• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc stojących i siedzących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!  • Limit osób w pojeździe: 30% miejsc siedzących i stojących. Tylko połowa miejsc siedzących może być zajęta. Zasłaniaj usta i nos!
23:38
Kurs nr 3 do Reda Aquapark
Reda Aquapark11:13
Jeziorna11:14
Centrum Handlowe "Port Rumia"11:16
Zapolskiej11:17
Okrzei11:19
Rondo Jana Pawła II11:21
Derdowskiego - Dębogórska11:23
Derdowskiego - Przychodnia11:24
Wybickiego 11:25
Starowiejska - Poczta11:27
Dąbrowskiego - Most11:29
Dąbrowskiego - Kościół11:30
25-lecia Solidarności11:32
Janowo SKM11:33
Dokerów11:34
Mazowiecka11:37
Pomorska [RU]11:38
Kujawska [RU]11:40
25-lecia Solidarności11:41
Dąbrowskiego - Kościół11:42
Dąbrowskiego - Most11:44
Starowiejska - Poczta11:45
Wybickiego 11:47
Derdowskiego - Przychodnia11:48
Derdowskiego - Dębogórska11:49
Rondo Jana Pawła II11:51
Okrzei11:53
Zapolskiej11:54
CH "Port Rumia" - Kosynierów11:55
Jeziorna11:55
Reda Aquapark11:57
Kurs nr 6 do Reda Aquapark
Reda Aquapark13:13
Jeziorna13:14
Centrum Handlowe "Port Rumia"13:16
Zapolskiej13:17
Okrzei13:19
Rondo Jana Pawła II13:21
Derdowskiego - Dębogórska13:23
Derdowskiego - Przychodnia13:24
Wybickiego 13:25
Starowiejska - Poczta13:27
Dąbrowskiego - Most13:29
Dąbrowskiego - Kościół13:30
25-lecia Solidarności13:32
Janowo SKM13:33
Dokerów13:34
Mazowiecka13:37
Pomorska [RU]13:38
Kujawska [RU]13:40
25-lecia Solidarności13:41
Dąbrowskiego - Kościół13:42
Dąbrowskiego - Most13:44
Starowiejska - Poczta13:45
Wybickiego 13:47
Derdowskiego - Przychodnia13:48
Derdowskiego - Dębogórska13:49
Rondo Jana Pawła II13:51
Okrzei13:53
Zapolskiej13:54
CH "Port Rumia" - Kosynierów13:55
Jeziorna13:55
Reda Aquapark13:57
Kurs nr 9 do Reda Aquapark
Reda Aquapark15:13
Jeziorna15:14
Centrum Handlowe "Port Rumia"15:16
Zapolskiej15:17
Okrzei15:19
Rondo Jana Pawła II15:21
Derdowskiego - Dębogórska15:23
Derdowskiego - Przychodnia15:24
Wybickiego 15:25
Starowiejska - Poczta15:27
Dąbrowskiego - Most15:29
Dąbrowskiego - Kościół15:30
25-lecia Solidarności15:32
Janowo SKM15:33
Dokerów15:34
Mazowiecka15:37
Pomorska [RU]15:38
Kujawska [RU]15:40
25-lecia Solidarności15:41
Dąbrowskiego - Kościół15:42
Dąbrowskiego - Most15:44
Starowiejska - Poczta15:45
Wybickiego 15:47
Derdowskiego - Przychodnia15:48
Derdowskiego - Dębogórska15:49
Rondo Jana Pawła II15:51
Okrzei15:53
Zapolskiej15:54
CH "Port Rumia" - Kosynierów15:55
Jeziorna15:55
Reda Aquapark15:57
Kurs nr 12 do Reda Aquapark
Reda Aquapark17:13
Jeziorna17:14
Centrum Handlowe "Port Rumia"17:16
Zapolskiej17:17
Okrzei17:19
Rondo Jana Pawła II17:21
Derdowskiego - Dębogórska17:23
Derdowskiego - Przychodnia17:24
Wybickiego 17:25
Starowiejska - Poczta17:27
Dąbrowskiego - Most17:29
Dąbrowskiego - Kościół17:30
25-lecia Solidarności17:32
Janowo SKM17:33
Dokerów17:34
Mazowiecka17:37
Pomorska [RU]17:38
Kujawska [RU]17:40
25-lecia Solidarności17:41
Dąbrowskiego - Kościół17:42
Dąbrowskiego - Most17:44
Starowiejska - Poczta17:45
Wybickiego 17:46
Derdowskiego - Przychodnia17:47
Derdowskiego - Dębogórska17:48
Rondo Jana Pawła II17:50
Okrzei17:52
Zapolskiej17:53
CH "Port Rumia" - Kosynierów17:54
Jeziorna17:54
Reda Aquapark17:56