• Przypominamy: do odwołania zawieszona została sprzedaż biletów w pojazdach komunikacji miejskiej w Gdańsku.  • Podróżując autobusem/trolejbusem noś maskę!
18:38
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Wrzeszcz PKP22:57
Galeria Bałtycka22:59
Zabytkowa23:00
Cmentarz Srebrzysko23:01
Trawki23:02
Potokowa23:04
Słowackiego Działki23:05
Harfowa23:08
Agrarna23:10
Astronautów23:11
Szybowcowa23:12
Firoga23:13
Terminal - Cargo23:14
Port Lotniczy23:16
Terminal - Cargo23:17
Firoga23:18
Szybowcowa23:19
Astronautów23:20
Agrarna23:21
Matarnia PKM23:21
Sąsiedzka23:22
Nowatorów23:24
Transportowców23:25
Kartuska23:26
Fabryczna23:27
Inżynierska23:28
Karczemki [GDA]23:29
Przytulna23:32
Szczęśliwa23:33
Węzeł Karczemki23:34
Życzliwa23:35
Jasień Działki23:36
Źródlana23:38
Zwierzyniecka23:38
Pólnicy23:39
Damroki23:39
Lipowa [GDA]23:41
Myśliwska [GDA]23:42
Pagórkowa23:43
Zielony Stok23:44
Emaus23:45
Zakopiańska23:47
Urząd Miejski23:49
Hucisko23:50
Dworzec Główny23:52
Kurs nr 3 do Wrzeszcz PKP
Dworzec Główny01:00
Dworzec Główny01:00
Hucisko01:00
Bema01:02
Zakopiańska01:04
Siedlce01:05
Emaus01:06
Zielony Stok01:07
Pagórkowa01:08
Myśliwska [GDA]01:10
Lipowa [GDA]01:11
Damroki01:13
Pólnicy01:13
Źródlana01:14
Jasień Działki01:15
Życzliwa01:16
Węzeł Karczemki01:17
Szczęśliwa01:18
Karczemki [GDA]01:21
Gostyńska Szpital01:21
Otomińska01:22
Kiełpino - Szkoła01:23
Łapińska01:24
Kiełpino Górne01:25
Łapińska01:26
Kiełpino - Szkoła01:27
Otomińska01:28
Gostyńska Szpital01:29
Karczemki [GDA]01:30
Inżynierska01:31
Kokoszki01:32
Fabryczna01:33
Transportowców01:34
Nowatorów01:35
Sąsiedzka01:36
Matarnia PKM01:37
Agrarna01:38
Astronautów01:39
Szybowcowa01:40
Firoga01:41
Terminal - Cargo01:42
Port Lotniczy01:44
Terminal - Cargo01:45
Firoga01:46
Szybowcowa01:47
Astronautów01:48
Agrarna01:49
Harfowa01:50
Słowackiego Działki01:53
Potokowa01:55
Trawki01:56
Cmentarz Srebrzysko01:57
Zabytkowa01:58
Galeria Bałtycka01:59
Wrzeszcz PKP02:00
Wrzeszcz PKP02:00
Kurs nr 4 do Dworzec Główny
Wrzeszcz PKP02:48
Galeria Bałtycka02:50
Zabytkowa02:51
Cmentarz Srebrzysko02:52
Trawki02:53
Potokowa02:55
Słowackiego Działki02:56
Harfowa02:59
Agrarna03:01
Astronautów03:02
Szybowcowa03:03
Firoga03:04
Terminal - Cargo03:05
Port Lotniczy03:07
Terminal - Cargo03:08
Firoga03:09
Szybowcowa03:10
Astronautów03:11
Agrarna03:12
Matarnia PKM03:12
Sąsiedzka03:13
Nowatorów03:15
Transportowców03:16
Kartuska03:17
Fabryczna03:18
Inżynierska03:19
Karczemki [GDA]03:20
Gostyńska Szpital03:20
Otomińska03:21
Kiełpino - Szkoła03:22
Łapińska03:23
Kiełpino Górne03:24
Łapińska03:25
Kiełpino - Szkoła03:26
Otomińska03:27
Gostyńska Szpital03:28
Karczemki [GDA]03:29
Przytulna03:32
Szczęśliwa03:33
Węzeł Karczemki03:34
Życzliwa03:35
Jasień Działki03:36
Źródlana03:38
Zwierzyniecka03:38
Pólnicy03:39
Damroki03:39
Lipowa [GDA]03:41
Myśliwska [GDA]03:42
Pagórkowa03:43
Zielony Stok03:44
Emaus03:45
Zakopiańska03:47
Urząd Miejski03:49
Hucisko03:50
Dworzec Główny03:52