• Informujemy: maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Więcej szczegółów na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
19:22
Kurs nr 0 do Przeróbka
Zajezdnia WRZESZCZ03:59
Strzyża PKM04:01
Zajezdnia04:02
Zamenhofa [GDA]04:03
Wojska Polskiego04:05
Galeria Bałtycka04:07
Klonowa [GDA]04:09
Jaśkowa Dolina04:10
Miszewskiego04:12
Politechnika04:13
Opera Bałtycka04:15
Traugutta [GDA]04:16
Uniwersytet Medyczny04:17
Chodowieckiego04:18
Brama Oliwska04:19
Dworzec Główny04:21
Brama Wyżynna04:24
Okopowa04:26
Żabi Kruk04:27
Chmielna04:28
Akademia Muzyczna04:30
Brama Żuławska04:32
Głęboka04:34
Przeróbka04:36
Przeróbka04:37
Kurs nr 1 do Strzyża PKM
Przeróbka04:40
Przeróbka04:40
Głęboka04:42
Brama Żuławska04:44
Akademia Muzyczna04:46
Chmielna04:47
Żabi Kruk04:48
Okopowa04:50
Brama Wyżynna04:52
Dworzec Główny04:54
Brama Oliwska04:57
Chodowieckiego04:58
Uniwersytet Medyczny04:59
Traugutta [GDA]05:01
Opera Bałtycka05:03
Politechnika05:04
Miszewskiego05:06
Jaśkowa Dolina05:08
Klonowa [GDA]05:09
Galeria Bałtycka05:11
Wojska Polskiego05:13
Zamenhofa [GDA]05:14
Zajezdnia05:15
Strzyża PKM05:16
Kurs nr 2 do Stogi Plaża
Strzyża PKM05:24
Zajezdnia05:25
Zamenhofa [GDA]05:26
Wojska Polskiego05:28
Galeria Bałtycka05:30
Klonowa [GDA]05:32
Jaśkowa Dolina05:33
Miszewskiego05:35
Politechnika05:36
Opera Bałtycka05:38
Traugutta [GDA]05:39
Uniwersytet Medyczny05:40
Chodowieckiego05:41
Brama Oliwska05:42
Dworzec Główny05:44
Brama Wyżynna05:47
Okopowa05:49
Żabi Kruk05:50
Chmielna05:51
Akademia Muzyczna05:53
Brama Żuławska05:55
Głęboka05:57
Przeróbka05:59
Lenartowicza06:00
Sucharskiego06:02
Kaczeńce06:03
Lessowa06:04
Zimna06:05
Rozłogi06:08
Stogi Plaża06:10
Kurs nr 3 do Strzyża PKM
Stogi Plaża06:15
Stogi Plaża06:16
Stogi06:19
Zimna06:21
Lessowa06:22
Kaczeńce06:23
Sucharskiego06:25
Lenartowicza06:26
Przeróbka06:27
Głęboka06:29
Brama Żuławska06:31
Akademia Muzyczna06:33
Chmielna06:34
Żabi Kruk06:35
Okopowa06:37
Brama Wyżynna06:39
Dworzec Główny06:41
Brama Oliwska06:44
Chodowieckiego06:45
Uniwersytet Medyczny06:46
Traugutta [GDA]06:48
Opera Bałtycka06:50
Politechnika06:51
Miszewskiego06:53
Jaśkowa Dolina06:55
Klonowa [GDA]06:56
Galeria Bałtycka06:58
Wojska Polskiego07:00
Zamenhofa [GDA]07:01
Zajezdnia07:02
Strzyża PKM07:03
Kurs nr 4 do Stogi Plaża
Strzyża PKM07:14
Zajezdnia07:15
Zamenhofa [GDA]07:16
Wojska Polskiego07:18
Galeria Bałtycka07:20
Klonowa [GDA]07:22
Jaśkowa Dolina07:23
Miszewskiego07:25
Politechnika07:26
Opera Bałtycka07:28
Traugutta [GDA]07:29
Uniwersytet Medyczny07:30
Chodowieckiego07:31
Brama Oliwska07:32
Dworzec Główny07:34
Brama Wyżynna07:37
Okopowa07:39
Żabi Kruk07:40
Chmielna07:41
Akademia Muzyczna07:43
Brama Żuławska07:45
Głęboka07:47
Przeróbka07:49
Lenartowicza07:50
Sucharskiego07:52
Kaczeńce07:53
Lessowa07:54
Zimna07:55
Rozłogi07:58
Stogi Plaża08:00
Kurs nr 5 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi Plaża08:07
Stogi Plaża08:08
Stogi08:11
Zimna08:13
Lessowa08:14
Kaczeńce08:15
Sucharskiego08:17
Lenartowicza08:18
Przeróbka08:19
Głęboka08:21
Brama Żuławska08:23
Akademia Muzyczna08:25
Chmielna08:26
Żabi Kruk08:27
Okopowa08:29
Brama Wyżynna08:31
Dworzec Główny08:33
Brama Oliwska08:36
Chodowieckiego08:37
Uniwersytet Medyczny08:38
Traugutta [GDA]08:40
Opera Bałtycka08:42
Politechnika08:43
Miszewskiego08:45
Jaśkowa Dolina08:47
Klonowa [GDA]08:48
Galeria Bałtycka08:50
Wojska Polskiego08:52
Zamenhofa [GDA]08:53
Zajezdnia08:54
Strzyża PKM08:55
Zajezdnia WRZESZCZ08:57
Kurs nr 6 do Stogi Plaża
Zajezdnia WRZESZCZ09:31
Strzyża PKM09:33
Zajezdnia09:34
Zamenhofa [GDA]09:35
Wojska Polskiego09:37
Galeria Bałtycka09:39
Klonowa [GDA]09:41
Jaśkowa Dolina09:42
Miszewskiego09:44
Politechnika09:45
Opera Bałtycka09:47
Traugutta [GDA]09:48
Uniwersytet Medyczny09:49
Chodowieckiego09:50
Brama Oliwska09:51
Dworzec Główny09:53
Brama Wyżynna09:56
Okopowa09:58
Żabi Kruk09:59
Chmielna10:00
Akademia Muzyczna10:02
Brama Żuławska10:04
Głęboka10:06
Przeróbka10:08
Lenartowicza10:09
Sucharskiego10:11
Kaczeńce10:12
Lessowa10:13
Zimna10:14
Rozłogi10:17
Stogi Plaża10:19
Kurs nr 7 do Strzyża PKM
Stogi Plaża10:27
Stogi Plaża10:28
Stogi10:31
Zimna10:33
Lessowa10:34
Kaczeńce10:35
Sucharskiego10:37
Lenartowicza10:38
Przeróbka10:39
Głęboka10:41
Brama Żuławska10:43
Akademia Muzyczna10:45
Chmielna10:46
Żabi Kruk10:47
Okopowa10:49
Brama Wyżynna10:51
Dworzec Główny10:53
Brama Oliwska10:56
Chodowieckiego10:57
Uniwersytet Medyczny10:58
Traugutta [GDA]11:00
Opera Bałtycka11:02
Politechnika11:03
Miszewskiego11:05
Jaśkowa Dolina11:07
Klonowa [GDA]11:08
Galeria Bałtycka11:10
Wojska Polskiego11:12
Zamenhofa [GDA]11:13
Zajezdnia11:14
Strzyża PKM11:15
Kurs nr 8 do Stogi Plaża
Strzyża PKM11:33
Zajezdnia11:34
Zamenhofa [GDA]11:35
Wojska Polskiego11:37
Galeria Bałtycka11:39
Klonowa [GDA]11:41
Jaśkowa Dolina11:42
Miszewskiego11:44
Politechnika11:45
Opera Bałtycka11:47
Traugutta [GDA]11:48
Uniwersytet Medyczny11:49
Chodowieckiego11:50
Brama Oliwska11:51
Dworzec Główny11:53
Brama Wyżynna11:56
Okopowa11:58
Żabi Kruk11:59
Chmielna12:00
Akademia Muzyczna12:02
Brama Żuławska12:04
Głęboka12:06
Przeróbka12:08
Lenartowicza12:09
Sucharskiego12:11
Kaczeńce12:12
Lessowa12:13
Zimna12:14
Rozłogi12:17
Stogi Plaża12:19
Kurs nr 9 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi Plaża12:27
Stogi Plaża12:28
Stogi12:31
Zimna12:33
Lessowa12:34
Kaczeńce12:35
Sucharskiego12:37
Lenartowicza12:38
Przeróbka12:39
Głęboka12:41
Brama Żuławska12:43
Akademia Muzyczna12:45
Chmielna12:46
Żabi Kruk12:47
Okopowa12:49
Brama Wyżynna12:51
Dworzec Główny12:53
Brama Oliwska12:56
Chodowieckiego12:57
Uniwersytet Medyczny12:58
Traugutta [GDA]13:00
Opera Bałtycka13:02
Politechnika13:03
Miszewskiego13:05
Jaśkowa Dolina13:07
Klonowa [GDA]13:08
Galeria Bałtycka13:10
Wojska Polskiego13:12
Zamenhofa [GDA]13:13
Zajezdnia13:14
Strzyża PKM13:15
Zajezdnia WRZESZCZ13:17
Kurs nr 10 do Stogi Plaża
Zajezdnia WRZESZCZ13:31
Strzyża PKM13:33
Zajezdnia13:34
Zamenhofa [GDA]13:35
Wojska Polskiego13:37
Galeria Bałtycka13:39
Klonowa [GDA]13:41
Jaśkowa Dolina13:42
Miszewskiego13:44
Politechnika13:45
Opera Bałtycka13:47
Traugutta [GDA]13:48
Uniwersytet Medyczny13:49
Chodowieckiego13:50
Brama Oliwska13:51
Dworzec Główny13:53
Brama Wyżynna13:56
Okopowa13:58
Żabi Kruk13:59
Chmielna14:00
Akademia Muzyczna14:02
Brama Żuławska14:04
Głęboka14:06
Przeróbka14:08
Lenartowicza14:09
Sucharskiego14:11
Kaczeńce14:12
Lessowa14:13
Zimna14:14
Rozłogi14:17
Stogi Plaża14:19
Kurs nr 11 do Strzyża PKM
Stogi Plaża14:25
Stogi Plaża14:26
Stogi14:29
Zimna14:31
Lessowa14:32
Kaczeńce14:33
Sucharskiego14:35
Lenartowicza14:36
Przeróbka14:37
Głęboka14:39
Brama Żuławska14:41
Akademia Muzyczna14:43
Chmielna14:44
Żabi Kruk14:45
Okopowa14:47
Brama Wyżynna14:49
Dworzec Główny14:51
Brama Oliwska14:54
Chodowieckiego14:55
Uniwersytet Medyczny14:56
Traugutta [GDA]14:58
Opera Bałtycka15:00
Politechnika15:01
Miszewskiego15:03
Jaśkowa Dolina15:05
Klonowa [GDA]15:06
Galeria Bałtycka15:08
Wojska Polskiego15:10
Zamenhofa [GDA]15:11
Zajezdnia15:12
Strzyża PKM15:13
Kurs nr 12 do Stogi Plaża
Strzyża PKM15:24
Zajezdnia15:25
Zamenhofa [GDA]15:26
Wojska Polskiego15:28
Galeria Bałtycka15:30
Klonowa [GDA]15:32
Jaśkowa Dolina15:33
Miszewskiego15:35
Politechnika15:36
Opera Bałtycka15:38
Traugutta [GDA]15:39
Uniwersytet Medyczny15:40
Chodowieckiego15:41
Brama Oliwska15:42
Dworzec Główny15:44
Brama Wyżynna15:47
Okopowa15:49
Żabi Kruk15:50
Chmielna15:51
Akademia Muzyczna15:53
Brama Żuławska15:55
Głęboka15:57
Przeróbka15:59
Lenartowicza16:00
Sucharskiego16:02
Kaczeńce16:03
Lessowa16:04
Zimna16:05
Rozłogi16:08
Stogi Plaża16:10
Kurs nr 13 do Strzyża PKM
Stogi Plaża16:15
Stogi Plaża16:16
Stogi16:19
Zimna16:21
Lessowa16:22
Kaczeńce16:23
Sucharskiego16:25
Lenartowicza16:26
Przeróbka16:27
Głęboka16:29
Brama Żuławska16:31
Akademia Muzyczna16:33
Chmielna16:34
Żabi Kruk16:35
Okopowa16:37
Brama Wyżynna16:39
Dworzec Główny16:41
Brama Oliwska16:44
Chodowieckiego16:45
Uniwersytet Medyczny16:46
Traugutta [GDA]16:48
Opera Bałtycka16:50
Politechnika16:51
Miszewskiego16:53
Jaśkowa Dolina16:55
Klonowa [GDA]16:56
Galeria Bałtycka16:58
Wojska Polskiego17:00
Zamenhofa [GDA]17:01
Zajezdnia17:02
Strzyża PKM17:03
Kurs nr 14 do Stogi Plaża
Strzyża PKM17:16
Zajezdnia17:17
Zamenhofa [GDA]17:18
Wojska Polskiego17:20
Galeria Bałtycka17:22
Klonowa [GDA]17:24
Jaśkowa Dolina17:25
Miszewskiego17:27
Politechnika17:28
Opera Bałtycka17:30
Traugutta [GDA]17:31
Uniwersytet Medyczny17:32
Chodowieckiego17:33
Brama Oliwska17:34
Dworzec Główny17:36
Brama Wyżynna17:39
Okopowa17:41
Żabi Kruk17:42
Chmielna17:43
Akademia Muzyczna17:45
Brama Żuławska17:47
Głęboka17:49
Przeróbka17:51
Lenartowicza17:52
Sucharskiego17:54
Kaczeńce17:55
Lessowa17:56
Zimna17:57
Rozłogi18:00
Stogi Plaża18:02
Kurs nr 15 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi Plaża18:08
Stogi Plaża18:09
Stogi18:12
Zimna18:14
Lessowa18:15
Kaczeńce18:16
Sucharskiego18:18
Lenartowicza18:19
Przeróbka18:20
Głęboka18:22
Brama Żuławska18:24
Akademia Muzyczna18:26
Chmielna18:27
Żabi Kruk18:28
Okopowa18:30
Brama Wyżynna18:32
Dworzec Główny18:34
Brama Oliwska18:37
Chodowieckiego18:38
Uniwersytet Medyczny18:39
Traugutta [GDA]18:41
Opera Bałtycka18:43
Politechnika18:44
Miszewskiego18:46
Jaśkowa Dolina18:48
Klonowa [GDA]18:49
Galeria Bałtycka18:51
Wojska Polskiego18:53
Zamenhofa [GDA]18:54
Zajezdnia18:55
Strzyża PKM18:56
Zajezdnia WRZESZCZ18:58
Kurs nr 16 do Stogi Plaża
Zajezdnia WRZESZCZ19:34
Strzyża PKM19:36
Zajezdnia19:37
Zamenhofa [GDA]19:38
Wojska Polskiego19:40
Galeria Bałtycka19:42
Klonowa [GDA]19:44
Jaśkowa Dolina19:45
Miszewskiego19:47
Politechnika19:48
Opera Bałtycka19:50
Traugutta [GDA]19:51
Uniwersytet Medyczny19:52
Chodowieckiego19:53
Brama Oliwska19:54
Dworzec Główny19:56
Brama Wyżynna19:59
Okopowa20:01
Żabi Kruk20:02
Chmielna20:03
Akademia Muzyczna20:05
Brama Żuławska20:07
Głęboka20:09
Przeróbka20:11
Lenartowicza20:12
Sucharskiego20:14
Kaczeńce20:15
Lessowa20:16
Zimna20:17
Rozłogi20:20
Stogi Plaża20:22
Kurs nr 17 do Strzyża PKM
Stogi Plaża20:28
Stogi Plaża20:29
Stogi20:32
Zimna20:34
Lessowa20:35
Kaczeńce20:36
Sucharskiego20:38
Lenartowicza20:39
Przeróbka20:40
Głęboka20:42
Brama Żuławska20:44
Akademia Muzyczna20:46
Chmielna20:47
Żabi Kruk20:48
Okopowa20:50
Brama Wyżynna20:52
Dworzec Główny20:54
Brama Oliwska20:57
Chodowieckiego20:58
Uniwersytet Medyczny20:59
Traugutta [GDA]21:01
Opera Bałtycka21:03
Politechnika21:04
Miszewskiego21:06
Jaśkowa Dolina21:08
Klonowa [GDA]21:09
Galeria Bałtycka21:11
Wojska Polskiego21:13
Zamenhofa [GDA]21:14
Zajezdnia21:15
Strzyża PKM21:16
Kurs nr 18 do Stogi Plaża
Strzyża PKM21:37
Zajezdnia21:38
Zamenhofa [GDA]21:39
Wojska Polskiego21:41
Galeria Bałtycka21:43
Klonowa [GDA]21:45
Jaśkowa Dolina21:46
Miszewskiego21:48
Politechnika21:49
Opera Bałtycka21:51
Traugutta [GDA]21:52
Uniwersytet Medyczny21:53
Chodowieckiego21:54
Brama Oliwska21:55
Dworzec Główny21:57
Brama Wyżynna22:00
Okopowa22:02
Żabi Kruk22:03
Chmielna22:04
Akademia Muzyczna22:06
Brama Żuławska22:08
Głęboka22:10
Przeróbka22:12
Lenartowicza22:13
Sucharskiego22:15
Kaczeńce22:16
Lessowa22:17
Zimna22:18
Rozłogi22:21
Stogi Plaża22:23
Kurs nr 19 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi Plaża22:38
Stogi Plaża22:39
Stogi22:42
Zimna22:44
Lessowa22:45
Kaczeńce22:46
Sucharskiego22:48
Lenartowicza22:49
Przeróbka22:50
Głęboka22:52
Brama Żuławska22:54
Akademia Muzyczna22:55
Chmielna22:56
Żabi Kruk22:57
Okopowa22:59
Brama Wyżynna23:01
Dworzec Główny23:03
Brama Oliwska23:06
Chodowieckiego23:07
Uniwersytet Medyczny23:08
Traugutta [GDA]23:09
Opera Bałtycka23:11
Politechnika23:12
Miszewskiego23:14
Jaśkowa Dolina23:16
Klonowa [GDA]23:17
Galeria Bałtycka23:19
Wojska Polskiego23:21
Zamenhofa [GDA]23:22
Zajezdnia23:23
Strzyża PKM23:24
Zajezdnia WRZESZCZ23:26