• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
04:35
Kurs nr 0 do Nowy Port Góreckiego
Zajezdnia NOWY PORT09:01
Władysława IV [GDA]09:03
Nowy Port Góreckiego09:04
Kurs nr 1 do Brętowo PKM
Nowy Port Góreckiego09:04
Marynarki Polskiej09:06
Śnieżna09:08
Stadion Energa Gdańsk09:10
Mostostal09:11
Żaglowa - AmberExpo09:12
Swojska09:14
Węzeł Kliniczna09:15
Twarda09:16
Stocznia Północna09:17
Stocznia SKM09:19
Plac Solidarności09:21
Dworzec Główny09:23
Hucisko09:26
Powstańców Warszawskich09:29
Paska09:30
Ciasna09:31
Zakopiańska09:32
Skrajna09:34
Siedlce09:36
Piekarnicza09:40
Belgradzka09:42
Warneńska09:44
Kolumba09:46
Brętowo PKM09:49
Kurs nr 2 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM10:02
Brętowo PKM10:02
Kolumba10:05
Warneńska10:07
Belgradzka10:08
Piekarnicza10:10
Siedlce10:14
Skrajna10:15
Zakopiańska10:16
Ciasna10:17
Paska10:18
Powstańców Warszawskich10:20
Hucisko10:23
Dworzec Główny10:25
Plac Solidarności10:28
Stocznia SKM10:30
Stocznia Północna10:32
Twarda10:33
Węzeł Kliniczna10:34
Swojska10:35
Żaglowa - AmberExpo10:37
Mostostal10:38
Stadion Energa Gdańsk10:39
Śnieżna10:41
Marynarki Polskiej10:43
Plac Wolności10:44
Nowy Port Zajezdnia10:45
Zajezdnia NOWY PORT10:47
Kurs nr 3 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT11:01
Władysława IV [GDA]11:03
Nowy Port Góreckiego11:04
Marynarki Polskiej11:06
Śnieżna11:08
Stadion Energa Gdańsk11:10
Mostostal11:11
Żaglowa - AmberExpo11:12
Swojska11:14
Węzeł Kliniczna11:15
Twarda11:16
Stocznia Północna11:17
Stocznia SKM11:19
Plac Solidarności11:21
Dworzec Główny11:23
Hucisko11:26
Powstańców Warszawskich11:29
Paska11:30
Ciasna11:31
Zakopiańska11:32
Skrajna11:34
Siedlce11:36
Piekarnicza11:40
Belgradzka11:42
Warneńska11:44
Kolumba11:46
Brętowo PKM11:49
Kurs nr 4 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM12:02
Brętowo PKM12:02
Kolumba12:05
Warneńska12:07
Belgradzka12:08
Piekarnicza12:10
Siedlce12:14
Skrajna12:15
Zakopiańska12:16
Ciasna12:17
Paska12:18
Powstańców Warszawskich12:20
Hucisko12:23
Dworzec Główny12:25
Plac Solidarności12:28
Stocznia SKM12:30
Stocznia Północna12:32
Twarda12:33
Węzeł Kliniczna12:34
Swojska12:35
Żaglowa - AmberExpo12:37
Mostostal12:38
Stadion Energa Gdańsk12:39
Śnieżna12:41
Marynarki Polskiej12:43
Plac Wolności12:44
Nowy Port Zajezdnia12:45
Zajezdnia NOWY PORT12:47
Kurs nr 5 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT13:01
Władysława IV [GDA]13:03
Nowy Port Góreckiego13:04
Marynarki Polskiej13:06
Śnieżna13:08
Stadion Energa Gdańsk13:10
Mostostal13:11
Żaglowa - AmberExpo13:12
Swojska13:14
Węzeł Kliniczna13:15
Twarda13:16
Stocznia Północna13:17
Stocznia SKM13:19
Plac Solidarności13:21
Dworzec Główny13:23
Hucisko13:26
Powstańców Warszawskich13:29
Paska13:30
Ciasna13:31
Zakopiańska13:32
Skrajna13:34
Siedlce13:36
Piekarnicza13:40
Belgradzka13:42
Warneńska13:44
Kolumba13:46
Brętowo PKM13:49
Kurs nr 6 do Nowy Port Góreckiego
Brętowo PKM14:06
Brętowo PKM14:06
Kolumba14:09
Warneńska14:11
Belgradzka14:12
Piekarnicza14:14
Siedlce14:18
Skrajna14:19
Zakopiańska14:20
Ciasna14:21
Paska14:22
Powstańców Warszawskich14:24
Hucisko14:27
Dworzec Główny14:29
Plac Solidarności14:32
Stocznia SKM14:34
Stocznia Północna14:36
Twarda14:37
Węzeł Kliniczna14:38
Swojska14:39
Żaglowa - AmberExpo14:41
Mostostal14:42
Stadion Energa Gdańsk14:43
Śnieżna14:45
Marynarki Polskiej14:47
Plac Wolności14:48
Władysława IV [GDA]14:50
Nowy Port Góreckiego14:51
Kurs nr 7 do Brętowo PKM
Nowy Port Góreckiego14:54
Marynarki Polskiej14:56
Śnieżna14:58
Stadion Energa Gdańsk15:00
Mostostal15:01
Żaglowa - AmberExpo15:02
Swojska15:04
Węzeł Kliniczna15:05
Twarda15:06
Stocznia Północna15:07
Stocznia SKM15:09
Plac Solidarności15:11
Dworzec Główny15:13
Hucisko15:16
Powstańców Warszawskich15:19
Paska15:20
Ciasna15:21
Zakopiańska15:22
Skrajna15:24
Siedlce15:26
Piekarnicza15:30
Belgradzka15:32
Warneńska15:34
Kolumba15:36
Brętowo PKM15:39
Kurs nr 8 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM15:56
Brętowo PKM15:56
Kolumba15:59
Warneńska16:01
Belgradzka16:02
Piekarnicza16:04
Siedlce16:08
Skrajna16:09
Zakopiańska16:10
Ciasna16:11
Paska16:12
Powstańców Warszawskich16:14
Hucisko16:17
Dworzec Główny16:19
Plac Solidarności16:22
Stocznia SKM16:24
Stocznia Północna16:26
Twarda16:27
Węzeł Kliniczna16:28
Swojska16:29
Żaglowa - AmberExpo16:31
Mostostal16:32
Stadion Energa Gdańsk16:33
Śnieżna16:35
Marynarki Polskiej16:37
Plac Wolności16:38
Nowy Port Zajezdnia16:39
Zajezdnia NOWY PORT16:41
Kurs nr 9 do Brętowo PKM
Zajezdnia NOWY PORT16:51
Władysława IV [GDA]16:53
Nowy Port Góreckiego16:54
Marynarki Polskiej16:56
Śnieżna16:58
Stadion Energa Gdańsk17:00
Mostostal17:01
Żaglowa - AmberExpo17:02
Swojska17:04
Węzeł Kliniczna17:05
Twarda17:06
Stocznia Północna17:07
Stocznia SKM17:09
Plac Solidarności17:11
Dworzec Główny17:13
Hucisko17:16
Powstańców Warszawskich17:19
Paska17:20
Ciasna17:21
Zakopiańska17:22
Skrajna17:24
Siedlce17:26
Piekarnicza17:30
Belgradzka17:32
Warneńska17:34
Kolumba17:36
Brętowo PKM17:39
Kurs nr 10 do Zajezdnia NOWY PORT
Brętowo PKM17:53
Brętowo PKM17:53
Kolumba17:56
Warneńska17:58
Belgradzka17:59
Piekarnicza18:01
Siedlce18:05
Skrajna18:06
Zakopiańska18:07
Ciasna18:08
Paska18:09
Powstańców Warszawskich18:11
Hucisko18:14
Dworzec Główny18:16
Plac Solidarności18:19
Stocznia SKM18:21
Stocznia Północna18:23
Twarda18:24
Węzeł Kliniczna18:25
Swojska18:26
Żaglowa - AmberExpo18:28
Mostostal18:29
Stadion Energa Gdańsk18:30
Śnieżna18:32
Marynarki Polskiej18:34
Plac Wolności18:35
Nowy Port Zajezdnia18:36
Zajezdnia NOWY PORT18:38