• UWAGA: 30, 31.10. i 01.11. - sobotnie rozkłady jazdy, dodatkowe kursy, dodatkowe linie. Szczegóły: ztm.gda.pl  • W komunikacji miejskiej zasłaniaj usta i nos !
21:57
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki10:01
Kacze Buki10:01
Kurs nr 1 do Obłuże Maciejewicza
Kacze Buki10:02
Krzemowa [GDY]10:03
Rdestowa - Chwaszczyńska10:04
Leśna Polana10:05
Szafranowa10:06
Paprykowa10:07
Kameliowa10:08
Dąbrowa Centrum10:10
Wiczlińska - Śliska10:13
Filipkowskiego10:15
Wiczlino Skrzyżowanie10:16
Zaruskiego10:17
Chwarzno Polanki10:19
Sokoła10:20
Tezeusza10:21
Chwarzno Apollina10:23
Chylonia Centrum10:31
Wiejska10:33
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:35
Morska - Estakada10:38
Hutnicza - Estakada10:40
Obłuże Centrum10:43
Kwiatkowskiego10:45
Stare Obłuże10:47
Obłuże Maciejewicza10:48
Kurs nr 2 do Kacze Buki
Obłuże Maciejewicza11:01
Stare Obłuże11:02
Kwiatkowskiego11:03
Obłuże Centrum11:06
Hutnicza - Estakada11:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:11
Wiejska11:13
Chylonia Centrum11:16
Hipermarket Tesco / OBI11:18
Chwarzno Apollina11:24
Tezeusza11:25
Sokoła11:27
Chwarzno Polanki11:28
Zaruskiego11:30
Wiczlino Skrzyżowanie11:31
Filipkowskiego11:32
Wiczlino Działki I11:34
Dąbrowa Centrum11:37
Kameliowa11:38
Paprykowa11:39
Szafranowa11:40
Leśna Polana11:41
Rdestowa - Chwaszczyńska11:41
Kacze Buki11:43
Kurs nr 3 do Obłuże Maciejewicza
Kacze Buki12:02
Krzemowa [GDY]12:03
Rdestowa - Chwaszczyńska12:04
Leśna Polana12:05
Szafranowa12:06
Paprykowa12:07
Kameliowa12:08
Dąbrowa Centrum12:10
Wiczlińska - Śliska12:13
Filipkowskiego12:15
Wiczlino Skrzyżowanie12:16
Zaruskiego12:17
Chwarzno Polanki12:19
Sokoła12:20
Tezeusza12:21
Chwarzno Apollina12:23
Chylonia Centrum12:31
Wiejska12:33
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:35
Morska - Estakada12:38
Hutnicza - Estakada12:40
Obłuże Centrum12:43
Kwiatkowskiego12:45
Stare Obłuże12:47
Obłuże Maciejewicza12:48
Kurs nr 4 do Kacze Buki
Obłuże Maciejewicza13:01
Stare Obłuże13:02
Kwiatkowskiego13:03
Obłuże Centrum13:06
Hutnicza - Estakada13:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych13:11
Wiejska13:13
Chylonia Centrum13:16
Hipermarket Tesco / OBI13:18
Chwarzno Apollina13:24
Tezeusza13:25
Sokoła13:27
Chwarzno Polanki13:28
Zaruskiego13:30
Wiczlino Skrzyżowanie13:31
Filipkowskiego13:32
Wiczlino Działki I13:34
Dąbrowa Centrum13:37
Kameliowa13:38
Paprykowa13:39
Szafranowa13:40
Leśna Polana13:41
Rdestowa - Chwaszczyńska13:41
Kacze Buki13:43
Kurs nr 5 do Obłuże Maciejewicza
Kacze Buki14:38
Krzemowa [GDY]14:39
Rdestowa - Chwaszczyńska14:40
Leśna Polana14:41
Szafranowa14:42
Paprykowa14:43
Kameliowa14:44
Dąbrowa Centrum14:46
Wiczlińska - Śliska14:49
Filipkowskiego14:51
Wiczlino Skrzyżowanie14:52
Zaruskiego14:53
Chwarzno Polanki14:55
Sokoła14:56
Tezeusza14:57
Chwarzno Apollina14:59
Chylonia Centrum15:07
Wiejska15:09
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:11
Morska - Estakada15:14
Hutnicza - Estakada15:16
Obłuże Centrum15:19
Kwiatkowskiego15:21
Stare Obłuże15:24
Obłuże Maciejewicza15:25
Kurs nr 6 do Kacze Buki
Obłuże Maciejewicza15:39
Stare Obłuże15:40
Kwiatkowskiego15:41
Obłuże Centrum15:44
Hutnicza - Estakada15:47
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:51
Wiejska15:53
Chylonia Centrum15:56
Hipermarket Tesco / OBI15:58
Chwarzno Apollina16:04
Tezeusza16:05
Sokoła16:07
Chwarzno Polanki16:08
Zaruskiego16:10
Wiczlino Skrzyżowanie16:11
Filipkowskiego16:12
Wiczlino Działki I16:14
Dąbrowa Centrum16:17
Kameliowa16:18
Paprykowa16:19
Szafranowa16:20
Leśna Polana16:21
Rdestowa - Chwaszczyńska16:21
Kacze Buki16:23
Kurs nr 7 do Obłuże Maciejewicza
Kacze Buki16:48
Krzemowa [GDY]16:49
Rdestowa - Chwaszczyńska16:50
Leśna Polana16:51
Szafranowa16:52
Paprykowa16:53
Kameliowa16:54
Dąbrowa Centrum16:56
Wiczlińska - Śliska16:59
Filipkowskiego17:01
Wiczlino Skrzyżowanie17:02
Zaruskiego17:03
Chwarzno Polanki17:05
Sokoła17:06
Tezeusza17:07
Chwarzno Apollina17:09
Chylonia Centrum17:18
Wiejska17:20
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:22
Morska - Estakada17:25
Hutnicza - Estakada17:27
Obłuże Centrum17:31
Kwiatkowskiego17:33
Stare Obłuże17:36
Obłuże Maciejewicza17:37
Kurs nr 8 do Kacze Buki
Obłuże Maciejewicza18:09
Stare Obłuże18:10
Kwiatkowskiego18:11
Obłuże Centrum18:14
Hutnicza - Estakada18:17
Węzeł Żołnierzy Wyklętych18:19
Wiejska18:21
Chylonia Centrum18:24
Hipermarket Tesco / OBI18:26
Chwarzno Apollina18:32
Tezeusza18:33
Sokoła18:35
Chwarzno Polanki18:36
Zaruskiego18:38
Wiczlino Skrzyżowanie18:39
Filipkowskiego18:40
Wiczlino Działki I18:42
Dąbrowa Centrum18:45
Kameliowa18:46
Paprykowa18:47
Szafranowa18:48
Leśna Polana18:49
Rdestowa - Chwaszczyńska18:49
Kacze Buki18:51
Kurs nr 9 do Kacze Buki
Kacze Buki18:51
Kacze Buki18:51