• IMGW inf. od godz 23:30 dnia17.09.19 do godz10:00 dnia 18.09.19 przewiduje się silny wiatr od 40 do 60km/h w porywach do100 km/h z północnego zachodu   • IMGW inf. od godz 23:20 dnia 17.06.19 do godz 06:00 dnia 18.06.19 przewiduje się wiatr połud-zach 7 do 8 w porywach 9 do 10 w skali B możliwe burze   • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
03:39
Kurs nr 11 do Westerplatte
Jana z Kolna [GDA]10:41
Wały Piastowskie10:42
Dworzec Główny10:44
Brama Wyżynna10:46
Muzeum Narodowe10:50
Dobra10:52
Wróbla10:53
Chłodna10:55
Akademia Muzyczna10:56
Elbląska10:57
Głęboka10:58
Bajki11:00
Dickensa11:01
Budzysza11:03
Andruszkiewicza11:05
Sucharskiego - PKP11:08
Ku Ujściu11:09
De Plelo11:12
Twierdza Wisłoujście11:13
Charpentiera11:14
Pokładowa11:15
Przystań Żeglugi11:16
Westerplatte11:17
Kurs nr 12 do Jana z Kolna [GDA]
Westerplatte11:28
Przystań Żeglugi11:29
Pokładowa11:30
Charpentiera11:31
Twierdza Wisłoujście11:32
De Plelo11:33
Ku Ujściu11:36
Sucharskiego - PKP11:37
Andruszkiewicza11:39
Sucharskiego11:40
Lenartowicza11:41
Przeróbka11:42
Głęboka11:44
Brama Żuławska11:46
Akademia Muzyczna11:47
Szafarnia11:49
Dolna11:51
Kamienna Grobla11:53
Muzeum Narodowe11:55
Toruńska11:56
Brama Wyżynna11:58
Dworzec Główny12:00
Wały Piastowskie12:01
Jana z Kolna [GDA]12:03
Kurs nr 21 do Westerplatte
Jana z Kolna [GDA]19:16
Wały Piastowskie19:17
Dworzec Główny19:19
Brama Wyżynna19:21
Muzeum Narodowe19:25
Dobra19:27
Wróbla19:28
Chłodna19:30
Akademia Muzyczna19:31
Elbląska19:32
Głęboka19:33
Bajki19:35
Dickensa19:36
Budzysza19:38
Sucharskiego - PKP19:41
Ku Ujściu19:42
De Plelo19:45
Twierdza Wisłoujście19:46
Charpentiera19:47
Pokładowa19:48
Przystań Żeglugi19:49
Westerplatte19:50
Kurs nr 22 do Dworzec Główny
Westerplatte20:05
Przystań Żeglugi20:06
Pokładowa20:07
Charpentiera20:08
Twierdza Wisłoujście20:09
De Plelo20:10
Ku Ujściu20:13
Sucharskiego - PKP20:14
Andruszkiewicza20:16
Sucharskiego20:17
Lenartowicza20:18
Przeróbka20:19
Głęboka20:21
Brama Żuławska20:23
Akademia Muzyczna20:24
Szafarnia20:26
Dolna20:28
Kamienna Grobla20:30
Muzeum Narodowe20:32
Toruńska20:33
Brama Wyżynna20:35
Dworzec Główny20:37
Kurs nr 23 do Baza Hallera
Dworzec Główny20:37
Baza Hallera20:47