• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !  • Z powodu awarii tramwaju linii 10 na ul. Jana z Kolna za przystankiem Stocznia SKM w kierunku do Nowego Portu, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 10.
22:31
Kurs nr 0 do Reda Aquapark
Reda Aquapark07:22
Reda Aquapark07:22
Kurs nr 1 do Reda Aquapark
Reda Aquapark07:27
Jeziorna07:28
Centrum Handlowe "Port Rumia"07:30
Zapolskiej07:31
Okrzei07:33
Rondo Jana Pawła II07:35
Derdowskiego - Dębogórska07:37
Derdowskiego - Przychodnia07:38
Wybickiego [RU]07:39
Starowiejska - Poczta07:41
Dąbrowskiego - Most07:43
Dąbrowskiego - Kościół07:44
25-lecia Solidarności07:46
Janowo SKM07:53
Dokerów07:54
Mazowiecka07:57
Pomorska [RU]07:58
Kujawska [RU]08:00
25-lecia Solidarności08:01
Dąbrowskiego - Kościół08:02
Dąbrowskiego - Most08:04
Starowiejska - Poczta08:05
Wybickiego [RU]08:07
Derdowskiego - Przychodnia08:08
Derdowskiego - Dębogórska08:09
Rondo Jana Pawła II08:11
Okrzei08:13
Zapolskiej08:14
CH "Port Rumia" - Kosynierów08:15
Jeziorna08:15
Reda Aquapark08:17
Kurs nr 2 do Reda Aquapark
Reda Aquapark08:46
Jeziorna08:47
Centrum Handlowe "Port Rumia"08:49
Zapolskiej08:50
Okrzei08:52
Rondo Jana Pawła II08:54
Derdowskiego - Dębogórska08:56
Derdowskiego - Przychodnia08:57
Wybickiego [RU]08:58
Starowiejska - Poczta09:00
Dąbrowskiego - Most09:02
Dąbrowskiego - Kościół09:03
25-lecia Solidarności09:05
Janowo SKM09:10
Dokerów09:11
Mazowiecka09:14
Pomorska [RU]09:15
Kujawska [RU]09:17
25-lecia Solidarności09:18
Dąbrowskiego - Kościół09:19
Dąbrowskiego - Most09:21
Starowiejska - Poczta09:22
Wybickiego [RU]09:24
Derdowskiego - Przychodnia09:25
Derdowskiego - Dębogórska09:26
Rondo Jana Pawła II09:28
Okrzei09:30
Zapolskiej09:31
CH "Port Rumia" - Kosynierów09:32
Jeziorna09:32
Reda Aquapark09:34
Kurs nr 3 do Reda Aquapark
Reda Aquapark09:56
Jeziorna09:57
Centrum Handlowe "Port Rumia"09:59
Zapolskiej10:00
Okrzei10:02
Rondo Jana Pawła II10:04
Derdowskiego - Dębogórska10:06
Derdowskiego - Przychodnia10:07
Wybickiego [RU]10:08
Starowiejska - Poczta10:10
Dąbrowskiego - Most10:12
Dąbrowskiego - Kościół10:13
25-lecia Solidarności10:15
Janowo SKM10:20
Dokerów10:21
Mazowiecka10:24
Pomorska [RU]10:25
Kujawska [RU]10:27
25-lecia Solidarności10:28
Dąbrowskiego - Kościół10:29
Dąbrowskiego - Most10:31
Starowiejska - Poczta10:32
Wybickiego [RU]10:34
Derdowskiego - Przychodnia10:35
Derdowskiego - Dębogórska10:36
Rondo Jana Pawła II10:38
Okrzei10:40
Zapolskiej10:41
CH "Port Rumia" - Kosynierów10:42
Jeziorna10:42
Reda Aquapark10:44
Kurs nr 4 do Reda Aquapark
Reda Aquapark11:16
Jeziorna11:17
Centrum Handlowe "Port Rumia"11:19
Zapolskiej11:20
Okrzei11:22
Rondo Jana Pawła II11:24
Derdowskiego - Dębogórska11:26
Derdowskiego - Przychodnia11:27
Wybickiego [RU]11:28
Starowiejska - Poczta11:30
Dąbrowskiego - Most11:32
Dąbrowskiego - Kościół11:33
25-lecia Solidarności11:35
Janowo SKM11:40
Dokerów11:41
Mazowiecka11:44
Pomorska [RU]11:45
Kujawska [RU]11:47
25-lecia Solidarności11:48
Dąbrowskiego - Kościół11:49
Dąbrowskiego - Most11:51
Starowiejska - Poczta11:52
Wybickiego [RU]11:54
Derdowskiego - Przychodnia11:55
Derdowskiego - Dębogórska11:56
Rondo Jana Pawła II11:58
Okrzei12:00
Zapolskiej12:01
CH "Port Rumia" - Kosynierów12:02
Jeziorna12:02
Reda Aquapark12:04
Kurs nr 5 do Reda Aquapark
Reda Aquapark12:16
Jeziorna12:17
Centrum Handlowe "Port Rumia"12:19
Zapolskiej12:20
Okrzei12:22
Rondo Jana Pawła II12:24
Derdowskiego - Dębogórska12:26
Derdowskiego - Przychodnia12:27
Wybickiego [RU]12:28
Starowiejska - Poczta12:30
Dąbrowskiego - Most12:32
Dąbrowskiego - Kościół12:33
25-lecia Solidarności12:35
Janowo SKM12:40
Dokerów12:41
Mazowiecka12:44
Pomorska [RU]12:45
Kujawska [RU]12:47
25-lecia Solidarności12:48
Dąbrowskiego - Kościół12:49
Dąbrowskiego - Most12:51
Starowiejska - Poczta12:52
Wybickiego [RU]12:54
Derdowskiego - Przychodnia12:55
Derdowskiego - Dębogórska12:56
Rondo Jana Pawła II12:58
Okrzei13:00
Zapolskiej13:01
CH "Port Rumia" - Kosynierów13:02
Jeziorna13:02
Reda Aquapark13:04
Kurs nr 6 do Reda Aquapark
Reda Aquapark13:16
Jeziorna13:17
Centrum Handlowe "Port Rumia"13:19
Zapolskiej13:20
Okrzei13:22
Rondo Jana Pawła II13:24
Derdowskiego - Dębogórska13:26
Derdowskiego - Przychodnia13:27
Wybickiego [RU]13:28
Starowiejska - Poczta13:30
Dąbrowskiego - Most13:32
Dąbrowskiego - Kościół13:33
25-lecia Solidarności13:35
Janowo SKM13:40
Dokerów13:41
Mazowiecka13:44
Pomorska [RU]13:45
Kujawska [RU]13:47
25-lecia Solidarności13:48
Dąbrowskiego - Kościół13:50
Dąbrowskiego - Most13:52
Starowiejska - Poczta13:53
Wybickiego [RU]13:55
Derdowskiego - Przychodnia13:56
Derdowskiego - Dębogórska13:57
Rondo Jana Pawła II13:59
Okrzei14:01
Zapolskiej14:02
CH "Port Rumia" - Kosynierów14:03
Jeziorna14:03
Reda Aquapark14:05
Kurs nr 7 do Reda Aquapark
Reda Aquapark14:16
Jeziorna14:17
Centrum Handlowe "Port Rumia"14:19
Zapolskiej14:20
Okrzei14:22
Rondo Jana Pawła II14:24
Derdowskiego - Dębogórska14:26
Derdowskiego - Przychodnia14:27
Wybickiego [RU]14:28
Starowiejska - Poczta14:30
Dąbrowskiego - Most14:32
Dąbrowskiego - Kościół14:33
25-lecia Solidarności14:35
Janowo SKM14:40
Dokerów14:41
Mazowiecka14:44
Pomorska [RU]14:45
Kujawska [RU]14:47
25-lecia Solidarności14:48
Dąbrowskiego - Kościół14:50
Dąbrowskiego - Most14:52
Starowiejska - Poczta14:53
Wybickiego [RU]14:55
Derdowskiego - Przychodnia14:56
Derdowskiego - Dębogórska14:57
Rondo Jana Pawła II14:59
Okrzei15:01
Zapolskiej15:02
CH "Port Rumia" - Kosynierów15:03
Jeziorna15:03
Reda Aquapark15:05
Kurs nr 8 do Reda Aquapark
Reda Aquapark15:16
Jeziorna15:17
Centrum Handlowe "Port Rumia"15:19
Zapolskiej15:20
Okrzei15:22
Rondo Jana Pawła II15:24
Derdowskiego - Dębogórska15:26
Derdowskiego - Przychodnia15:27
Wybickiego [RU]15:28
Starowiejska - Poczta15:30
Dąbrowskiego - Most15:32
Dąbrowskiego - Kościół15:34
25-lecia Solidarności15:36
Janowo SKM15:40
Dokerów15:41
Mazowiecka15:44
Pomorska [RU]15:45
Kujawska [RU]15:47
25-lecia Solidarności15:48
Dąbrowskiego - Kościół15:50
Dąbrowskiego - Most15:52
Starowiejska - Poczta15:53
Wybickiego [RU]15:55
Derdowskiego - Przychodnia15:56
Derdowskiego - Dębogórska15:57
Rondo Jana Pawła II15:59
Okrzei16:01
Zapolskiej16:02
CH "Port Rumia" - Kosynierów16:03
Jeziorna16:03
Reda Aquapark16:05
Kurs nr 9 do Reda Aquapark
Reda Aquapark16:16
Jeziorna16:17
Centrum Handlowe "Port Rumia"16:19
Zapolskiej16:20
Okrzei16:22
Rondo Jana Pawła II16:24
Derdowskiego - Dębogórska16:26
Derdowskiego - Przychodnia16:27
Wybickiego [RU]16:28
Starowiejska - Poczta16:30
Dąbrowskiego - Most16:32
Dąbrowskiego - Kościół16:33
25-lecia Solidarności16:35
Janowo SKM16:41
Dokerów16:42
Mazowiecka16:45
Pomorska [RU]16:46
Kujawska [RU]16:48
25-lecia Solidarności16:49
Dąbrowskiego - Kościół16:51
Dąbrowskiego - Most16:53
Starowiejska - Poczta16:54
Wybickiego [RU]16:56
Derdowskiego - Przychodnia16:57
Derdowskiego - Dębogórska16:58
Rondo Jana Pawła II17:00
Okrzei17:02
Zapolskiej17:03
CH "Port Rumia" - Kosynierów17:04
Jeziorna17:04
Reda Aquapark17:06
Kurs nr 10 do Reda Aquapark
Reda Aquapark17:16
Jeziorna17:17
Centrum Handlowe "Port Rumia"17:19
Zapolskiej17:20
Okrzei17:22
Rondo Jana Pawła II17:24
Derdowskiego - Dębogórska17:26
Derdowskiego - Przychodnia17:27
Wybickiego [RU]17:28
Starowiejska - Poczta17:30
Dąbrowskiego - Most17:32
Dąbrowskiego - Kościół17:33
25-lecia Solidarności17:35
Janowo SKM17:41
Dokerów17:42
Mazowiecka17:45
Pomorska [RU]17:46
Kujawska [RU]17:48
25-lecia Solidarności17:49
Dąbrowskiego - Kościół17:51
Dąbrowskiego - Most17:53
Starowiejska - Poczta17:54
Wybickiego [RU]17:55
Derdowskiego - Przychodnia17:56
Derdowskiego - Dębogórska17:57
Rondo Jana Pawła II17:59
Okrzei18:01
Zapolskiej18:02
CH "Port Rumia" - Kosynierów18:03
Jeziorna18:03
Reda Aquapark18:05
Kurs nr 11 do Reda Aquapark
Reda Aquapark18:16
Jeziorna18:17
Centrum Handlowe "Port Rumia"18:19
Zapolskiej18:20
Okrzei18:22
Rondo Jana Pawła II18:24
Derdowskiego - Dębogórska18:26
Derdowskiego - Przychodnia18:27
Wybickiego [RU]18:28
Starowiejska - Poczta18:30
Dąbrowskiego - Most18:32
Dąbrowskiego - Kościół18:33
25-lecia Solidarności18:35
Janowo SKM18:40
Dokerów18:41
Mazowiecka18:44
Pomorska [RU]18:45
Kujawska [RU]18:47
25-lecia Solidarności18:48
Dąbrowskiego - Kościół18:49
Dąbrowskiego - Most18:51
Starowiejska - Poczta18:52
Wybickiego [RU]18:53
Derdowskiego - Przychodnia18:54
Derdowskiego - Dębogórska18:55
Rondo Jana Pawła II18:57
Okrzei18:59
Zapolskiej19:00
CH "Port Rumia" - Kosynierów19:01
Jeziorna19:01
Reda Aquapark19:03
Kurs nr 12 do Reda Aquapark
Reda Aquapark19:21
Jeziorna19:22
Centrum Handlowe "Port Rumia"19:24
Zapolskiej19:25
Okrzei19:27
Rondo Jana Pawła II19:29
Derdowskiego - Dębogórska19:31
Derdowskiego - Przychodnia19:32
Wybickiego [RU]19:33
Starowiejska - Poczta19:34
Dąbrowskiego - Most19:36
Dąbrowskiego - Kościół19:37
25-lecia Solidarności19:39
Janowo SKM19:40
Dokerów19:41
Mazowiecka19:44
Pomorska [RU]19:45
Kujawska [RU]19:47
25-lecia Solidarności19:48
Dąbrowskiego - Kościół19:49
Dąbrowskiego - Most19:51
Starowiejska - Poczta19:52
Wybickiego [RU]19:53
Derdowskiego - Przychodnia19:54
Derdowskiego - Dębogórska19:55
Rondo Jana Pawła II19:57
Okrzei19:59
Zapolskiej20:00
CH "Port Rumia" - Kosynierów20:01
Jeziorna20:01
Reda Aquapark20:03
Kurs nr 13 do Reda Aquapark
Reda Aquapark20:37
Jeziorna20:38
Centrum Handlowe "Port Rumia"20:40
Zapolskiej20:41
Okrzei20:43
Rondo Jana Pawła II20:45
Derdowskiego - Dębogórska20:47
Derdowskiego - Przychodnia20:48
Wybickiego [RU]20:49
Starowiejska - Poczta20:50
Dąbrowskiego - Most20:52
Dąbrowskiego - Kościół20:53
25-lecia Solidarności20:55
Janowo SKM21:00
Dokerów21:01
Mazowiecka21:04
Pomorska [RU]21:05
Kujawska [RU]21:07
25-lecia Solidarności21:08
Dąbrowskiego - Kościół21:09
Dąbrowskiego - Most21:11
Starowiejska - Poczta21:12
Wybickiego [RU]21:13
Derdowskiego - Przychodnia21:14
Derdowskiego - Dębogórska21:15
Rondo Jana Pawła II21:17
Okrzei21:19
Zapolskiej21:20
CH "Port Rumia" - Kosynierów21:21
Jeziorna21:21
Reda Aquapark21:23
Kurs nr 14 do Kujawska [RU]
Reda Aquapark21:37
Jeziorna21:38
Centrum Handlowe "Port Rumia"21:40
Zapolskiej21:41
Okrzei21:43
Rondo Jana Pawła II21:45
Derdowskiego - Dębogórska21:47
Derdowskiego - Przychodnia21:48
Wybickiego [RU]21:49
Starowiejska - Poczta21:50
Dąbrowskiego - Most21:52
Dąbrowskiego - Kościół21:53
25-lecia Solidarności21:55
Janowo SKM22:00
Dokerów22:01
Mazowiecka22:03
Pomorska [RU]22:04
Kujawska [RU]22:06