• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
22:43
Kurs nr 0 do Nowy Port Góreckiego
Zajezdnia NOWY PORT05:51
Władysława IV [GDA]05:53
Nowy Port Góreckiego05:54
Kurs nr 1 do Brętowo PKM
Nowy Port Góreckiego05:54
Marynarki Polskiej05:56
Śnieżna05:58
Stadion Energa Gdańsk06:00
Mostostal06:01
Żaglowa - AmberExpo06:02
Swojska06:04
Węzeł Kliniczna06:05
Twarda06:06
Stocznia Północna06:07
Stocznia SKM06:09
Plac Solidarności06:11
Dworzec Główny06:13
Hucisko06:16
Powstańców Warszawskich06:19
Paska06:20
Ciasna06:21
Zakopiańska06:22
Skrajna06:24
Siedlce06:26
Piekarnicza06:30
Belgradzka06:32
Warneńska06:34
Kolumba06:36
Brętowo PKM06:39
Kurs nr 2 do Nowy Port Góreckiego
Brętowo PKM06:46
Brętowo PKM06:46
Kolumba06:49
Warneńska06:51
Belgradzka06:52
Piekarnicza06:54
Siedlce06:58
Skrajna06:59
Zakopiańska07:00
Ciasna07:01
Paska07:02
Powstańców Warszawskich07:04
Hucisko07:07
Dworzec Główny07:09
Plac Solidarności07:12
Stocznia SKM07:14
Stocznia Północna07:16
Twarda07:17
Węzeł Kliniczna07:18
Swojska07:19
Żaglowa - AmberExpo07:21
Mostostal07:22
Stadion Energa Gdańsk07:23
Śnieżna07:25
Marynarki Polskiej07:27
Plac Wolności07:28
Władysława IV [GDA]07:30
Nowy Port Góreckiego07:31
Kurs nr 3 do Brętowo PKM
Nowy Port Góreckiego07:34
Marynarki Polskiej07:36
Śnieżna07:38
Stadion Energa Gdańsk07:40
Mostostal07:41
Żaglowa - AmberExpo07:42
Swojska07:44
Węzeł Kliniczna07:45
Twarda07:46
Stocznia Północna07:47
Stocznia SKM07:49
Plac Solidarności07:51
Dworzec Główny07:53
Hucisko07:56
Powstańców Warszawskich07:59
Paska08:00
Ciasna08:01
Zakopiańska08:02
Skrajna08:04
Siedlce08:06
Piekarnicza08:10
Belgradzka08:12
Warneńska08:14
Kolumba08:16
Brętowo PKM08:19
Kurs nr 4 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM08:32
Brętowo PKM08:32
Kolumba08:35
Warneńska08:37
Belgradzka08:38
Piekarnicza08:40
Siedlce08:44
Skrajna08:45
Zakopiańska08:46
Ciasna08:47
Paska08:48
Powstańców Warszawskich08:50
Hucisko08:53
Dworzec Główny08:55
Plac Solidarności08:58
Stocznia SKM09:00
Stocznia Północna09:02
Twarda09:03
Węzeł Kliniczna09:04
Swojska09:05
Żaglowa - AmberExpo09:07
Mostostal09:08
Stadion Energa Gdańsk09:09
Śnieżna09:11
Marynarki Polskiej09:13
Plac Wolności09:14
Nowy Port Zajezdnia09:15
Zajezdnia NOWY PORT09:17
Kurs nr 5 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT09:41
Władysława IV [GDA]09:43
Nowy Port Góreckiego09:44
Marynarki Polskiej09:46
Śnieżna09:48
Stadion Energa Gdańsk09:50
Mostostal09:51
Żaglowa - AmberExpo09:52
Swojska09:54
Węzeł Kliniczna09:55
Twarda09:56
Stocznia Północna09:57
Stocznia SKM09:59
Plac Solidarności10:01
Dworzec Główny10:03
Hucisko10:06
Powstańców Warszawskich10:09
Paska10:10
Ciasna10:11
Zakopiańska10:12
Skrajna10:14
Siedlce10:16
Piekarnicza10:20
Belgradzka10:22
Warneńska10:24
Kolumba10:26
Brętowo PKM10:29
Kurs nr 6 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM10:42
Brętowo PKM10:42
Kolumba10:45
Warneńska10:47
Belgradzka10:48
Piekarnicza10:50
Siedlce10:54
Skrajna10:55
Zakopiańska10:56
Ciasna10:57
Paska10:58
Powstańców Warszawskich11:00
Hucisko11:03
Dworzec Główny11:05
Plac Solidarności11:08
Stocznia SKM11:10
Stocznia Północna11:12
Twarda11:13
Węzeł Kliniczna11:14
Swojska11:15
Żaglowa - AmberExpo11:17
Mostostal11:18
Stadion Energa Gdańsk11:19
Śnieżna11:21
Marynarki Polskiej11:23
Plac Wolności11:24
Nowy Port Zajezdnia11:25
Zajezdnia NOWY PORT11:27
Kurs nr 7 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT11:41
Władysława IV [GDA]11:43
Nowy Port Góreckiego11:44
Marynarki Polskiej11:46
Śnieżna11:48
Stadion Energa Gdańsk11:50
Mostostal11:51
Żaglowa - AmberExpo11:52
Swojska11:54
Węzeł Kliniczna11:55
Twarda11:56
Stocznia Północna11:57
Stocznia SKM11:59
Plac Solidarności12:01
Dworzec Główny12:03
Hucisko12:06
Powstańców Warszawskich12:09
Paska12:10
Ciasna12:11
Zakopiańska12:12
Skrajna12:14
Siedlce12:16
Piekarnicza12:20
Belgradzka12:22
Warneńska12:24
Kolumba12:26
Brętowo PKM12:29
Kurs nr 8 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM12:42
Brętowo PKM12:42
Kolumba12:45
Warneńska12:47
Belgradzka12:48
Piekarnicza12:50
Siedlce12:54
Skrajna12:55
Zakopiańska12:56
Ciasna12:57
Paska12:58
Powstańców Warszawskich13:00
Hucisko13:03
Dworzec Główny13:05
Plac Solidarności13:08
Stocznia SKM13:10
Stocznia Północna13:12
Twarda13:13
Węzeł Kliniczna13:14
Swojska13:15
Żaglowa - AmberExpo13:17
Mostostal13:18
Stadion Energa Gdańsk13:19
Śnieżna13:21
Marynarki Polskiej13:23
Plac Wolności13:24
Nowy Port Zajezdnia13:25
Zajezdnia NOWY PORT13:27