• Średnie stęż. pyłu PM10 = 4,9 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Usunięto awarię tram. przy przyst. Pohulanka, możliwe opóźnienia na liniach 2, 3, 4, 6, 7 i 11.
08:06
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera04:57
Dworzec Główny05:07
Kurs nr 1 do Westerplatte
Dworzec Główny05:07
Brama Wyżynna05:09
Muzeum Narodowe05:12
Dobra05:14
Wróbla05:15
Chłodna05:16
Akademia Muzyczna05:17
Elbląska05:18
Głęboka05:19
Bajki05:21
Dickensa05:22
Budzysza05:24
Sucharskiego - PKP05:27
Ku Ujściu05:28
De Plelo05:31
Twierdza Wisłoujście05:32
Charpentiera05:33
Pokładowa05:34
Przystań Żeglugi05:35
Westerplatte05:36
Kurs nr 2 do Dworzec Główny
Westerplatte05:42
Przystań Żeglugi05:43
Pokładowa05:44
Charpentiera05:45
Twierdza Wisłoujście05:46
De Plelo05:47
Ku Ujściu05:50
Sucharskiego - PKP05:51
Andruszkiewicza05:53
Sucharskiego05:54
Lenartowicza05:55
Przeróbka05:56
Głęboka05:58
Brama Żuławska06:00
Akademia Muzyczna06:01
Szafarnia06:03
Dolna06:05
Kamienna Grobla06:06
Muzeum Narodowe06:08
Toruńska06:09
Brama Wyżynna06:11
Dworzec Główny06:13
Kurs nr 3 do Dworzec Główny
Dworzec Główny06:13
Dworzec Główny06:16
Kurs nr 4 do Westerplatte
Dworzec Główny06:16
Brama Wyżynna06:18
Muzeum Narodowe06:22
Dobra06:24
Wróbla06:25
Chłodna06:27
Akademia Muzyczna06:28
Elbląska06:29
Głęboka06:30
Bajki06:32
Dickensa06:33
Budzysza06:35
Andruszkiewicza06:37
Sucharskiego - PKP06:40
Ku Ujściu06:41
De Plelo06:44
Twierdza Wisłoujście06:45
Charpentiera06:46
Pokładowa06:47
Przystań Żeglugi06:48
Westerplatte06:49
Kurs nr 5 do Dworzec Główny
Westerplatte06:52
Przystań Żeglugi06:53
Pokładowa06:54
Charpentiera06:55
Twierdza Wisłoujście06:56
De Plelo06:57
Ku Ujściu07:00
Sucharskiego - PKP07:01
Andruszkiewicza07:03
Sucharskiego07:04
Lenartowicza07:05
Przeróbka07:06
Głęboka07:08
Brama Żuławska07:10
Akademia Muzyczna07:11
Szafarnia07:13
Dolna07:15
Kamienna Grobla07:17
Muzeum Narodowe07:19
Toruńska07:20
Brama Wyżynna07:22
Dworzec Główny07:24
Kurs nr 9 do Westerplatte
Jana z Kolna [GDA]09:21
Wały Piastowskie09:22
Dworzec Główny09:24
Brama Wyżynna09:26
Muzeum Narodowe09:30
Dobra09:32
Wróbla09:33
Chłodna09:35
Akademia Muzyczna09:36
Elbląska09:37
Głęboka09:38
Bajki09:40
Dickensa09:41
Budzysza09:43
Andruszkiewicza09:45
Sucharskiego - PKP09:48
Ku Ujściu09:49
De Plelo09:52
Twierdza Wisłoujście09:53
Charpentiera09:54
Pokładowa09:55
Przystań Żeglugi09:56
Westerplatte09:57
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA]
Westerplatte10:08
Przystań Żeglugi10:09
Pokładowa10:10
Charpentiera10:11
Twierdza Wisłoujście10:12
De Plelo10:13
Ku Ujściu10:16
Sucharskiego - PKP10:17
Andruszkiewicza10:19
Sucharskiego10:20
Lenartowicza10:21
Przeróbka10:22
Głęboka10:24
Brama Żuławska10:26
Akademia Muzyczna10:27
Szafarnia10:29
Dolna10:31
Kamienna Grobla10:33
Muzeum Narodowe10:35
Toruńska10:36
Brama Wyżynna10:38
Dworzec Główny10:40
Wały Piastowskie10:41
Jana z Kolna [GDA]10:43