• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
15:48
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki08:38
Kacze Buki08:38
Kurs nr 1 do Obłuże Maciejewicza
Kacze Buki08:39
Starochwaszczyńska08:40
Rdestowa - Chwaszczyńska08:41
Giełda Towarowa08:42
Szafranowa08:43
Paprykowa08:44
Kameliowa08:45
Dąbrowa Centrum08:47
Wiczlińska - Śliska08:50
Filipkowskiego08:52
Wiczlino Skrzyżowanie08:53
Zaruskiego08:54
Gierdziejewskiego08:56
Sokoła08:57
Tezeusza08:58
Chwarzno Apollina09:00
Chylonia Centrum09:08
Wiejska09:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:11
Morska - Estakada09:14
Hutnicza - Estakada09:16
Obłuże Centrum09:19
Kwiatkowskiego09:21
Stare Obłuże09:23
Obłuże Maciejewicza09:24
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Obłuże Maciejewicza09:44
Stare Obłuże09:45
Kwiatkowskiego09:46
Obłuże Centrum09:49
Hutnicza - Estakada09:52
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:54
Wiejska09:56
Chylonia Centrum09:58
Hipermarket Tesco / OBI10:00
Chwarzno Apollina10:06
Tezeusza10:07
Sokoła10:09
Gierdziejewskiego10:10
Zaruskiego10:12
Wiczlino Skrzyżowanie10:13
Filipkowskiego10:14
Wiczlino Działki I10:16
Dąbrowa Centrum10:19
Kameliowa10:20
Paprykowa10:21
Szafranowa10:22
Giełda Towarowa10:23
Rdestowa - Chwaszczyńska10:25
Kacze Buki10:26
Kurs nr 3 do Obłuże Maciejewicza
Kacze Buki10:39
Starochwaszczyńska10:40
Rdestowa - Chwaszczyńska10:41
Giełda Towarowa10:42
Szafranowa10:43
Paprykowa10:44
Kameliowa10:45
Dąbrowa Centrum10:47
Wiczlińska - Śliska10:50
Filipkowskiego10:52
Wiczlino Skrzyżowanie10:53
Zaruskiego10:54
Gierdziejewskiego10:56
Sokoła10:57
Tezeusza10:58
Chwarzno Apollina11:00
Chylonia Centrum11:08
Wiejska11:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:12
Morska - Estakada11:15
Hutnicza - Estakada11:17
Obłuże Centrum11:20
Kwiatkowskiego11:22
Stare Obłuże11:24
Obłuże Maciejewicza11:25
Kurs nr 4 do Kacze Buki
Obłuże Maciejewicza11:44
Stare Obłuże11:45
Kwiatkowskiego11:46
Obłuże Centrum11:49
Hutnicza - Estakada11:52
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:54
Wiejska11:56
Chylonia Centrum11:59
Hipermarket Tesco / OBI12:01
Chwarzno Apollina12:07
Tezeusza12:08
Sokoła12:10
Gierdziejewskiego12:11
Zaruskiego12:13
Wiczlino Skrzyżowanie12:14
Filipkowskiego12:15
Wiczlino Działki I12:17
Dąbrowa Centrum12:20
Kameliowa12:21
Paprykowa12:22
Szafranowa12:23
Giełda Towarowa12:24
Rdestowa - Chwaszczyńska12:26
Kacze Buki12:27
Kurs nr 5 do Obłuże Maciejewicza
Kacze Buki12:39
Starochwaszczyńska12:40
Rdestowa - Chwaszczyńska12:41
Giełda Towarowa12:42
Szafranowa12:43
Paprykowa12:44
Kameliowa12:45
Dąbrowa Centrum12:47
Wiczlińska - Śliska12:50
Filipkowskiego12:52
Wiczlino Skrzyżowanie12:53
Zaruskiego12:54
Gierdziejewskiego12:56
Sokoła12:57
Tezeusza12:58
Chwarzno Apollina13:00
Chylonia Centrum13:08
Wiejska13:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:12
Morska - Estakada13:15
Hutnicza - Estakada13:17
Obłuże Centrum13:20
Kwiatkowskiego13:22
Stare Obłuże13:24
Obłuże Maciejewicza13:25
Kurs nr 6 do Kacze Buki
Obłuże Maciejewicza13:44
Stare Obłuże13:45
Kwiatkowskiego13:46
Obłuże Centrum13:49
Hutnicza - Estakada13:52
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:54
Wiejska13:56
Chylonia Centrum13:59
Hipermarket Tesco / OBI14:01
Chwarzno Apollina14:07
Tezeusza14:08
Sokoła14:10
Gierdziejewskiego14:11
Zaruskiego14:13
Wiczlino Skrzyżowanie14:14
Filipkowskiego14:15
Wiczlino Działki I14:17
Dąbrowa Centrum14:20
Kameliowa14:21
Paprykowa14:22
Szafranowa14:23
Giełda Towarowa14:24
Rdestowa - Chwaszczyńska14:26
Kacze Buki14:27
Kurs nr 7 do Obłuże Maciejewicza
Kacze Buki14:39
Starochwaszczyńska14:40
Rdestowa - Chwaszczyńska14:41
Giełda Towarowa14:42
Szafranowa14:43
Paprykowa14:44
Kameliowa14:45
Dąbrowa Centrum14:47
Wiczlińska - Śliska14:50
Filipkowskiego14:52
Wiczlino Skrzyżowanie14:53
Zaruskiego14:54
Gierdziejewskiego14:56
Sokoła14:57
Tezeusza14:58
Chwarzno Apollina15:00
Chylonia Centrum15:08
Wiejska15:10
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:12
Morska - Estakada15:15
Hutnicza - Estakada15:17
Obłuże Centrum15:20
Kwiatkowskiego15:22
Stare Obłuże15:24
Obłuże Maciejewicza15:25
Kurs nr 8 do Kacze Buki
Obłuże Maciejewicza15:44
Stare Obłuże15:45
Kwiatkowskiego15:46
Obłuże Centrum15:49
Hutnicza - Estakada15:52
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:54
Wiejska15:56
Chylonia Centrum15:59
Hipermarket Tesco / OBI16:01
Chwarzno Apollina16:07
Tezeusza16:08
Sokoła16:10
Gierdziejewskiego16:11
Zaruskiego16:13
Wiczlino Skrzyżowanie16:14
Filipkowskiego16:15
Wiczlino Działki I16:17
Dąbrowa Centrum16:20
Kameliowa16:21
Paprykowa16:22
Szafranowa16:23
Giełda Towarowa16:24
Rdestowa - Chwaszczyńska16:26
Kacze Buki16:27
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Kacze Buki16:27
Kacze Buki16:27