• Średnie stęż. pyłu PM10 = 4,9 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Usunięto awarię tram. przy przyst. Pohulanka, możliwe opóźnienia na liniach 2, 3, 4, 6, 7 i 11.
08:10
Kurs nr 0 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT04:57
Władysława IV [GDA]04:59
Nowy Port Góreckiego05:00
Marynarki Polskiej05:02
Śnieżna05:04
Stadion Energa Gdańsk05:06
Mostostal05:07
Żaglowa - AmberExpo05:08
Swojska05:10
Węzeł Kliniczna05:11
Twarda05:12
Stocznia Północna05:13
Stocznia SKM05:15
Plac Solidarności05:17
Dworzec Główny05:19
Hucisko05:22
Powstańców Warszawskich05:25
Paska05:26
Ciasna05:27
Zakopiańska05:28
Skrajna05:30
Siedlce05:32
Piekarnicza05:36
Belgradzka05:38
Warneńska05:40
Kolumba05:42
Brętowo PKM05:45
Kurs nr 1 do Nowy Port Góreckiego
Brętowo PKM05:54
Brętowo PKM05:54
Kolumba05:57
Warneńska05:59
Belgradzka06:00
Piekarnicza06:02
Siedlce06:06
Skrajna06:07
Zakopiańska06:08
Ciasna06:09
Paska06:10
Powstańców Warszawskich06:12
Hucisko06:15
Dworzec Główny06:17
Plac Solidarności06:20
Stocznia SKM06:22
Stocznia Północna06:24
Twarda06:25
Węzeł Kliniczna06:26
Swojska06:27
Żaglowa - AmberExpo06:29
Mostostal06:30
Stadion Energa Gdańsk06:31
Śnieżna06:33
Marynarki Polskiej06:35
Plac Wolności06:36
Władysława IV [GDA]06:38
Nowy Port Góreckiego06:39
Kurs nr 2 do Brętowo PKM
Nowy Port Góreckiego06:44
Marynarki Polskiej06:46
Śnieżna06:48
Stadion Energa Gdańsk06:50
Mostostal06:51
Żaglowa - AmberExpo06:52
Swojska06:54
Węzeł Kliniczna06:55
Twarda06:56
Stocznia Północna06:57
Stocznia SKM06:59
Plac Solidarności07:01
Dworzec Główny07:03
Hucisko07:06
Powstańców Warszawskich07:09
Paska07:10
Ciasna07:11
Zakopiańska07:12
Skrajna07:14
Siedlce07:16
Piekarnicza07:20
Belgradzka07:22
Warneńska07:24
Kolumba07:26
Brętowo PKM07:29
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM07:36
Brętowo PKM07:36
Kolumba07:39
Warneńska07:41
Belgradzka07:42
Piekarnicza07:44
Siedlce07:48
Skrajna07:49
Zakopiańska07:50
Ciasna07:51
Paska07:52
Powstańców Warszawskich07:54
Hucisko07:57
Dworzec Główny07:59
Plac Solidarności08:02
Stocznia SKM08:04
Stocznia Północna08:06
Twarda08:07
Węzeł Kliniczna08:08
Swojska08:09
Żaglowa - AmberExpo08:11
Mostostal08:12
Stadion Energa Gdańsk08:13
Śnieżna08:15
Marynarki Polskiej08:17
Plac Wolności08:18
Nowy Port Zajezdnia08:19
Zajezdnia NOWY PORT08:21
Kurs nr 4 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT08:41
Władysława IV [GDA]08:43
Nowy Port Góreckiego08:44
Marynarki Polskiej08:46
Śnieżna08:48
Stadion Energa Gdańsk08:50
Mostostal08:51
Żaglowa - AmberExpo08:52
Swojska08:54
Węzeł Kliniczna08:55
Twarda08:56
Stocznia Północna08:57
Stocznia SKM08:59
Plac Solidarności09:01
Dworzec Główny09:03
Hucisko09:06
Powstańców Warszawskich09:09
Paska09:10
Ciasna09:11
Zakopiańska09:12
Skrajna09:14
Siedlce09:16
Piekarnicza09:20
Belgradzka09:22
Warneńska09:24
Kolumba09:26
Brętowo PKM09:29
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM09:42
Brętowo PKM09:42
Kolumba09:45
Warneńska09:47
Belgradzka09:48
Piekarnicza09:50
Siedlce09:54
Skrajna09:55
Zakopiańska09:56
Ciasna09:57
Paska09:58
Powstańców Warszawskich10:00
Hucisko10:03
Dworzec Główny10:05
Plac Solidarności10:08
Stocznia SKM10:10
Stocznia Północna10:12
Twarda10:13
Węzeł Kliniczna10:14
Swojska10:15
Żaglowa - AmberExpo10:17
Mostostal10:18
Stadion Energa Gdańsk10:19
Śnieżna10:21
Marynarki Polskiej10:23
Plac Wolności10:24
Nowy Port Zajezdnia10:25
Zajezdnia NOWY PORT10:27
Kurs nr 6 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT10:41
Władysława IV [GDA]10:43
Nowy Port Góreckiego10:44
Marynarki Polskiej10:46
Śnieżna10:48
Stadion Energa Gdańsk10:50
Mostostal10:51
Żaglowa - AmberExpo10:52
Swojska10:54
Węzeł Kliniczna10:55
Twarda10:56
Stocznia Północna10:57
Stocznia SKM10:59
Plac Solidarności11:01
Dworzec Główny11:03
Hucisko11:06
Powstańców Warszawskich11:09
Paska11:10
Ciasna11:11
Zakopiańska11:12
Skrajna11:14
Siedlce11:16
Piekarnicza11:20
Belgradzka11:22
Warneńska11:24
Kolumba11:26
Brętowo PKM11:29
Kurs nr 7 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM11:42
Brętowo PKM11:42
Kolumba11:45
Warneńska11:47
Belgradzka11:48
Piekarnicza11:50
Siedlce11:54
Skrajna11:55
Zakopiańska11:56
Ciasna11:57
Paska11:58
Powstańców Warszawskich12:00
Hucisko12:03
Dworzec Główny12:05
Plac Solidarności12:08
Stocznia SKM12:10
Stocznia Północna12:12
Twarda12:13
Węzeł Kliniczna12:14
Swojska12:15
Żaglowa - AmberExpo12:17
Mostostal12:18
Stadion Energa Gdańsk12:19
Śnieżna12:21
Marynarki Polskiej12:23
Plac Wolności12:24
Nowy Port Zajezdnia12:25
Zajezdnia NOWY PORT12:27
Kurs nr 8 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT12:41
Władysława IV [GDA]12:43
Nowy Port Góreckiego12:44
Marynarki Polskiej12:46
Śnieżna12:48
Stadion Energa Gdańsk12:50
Mostostal12:51
Żaglowa - AmberExpo12:52
Swojska12:54
Węzeł Kliniczna12:55
Twarda12:56
Stocznia Północna12:57
Stocznia SKM12:59
Plac Solidarności13:01
Dworzec Główny13:03
Hucisko13:06
Powstańców Warszawskich13:09
Paska13:10
Ciasna13:11
Zakopiańska13:12
Skrajna13:14
Siedlce13:16
Piekarnicza13:20
Belgradzka13:22
Warneńska13:24
Kolumba13:26
Brętowo PKM13:29
Kurs nr 9 do Nowy Port Góreckiego
Brętowo PKM13:42
Brętowo PKM13:42
Kolumba13:45
Warneńska13:47
Belgradzka13:48
Piekarnicza13:50
Siedlce13:54
Skrajna13:55
Zakopiańska13:56
Ciasna13:57
Paska13:58
Powstańców Warszawskich14:00
Hucisko14:03
Dworzec Główny14:05
Plac Solidarności14:08
Stocznia SKM14:10
Stocznia Północna14:12
Twarda14:13
Węzeł Kliniczna14:14
Swojska14:15
Żaglowa - AmberExpo14:17
Mostostal14:18
Stadion Energa Gdańsk14:19
Śnieżna14:21
Marynarki Polskiej14:23
Plac Wolności14:24
Władysława IV [GDA]14:26
Nowy Port Góreckiego14:27
Kurs nr 10 do Brętowo PKM
Nowy Port Góreckiego14:34
Marynarki Polskiej14:36
Śnieżna14:38
Stadion Energa Gdańsk14:40
Mostostal14:41
Żaglowa - AmberExpo14:42
Swojska14:44
Węzeł Kliniczna14:45
Twarda14:46
Stocznia Północna14:47
Stocznia SKM14:49
Plac Solidarności14:51
Dworzec Główny14:53
Hucisko14:56
Powstańców Warszawskich14:59
Paska15:00
Ciasna15:01
Zakopiańska15:02
Skrajna15:04
Siedlce15:06
Piekarnicza15:10
Belgradzka15:12
Warneńska15:14
Kolumba15:16
Brętowo PKM15:19
Kurs nr 11 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM15:36
Brętowo PKM15:36
Kolumba15:39
Warneńska15:41
Belgradzka15:42
Piekarnicza15:44
Siedlce15:48
Skrajna15:49
Zakopiańska15:50
Ciasna15:51
Paska15:52
Powstańców Warszawskich15:54
Hucisko15:57
Dworzec Główny15:59
Plac Solidarności16:02
Stocznia SKM16:04
Stocznia Północna16:06
Twarda16:07
Węzeł Kliniczna16:08
Swojska16:09
Żaglowa - AmberExpo16:11
Mostostal16:12
Stadion Energa Gdańsk16:13
Śnieżna16:15
Marynarki Polskiej16:17
Plac Wolności16:18
Nowy Port Zajezdnia16:19
Zajezdnia NOWY PORT16:21
Kurs nr 12 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT16:31
Władysława IV [GDA]16:33
Nowy Port Góreckiego16:34
Marynarki Polskiej16:36
Śnieżna16:38
Stadion Energa Gdańsk16:40
Mostostal16:41
Żaglowa - AmberExpo16:42
Swojska16:44
Węzeł Kliniczna16:45
Twarda16:46
Stocznia Północna16:47
Stocznia SKM16:49
Plac Solidarności16:51
Dworzec Główny16:53
Hucisko16:56
Powstańców Warszawskich16:59
Paska17:00
Ciasna17:01
Zakopiańska17:02
Skrajna17:04
Siedlce17:06
Piekarnicza17:10
Belgradzka17:12
Warneńska17:14
Kolumba17:16
Brętowo PKM17:19
Kurs nr 13 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM17:33
Brętowo PKM17:33
Kolumba17:36
Warneńska17:38
Belgradzka17:39
Piekarnicza17:41
Siedlce17:45
Skrajna17:46
Zakopiańska17:47
Ciasna17:48
Paska17:49
Powstańców Warszawskich17:51
Hucisko17:54
Dworzec Główny17:56
Plac Solidarności17:59
Stocznia SKM18:01
Stocznia Północna18:03
Twarda18:04
Węzeł Kliniczna18:05
Swojska18:06
Żaglowa - AmberExpo18:08
Mostostal18:09
Stadion Energa Gdańsk18:10
Śnieżna18:12
Marynarki Polskiej18:14
Plac Wolności18:15
Nowy Port Zajezdnia18:16
Zajezdnia NOWY PORT18:18
Kurs nr 14 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT18:36
Władysława IV [GDA]18:38
Nowy Port Góreckiego18:39
Marynarki Polskiej18:41
Śnieżna18:43
Stadion Energa Gdańsk18:45
Mostostal18:46
Żaglowa - AmberExpo18:47
Swojska18:49
Węzeł Kliniczna18:50
Twarda18:51
Stocznia Północna18:52
Stocznia SKM18:54
Plac Solidarności18:56
Dworzec Główny18:58
Hucisko19:01
Powstańców Warszawskich19:04
Paska19:05
Ciasna19:06
Zakopiańska19:07
Skrajna19:09
Siedlce19:11
Piekarnicza19:15
Belgradzka19:17
Warneńska19:19
Kolumba19:21
Brętowo PKM19:24
Kurs nr 15 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM19:33
Brętowo PKM19:33
Kolumba19:36
Warneńska19:38
Belgradzka19:39
Piekarnicza19:41
Siedlce19:45
Skrajna19:46
Zakopiańska19:47
Ciasna19:48
Paska19:49
Powstańców Warszawskich19:51
Hucisko19:54
Dworzec Główny19:56
Plac Solidarności19:59
Stocznia SKM20:01
Stocznia Północna20:03
Twarda20:04
Węzeł Kliniczna20:05
Swojska20:06
Żaglowa - AmberExpo20:08
Mostostal20:09
Stadion Energa Gdańsk20:10
Śnieżna20:12
Marynarki Polskiej20:14
Plac Wolności20:15
Nowy Port Zajezdnia20:16
Zajezdnia NOWY PORT20:18