• Średnie stęż. pyłu PM10= 26,3 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl
12:53
Kurs nr 13 do Westerplatte
Jana z Kolna [GDA]18:56
Wały Piastowskie18:57
Dworzec Główny18:59
Brama Wyżynna19:01
Muzeum Narodowe19:04
Dobra19:06
Wróbla19:07
Chłodna19:09
Akademia Muzyczna19:10
Elbląska19:11
Głęboka19:12
Bajki19:14
Dickensa19:15
Budzysza19:17
Sucharskiego - PKP19:20
Ku Ujściu19:21
De Plelo19:24
Twierdza Wisłoujście19:25
Charpentiera19:26
Pokładowa19:27
Przystań Żeglugi19:28
Westerplatte19:29
Kurs nr 14 do Dworzec Główny
Westerplatte19:45
Przystań Żeglugi19:46
Pokładowa19:47
Charpentiera19:48
Twierdza Wisłoujście19:49
De Plelo19:50
Ku Ujściu19:53
Sucharskiego - PKP19:54
Andruszkiewicza19:56
Sucharskiego19:57
Lenartowicza19:58
Przeróbka19:59
Głęboka20:01
Brama Żuławska20:03
Akademia Muzyczna20:04
Szafarnia20:06
Dolna20:08
Kamienna Grobla20:09
Muzeum Narodowe20:11
Toruńska20:12
Brama Wyżynna20:14
Dworzec Główny20:16
Kurs nr 15 do Dworzec Główny
Dworzec Główny20:16
Dworzec Główny20:19
Kurs nr 16 do Westerplatte
Dworzec Główny20:19
Brama Wyżynna20:21
Muzeum Narodowe20:24
Dobra20:26
Wróbla20:27
Chłodna20:29
Akademia Muzyczna20:30
Elbląska20:31
Głęboka20:32
Bajki20:34
Dickensa20:35
Budzysza20:37
Andruszkiewicza20:39
Sucharskiego - PKP20:42
Ku Ujściu20:43
De Plelo20:46
Twierdza Wisłoujście20:47
Charpentiera20:48
Pokładowa20:49
Przystań Żeglugi20:50
Westerplatte20:51
Kurs nr 17 do Dworzec Główny
Westerplatte21:05
Przystań Żeglugi21:06
Pokładowa21:07
Charpentiera21:08
Twierdza Wisłoujście21:09
De Plelo21:10
Ku Ujściu21:13
Sucharskiego - PKP21:14
Andruszkiewicza21:16
Sucharskiego21:17
Lenartowicza21:18
Przeróbka21:19
Głęboka21:21
Brama Żuławska21:23
Akademia Muzyczna21:24
Szafarnia21:26
Dolna21:28
Kamienna Grobla21:29
Muzeum Narodowe21:31
Toruńska21:32
Brama Wyżynna21:34
Dworzec Główny21:36
Kurs nr 18 do Baza Hallera
Dworzec Główny21:36
Baza Hallera21:46