• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
15:43
Kurs nr 0 do Przeróbka
Zajezdnia WRZESZCZ03:59
Strzyża PKM04:01
Zajezdnia04:02
Zamenhofa [GDA]04:03
Wojska Polskiego04:05
Galeria Bałtycka04:07
Klonowa [GDA]04:09
Jaśkowa Dolina04:10
Miszewskiego04:12
Politechnika04:13
Opera Bałtycka04:15
Traugutta [GDA]04:16
Uniwersytet Medyczny04:17
Chodowieckiego04:18
Brama Oliwska04:19
Dworzec Główny04:21
Brama Wyżynna04:24
Okopowa04:26
Żabi Kruk04:27
Chmielna04:28
Akademia Muzyczna04:30
Brama Żuławska04:32
Głęboka04:34
Przeróbka04:36
Przeróbka04:37
Kurs nr 1 do Strzyża PKM
Przeróbka04:39
Przeróbka04:40
Głęboka04:42
Brama Żuławska04:44
Akademia Muzyczna04:46
Chmielna04:47
Żabi Kruk04:48
Okopowa04:50
Brama Wyżynna04:52
Dworzec Główny04:54
Brama Oliwska04:57
Chodowieckiego04:58
Uniwersytet Medyczny04:59
Traugutta [GDA]05:01
Opera Bałtycka05:03
Politechnika05:04
Miszewskiego05:06
Jaśkowa Dolina05:08
Klonowa [GDA]05:09
Galeria Bałtycka05:11
Wojska Polskiego05:13
Zamenhofa [GDA]05:14
Zajezdnia05:15
Strzyża PKM05:16
Kurs nr 2 do Stogi
Strzyża PKM05:24
Zajezdnia05:25
Zamenhofa [GDA]05:26
Wojska Polskiego05:28
Galeria Bałtycka05:30
Klonowa [GDA]05:32
Jaśkowa Dolina05:33
Miszewskiego05:35
Politechnika05:36
Opera Bałtycka05:38
Traugutta [GDA]05:39
Uniwersytet Medyczny05:40
Chodowieckiego05:41
Brama Oliwska05:42
Dworzec Główny05:44
Brama Wyżynna05:47
Okopowa05:49
Żabi Kruk05:50
Chmielna05:51
Akademia Muzyczna05:53
Brama Żuławska05:55
Głęboka05:57
Przeróbka05:59
Lenartowicza06:00
Sucharskiego06:02
Kaczeńce06:03
Ugory eMOCja06:04
Zimna06:05
Stogi06:07
Stogi06:08
Kurs nr 3 do Strzyża PKM
Stogi06:19
Stogi06:20
Zimna06:22
Ugory eMOCja06:23
Kaczeńce06:24
Sucharskiego06:26
Lenartowicza06:27
Przeróbka06:28
Głęboka06:30
Brama Żuławska06:32
Akademia Muzyczna06:34
Chmielna06:35
Żabi Kruk06:36
Okopowa06:38
Brama Wyżynna06:40
Dworzec Główny06:42
Brama Oliwska06:45
Chodowieckiego06:46
Uniwersytet Medyczny06:47
Traugutta [GDA]06:49
Opera Bałtycka06:51
Politechnika06:52
Miszewskiego06:54
Jaśkowa Dolina06:56
Klonowa [GDA]06:57
Galeria Bałtycka06:59
Wojska Polskiego07:01
Zamenhofa [GDA]07:02
Zajezdnia07:03
Strzyża PKM07:04
Kurs nr 4 do Stogi Plaża
Strzyża PKM07:14
Zajezdnia07:15
Zamenhofa [GDA]07:16
Wojska Polskiego07:18
Galeria Bałtycka07:20
Klonowa [GDA]07:22
Jaśkowa Dolina07:23
Miszewskiego07:25
Politechnika07:26
Opera Bałtycka07:28
Traugutta [GDA]07:29
Uniwersytet Medyczny07:30
Chodowieckiego07:31
Brama Oliwska07:32
Dworzec Główny07:34
Brama Wyżynna07:37
Okopowa07:39
Żabi Kruk07:40
Chmielna07:41
Akademia Muzyczna07:43
Brama Żuławska07:45
Głęboka07:47
Przeróbka07:49
Lenartowicza07:50
Sucharskiego07:52
Kaczeńce07:53
Ugory eMOCja07:54
Zimna07:55
Stogi07:57
Rozłogi07:58
Stogi Plaża08:00
Kurs nr 5 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi Plaża08:06
Stogi Plaża08:07
Stogi08:10
Zimna08:12
Ugory eMOCja08:13
Kaczeńce08:14
Sucharskiego08:16
Lenartowicza08:17
Przeróbka08:18
Głęboka08:20
Brama Żuławska08:22
Akademia Muzyczna08:24
Chmielna08:25
Żabi Kruk08:26
Okopowa08:28
Brama Wyżynna08:30
Dworzec Główny08:32
Brama Oliwska08:35
Chodowieckiego08:36
Uniwersytet Medyczny08:37
Traugutta [GDA]08:39
Opera Bałtycka08:41
Politechnika08:42
Miszewskiego08:44
Jaśkowa Dolina08:46
Klonowa [GDA]08:47
Galeria Bałtycka08:49
Wojska Polskiego08:51
Zamenhofa [GDA]08:52
Zajezdnia08:53
Strzyża PKM08:54
Zajezdnia WRZESZCZ08:56
Kurs nr 6 do Stogi Plaża
Zajezdnia WRZESZCZ09:32
Strzyża PKM09:34
Zajezdnia09:35
Zamenhofa [GDA]09:36
Wojska Polskiego09:38
Galeria Bałtycka09:40
Klonowa [GDA]09:42
Jaśkowa Dolina09:43
Miszewskiego09:45
Politechnika09:46
Opera Bałtycka09:48
Traugutta [GDA]09:49
Uniwersytet Medyczny09:50
Chodowieckiego09:51
Brama Oliwska09:52
Dworzec Główny09:54
Brama Wyżynna09:57
Okopowa09:59
Żabi Kruk10:00
Chmielna10:01
Akademia Muzyczna10:03
Brama Żuławska10:05
Głęboka10:07
Przeróbka10:09
Lenartowicza10:10
Sucharskiego10:12
Kaczeńce10:13
Ugory eMOCja10:14
Zimna10:15
Stogi10:17
Rozłogi10:18
Stogi Plaża10:20
Kurs nr 7 do Strzyża PKM
Stogi Plaża10:27
Stogi Plaża10:28
Stogi10:31
Zimna10:33
Ugory eMOCja10:34
Kaczeńce10:35
Sucharskiego10:37
Lenartowicza10:38
Przeróbka10:39
Głęboka10:41
Brama Żuławska10:43
Akademia Muzyczna10:45
Chmielna10:46
Żabi Kruk10:47
Okopowa10:49
Brama Wyżynna10:51
Dworzec Główny10:53
Brama Oliwska10:56
Chodowieckiego10:57
Uniwersytet Medyczny10:58
Traugutta [GDA]11:00
Opera Bałtycka11:02
Politechnika11:03
Miszewskiego11:05
Jaśkowa Dolina11:07
Klonowa [GDA]11:08
Galeria Bałtycka11:10
Wojska Polskiego11:12
Zamenhofa [GDA]11:13
Zajezdnia11:14
Strzyża PKM11:15
Kurs nr 8 do Stogi Plaża
Strzyża PKM11:34
Zajezdnia11:35
Zamenhofa [GDA]11:36
Wojska Polskiego11:38
Galeria Bałtycka11:40
Klonowa [GDA]11:42
Jaśkowa Dolina11:43
Miszewskiego11:45
Politechnika11:46
Opera Bałtycka11:48
Traugutta [GDA]11:49
Uniwersytet Medyczny11:50
Chodowieckiego11:51
Brama Oliwska11:52
Dworzec Główny11:54
Brama Wyżynna11:57
Okopowa11:59
Żabi Kruk12:00
Chmielna12:01
Akademia Muzyczna12:03
Brama Żuławska12:05
Głęboka12:07
Przeróbka12:09
Lenartowicza12:10
Sucharskiego12:12
Kaczeńce12:13
Ugory eMOCja12:14
Zimna12:15
Stogi12:17
Rozłogi12:18
Stogi Plaża12:20
Kurs nr 9 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi Plaża12:27
Stogi Plaża12:28
Stogi12:31
Zimna12:33
Ugory eMOCja12:34
Kaczeńce12:35
Sucharskiego12:37
Lenartowicza12:38
Przeróbka12:39
Głęboka12:41
Brama Żuławska12:43
Akademia Muzyczna12:45
Chmielna12:46
Żabi Kruk12:47
Okopowa12:49
Brama Wyżynna12:51
Dworzec Główny12:53
Brama Oliwska12:56
Chodowieckiego12:57
Uniwersytet Medyczny12:58
Traugutta [GDA]13:00
Opera Bałtycka13:02
Politechnika13:03
Miszewskiego13:05
Jaśkowa Dolina13:07
Klonowa [GDA]13:08
Galeria Bałtycka13:10
Wojska Polskiego13:12
Zamenhofa [GDA]13:13
Zajezdnia13:14
Strzyża PKM13:15
Zajezdnia WRZESZCZ13:17
Kurs nr 10 do Stogi Plaża
Zajezdnia WRZESZCZ13:34
Strzyża PKM13:36
Zajezdnia13:37
Zamenhofa [GDA]13:38
Wojska Polskiego13:40
Galeria Bałtycka13:42
Klonowa [GDA]13:44
Jaśkowa Dolina13:45
Miszewskiego13:47
Politechnika13:48
Opera Bałtycka13:50
Traugutta [GDA]13:51
Uniwersytet Medyczny13:52
Chodowieckiego13:53
Brama Oliwska13:54
Dworzec Główny13:56
Brama Wyżynna13:59
Okopowa14:01
Żabi Kruk14:02
Chmielna14:03
Akademia Muzyczna14:05
Brama Żuławska14:07
Głęboka14:09
Przeróbka14:11
Lenartowicza14:12
Sucharskiego14:14
Kaczeńce14:15
Ugory eMOCja14:16
Zimna14:17
Stogi14:19
Rozłogi14:20
Stogi Plaża14:22
Kurs nr 11 do Strzyża PKM
Stogi Plaża14:26
Stogi Plaża14:27
Stogi14:30
Zimna14:32
Ugory eMOCja14:33
Kaczeńce14:34
Sucharskiego14:36
Lenartowicza14:37
Przeróbka14:38
Głęboka14:40
Brama Żuławska14:42
Akademia Muzyczna14:44
Chmielna14:45
Żabi Kruk14:46
Okopowa14:48
Brama Wyżynna14:50
Dworzec Główny14:52
Brama Oliwska14:55
Chodowieckiego14:56
Uniwersytet Medyczny14:57
Traugutta [GDA]14:59
Opera Bałtycka15:01
Politechnika15:02
Miszewskiego15:04
Jaśkowa Dolina15:06
Klonowa [GDA]15:07
Galeria Bałtycka15:09
Wojska Polskiego15:11
Zamenhofa [GDA]15:12
Zajezdnia15:13
Strzyża PKM15:14
Kurs nr 12 do Stogi
Strzyża PKM15:24
Zajezdnia15:25
Zamenhofa [GDA]15:26
Wojska Polskiego15:28
Galeria Bałtycka15:30
Klonowa [GDA]15:32
Jaśkowa Dolina15:33
Miszewskiego15:35
Politechnika15:36
Opera Bałtycka15:38
Traugutta [GDA]15:39
Uniwersytet Medyczny15:40
Chodowieckiego15:41
Brama Oliwska15:42
Dworzec Główny15:44
Brama Wyżynna15:47
Okopowa15:49
Żabi Kruk15:50
Chmielna15:51
Akademia Muzyczna15:53
Brama Żuławska15:55
Głęboka15:57
Przeróbka15:59
Lenartowicza16:00
Sucharskiego16:02
Kaczeńce16:03
Ugory eMOCja16:04
Zimna16:05
Stogi16:07
Stogi16:08
Kurs nr 13 do Strzyża PKM
Stogi16:19
Stogi16:20
Zimna16:22
Ugory eMOCja16:23
Kaczeńce16:24
Sucharskiego16:26
Lenartowicza16:27
Przeróbka16:28
Głęboka16:30
Brama Żuławska16:32
Akademia Muzyczna16:34
Chmielna16:35
Żabi Kruk16:36
Okopowa16:38
Brama Wyżynna16:40
Dworzec Główny16:42
Brama Oliwska16:45
Chodowieckiego16:46
Uniwersytet Medyczny16:47
Traugutta [GDA]16:49
Opera Bałtycka16:51
Politechnika16:52
Miszewskiego16:54
Jaśkowa Dolina16:56
Klonowa [GDA]16:57
Galeria Bałtycka16:59
Wojska Polskiego17:01
Zamenhofa [GDA]17:02
Zajezdnia17:03
Strzyża PKM17:04
Kurs nr 14 do Stogi Plaża
Strzyża PKM17:14
Zajezdnia17:15
Zamenhofa [GDA]17:16
Wojska Polskiego17:18
Galeria Bałtycka17:20
Klonowa [GDA]17:22
Jaśkowa Dolina17:23
Miszewskiego17:25
Politechnika17:26
Opera Bałtycka17:28
Traugutta [GDA]17:29
Uniwersytet Medyczny17:30
Chodowieckiego17:31
Brama Oliwska17:32
Dworzec Główny17:34
Brama Wyżynna17:37
Okopowa17:39
Żabi Kruk17:40
Chmielna17:41
Akademia Muzyczna17:43
Brama Żuławska17:45
Głęboka17:47
Przeróbka17:49
Lenartowicza17:50
Sucharskiego17:52
Kaczeńce17:53
Ugory eMOCja17:54
Zimna17:55
Stogi17:57
Rozłogi17:58
Stogi Plaża18:00
Kurs nr 15 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi Plaża18:10
Stogi Plaża18:11
Stogi18:14
Zimna18:16
Ugory eMOCja18:17
Kaczeńce18:18
Sucharskiego18:20
Lenartowicza18:21
Przeróbka18:22
Głęboka18:24
Brama Żuławska18:26
Akademia Muzyczna18:28
Chmielna18:29
Żabi Kruk18:30
Okopowa18:32
Brama Wyżynna18:34
Dworzec Główny18:36
Brama Oliwska18:39
Chodowieckiego18:40
Uniwersytet Medyczny18:41
Traugutta [GDA]18:43
Opera Bałtycka18:45
Politechnika18:46
Miszewskiego18:48
Jaśkowa Dolina18:50
Klonowa [GDA]18:51
Galeria Bałtycka18:53
Wojska Polskiego18:55
Zamenhofa [GDA]18:56
Zajezdnia18:57
Strzyża PKM18:58
Zajezdnia WRZESZCZ19:00
Kurs nr 16 do Stogi Plaża
Zajezdnia WRZESZCZ19:34
Strzyża PKM19:36
Zajezdnia19:37
Zamenhofa [GDA]19:38
Wojska Polskiego19:40
Galeria Bałtycka19:42
Klonowa [GDA]19:44
Jaśkowa Dolina19:45
Miszewskiego19:47
Politechnika19:48
Opera Bałtycka19:50
Traugutta [GDA]19:51
Uniwersytet Medyczny19:52
Chodowieckiego19:53
Brama Oliwska19:54
Dworzec Główny19:56
Brama Wyżynna19:59
Okopowa20:01
Żabi Kruk20:02
Chmielna20:03
Akademia Muzyczna20:05
Brama Żuławska20:07
Głęboka20:09
Przeróbka20:11
Lenartowicza20:12
Sucharskiego20:14
Kaczeńce20:15
Ugory eMOCja20:16
Zimna20:17
Stogi20:19
Rozłogi20:20
Stogi Plaża20:22
Kurs nr 17 do Strzyża PKM
Stogi Plaża20:28
Stogi Plaża20:29
Stogi20:32
Zimna20:34
Ugory eMOCja20:35
Kaczeńce20:36
Sucharskiego20:38
Lenartowicza20:39
Przeróbka20:40
Głęboka20:42
Brama Żuławska20:44
Akademia Muzyczna20:46
Chmielna20:47
Żabi Kruk20:48
Okopowa20:50
Brama Wyżynna20:52
Dworzec Główny20:54
Brama Oliwska20:57
Chodowieckiego20:58
Uniwersytet Medyczny20:59
Traugutta [GDA]21:01
Opera Bałtycka21:03
Politechnika21:04
Miszewskiego21:06
Jaśkowa Dolina21:08
Klonowa [GDA]21:09
Galeria Bałtycka21:11
Wojska Polskiego21:13
Zamenhofa [GDA]21:14
Zajezdnia21:15
Strzyża PKM21:16
Kurs nr 18 do Stogi Plaża
Strzyża PKM21:37
Zajezdnia21:38
Zamenhofa [GDA]21:39
Wojska Polskiego21:41
Galeria Bałtycka21:43
Klonowa [GDA]21:45
Jaśkowa Dolina21:46
Miszewskiego21:48
Politechnika21:49
Opera Bałtycka21:51
Traugutta [GDA]21:52
Uniwersytet Medyczny21:53
Chodowieckiego21:54
Brama Oliwska21:55
Dworzec Główny21:57
Brama Wyżynna22:00
Okopowa22:02
Żabi Kruk22:03
Chmielna22:04
Akademia Muzyczna22:06
Brama Żuławska22:08
Głęboka22:10
Przeróbka22:12
Lenartowicza22:13
Sucharskiego22:15
Kaczeńce22:16
Ugory eMOCja22:17
Zimna22:18
Stogi22:20
Rozłogi22:21
Stogi Plaża22:23
Kurs nr 19 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi Plaża22:38
Stogi Plaża22:39
Stogi22:42
Zimna22:44
Ugory eMOCja22:45
Kaczeńce22:46
Sucharskiego22:48
Lenartowicza22:49
Przeróbka22:50
Głęboka22:52
Brama Żuławska22:54
Akademia Muzyczna22:55
Chmielna22:56
Żabi Kruk22:57
Okopowa22:59
Brama Wyżynna23:01
Dworzec Główny23:03
Brama Oliwska23:06
Chodowieckiego23:07
Uniwersytet Medyczny23:08
Traugutta [GDA]23:09
Opera Bałtycka23:11
Politechnika23:12
Miszewskiego23:14
Jaśkowa Dolina23:16
Klonowa [GDA]23:17
Galeria Bałtycka23:19
Wojska Polskiego23:21
Zamenhofa [GDA]23:22
Zajezdnia23:23
Strzyża PKM23:24
Zajezdnia WRZESZCZ23:26