• Średnie stęż. pyłu PM10 = 17,6ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
20:33
Kurs nr 0 do Plac Kaszubski
Plac Kaszubski07:15
Plac Kaszubski07:15
Kurs nr 1 do Chylonia Dworzec PKP
Plac Kaszubski07:20
Plac Kaszubski - Jana z Kolna07:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala07:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa07:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:27
Urząd Pracy07:30
Kołłątaja07:31
Plac Neptuna07:32
Beniowskiego - Akademiki07:33
Grabowo07:34
Uniwersytet Morski (linia 102)07:35
Mireckiego (linia 102)07:36
Komandorska - Hotel07:37
Dembińskiego07:38
Technikum Chłodnicze07:39
Technikum Chłodnicze07:40
Stoigniewa07:42
Kordeckiego07:44
Leszczynki II07:46
Ściegiennego07:47
Węzeł Żołnierzy Wyklętych07:49
Zamenhofa [GDY]07:50
Rozewska07:52
Swarzewska I07:53
Swarzewska II07:54
Raduńska07:56
Chylonia Centrum07:57
Chylonia Dworzec PKP07:59
Chylonia Dworzec PKP08:00
Kurs nr 2 do Plac Kaszubski
Chylonia Dworzec PKP08:11
Chylonia Centrum08:14
Raduńska08:15
Chabrowa08:17
Rybińskiego08:18
Demptowska08:19
Demptowo08:20
Skarbka II08:21
Skarbka I08:22
Chabrowa08:23
Swarzewska II08:25
Swarzewska I08:26
Wiejska08:27
Węzeł Żołnierzy Wyklętych08:29
Ściegiennego08:31
Leszczynki II08:32
Leszczynki I08:33
Kordeckiego08:33
Bażyńskiego [GDY]08:34
Stoigniewa08:36
Technikum Chłodnicze08:38
Kalksztajnów - Bloki08:39
Kalksztajnów08:40
Mireckiego (linia 102)08:43
Sambora08:44
Krofeya08:44
Mireckiego08:47
Uniwersytet Morski (linia 102)08:49
Grabowo08:50
Beniowskiego - Akademiki08:51
Plac Neptuna08:52
Urząd Pracy08:53
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:55
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala08:58
Plac Kaszubski09:00
Kurs nr 3 do Chylonia Dworzec PKP
Plac Kaszubski09:20
Plac Kaszubski - Jana z Kolna09:21
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala09:23
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa09:25
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:27
Urząd Pracy09:30
Kołłątaja09:31
Plac Neptuna09:32
Beniowskiego - Akademiki09:33
Grabowo09:34
Uniwersytet Morski (linia 102)09:35
Mireckiego (linia 102)09:36
Komandorska - Hotel09:37
Dembińskiego09:38
Technikum Chłodnicze09:39
Technikum Chłodnicze09:40
Stoigniewa09:42
Kordeckiego09:44
Leszczynki II09:46
Ściegiennego09:47
Węzeł Żołnierzy Wyklętych09:49
Zamenhofa [GDY]09:50
Rozewska09:52
Swarzewska I09:53
Swarzewska II09:54
Raduńska09:56
Chylonia Centrum09:57
Chylonia Dworzec PKP09:59
Chylonia Dworzec PKP10:00
Kurs nr 4 do Plac Kaszubski
Chylonia Dworzec PKP10:16
Chylonia Centrum10:19
Raduńska10:20
Chabrowa10:22
Rybińskiego10:23
Demptowska10:24
Demptowo10:25
Skarbka II10:26
Skarbka I10:27
Chabrowa10:28
Swarzewska II10:30
Swarzewska I10:31
Wiejska10:32
Węzeł Żołnierzy Wyklętych10:34
Ściegiennego10:36
Leszczynki II10:37
Leszczynki I10:38
Kordeckiego10:38
Bażyńskiego [GDY]10:39
Stoigniewa10:41
Technikum Chłodnicze10:43
Kalksztajnów - Bloki10:44
Kalksztajnów10:45
Mireckiego (linia 102)10:48
Sambora10:49
Krofeya10:49
Mireckiego10:52
Uniwersytet Morski (linia 102)10:54
Grabowo10:55
Beniowskiego - Akademiki10:56
Plac Neptuna10:57
Urząd Pracy10:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:03
Plac Kaszubski11:05
Kurs nr 5 do Chylonia Dworzec PKP
Plac Kaszubski11:25
Plac Kaszubski - Jana z Kolna11:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala11:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa11:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska11:32
Urząd Pracy11:35
Kołłątaja11:36
Plac Neptuna11:37
Beniowskiego - Akademiki11:38
Grabowo11:39
Uniwersytet Morski (linia 102)11:40
Mireckiego (linia 102)11:41
Komandorska - Hotel11:42
Dembińskiego11:43
Technikum Chłodnicze11:44
Technikum Chłodnicze11:45
Stoigniewa11:47
Kordeckiego11:49
Leszczynki II11:51
Ściegiennego11:52
Węzeł Żołnierzy Wyklętych11:54
Zamenhofa [GDY]11:55
Rozewska11:57
Swarzewska I11:58
Swarzewska II11:59
Raduńska12:01
Chylonia Centrum12:02
Chylonia Dworzec PKP12:04
Chylonia Dworzec PKP12:05
Kurs nr 6 do Plac Kaszubski
Chylonia Dworzec PKP12:16
Chylonia Centrum12:19
Raduńska12:20
Chabrowa12:22
Rybińskiego12:23
Demptowska12:24
Demptowo12:25
Skarbka II12:26
Skarbka I12:27
Chabrowa12:28
Swarzewska II12:30
Swarzewska I12:31
Wiejska12:32
Węzeł Żołnierzy Wyklętych12:34
Ściegiennego12:36
Leszczynki II12:37
Leszczynki I12:38
Kordeckiego12:38
Bażyńskiego [GDY]12:39
Stoigniewa12:41
Technikum Chłodnicze12:43
Kalksztajnów - Bloki12:44
Kalksztajnów12:45
Mireckiego (linia 102)12:48
Sambora12:49
Krofeya12:49
Mireckiego12:52
Uniwersytet Morski (linia 102)12:54
Grabowo12:55
Beniowskiego - Akademiki12:56
Plac Neptuna12:57
Urząd Pracy12:58
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:00
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:03
Plac Kaszubski13:05
Kurs nr 7 do Chylonia Dworzec PKP
Plac Kaszubski13:35
Plac Kaszubski - Jana z Kolna13:36
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala13:38
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa13:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska13:42
Urząd Pracy13:45
Kołłątaja13:46
Plac Neptuna13:47
Beniowskiego - Akademiki13:48
Grabowo13:49
Uniwersytet Morski (linia 102)13:50
Mireckiego (linia 102)13:51
Komandorska - Hotel13:52
Dembińskiego13:53
Technikum Chłodnicze13:54
Technikum Chłodnicze13:55
Stoigniewa13:57
Kordeckiego13:59
Leszczynki II14:01
Ściegiennego14:02
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:04
Zamenhofa [GDY]14:05
Rozewska14:07
Swarzewska I14:08
Swarzewska II14:09
Raduńska14:11
Chylonia Centrum14:12
Chylonia Dworzec PKP14:14
Chylonia Dworzec PKP14:15
Kurs nr 8 do Plac Kaszubski
Chylonia Dworzec PKP14:21
Chylonia Centrum14:24
Raduńska14:25
Chabrowa14:27
Rybińskiego14:28
Demptowska14:29
Demptowo14:30
Skarbka II14:31
Skarbka I14:32
Chabrowa14:33
Swarzewska II14:35
Swarzewska I14:36
Wiejska14:37
Węzeł Żołnierzy Wyklętych14:39
Ściegiennego14:41
Leszczynki II14:42
Leszczynki I14:43
Kordeckiego14:43
Bażyńskiego [GDY]14:44
Stoigniewa14:46
Technikum Chłodnicze14:48
Kalksztajnów - Bloki14:49
Kalksztajnów14:50
Mireckiego (linia 102)14:53
Sambora14:54
Krofeya14:54
Mireckiego14:57
Uniwersytet Morski (linia 102)14:59
Grabowo15:00
Beniowskiego - Akademiki15:01
Plac Neptuna15:02
Urząd Pracy15:03
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:08
Plac Kaszubski15:10
Kurs nr 9 do Chylonia Dworzec PKP
Plac Kaszubski15:25
Plac Kaszubski - Jana z Kolna15:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa15:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska15:32
Urząd Pracy15:35
Kołłątaja15:36
Plac Neptuna15:37
Beniowskiego - Akademiki15:38
Grabowo15:39
Uniwersytet Morski (linia 102)15:40
Mireckiego (linia 102)15:41
Komandorska - Hotel15:42
Dembińskiego15:43
Technikum Chłodnicze15:44
Technikum Chłodnicze15:45
Stoigniewa15:47
Kordeckiego15:49
Leszczynki II15:51
Ściegiennego15:52
Węzeł Żołnierzy Wyklętych15:54
Zamenhofa [GDY]15:55
Rozewska15:57
Swarzewska I15:58
Swarzewska II15:59
Raduńska16:01
Chylonia Centrum16:02
Chylonia Dworzec PKP16:04
Chylonia Dworzec PKP16:05
Kurs nr 10 do Plac Kaszubski
Chylonia Dworzec PKP16:26
Chylonia Centrum16:29
Raduńska16:30
Chabrowa16:32
Rybińskiego16:33
Demptowska16:34
Demptowo16:35
Skarbka II16:36
Skarbka I16:37
Chabrowa16:38
Swarzewska II16:40
Swarzewska I16:41
Wiejska16:42
Węzeł Żołnierzy Wyklętych16:44
Ściegiennego16:46
Leszczynki II16:47
Leszczynki I16:48
Kordeckiego16:48
Bażyńskiego [GDY]16:49
Stoigniewa16:51
Technikum Chłodnicze16:53
Kalksztajnów - Bloki16:54
Kalksztajnów16:55
Mireckiego (linia 102)16:58
Sambora16:59
Krofeya16:59
Mireckiego17:02
Uniwersytet Morski (linia 102)17:04
Grabowo17:05
Beniowskiego - Akademiki17:06
Plac Neptuna17:07
Urząd Pracy17:08
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:13
Plac Kaszubski17:15
Kurs nr 11 do Chylonia Dworzec PKP
Plac Kaszubski17:25
Plac Kaszubski - Jana z Kolna17:26
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala17:28
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa17:30
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska17:32
Urząd Pracy17:35
Kołłątaja17:36
Plac Neptuna17:37
Beniowskiego - Akademiki17:38
Grabowo17:39
Uniwersytet Morski (linia 102)17:40
Mireckiego (linia 102)17:41
Komandorska - Hotel17:42
Dembińskiego17:43
Technikum Chłodnicze17:44
Technikum Chłodnicze17:45
Stoigniewa17:47
Kordeckiego17:49
Leszczynki II17:51
Ściegiennego17:52
Węzeł Żołnierzy Wyklętych17:54
Zamenhofa [GDY]17:55
Rozewska17:57
Swarzewska I17:58
Swarzewska II17:59
Raduńska18:01
Chylonia Centrum18:02
Chylonia Dworzec PKP18:04
Chylonia Dworzec PKP18:05