02:26
Kurs nr 0 do Nowy Port Góreckiego
Zajezdnia NOWY PORT04:17
Władysława IV [GDA]04:19
Nowy Port Góreckiego04:20
Kurs nr 1 do Brętowo PKM
Nowy Port Góreckiego04:20
Marynarki Polskiej04:22
Śnieżna04:24
Stadion Energa Gdańsk04:26
Mostostal04:27
Żaglowa - AmberExpo04:28
Swojska04:30
Węzeł Kliniczna04:31
Twarda04:32
Stocznia Północna04:33
Stocznia SKM04:35
Plac Solidarności04:37
Dworzec Główny04:39
Hucisko04:42
Powstańców Warszawskich04:45
Paska04:46
Ciasna04:47
Zakopiańska04:48
Skrajna04:50
Siedlce04:52
Piekarnicza04:56
Belgradzka04:58
Warneńska05:00
Kolumba05:02
Brętowo PKM05:05
Kurs nr 2 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM05:14
Brętowo PKM05:14
Kolumba05:17
Warneńska05:19
Belgradzka05:20
Piekarnicza05:22
Siedlce05:26
Skrajna05:27
Zakopiańska05:28
Ciasna05:29
Paska05:30
Powstańców Warszawskich05:32
Hucisko05:35
Dworzec Główny05:37
Plac Solidarności05:40
Stocznia SKM05:42
Stocznia Północna05:44
Twarda05:45
Węzeł Kliniczna05:46
Swojska05:47
Żaglowa - AmberExpo05:49
Mostostal05:50
Stadion Energa Gdańsk05:51
Śnieżna05:53
Marynarki Polskiej05:55
Plac Wolności05:56
Nowy Port Zajezdnia05:57
Zajezdnia NOWY PORT05:59
Kurs nr 3 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT06:11
Władysława IV [GDA]06:13
Nowy Port Góreckiego06:14
Marynarki Polskiej06:16
Śnieżna06:18
Stadion Energa Gdańsk06:20
Mostostal06:21
Żaglowa - AmberExpo06:22
Swojska06:24
Węzeł Kliniczna06:25
Twarda06:26
Stocznia Północna06:27
Stocznia SKM06:29
Plac Solidarności06:31
Dworzec Główny06:33
Hucisko06:36
Powstańców Warszawskich06:39
Paska06:40
Ciasna06:41
Zakopiańska06:42
Skrajna06:44
Siedlce06:46
Piekarnicza06:50
Belgradzka06:52
Warneńska06:54
Kolumba06:56
Brętowo PKM06:59
Kurs nr 4 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM07:06
Brętowo PKM07:06
Kolumba07:09
Warneńska07:11
Belgradzka07:12
Piekarnicza07:14
Siedlce07:18
Skrajna07:19
Zakopiańska07:20
Ciasna07:21
Paska07:22
Powstańców Warszawskich07:24
Hucisko07:27
Dworzec Główny07:29
Plac Solidarności07:32
Stocznia SKM07:34
Stocznia Północna07:36
Twarda07:37
Węzeł Kliniczna07:38
Swojska07:39
Żaglowa - AmberExpo07:41
Mostostal07:42
Stadion Energa Gdańsk07:43
Śnieżna07:45
Marynarki Polskiej07:47
Plac Wolności07:48
Nowy Port Zajezdnia07:49
Zajezdnia NOWY PORT07:51
Kurs nr 5 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT08:01
Władysława IV [GDA]08:03
Nowy Port Góreckiego08:04
Marynarki Polskiej08:06
Śnieżna08:08
Stadion Energa Gdańsk08:10
Mostostal08:11
Żaglowa - AmberExpo08:12
Swojska08:14
Węzeł Kliniczna08:15
Twarda08:16
Stocznia Północna08:17
Stocznia SKM08:19
Plac Solidarności08:21
Dworzec Główny08:23
Hucisko08:26
Powstańców Warszawskich08:29
Paska08:30
Ciasna08:31
Zakopiańska08:32
Skrajna08:34
Siedlce08:36
Piekarnicza08:40
Belgradzka08:42
Warneńska08:44
Kolumba08:46
Brętowo PKM08:49
Kurs nr 6 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM09:12
Brętowo PKM09:12
Kolumba09:15
Warneńska09:17
Belgradzka09:18
Piekarnicza09:20
Siedlce09:24
Skrajna09:25
Zakopiańska09:26
Ciasna09:27
Paska09:28
Powstańców Warszawskich09:30
Hucisko09:33
Dworzec Główny09:35
Plac Solidarności09:38
Stocznia SKM09:40
Stocznia Północna09:42
Twarda09:43
Węzeł Kliniczna09:44
Swojska09:45
Żaglowa - AmberExpo09:47
Mostostal09:48
Stadion Energa Gdańsk09:49
Śnieżna09:51
Marynarki Polskiej09:53
Plac Wolności09:54
Nowy Port Zajezdnia09:55
Zajezdnia NOWY PORT09:57
Kurs nr 7 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT10:11
Władysława IV [GDA]10:13
Nowy Port Góreckiego10:14
Marynarki Polskiej10:16
Śnieżna10:18
Stadion Energa Gdańsk10:20
Mostostal10:21
Żaglowa - AmberExpo10:22
Swojska10:24
Węzeł Kliniczna10:25
Twarda10:26
Stocznia Północna10:27
Stocznia SKM10:29
Plac Solidarności10:31
Dworzec Główny10:33
Hucisko10:36
Powstańców Warszawskich10:39
Paska10:40
Ciasna10:41
Zakopiańska10:42
Skrajna10:44
Siedlce10:46
Piekarnicza10:50
Belgradzka10:52
Warneńska10:54
Kolumba10:56
Brętowo PKM10:59
Kurs nr 8 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM11:12
Brętowo PKM11:12
Kolumba11:15
Warneńska11:17
Belgradzka11:18
Piekarnicza11:20
Siedlce11:24
Skrajna11:25
Zakopiańska11:26
Ciasna11:27
Paska11:28
Powstańców Warszawskich11:30
Hucisko11:33
Dworzec Główny11:35
Plac Solidarności11:38
Stocznia SKM11:40
Stocznia Północna11:42
Twarda11:43
Węzeł Kliniczna11:44
Swojska11:45
Żaglowa - AmberExpo11:47
Mostostal11:48
Stadion Energa Gdańsk11:49
Śnieżna11:51
Marynarki Polskiej11:53
Plac Wolności11:54
Nowy Port Zajezdnia11:55
Zajezdnia NOWY PORT11:57
Kurs nr 9 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT12:11
Władysława IV [GDA]12:13
Nowy Port Góreckiego12:14
Marynarki Polskiej12:16
Śnieżna12:18
Stadion Energa Gdańsk12:20
Mostostal12:21
Żaglowa - AmberExpo12:22
Swojska12:24
Węzeł Kliniczna12:25
Twarda12:26
Stocznia Północna12:27
Stocznia SKM12:29
Plac Solidarności12:31
Dworzec Główny12:33
Hucisko12:36
Powstańców Warszawskich12:39
Paska12:40
Ciasna12:41
Zakopiańska12:42
Skrajna12:44
Siedlce12:46
Piekarnicza12:50
Belgradzka12:52
Warneńska12:54
Kolumba12:56
Brętowo PKM12:59
Kurs nr 10 do Nowy Port Góreckiego
Brętowo PKM13:12
Brętowo PKM13:12
Kolumba13:15
Warneńska13:17
Belgradzka13:18
Piekarnicza13:20
Siedlce13:24
Skrajna13:25
Zakopiańska13:26
Ciasna13:27
Paska13:28
Powstańców Warszawskich13:30
Hucisko13:33
Dworzec Główny13:35
Plac Solidarności13:38
Stocznia SKM13:40
Stocznia Północna13:42
Twarda13:43
Węzeł Kliniczna13:44
Swojska13:45
Żaglowa - AmberExpo13:47
Mostostal13:48
Stadion Energa Gdańsk13:49
Śnieżna13:51
Marynarki Polskiej13:53
Plac Wolności13:54
Władysława IV [GDA]13:56
Nowy Port Góreckiego13:57
Kurs nr 11 do Brętowo PKM
Nowy Port Góreckiego14:04
Marynarki Polskiej14:06
Śnieżna14:08
Stadion Energa Gdańsk14:10
Mostostal14:11
Żaglowa - AmberExpo14:12
Swojska14:14
Węzeł Kliniczna14:15
Twarda14:16
Stocznia Północna14:17
Stocznia SKM14:19
Plac Solidarności14:21
Dworzec Główny14:23
Hucisko14:26
Powstańców Warszawskich14:29
Paska14:30
Ciasna14:31
Zakopiańska14:32
Skrajna14:34
Siedlce14:36
Piekarnicza14:40
Belgradzka14:42
Warneńska14:44
Kolumba14:46
Brętowo PKM14:49
Kurs nr 12 do Nowy Port Góreckiego
Brętowo PKM15:06
Brętowo PKM15:06
Kolumba15:09
Warneńska15:11
Belgradzka15:12
Piekarnicza15:14
Siedlce15:18
Skrajna15:19
Zakopiańska15:20
Ciasna15:21
Paska15:22
Powstańców Warszawskich15:24
Hucisko15:27
Dworzec Główny15:29
Plac Solidarności15:32
Stocznia SKM15:34
Stocznia Północna15:36
Twarda15:37
Węzeł Kliniczna15:38
Swojska15:39
Żaglowa - AmberExpo15:41
Mostostal15:42
Stadion Energa Gdańsk15:43
Śnieżna15:45
Marynarki Polskiej15:47
Plac Wolności15:48
Władysława IV [GDA]15:50
Nowy Port Góreckiego15:51
Kurs nr 13 do Brętowo PKM
Nowy Port Góreckiego15:54
Marynarki Polskiej15:56
Śnieżna15:58
Stadion Energa Gdańsk16:00
Mostostal16:01
Żaglowa - AmberExpo16:02
Swojska16:04
Węzeł Kliniczna16:05
Twarda16:06
Stocznia Północna16:07
Stocznia SKM16:09
Plac Solidarności16:11
Dworzec Główny16:13
Hucisko16:16
Powstańców Warszawskich16:19
Paska16:20
Ciasna16:21
Zakopiańska16:22
Skrajna16:24
Siedlce16:26
Piekarnicza16:30
Belgradzka16:32
Warneńska16:34
Kolumba16:36
Brętowo PKM16:39
Kurs nr 14 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM16:56
Brętowo PKM16:56
Kolumba16:59
Warneńska17:01
Belgradzka17:02
Piekarnicza17:04
Siedlce17:08
Skrajna17:09
Zakopiańska17:10
Ciasna17:11
Paska17:12
Powstańców Warszawskich17:14
Hucisko17:17
Dworzec Główny17:19
Plac Solidarności17:22
Stocznia SKM17:24
Stocznia Północna17:26
Twarda17:27
Węzeł Kliniczna17:28
Swojska17:29
Żaglowa - AmberExpo17:31
Mostostal17:32
Stadion Energa Gdańsk17:33
Śnieżna17:35
Marynarki Polskiej17:37
Plac Wolności17:38
Nowy Port Zajezdnia17:39
Zajezdnia NOWY PORT17:41