• Średnie stęż. pyłu PM10= 42,2 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
11:33
Kurs nr 0 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT05:04
Władysława IV [GDA]05:06
Nowy Port Góreckiego05:07
Marynarki Polskiej05:09
Śnieżna05:11
Stadion Energa Gdańsk05:13
Mostostal05:14
Żaglowa - AmberExpo05:15
Swojska05:17
Węzeł Kliniczna05:18
Twarda05:19
Stocznia Północna05:20
Stocznia SKM05:22
Plac Solidarności05:24
Dworzec Główny05:26
Hucisko05:29
Powstańców Warszawskich05:32
Paska05:33
Ciasna05:34
Zakopiańska05:35
Skrajna05:37
Siedlce05:39
Piekarnicza05:43
Belgradzka05:45
Warneńska05:47
Kolumba05:49
Brętowo PKM05:52
Kurs nr 1 do Nowy Port Góreckiego
Brętowo PKM06:06
Brętowo PKM06:06
Kolumba06:09
Warneńska06:11
Belgradzka06:12
Piekarnicza06:14
Siedlce06:18
Skrajna06:19
Zakopiańska06:20
Ciasna06:21
Paska06:22
Powstańców Warszawskich06:24
Hucisko06:27
Dworzec Główny06:29
Plac Solidarności06:32
Stocznia SKM06:34
Stocznia Północna06:36
Twarda06:37
Węzeł Kliniczna06:38
Swojska06:39
Żaglowa - AmberExpo06:41
Mostostal06:42
Stadion Energa Gdańsk06:43
Śnieżna06:45
Marynarki Polskiej06:47
Plac Wolności06:48
Władysława IV [GDA]06:50
Nowy Port Góreckiego06:51
Kurs nr 2 do Brętowo PKM
Nowy Port Góreckiego06:54
Marynarki Polskiej06:56
Śnieżna06:58
Stadion Energa Gdańsk07:00
Mostostal07:01
Żaglowa - AmberExpo07:02
Swojska07:04
Węzeł Kliniczna07:05
Twarda07:06
Stocznia Północna07:07
Stocznia SKM07:09
Plac Solidarności07:11
Dworzec Główny07:13
Hucisko07:16
Powstańców Warszawskich07:19
Paska07:20
Ciasna07:21
Zakopiańska07:22
Skrajna07:24
Siedlce07:26
Piekarnicza07:30
Belgradzka07:32
Warneńska07:34
Kolumba07:36
Brętowo PKM07:39
Kurs nr 3 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM07:46
Brętowo PKM07:46
Kolumba07:49
Warneńska07:51
Belgradzka07:52
Piekarnicza07:54
Siedlce07:58
Skrajna07:59
Zakopiańska08:00
Ciasna08:01
Paska08:02
Powstańców Warszawskich08:04
Hucisko08:07
Dworzec Główny08:09
Plac Solidarności08:12
Stocznia SKM08:14
Stocznia Północna08:16
Twarda08:17
Węzeł Kliniczna08:18
Swojska08:19
Żaglowa - AmberExpo08:21
Mostostal08:22
Stadion Energa Gdańsk08:23
Śnieżna08:25
Marynarki Polskiej08:27
Plac Wolności08:28
Nowy Port Zajezdnia08:29
Zajezdnia NOWY PORT08:31
Kurs nr 4 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT08:51
Władysława IV [GDA]08:53
Nowy Port Góreckiego08:54
Marynarki Polskiej08:56
Śnieżna08:58
Stadion Energa Gdańsk09:00
Mostostal09:01
Żaglowa - AmberExpo09:02
Swojska09:04
Węzeł Kliniczna09:05
Twarda09:06
Stocznia Północna09:07
Stocznia SKM09:09
Plac Solidarności09:11
Dworzec Główny09:13
Hucisko09:16
Powstańców Warszawskich09:19
Paska09:20
Ciasna09:21
Zakopiańska09:22
Skrajna09:24
Siedlce09:26
Piekarnicza09:30
Belgradzka09:32
Warneńska09:34
Kolumba09:36
Brętowo PKM09:39
Kurs nr 5 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM09:52
Brętowo PKM09:52
Kolumba09:55
Warneńska09:57
Belgradzka09:58
Piekarnicza10:00
Siedlce10:04
Skrajna10:05
Zakopiańska10:06
Ciasna10:07
Paska10:08
Powstańców Warszawskich10:10
Hucisko10:13
Dworzec Główny10:15
Plac Solidarności10:18
Stocznia SKM10:20
Stocznia Północna10:22
Twarda10:23
Węzeł Kliniczna10:24
Swojska10:25
Żaglowa - AmberExpo10:27
Mostostal10:28
Stadion Energa Gdańsk10:29
Śnieżna10:31
Marynarki Polskiej10:33
Plac Wolności10:34
Nowy Port Zajezdnia10:35
Zajezdnia NOWY PORT10:37
Kurs nr 6 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT10:51
Władysława IV [GDA]10:53
Nowy Port Góreckiego10:54
Marynarki Polskiej10:56
Śnieżna10:58
Stadion Energa Gdańsk11:00
Mostostal11:01
Żaglowa - AmberExpo11:02
Swojska11:04
Węzeł Kliniczna11:05
Twarda11:06
Stocznia Północna11:07
Stocznia SKM11:09
Plac Solidarności11:11
Dworzec Główny11:13
Hucisko11:16
Powstańców Warszawskich11:19
Paska11:20
Ciasna11:21
Zakopiańska11:22
Skrajna11:24
Siedlce11:26
Piekarnicza11:30
Belgradzka11:32
Warneńska11:34
Kolumba11:36
Brętowo PKM11:39
Kurs nr 7 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM11:52
Brętowo PKM11:52
Kolumba11:55
Warneńska11:57
Belgradzka11:58
Piekarnicza12:00
Siedlce12:04
Skrajna12:05
Zakopiańska12:06
Ciasna12:07
Paska12:08
Powstańców Warszawskich12:10
Hucisko12:13
Dworzec Główny12:15
Plac Solidarności12:18
Stocznia SKM12:20
Stocznia Północna12:22
Twarda12:23
Węzeł Kliniczna12:24
Swojska12:25
Żaglowa - AmberExpo12:27
Mostostal12:28
Stadion Energa Gdańsk12:29
Śnieżna12:31
Marynarki Polskiej12:33
Plac Wolności12:34
Nowy Port Zajezdnia12:35
Zajezdnia NOWY PORT12:37
Kurs nr 8 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT12:51
Władysława IV [GDA]12:53
Nowy Port Góreckiego12:54
Marynarki Polskiej12:56
Śnieżna12:58
Stadion Energa Gdańsk13:00
Mostostal13:01
Żaglowa - AmberExpo13:02
Swojska13:04
Węzeł Kliniczna13:05
Twarda13:06
Stocznia Północna13:07
Stocznia SKM13:09
Plac Solidarności13:11
Dworzec Główny13:13
Hucisko13:16
Powstańców Warszawskich13:19
Paska13:20
Ciasna13:21
Zakopiańska13:22
Skrajna13:24
Siedlce13:26
Piekarnicza13:30
Belgradzka13:32
Warneńska13:34
Kolumba13:36
Brętowo PKM13:39
Kurs nr 9 do Nowy Port Góreckiego
Brętowo PKM13:56
Brętowo PKM13:56
Kolumba13:59
Warneńska14:01
Belgradzka14:02
Piekarnicza14:04
Siedlce14:08
Skrajna14:09
Zakopiańska14:10
Ciasna14:11
Paska14:12
Powstańców Warszawskich14:14
Hucisko14:17
Dworzec Główny14:19
Plac Solidarności14:22
Stocznia SKM14:24
Stocznia Północna14:26
Twarda14:27
Węzeł Kliniczna14:28
Swojska14:29
Żaglowa - AmberExpo14:31
Mostostal14:32
Stadion Energa Gdańsk14:33
Śnieżna14:35
Marynarki Polskiej14:37
Plac Wolności14:38
Władysława IV [GDA]14:40
Nowy Port Góreckiego14:41
Kurs nr 10 do Brętowo PKM
Nowy Port Góreckiego14:44
Marynarki Polskiej14:46
Śnieżna14:48
Stadion Energa Gdańsk14:50
Mostostal14:51
Żaglowa - AmberExpo14:52
Swojska14:54
Węzeł Kliniczna14:55
Twarda14:56
Stocznia Północna14:57
Stocznia SKM14:59
Plac Solidarności15:01
Dworzec Główny15:03
Hucisko15:06
Powstańców Warszawskich15:09
Paska15:10
Ciasna15:11
Zakopiańska15:12
Skrajna15:14
Siedlce15:16
Piekarnicza15:20
Belgradzka15:22
Warneńska15:24
Kolumba15:26
Brętowo PKM15:29
Kurs nr 11 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM15:46
Brętowo PKM15:46
Kolumba15:49
Warneńska15:51
Belgradzka15:52
Piekarnicza15:54
Siedlce15:58
Skrajna15:59
Zakopiańska16:00
Ciasna16:01
Paska16:02
Powstańców Warszawskich16:04
Hucisko16:07
Dworzec Główny16:09
Plac Solidarności16:12
Stocznia SKM16:14
Stocznia Północna16:16
Twarda16:17
Węzeł Kliniczna16:18
Swojska16:19
Żaglowa - AmberExpo16:21
Mostostal16:22
Stadion Energa Gdańsk16:23
Śnieżna16:25
Marynarki Polskiej16:27
Plac Wolności16:28
Nowy Port Zajezdnia16:29
Zajezdnia NOWY PORT16:31
Kurs nr 12 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT16:41
Władysława IV [GDA]16:43
Nowy Port Góreckiego16:44
Marynarki Polskiej16:46
Śnieżna16:48
Stadion Energa Gdańsk16:50
Mostostal16:51
Żaglowa - AmberExpo16:52
Swojska16:54
Węzeł Kliniczna16:55
Twarda16:56
Stocznia Północna16:57
Stocznia SKM16:59
Plac Solidarności17:01
Dworzec Główny17:03
Hucisko17:06
Powstańców Warszawskich17:09
Paska17:10
Ciasna17:11
Zakopiańska17:12
Skrajna17:14
Siedlce17:16
Piekarnicza17:20
Belgradzka17:22
Warneńska17:24
Kolumba17:26
Brętowo PKM17:29
Kurs nr 13 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM17:43
Brętowo PKM17:43
Kolumba17:46
Warneńska17:48
Belgradzka17:49
Piekarnicza17:51
Siedlce17:55
Skrajna17:56
Zakopiańska17:57
Ciasna17:58
Paska17:59
Powstańców Warszawskich18:01
Hucisko18:04
Dworzec Główny18:06
Plac Solidarności18:09
Stocznia SKM18:11
Stocznia Północna18:13
Twarda18:14
Węzeł Kliniczna18:15
Swojska18:16
Żaglowa - AmberExpo18:18
Mostostal18:19
Stadion Energa Gdańsk18:20
Śnieżna18:22
Marynarki Polskiej18:24
Plac Wolności18:25
Nowy Port Zajezdnia18:26
Zajezdnia NOWY PORT18:28
Kurs nr 14 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT18:56
Władysława IV [GDA]18:58
Nowy Port Góreckiego18:59
Marynarki Polskiej19:01
Śnieżna19:03
Stadion Energa Gdańsk19:05
Mostostal19:06
Żaglowa - AmberExpo19:07
Swojska19:09
Węzeł Kliniczna19:10
Twarda19:11
Stocznia Północna19:12
Stocznia SKM19:14
Plac Solidarności19:16
Dworzec Główny19:18
Hucisko19:21
Powstańców Warszawskich19:24
Paska19:25
Ciasna19:26
Zakopiańska19:27
Skrajna19:29
Siedlce19:31
Piekarnicza19:35
Belgradzka19:37
Warneńska19:39
Kolumba19:41
Brętowo PKM19:44
Kurs nr 15 do Nowy Port Góreckiego
Brętowo PKM19:53
Brętowo PKM19:53
Kolumba19:56
Warneńska19:58
Belgradzka19:59
Piekarnicza20:01
Siedlce20:05
Skrajna20:06
Zakopiańska20:07
Ciasna20:08
Paska20:09
Powstańców Warszawskich20:11
Hucisko20:14
Dworzec Główny20:16
Plac Solidarności20:19
Stocznia SKM20:21
Stocznia Północna20:23
Twarda20:24
Węzeł Kliniczna20:25
Swojska20:26
Żaglowa - AmberExpo20:28
Mostostal20:29
Stadion Energa Gdańsk20:30
Śnieżna20:32
Marynarki Polskiej20:34
Plac Wolności20:35
Władysława IV [GDA]20:37
Nowy Port Góreckiego20:38
Kurs nr 16 do Brętowo PKM
Nowy Port Góreckiego20:45
Marynarki Polskiej20:47
Śnieżna20:49
Stadion Energa Gdańsk20:51
Mostostal20:52
Żaglowa - AmberExpo20:53
Swojska20:55
Węzeł Kliniczna20:56
Twarda20:57
Stocznia Północna20:58
Stocznia SKM21:00
Plac Solidarności21:02
Dworzec Główny21:04
Hucisko21:07
Powstańców Warszawskich21:10
Paska21:11
Ciasna21:12
Zakopiańska21:13
Skrajna21:15
Siedlce21:17
Piekarnicza21:21
Belgradzka21:23
Warneńska21:25
Kolumba21:27
Brętowo PKM21:30
Kurs nr 17 do Nowy Port Góreckiego
Brętowo PKM21:35
Brętowo PKM21:35
Kolumba21:38
Warneńska21:40
Belgradzka21:41
Piekarnicza21:43
Siedlce21:47
Skrajna21:48
Zakopiańska21:49
Ciasna21:50
Paska21:51
Powstańców Warszawskich21:53
Hucisko21:56
Dworzec Główny21:58
Plac Solidarności22:01
Stocznia SKM22:03
Stocznia Północna22:05
Twarda22:06
Węzeł Kliniczna22:07
Swojska22:08
Żaglowa - AmberExpo22:10
Mostostal22:11
Stadion Energa Gdańsk22:12
Śnieżna22:14
Marynarki Polskiej22:16
Plac Wolności22:17
Władysława IV [GDA]22:19
Nowy Port Góreckiego22:20
Kurs nr 18 do Brętowo PKM
Nowy Port Góreckiego22:20
Marynarki Polskiej22:22
Śnieżna22:24
Stadion Energa Gdańsk22:26
Mostostal22:27
Żaglowa - AmberExpo22:28
Swojska22:30
Węzeł Kliniczna22:31
Twarda22:32
Stocznia Północna22:33
Stocznia SKM22:35
Plac Solidarności22:37
Dworzec Główny22:39
Hucisko22:42
Powstańców Warszawskich22:44
Paska22:45
Ciasna22:46
Zakopiańska22:47
Skrajna22:48
Siedlce22:50
Piekarnicza22:54
Belgradzka22:56
Warneńska22:58
Kolumba23:00
Brętowo PKM23:03
Kurs nr 19 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM23:12
Brętowo PKM23:12
Kolumba23:15
Warneńska23:17
Belgradzka23:18
Piekarnicza23:20
Siedlce23:24
Skrajna23:25
Zakopiańska23:26
Ciasna23:27
Paska23:28
Powstańców Warszawskich23:30
Hucisko23:33
Dworzec Główny23:35
Plac Solidarności23:38
Stocznia SKM23:39
Stocznia Północna23:41
Twarda23:42
Węzeł Kliniczna23:43
Swojska23:44
Żaglowa - AmberExpo23:45
Mostostal23:46
Stadion Energa Gdańsk23:47
Śnieżna23:49
Marynarki Polskiej23:51
Plac Wolności23:52
Nowy Port Zajezdnia23:53
Zajezdnia NOWY PORT23:55