• Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
23:00
Kurs nr 12 do Chwarzno Sokółka
Obłuże Maciejewicza14:16
Stare Obłuże14:17
Turkusowa14:19
Dąbka - Zespół Szkół14:20
Benisławskiego14:21
Dąbka - Zielona14:22
Bosmańska - Zielona14:24
Bosmańska - Nasypowa14:25
Cechowa14:27
Obłuże Centrum14:29
Energetyków14:32
Janka Wiśniewskiego14:34
Węzeł Ofiar Grudnia '7014:35
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa14:38
Śląska14:40
Węzeł Franciszki Cegielskiej14:42
Rolnicza14:45
Witomino Centrum14:47
Uczniowska [GDY]14:48
Witomino Sosnowa14:49
Okrężna I14:51
Okrężna II14:52
Chwarzno Apollina14:53
Tezeusza14:54
Amona14:55
Sokoła14:56
Chwarzno Sokółka14:57
Kurs nr 13 do Obłuże Maciejewicza
Chwarzno Sokółka15:20
Sokoła15:22
Amona15:23
Tezeusza15:23
Chwarzno Apollina15:25
Okrężna II15:27
Okrężna I15:28
Witomino Sosnowa15:30
Uczniowska [GDY]15:31
Witomino Centrum15:33
Rolnicza15:34
Węzeł Franciszki Cegielskiej15:36
Śląska15:38
3 Maja [GDY]15:40
I Urząd Skarbowy15:43
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala15:44
Węzeł Ofiar Grudnia '7015:47
Janka Wiśniewskiego15:48
Energetyków15:51
Obłuże Centrum15:54
Cechowa15:55
Bosmańska - Nasypowa15:57
Bosmańska - Zielona15:59
Dąbka - Zielona16:01
Dąbka - Zespół Szkół16:02
Turkusowa16:03
Stare Obłuże16:05
Obłuże Maciejewicza16:06
Kurs nr 14 do Chwarzno Sokółka
Obłuże Maciejewicza16:46
Stare Obłuże16:47
Turkusowa16:49
Dąbka - Zespół Szkół16:50
Benisławskiego16:51
Dąbka - Zielona16:52
Bosmańska - Zielona16:54
Bosmańska - Nasypowa16:55
Cechowa16:57
Obłuże Centrum16:59
Energetyków17:02
Janka Wiśniewskiego17:04
Węzeł Ofiar Grudnia '7017:05
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa17:08
Śląska17:10
Węzeł Franciszki Cegielskiej17:12
Rolnicza17:15
Witomino Centrum17:17
Uczniowska [GDY]17:18
Witomino Sosnowa17:19
Okrężna I17:22
Okrężna II17:23
Chwarzno Apollina17:24
Tezeusza17:25
Amona17:26
Sokoła17:27
Chwarzno Sokółka17:28
Kurs nr 15 do Obłuże Maciejewicza
Chwarzno Sokółka17:52
Sokoła17:54
Amona17:55
Tezeusza17:55
Chwarzno Apollina17:57
Okrężna II17:59
Okrężna I18:00
Witomino Sosnowa18:02
Uczniowska [GDY]18:03
Witomino Centrum18:05
Rolnicza18:06
Węzeł Franciszki Cegielskiej18:08
Śląska18:10
3 Maja [GDY]18:12
I Urząd Skarbowy18:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala18:16
Węzeł Ofiar Grudnia '7018:19
Janka Wiśniewskiego18:20
Energetyków18:22
Obłuże Centrum18:25
Cechowa18:26
Bosmańska - Nasypowa18:28
Bosmańska - Zielona18:30
Dąbka - Zielona18:32
Dąbka - Zespół Szkół18:33
Turkusowa18:34
Stare Obłuże18:36
Obłuże Maciejewicza18:37
Kurs nr 16 jako 770 do Baza na Pogórzu Dolnym
Obłuże Maciejewicza18:43
Stare Obłuże18:44
Kwiatkowskiego18:45
Kuśnierska18:47
Podgórska18:48
Żeliwna18:50
Żelazna18:51
Pogórze Dolne18:52
Baza na Pogórzu Dolnym18:53