• Od 01 06 2020 maksymalna liczba osób w pojeździe może wynieść 50% liczby miejsc siedzących i stojących. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy: w trakcie korzystania z komunikacji miejskiej należy zakrywać usta i nos maseczką bądź częścią odzieży.   • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
05:00
Kurs nr 0 do Stogi Plaża
Zajezdnia WRZESZCZ05:14
Strzyża PKM05:16
Zajezdnia05:17
Zamenhofa [GDA]05:18
Wojska Polskiego05:20
Galeria Bałtycka05:22
Klonowa [GDA]05:24
Jaśkowa Dolina05:25
Miszewskiego05:27
Politechnika05:28
Opera Bałtycka05:30
Traugutta [GDA]05:31
Uniwersytet Medyczny05:32
Chodowieckiego05:33
Brama Oliwska05:34
Dworzec Główny05:36
Brama Wyżynna05:39
Okopowa05:41
Żabi Kruk05:42
Chmielna05:43
Akademia Muzyczna05:45
Brama Żuławska05:47
Głęboka05:49
Przeróbka05:51
Lenartowicza05:52
Sucharskiego05:54
Kaczeńce05:55
Lessowa05:56
Zimna05:57
Rozłogi06:00
Stogi Plaża06:02
Kurs nr 1 do Strzyża PKM
Stogi Plaża06:05
Stogi Plaża06:06
Stogi06:09
Zimna06:11
Lessowa06:12
Kaczeńce06:13
Sucharskiego06:15
Lenartowicza06:16
Przeróbka06:17
Głęboka06:19
Brama Żuławska06:21
Akademia Muzyczna06:23
Chmielna06:24
Żabi Kruk06:25
Okopowa06:27
Brama Wyżynna06:29
Dworzec Główny06:31
Brama Oliwska06:34
Chodowieckiego06:35
Uniwersytet Medyczny06:36
Traugutta [GDA]06:38
Opera Bałtycka06:40
Politechnika06:41
Miszewskiego06:43
Jaśkowa Dolina06:45
Klonowa [GDA]06:46
Galeria Bałtycka06:48
Wojska Polskiego06:50
Zamenhofa [GDA]06:51
Zajezdnia06:52
Strzyża PKM06:53
Kurs nr 2 do Stogi Plaża
Strzyża PKM07:04
Zajezdnia07:05
Zamenhofa [GDA]07:06
Wojska Polskiego07:08
Galeria Bałtycka07:10
Klonowa [GDA]07:12
Jaśkowa Dolina07:13
Miszewskiego07:15
Politechnika07:16
Opera Bałtycka07:18
Traugutta [GDA]07:19
Uniwersytet Medyczny07:20
Chodowieckiego07:21
Brama Oliwska07:22
Dworzec Główny07:24
Brama Wyżynna07:27
Okopowa07:29
Żabi Kruk07:30
Chmielna07:31
Akademia Muzyczna07:33
Brama Żuławska07:35
Głęboka07:37
Przeróbka07:39
Lenartowicza07:40
Sucharskiego07:42
Kaczeńce07:43
Lessowa07:44
Zimna07:45
Rozłogi07:48
Stogi Plaża07:50
Kurs nr 3 do Zajezdnia WRZESZCZ
Stogi Plaża07:55
Stogi Plaża07:56
Stogi07:59
Zimna08:01
Lessowa08:02
Kaczeńce08:03
Sucharskiego08:05
Lenartowicza08:06
Przeróbka08:07
Głęboka08:09
Brama Żuławska08:11
Akademia Muzyczna08:13
Chmielna08:14
Żabi Kruk08:15
Okopowa08:17
Brama Wyżynna08:19
Dworzec Główny08:21
Brama Oliwska08:24
Chodowieckiego08:25
Uniwersytet Medyczny08:26
Traugutta [GDA]08:28
Opera Bałtycka08:30
Politechnika08:31
Miszewskiego08:33
Jaśkowa Dolina08:35
Klonowa [GDA]08:36
Galeria Bałtycka08:38
Wojska Polskiego08:40
Zamenhofa [GDA]08:41
Zajezdnia08:42
Strzyża PKM08:43
Zajezdnia WRZESZCZ08:45