• W związku z brakiem możliwości przejazdu przez ul. Geodetów, linia 157 od przystanku "Geodetów" kierowana jest objazdem ul. Maszynową.  • Na czas obowiązywania objazdu nieobsługiwany będzie przystanek Transportowców  02.  • Brak przejazdu ul. Junony, linie 179 i 269 od przyst "Marsa" do "Osowa PKP i z powrotem kier. są objazdem ul. Wodnika-Raatza-Nowy Świat-Barniewicka
02:08
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki10:01
Kacze Buki10:01
Kurs nr 1 do Obłuże Maciejewicza
Kacze Buki10:02
Starochwaszczyńska10:03
Rdestowa - Chwaszczyńska10:04
Giełda Towarowa10:05
Szafranowa10:06
Paprykowa10:07
Kameliowa10:08
Dąbrowa Centrum10:10
Wiczlińska - Śliska10:13
Filipkowskiego10:15
Wiczlino Skrzyżowanie10:16
Zaruskiego10:17
Gierdziejewskiego10:19
Sokoła10:20
Tezeusza10:21
Chwarzno Apollina10:23
Chylonia Centrum10:31
Wiejska10:33
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:35
Morska - Estakada10:38
Hutnicza - Estakada10:40
Obłuże Centrum10:43
Kwiatkowskiego10:45
Stare Obłuże10:47
Obłuże Maciejewicza10:48
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Obłuże Maciejewicza11:01
Stare Obłuże11:02
Kwiatkowskiego11:03
Obłuże Centrum11:06
Hutnicza - Estakada11:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:11
Wiejska11:13
Chylonia Centrum11:16
Hipermarket Tesco / OBI11:18
Chwarzno Apollina11:24
Tezeusza11:25
Sokoła11:27
Gierdziejewskiego11:28
Zaruskiego11:30
Wiczlino Skrzyżowanie11:31
Filipkowskiego11:32
Wiczlino Działki I11:34
Dąbrowa Centrum11:37
Kameliowa11:38
Paprykowa11:39
Szafranowa11:40
Giełda Towarowa11:41
Rdestowa - Chwaszczyńska11:42
Kacze Buki11:43
Kurs nr 3 do Obłuże Maciejewicza
Kacze Buki12:02
Starochwaszczyńska12:03
Rdestowa - Chwaszczyńska12:04
Giełda Towarowa12:05
Szafranowa12:06
Paprykowa12:07
Kameliowa12:08
Dąbrowa Centrum12:10
Wiczlińska - Śliska12:13
Filipkowskiego12:15
Wiczlino Skrzyżowanie12:16
Zaruskiego12:17
Gierdziejewskiego12:19
Sokoła12:20
Tezeusza12:21
Chwarzno Apollina12:23
Chylonia Centrum12:31
Wiejska12:33
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:35
Morska - Estakada12:38
Hutnicza - Estakada12:40
Obłuże Centrum12:43
Kwiatkowskiego12:45
Stare Obłuże12:47
Obłuże Maciejewicza12:48
Kurs nr 4 do Kacze Buki
Obłuże Maciejewicza13:01
Stare Obłuże13:02
Kwiatkowskiego13:03
Obłuże Centrum13:06
Hutnicza - Estakada13:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:11
Wiejska13:13
Chylonia Centrum13:16
Hipermarket Tesco / OBI13:18
Chwarzno Apollina13:24
Tezeusza13:25
Sokoła13:27
Gierdziejewskiego13:28
Zaruskiego13:30
Wiczlino Skrzyżowanie13:31
Filipkowskiego13:32
Wiczlino Działki I13:34
Dąbrowa Centrum13:37
Kameliowa13:38
Paprykowa13:39
Szafranowa13:40
Giełda Towarowa13:41
Rdestowa - Chwaszczyńska13:42
Kacze Buki13:43
Kurs nr 5 do Obłuże Maciejewicza
Kacze Buki14:32
Starochwaszczyńska14:33
Rdestowa - Chwaszczyńska14:34
Giełda Towarowa14:35
Szafranowa14:36
Paprykowa14:37
Kameliowa14:38
Dąbrowa Centrum14:40
Wiczlińska - Śliska14:43
Filipkowskiego14:45
Wiczlino Skrzyżowanie14:46
Zaruskiego14:47
Gierdziejewskiego14:49
Sokoła14:50
Tezeusza14:51
Chwarzno Apollina14:53
Chylonia Centrum15:01
Wiejska15:03
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:05
Morska - Estakada15:08
Hutnicza - Estakada15:10
Obłuże Centrum15:13
Kwiatkowskiego15:15
Stare Obłuże15:18
Obłuże Maciejewicza15:19
Kurs nr 6 do Kacze Buki
Obłuże Maciejewicza15:39
Stare Obłuże15:40
Kwiatkowskiego15:41
Obłuże Centrum15:44
Hutnicza - Estakada15:47
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:51
Wiejska15:53
Chylonia Centrum15:56
Hipermarket Tesco / OBI15:58
Chwarzno Apollina16:04
Tezeusza16:05
Sokoła16:07
Gierdziejewskiego16:08
Zaruskiego16:10
Wiczlino Skrzyżowanie16:11
Filipkowskiego16:12
Wiczlino Działki I16:14
Dąbrowa Centrum16:17
Kameliowa16:18
Paprykowa16:19
Szafranowa16:20
Giełda Towarowa16:21
Rdestowa - Chwaszczyńska16:22
Kacze Buki16:23
Kurs nr 7 do Obłuże Maciejewicza
Kacze Buki16:45
Starochwaszczyńska16:46
Rdestowa - Chwaszczyńska16:47
Giełda Towarowa16:48
Szafranowa16:49
Paprykowa16:50
Kameliowa16:51
Dąbrowa Centrum16:53
Wiczlińska - Śliska16:56
Filipkowskiego16:58
Wiczlino Skrzyżowanie16:59
Zaruskiego17:00
Gierdziejewskiego17:02
Sokoła17:03
Tezeusza17:04
Chwarzno Apollina17:06
Chylonia Centrum17:15
Wiejska17:17
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:19
Morska - Estakada17:22
Hutnicza - Estakada17:24
Obłuże Centrum17:28
Kwiatkowskiego17:30
Stare Obłuże17:33
Obłuże Maciejewicza17:34
Kurs nr 8 do Kacze Buki
Obłuże Maciejewicza18:09
Stare Obłuże18:10
Kwiatkowskiego18:11
Obłuże Centrum18:14
Hutnicza - Estakada18:17
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:19
Wiejska18:21
Chylonia Centrum18:24
Hipermarket Tesco / OBI18:26
Chwarzno Apollina18:32
Tezeusza18:33
Sokoła18:35
Gierdziejewskiego18:36
Zaruskiego18:38
Wiczlino Skrzyżowanie18:39
Filipkowskiego18:40
Wiczlino Działki I18:42
Dąbrowa Centrum18:45
Kameliowa18:46
Paprykowa18:47
Szafranowa18:48
Giełda Towarowa18:49
Rdestowa - Chwaszczyńska18:50
Kacze Buki18:51
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Kacze Buki18:51
Kacze Buki18:51