• Średnie stęż. pyłu PM10= 17,6. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
16:14
Kurs nr 0 do Siedlce
Zajezdnia NOWY PORT04:09
Władysława IV [GDA]04:11
Nowy Port Góreckiego04:12
Marynarki Polskiej04:14
Śnieżna04:16
Stadion Energa Gdańsk04:18
Mostostal04:19
Żaglowa - AmberExpo04:20
Swojska04:22
Węzeł Kliniczna04:23
Twarda04:24
Stocznia Północna04:25
Stocznia SKM04:27
Plac Solidarności04:29
Dworzec Główny04:31
Hucisko04:34
Powstańców Warszawskich04:37
Paska04:38
Ciasna04:39
Zakopiańska04:40
Skrajna04:42
Siedlce04:44
Kurs nr 1 do Zajezdnia NOWY PORT
Siedlce04:46
Siedlce04:47
Skrajna04:48
Zakopiańska04:49
Ciasna04:50
Paska04:51
Powstańców Warszawskich04:53
Hucisko04:56
Dworzec Główny04:58
Plac Solidarności05:01
Stocznia SKM05:03
Stocznia Północna05:05
Twarda05:06
Węzeł Kliniczna05:07
Swojska05:08
Żaglowa - AmberExpo05:10
Mostostal05:11
Stadion Energa Gdańsk05:12
Śnieżna05:14
Marynarki Polskiej05:16
Plac Wolności05:17
Nowy Port Zajezdnia05:18
Zajezdnia NOWY PORT05:20
Kurs nr 2 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT05:42
Władysława IV [GDA]05:44
Nowy Port Góreckiego05:45
Marynarki Polskiej05:47
Śnieżna05:49
Stadion Energa Gdańsk05:51
Mostostal05:52
Żaglowa - AmberExpo05:53
Swojska05:55
Węzeł Kliniczna05:56
Twarda05:57
Stocznia Północna05:58
Stocznia SKM06:00
Plac Solidarności06:02
Dworzec Główny06:04
Hucisko06:07
Powstańców Warszawskich06:10
Paska06:11
Ciasna06:12
Zakopiańska06:13
Skrajna06:15
Siedlce06:17
Piekarnicza06:21
Belgradzka06:23
Warneńska06:25
Kolumba06:27
Brętowo PKM06:30
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM06:35
Brętowo PKM06:35
Kolumba06:38
Warneńska06:40
Belgradzka06:41
Piekarnicza06:43
Siedlce06:47
Skrajna06:48
Zakopiańska06:49
Ciasna06:50
Paska06:51
Powstańców Warszawskich06:53
Hucisko06:56
Dworzec Główny06:58
Plac Solidarności07:01
Stocznia SKM07:03
Stocznia Północna07:05
Twarda07:06
Węzeł Kliniczna07:07
Swojska07:08
Żaglowa - AmberExpo07:10
Mostostal07:11
Stadion Energa Gdańsk07:12
Śnieżna07:14
Marynarki Polskiej07:16
Plac Wolności07:17
Nowy Port Zajezdnia07:18
Zajezdnia NOWY PORT07:20
Kurs nr 4 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT07:42
Władysława IV [GDA]07:44
Nowy Port Góreckiego07:45
Marynarki Polskiej07:47
Śnieżna07:49
Stadion Energa Gdańsk07:51
Mostostal07:52
Żaglowa - AmberExpo07:53
Swojska07:55
Węzeł Kliniczna07:56
Twarda07:57
Stocznia Północna07:58
Stocznia SKM08:00
Plac Solidarności08:02
Dworzec Główny08:04
Hucisko08:07
Powstańców Warszawskich08:10
Paska08:11
Ciasna08:12
Zakopiańska08:13
Skrajna08:15
Siedlce08:17
Piekarnicza08:21
Belgradzka08:23
Warneńska08:25
Kolumba08:27
Brętowo PKM08:30
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM08:35
Brętowo PKM08:35
Kolumba08:38
Warneńska08:40
Belgradzka08:41
Piekarnicza08:43
Siedlce08:47
Skrajna08:48
Zakopiańska08:49
Ciasna08:50
Paska08:51
Powstańców Warszawskich08:53
Hucisko08:56
Dworzec Główny08:58
Plac Solidarności09:01
Stocznia SKM09:03
Stocznia Północna09:05
Twarda09:06
Węzeł Kliniczna09:07
Swojska09:08
Żaglowa - AmberExpo09:10
Mostostal09:11
Stadion Energa Gdańsk09:12
Śnieżna09:14
Marynarki Polskiej09:16
Plac Wolności09:17
Nowy Port Zajezdnia09:18
Zajezdnia NOWY PORT09:20
Kurs nr 6 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT09:42
Władysława IV [GDA]09:44
Nowy Port Góreckiego09:45
Marynarki Polskiej09:47
Śnieżna09:49
Stadion Energa Gdańsk09:51
Mostostal09:52
Żaglowa - AmberExpo09:53
Swojska09:55
Węzeł Kliniczna09:56
Twarda09:57
Stocznia Północna09:58
Stocznia SKM10:00
Plac Solidarności10:02
Dworzec Główny10:04
Hucisko10:07
Powstańców Warszawskich10:10
Paska10:11
Ciasna10:12
Zakopiańska10:13
Skrajna10:15
Siedlce10:17
Piekarnicza10:21
Belgradzka10:23
Warneńska10:25
Kolumba10:27
Brętowo PKM10:30
Kurs nr 7 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM10:35
Brętowo PKM10:35
Kolumba10:38
Warneńska10:40
Belgradzka10:41
Piekarnicza10:43
Siedlce10:47
Skrajna10:48
Zakopiańska10:49
Ciasna10:50
Paska10:51
Powstańców Warszawskich10:53
Hucisko10:56
Dworzec Główny10:58
Plac Solidarności11:01
Stocznia SKM11:03
Stocznia Północna11:05
Twarda11:06
Węzeł Kliniczna11:07
Swojska11:08
Żaglowa - AmberExpo11:10
Mostostal11:11
Stadion Energa Gdańsk11:12
Śnieżna11:14
Marynarki Polskiej11:16
Plac Wolności11:17
Nowy Port Zajezdnia11:18
Zajezdnia NOWY PORT11:20
Kurs nr 8 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT11:37
Władysława IV [GDA]11:39
Nowy Port Góreckiego11:40
Marynarki Polskiej11:42
Śnieżna11:44
Stadion Energa Gdańsk11:46
Mostostal11:47
Żaglowa - AmberExpo11:48
Swojska11:50
Węzeł Kliniczna11:51
Twarda11:52
Stocznia Północna11:53
Stocznia SKM11:55
Plac Solidarności11:57
Dworzec Główny11:59
Hucisko12:02
Powstańców Warszawskich12:05
Paska12:06
Ciasna12:07
Zakopiańska12:08
Skrajna12:10
Siedlce12:12
Piekarnicza12:16
Belgradzka12:18
Warneńska12:20
Kolumba12:22
Brętowo PKM12:25
Kurs nr 9 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM12:35
Brętowo PKM12:35
Kolumba12:38
Warneńska12:40
Belgradzka12:41
Piekarnicza12:43
Siedlce12:47
Skrajna12:48
Zakopiańska12:49
Ciasna12:50
Paska12:51
Powstańców Warszawskich12:53
Hucisko12:56
Dworzec Główny12:58
Plac Solidarności13:01
Stocznia SKM13:03
Stocznia Północna13:05
Twarda13:06
Węzeł Kliniczna13:07
Swojska13:08
Żaglowa - AmberExpo13:10
Mostostal13:11
Stadion Energa Gdańsk13:12
Śnieżna13:14
Marynarki Polskiej13:16
Plac Wolności13:17
Nowy Port Zajezdnia13:18
Zajezdnia NOWY PORT13:20
Kurs nr 10 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT13:37
Władysława IV [GDA]13:39
Nowy Port Góreckiego13:40
Marynarki Polskiej13:42
Śnieżna13:44
Stadion Energa Gdańsk13:46
Mostostal13:47
Żaglowa - AmberExpo13:48
Swojska13:50
Węzeł Kliniczna13:51
Twarda13:52
Stocznia Północna13:53
Stocznia SKM13:55
Plac Solidarności13:57
Dworzec Główny13:59
Hucisko14:02
Powstańców Warszawskich14:05
Paska14:06
Ciasna14:07
Zakopiańska14:08
Skrajna14:10
Siedlce14:12
Piekarnicza14:16
Belgradzka14:18
Warneńska14:20
Kolumba14:22
Brętowo PKM14:25
Kurs nr 11 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM14:35
Brętowo PKM14:35
Kolumba14:38
Warneńska14:40
Belgradzka14:41
Piekarnicza14:43
Siedlce14:47
Skrajna14:48
Zakopiańska14:49
Ciasna14:50
Paska14:51
Powstańców Warszawskich14:53
Hucisko14:56
Dworzec Główny14:58
Plac Solidarności15:01
Stocznia SKM15:03
Stocznia Północna15:05
Twarda15:06
Węzeł Kliniczna15:07
Swojska15:08
Żaglowa - AmberExpo15:10
Mostostal15:11
Stadion Energa Gdańsk15:12
Śnieżna15:14
Marynarki Polskiej15:16
Plac Wolności15:17
Nowy Port Zajezdnia15:18
Zajezdnia NOWY PORT15:20
Kurs nr 12 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT15:37
Władysława IV [GDA]15:39
Nowy Port Góreckiego15:40
Marynarki Polskiej15:42
Śnieżna15:44
Stadion Energa Gdańsk15:46
Mostostal15:47
Żaglowa - AmberExpo15:48
Swojska15:50
Węzeł Kliniczna15:51
Twarda15:52
Stocznia Północna15:53
Stocznia SKM15:55
Plac Solidarności15:57
Dworzec Główny15:59
Hucisko16:02
Powstańców Warszawskich16:05
Paska16:06
Ciasna16:07
Zakopiańska16:08
Skrajna16:10
Siedlce16:12
Piekarnicza16:16
Belgradzka16:18
Warneńska16:20
Kolumba16:22
Brętowo PKM16:25
Kurs nr 13 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM16:35
Brętowo PKM16:35
Kolumba16:38
Warneńska16:40
Belgradzka16:41
Piekarnicza16:43
Siedlce16:47
Skrajna16:48
Zakopiańska16:49
Ciasna16:50
Paska16:51
Powstańców Warszawskich16:53
Hucisko16:56
Dworzec Główny16:58
Plac Solidarności17:01
Stocznia SKM17:03
Stocznia Północna17:05
Twarda17:06
Węzeł Kliniczna17:07
Swojska17:08
Żaglowa - AmberExpo17:10
Mostostal17:11
Stadion Energa Gdańsk17:12
Śnieżna17:14
Marynarki Polskiej17:16
Plac Wolności17:17
Nowy Port Zajezdnia17:18
Zajezdnia NOWY PORT17:20
Kurs nr 14 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT17:37
Władysława IV [GDA]17:39
Nowy Port Góreckiego17:40
Marynarki Polskiej17:42
Śnieżna17:44
Stadion Energa Gdańsk17:46
Mostostal17:47
Żaglowa - AmberExpo17:48
Swojska17:50
Węzeł Kliniczna17:51
Twarda17:52
Stocznia Północna17:53
Stocznia SKM17:55
Plac Solidarności17:57
Dworzec Główny17:59
Hucisko18:02
Powstańców Warszawskich18:05
Paska18:06
Ciasna18:07
Zakopiańska18:08
Skrajna18:10
Siedlce18:12
Piekarnicza18:16
Belgradzka18:18
Warneńska18:20
Kolumba18:22
Brętowo PKM18:25
Kurs nr 15 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM18:35
Brętowo PKM18:35
Kolumba18:38
Warneńska18:40
Belgradzka18:41
Piekarnicza18:43
Siedlce18:47
Skrajna18:48
Zakopiańska18:49
Ciasna18:50
Paska18:51
Powstańców Warszawskich18:53
Hucisko18:56
Dworzec Główny18:58
Plac Solidarności19:01
Stocznia SKM19:03
Stocznia Północna19:05
Twarda19:06
Węzeł Kliniczna19:07
Swojska19:08
Żaglowa - AmberExpo19:10
Mostostal19:11
Stadion Energa Gdańsk19:12
Śnieżna19:14
Marynarki Polskiej19:16
Plac Wolności19:17
Nowy Port Zajezdnia19:18
Zajezdnia NOWY PORT19:20
Kurs nr 16 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT19:37
Władysława IV [GDA]19:39
Nowy Port Góreckiego19:40
Marynarki Polskiej19:42
Śnieżna19:44
Stadion Energa Gdańsk19:46
Mostostal19:47
Żaglowa - AmberExpo19:48
Swojska19:50
Węzeł Kliniczna19:51
Twarda19:52
Stocznia Północna19:53
Stocznia SKM19:55
Plac Solidarności19:57
Dworzec Główny19:59
Hucisko20:02
Powstańców Warszawskich20:05
Paska20:06
Ciasna20:07
Zakopiańska20:08
Skrajna20:10
Siedlce20:12
Piekarnicza20:16
Belgradzka20:18
Warneńska20:20
Kolumba20:22
Brętowo PKM20:25
Kurs nr 17 do Nowy Port Góreckiego
Brętowo PKM20:35
Brętowo PKM20:35
Kolumba20:38
Warneńska20:40
Belgradzka20:41
Piekarnicza20:43
Siedlce20:47
Skrajna20:48
Zakopiańska20:49
Ciasna20:50
Paska20:51
Powstańców Warszawskich20:53
Hucisko20:56
Dworzec Główny20:58
Plac Solidarności21:01
Stocznia SKM21:03
Stocznia Północna21:05
Twarda21:06
Węzeł Kliniczna21:07
Swojska21:08
Żaglowa - AmberExpo21:10
Mostostal21:11
Stadion Energa Gdańsk21:12
Śnieżna21:14
Marynarki Polskiej21:16
Plac Wolności21:17
Władysława IV [GDA]21:19
Nowy Port Góreckiego21:20
Kurs nr 18 do Brętowo PKM
Nowy Port Góreckiego21:20
Marynarki Polskiej21:22
Śnieżna21:24
Stadion Energa Gdańsk21:26
Mostostal21:27
Żaglowa - AmberExpo21:28
Swojska21:30
Węzeł Kliniczna21:31
Twarda21:32
Stocznia Północna21:33
Stocznia SKM21:35
Plac Solidarności21:37
Dworzec Główny21:39
Hucisko21:42
Powstańców Warszawskich21:45
Paska21:46
Ciasna21:47
Zakopiańska21:48
Skrajna21:50
Siedlce21:52
Piekarnicza21:56
Belgradzka21:58
Warneńska22:00
Kolumba22:02
Brętowo PKM22:05
Kurs nr 19 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM22:12
Brętowo PKM22:12
Kolumba22:15
Warneńska22:17
Belgradzka22:18
Piekarnicza22:20
Siedlce22:24
Skrajna22:25
Zakopiańska22:26
Ciasna22:27
Paska22:28
Powstańców Warszawskich22:30
Hucisko22:33
Dworzec Główny22:35
Plac Solidarności22:38
Stocznia SKM22:40
Stocznia Północna22:42
Twarda22:43
Węzeł Kliniczna22:44
Swojska22:45
Żaglowa - AmberExpo22:46
Mostostal22:47
Stadion Energa Gdańsk22:48
Śnieżna22:50
Marynarki Polskiej22:52
Plac Wolności22:53
Nowy Port Zajezdnia22:54
Zajezdnia NOWY PORT22:56