• Uwaga! Objazd na trasach linii N2 i N6 od nocy z 28/29.09. Zmiany dotyczą Nowego Portu i Brzeźna. Szczegóły: ztm.gda.pl   • Uwaga ! Skrócona trasa linii 148, autobusy kursują między przystankami Żabianka SKM - Brzeźno PCK. Szczegóły: ztm.gda.pl   • 02.10.2022 r. (niedziela) biegi uliczne w Gdańsku - tymczasowe zmiany w komunikacji miejskiej. Więcej na: ztm.gda.pl
16:56
Kurs nr 3 do Niedźwiednik
Dworzec Główny00:27
Dworzec Główny00:30
Hucisko00:32
Hevelianum00:34
Płowce00:35
Focha00:36
Wyczółkowskiego00:37
Wagnera00:38
Otwarta00:39
Kurpińskiego00:40
Piekarnicza00:42
Belgradzka00:43
Warneńska00:45
Kolumba00:47
Brętowo PKM00:48
Ogrodowa00:49
Potokowa00:50
Podkarpacka00:51
Niedźwiednik00:53
Kurs nr 4 do Dworzec Główny
Niedźwiednik00:59
Niedźwiednik00:59
Podkarpacka01:00
Potokowa01:02
Ogrodowa01:03
Brętowo PKM01:04
Kolumba01:05
Warneńska01:07
Belgradzka01:09
Piekarnicza01:10
Kurpińskiego01:12
Otwarta01:13
Wagnera01:14
Wyczółkowskiego01:15
Focha01:16
Płowce01:17
Hevelianum01:18
Urząd Miejski01:20
Hucisko01:21
Dworzec Główny01:23
Kurs nr 5 do Niedźwiednik
Dworzec Główny01:27
Dworzec Główny01:30
Hucisko01:32
Hevelianum01:34
Płowce01:35
Focha01:36
Wyczółkowskiego01:37
Wagnera01:38
Otwarta01:39
Kurpińskiego01:40
Piekarnicza01:42
Belgradzka01:43
Warneńska01:45
Kolumba01:47
Brętowo PKM01:48
Ogrodowa01:49
Potokowa01:50
Podkarpacka01:51
Niedźwiednik01:53
Kurs nr 6 do Dworzec Główny
Niedźwiednik01:59
Niedźwiednik01:59
Podkarpacka02:00
Potokowa02:02
Ogrodowa02:03
Brętowo PKM02:04
Kolumba02:05
Warneńska02:07
Belgradzka02:09
Piekarnicza02:10
Kurpińskiego02:12
Otwarta02:13
Wagnera02:14
Wyczółkowskiego02:15
Focha02:16
Płowce02:17
Hevelianum02:18
Urząd Miejski02:20
Hucisko02:21
Dworzec Główny02:23
Kurs nr 7 do Niedźwiednik
Dworzec Główny02:27
Dworzec Główny02:30
Hucisko02:32
Hevelianum02:34
Płowce02:35
Focha02:36
Wyczółkowskiego02:37
Wagnera02:38
Otwarta02:39
Kurpińskiego02:40
Piekarnicza02:42
Belgradzka02:43
Warneńska02:45
Kolumba02:47
Brętowo PKM02:48
Ogrodowa02:49
Potokowa02:50
Podkarpacka02:51
Niedźwiednik02:53
Kurs nr 8 do Dworzec Główny
Niedźwiednik02:59
Niedźwiednik02:59
Podkarpacka03:00
Potokowa03:02
Ogrodowa03:03
Brętowo PKM03:04
Kolumba03:05
Warneńska03:07
Belgradzka03:09
Piekarnicza03:10
Kurpińskiego03:12
Otwarta03:13
Wagnera03:14
Wyczółkowskiego03:15
Focha03:16
Płowce03:17
Hevelianum03:18
Urząd Miejski03:20
Hucisko03:21
Dworzec Główny03:23