06:27
Stare Szkoty06:28
Sandomierska06:29
Rejtana06:30
Gościnna06:32
Nowiny06:34
Kolorowa06:39
Topazowa06:40
Pastelowa06:41
Przemian06:42
Starogardzka06:43
Jagiełły06:44
Maćkowy06:45
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Maćkowy06:47
Dom Pomocy Społecznej06:49
Ukośna06:52
Urząd Dozoru Technicznego06:53
Nowiny06:54
Gościnna06:55
Rejtana06:57
Sandomierska06:59
Stare Szkoty07:00
Brama Oruńska07:01
Zaroślak07:02
Toruńska07:04
Brama Wyżynna07:07
Dworzec Główny07:09
Wały Piastowskie07:10
Jana z Kolna [GDA]07:12
Kurs nr 5 do Maćkowy
Jana z Kolna [GDA]07:15
Wały Piastowskie07:16
Dworzec Główny07:19
Brama Wyżynna07:22
Toruńska07:24
Zaroślak07:25
Brama Oruńska07:27
Stare Szkoty07:28
Sandomierska07:29
Rejtana07:30
Gościnna07:32
Nowiny07:34
Kolorowa07:39
Topazowa07:40
Pastelowa07:41
Przemian07:42
Starogardzka07:43
Jagiełły07:44
Maćkowy07:45
Kurs nr 6 do Dworzec Główny
Maćkowy07:47
Dom Pomocy Społecznej07:49
Ukośna07:52
Urząd Dozoru Technicznego07:53
Nowiny07:54
Gościnna07:55
Rejtana07:57
Sandomierska07:59
Stare Szkoty08:00
Brama Oruńska08:01
Zaroślak08:02
Toruńska08:03
Brama Wyżynna08:05
Dworzec Główny08:07
Kurs nr 7 do Baza Hallera
Dworzec Główny08:07
Baza Hallera08:17