• IMGW inf. od godz 23:30 dnia17.09.19 do godz10:00 dnia 18.09.19 przewiduje się silny wiatr od 40 do 60km/h w porywach do100 km/h z północnego zachodu   • IMGW inf. od godz 23:20 dnia 17.06.19 do godz 06:00 dnia 18.06.19 przewiduje się wiatr połud-zach 7 do 8 w porywach 9 do 10 w skali B możliwe burze   • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
03:09
Kurs nr 3 do Westerplatte
Jana z Kolna [GDA]14:56
Wały Piastowskie14:57
Dworzec Główny14:59
Brama Wyżynna15:01
Muzeum Narodowe15:05
Dobra15:07
Wróbla15:08
Chłodna15:10
Akademia Muzyczna15:11
Elbląska15:12
Głęboka15:13
Bajki15:15
Dickensa15:16
Budzysza15:18
Andruszkiewicza15:20
Sucharskiego - PKP15:23
Ku Ujściu15:24
De Plelo15:27
Twierdza Wisłoujście15:28
Charpentiera15:29
Pokładowa15:30
Przystań Żeglugi15:31
Westerplatte15:32
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Westerplatte15:37
Przystań Żeglugi15:38
Pokładowa15:39
Charpentiera15:40
Twierdza Wisłoujście15:41
De Plelo15:42
Ku Ujściu15:45
Sucharskiego - PKP15:46
Andruszkiewicza15:48
Sucharskiego15:49
Lenartowicza15:50
Przeróbka15:51
Głęboka15:53
Brama Żuławska15:55
Akademia Muzyczna15:56
Szafarnia15:58
Dolna16:00
Kamienna Grobla16:02
Muzeum Narodowe16:04
Toruńska16:05
Brama Wyżynna16:07
Dworzec Główny16:09
Wały Piastowskie16:10
Jana z Kolna [GDA]16:12
Kurs nr 7 do Westerplatte
Jana z Kolna [GDA]18:16
Wały Piastowskie18:17
Dworzec Główny18:19
Brama Wyżynna18:21
Muzeum Narodowe18:25
Dobra18:27
Wróbla18:28
Chłodna18:30
Akademia Muzyczna18:31
Elbląska18:32
Głęboka18:33
Bajki18:35
Dickensa18:36
Budzysza18:38
Andruszkiewicza18:40
Sucharskiego - PKP18:43
Ku Ujściu18:44
De Plelo18:47
Twierdza Wisłoujście18:48
Charpentiera18:49
Pokładowa18:50
Przystań Żeglugi18:51
Westerplatte18:52
Kurs nr 8 do Dworzec Główny
Westerplatte19:05
Przystań Żeglugi19:06
Pokładowa19:07
Charpentiera19:08
Twierdza Wisłoujście19:09
De Plelo19:10
Ku Ujściu19:13
Sucharskiego - PKP19:14
Andruszkiewicza19:16
Sucharskiego19:17
Lenartowicza19:18
Przeróbka19:19
Głęboka19:21
Brama Żuławska19:23
Akademia Muzyczna19:24
Szafarnia19:26
Dolna19:28
Kamienna Grobla19:30
Muzeum Narodowe19:32
Toruńska19:33
Brama Wyżynna19:35
Dworzec Główny19:37
Kurs nr 9 do Baza Hallera
Dworzec Główny19:37
Baza Hallera19:47