• Średnie stęż. pyłu PM10= 17,9 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze  • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl   • Z powodu awarii tram linii 12 na przyst Wojska Polskiego jadącego w kier Migowa, możliwe opóźnienia na liniach: 5, 6, 9 i 12.
14:04
Kurs nr 0 do Emaus
Baza Hallera06:03
Emaus06:23
Kurs nr 1 do Jaworzniaków
Emaus06:23
Cmentarz Łostowicki06:25
Wilanowska06:26
Przemyska06:27
Kielecka06:28
Ujeścisko06:30
Lawendowe Wzgórze06:33
Leszczynowa06:34
Szadółki06:35
Przywidzka06:36
Czermińskiego06:37
Rębowo06:38
Baśniowa06:39
Jaworzniaków06:40
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków06:43
Jaworzniaków06:44
Baśniowa06:45
Rębowo06:46
Czermińskiego06:48
Przywidzka06:49
Szadółki06:50
Leszczynowa06:51
Lawendowe Wzgórze06:52
Ujeścisko06:55
Kielecka06:57
Przemyska06:59
Wilanowska07:00
Cmentarz Łostowicki07:01
Emaus07:03
Park Naukowo - Technologiczny07:05
Kurpińskiego07:06
Otwarta07:07
Suchanino07:09
Nad Jarem07:10
Cygańska Góra07:11
Pomorskie Szkoły Rzemiosł07:13
Szpital Zakaźny07:14
Centrum Medycyny Inwazyjnej07:15
Smoluchowskiego07:16
Traugutta [GDA]07:18
Opera Bałtycka07:21
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk07:23
Uphagena07:24
Wrzeszcz PKP07:26
Kurs nr 3 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP07:29
Wrzeszcz PKP07:29
Jaśkowa Dolina07:32
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk07:34
Opera Bałtycka07:36
Centrum Onkologii07:37
Uniwersytet Medyczny07:38
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne07:39
Smoluchowskiego07:41
Centrum Medycyny Inwazyjnej07:42
Szpital Zakaźny07:43
Jarowa07:45
Pomorskie Szkoły Rzemiosł07:46
Cygańska Góra07:49
Nad Jarem07:50
Suchanino07:52
Otwarta07:54
Kurpińskiego07:55
Park Naukowo - Technologiczny07:56
Nowolipie07:58
Emaus08:00
Cmentarz Łostowicki08:02
Wilanowska08:04
Przemyska08:05
Kielecka08:06
Ujeścisko08:08
Lawendowe Wzgórze08:11
Leszczynowa08:12
Szadółki08:13
Przywidzka08:15
Czermińskiego08:16
Rębowo08:17
Baśniowa08:18
Jaworzniaków08:19
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków08:39
Jaworzniaków08:40
Baśniowa08:41
Rębowo08:42
Czermińskiego08:44
Przywidzka08:45
Szadółki08:46
Leszczynowa08:48
Lawendowe Wzgórze08:49
Ujeścisko08:52
Kielecka08:54
Przemyska08:56
Wilanowska08:58
Cmentarz Łostowicki09:00
Emaus09:02
Park Naukowo - Technologiczny09:04
Kurpińskiego09:05
Otwarta09:06
Suchanino09:08
Nad Jarem09:09
Cygańska Góra09:10
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:12
Szpital Zakaźny09:13
Centrum Medycyny Inwazyjnej09:14
Smoluchowskiego09:15
Traugutta [GDA]09:17
Opera Bałtycka09:20
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk09:22
Uphagena09:23
Wrzeszcz PKP09:25
Kurs nr 5 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP09:29
Wrzeszcz PKP09:29
Jaśkowa Dolina09:32
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk09:34
Opera Bałtycka09:36
Centrum Onkologii09:37
Uniwersytet Medyczny09:38
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne09:39
Smoluchowskiego09:41
Centrum Medycyny Inwazyjnej09:42
Szpital Zakaźny09:43
Jarowa09:45
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:46
Cygańska Góra09:49
Nad Jarem09:50
Suchanino09:52
Otwarta09:54
Kurpińskiego09:55
Park Naukowo - Technologiczny09:56
Nowolipie09:58
Emaus10:00
Cmentarz Łostowicki10:02
Wilanowska10:04
Przemyska10:05
Kielecka10:06
Ujeścisko10:08
Lawendowe Wzgórze10:11
Leszczynowa10:12
Szadółki10:13
Przywidzka10:15
Czermińskiego10:16
Rębowo10:17
Baśniowa10:18
Jaworzniaków10:19
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków10:33
Jaworzniaków10:34
Baśniowa10:35
Rębowo10:36
Czermińskiego10:38
Przywidzka10:39
Szadółki10:40
Leszczynowa10:42
Lawendowe Wzgórze10:43
Ujeścisko10:46
Kielecka10:48
Przemyska10:50
Wilanowska10:52
Cmentarz Łostowicki10:54
Emaus10:56
Park Naukowo - Technologiczny10:58
Kurpińskiego10:59
Otwarta11:00
Suchanino11:02
Nad Jarem11:03
Cygańska Góra11:04
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:06
Szpital Zakaźny11:07
Centrum Medycyny Inwazyjnej11:08
Smoluchowskiego11:09
Traugutta [GDA]11:11
Opera Bałtycka11:14
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk11:16
Uphagena11:17
Wrzeszcz PKP11:19
Kurs nr 7 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP11:29
Wrzeszcz PKP11:29
Jaśkowa Dolina11:32
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk11:34
Opera Bałtycka11:36
Centrum Onkologii11:37
Uniwersytet Medyczny11:38
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne11:39
Smoluchowskiego11:41
Centrum Medycyny Inwazyjnej11:42
Szpital Zakaźny11:43
Jarowa11:45
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:46
Cygańska Góra11:49
Nad Jarem11:50
Suchanino11:52
Otwarta11:54
Kurpińskiego11:55
Park Naukowo - Technologiczny11:56
Nowolipie11:58
Emaus12:00
Cmentarz Łostowicki12:02
Wilanowska12:04
Przemyska12:05
Kielecka12:06
Ujeścisko12:08
Lawendowe Wzgórze12:11
Leszczynowa12:12
Szadółki12:13
Przywidzka12:15
Czermińskiego12:16
Rębowo12:17
Baśniowa12:18
Jaworzniaków12:19
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków12:33
Jaworzniaków12:34
Baśniowa12:35
Rębowo12:36
Czermińskiego12:38
Przywidzka12:39
Szadółki12:40
Leszczynowa12:42
Lawendowe Wzgórze12:43
Ujeścisko12:46
Kielecka12:48
Przemyska12:50
Wilanowska12:52
Cmentarz Łostowicki12:54
Emaus12:56
Park Naukowo - Technologiczny12:58
Kurpińskiego12:59
Otwarta13:00
Suchanino13:02
Nad Jarem13:03
Cygańska Góra13:04
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:06
Szpital Zakaźny13:07
Centrum Medycyny Inwazyjnej13:08
Smoluchowskiego13:09
Traugutta [GDA]13:11
Opera Bałtycka13:14
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk13:16
Uphagena13:17
Wrzeszcz PKP13:19
Kurs nr 9 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP13:34
Wrzeszcz PKP13:34
Jaśkowa Dolina13:37
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk13:39
Opera Bałtycka13:41
Centrum Onkologii13:42
Uniwersytet Medyczny13:43
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne13:44
Smoluchowskiego13:46
Centrum Medycyny Inwazyjnej13:47
Szpital Zakaźny13:48
Jarowa13:50
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:51
Cygańska Góra13:54
Nad Jarem13:55
Suchanino13:57
Otwarta13:59
Kurpińskiego14:00
Park Naukowo - Technologiczny14:01
Nowolipie14:03
Emaus14:05
Cmentarz Łostowicki14:07
Wilanowska14:09
Przemyska14:10
Kielecka14:11
Ujeścisko14:13
Lawendowe Wzgórze14:16
Leszczynowa14:17
Szadółki14:18
Przywidzka14:20
Czermińskiego14:21
Rębowo14:22
Baśniowa14:23
Jaworzniaków14:24
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków14:33
Jaworzniaków14:34
Baśniowa14:35
Rębowo14:36
Czermińskiego14:38
Przywidzka14:39
Szadółki14:40
Leszczynowa14:42
Lawendowe Wzgórze14:43
Ujeścisko14:46
Kielecka14:48
Przemyska14:50
Wilanowska14:52
Cmentarz Łostowicki14:54
Emaus14:56
Park Naukowo - Technologiczny14:58
Kurpińskiego14:59
Otwarta15:00
Suchanino15:02
Nad Jarem15:03
Cygańska Góra15:04
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:06
Szpital Zakaźny15:07
Centrum Medycyny Inwazyjnej15:08
Smoluchowskiego15:09
Traugutta [GDA]15:11
Opera Bałtycka15:14
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk15:16
Uphagena15:17
Wrzeszcz PKP15:19
Kurs nr 11 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP15:34
Wrzeszcz PKP15:34
Jaśkowa Dolina15:37
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk15:39
Opera Bałtycka15:41
Centrum Onkologii15:42
Uniwersytet Medyczny15:43
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne15:44
Smoluchowskiego15:46
Centrum Medycyny Inwazyjnej15:47
Szpital Zakaźny15:48
Jarowa15:50
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:51
Cygańska Góra15:54
Nad Jarem15:55
Suchanino15:57
Otwarta15:59
Kurpińskiego16:00
Park Naukowo - Technologiczny16:01
Nowolipie16:03
Emaus16:05
Cmentarz Łostowicki16:07
Wilanowska16:09
Przemyska16:10
Kielecka16:11
Ujeścisko16:13
Lawendowe Wzgórze16:16
Leszczynowa16:17
Szadółki16:18
Przywidzka16:20
Czermińskiego16:21
Rębowo16:22
Baśniowa16:23
Jaworzniaków16:24
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków16:33
Jaworzniaków16:34
Baśniowa16:35
Rębowo16:36
Czermińskiego16:38
Przywidzka16:39
Szadółki16:40
Leszczynowa16:42
Lawendowe Wzgórze16:43
Ujeścisko16:46
Kielecka16:48
Przemyska16:50
Wilanowska16:52
Cmentarz Łostowicki16:54
Emaus16:56
Park Naukowo - Technologiczny16:58
Kurpińskiego16:59
Otwarta17:00
Suchanino17:02
Nad Jarem17:03
Cygańska Góra17:04
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:06
Szpital Zakaźny17:07
Centrum Medycyny Inwazyjnej17:08
Smoluchowskiego17:09
Traugutta [GDA]17:11
Opera Bałtycka17:14
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk17:16
Uphagena17:17
Wrzeszcz PKP17:19
Kurs nr 13 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP17:34
Wrzeszcz PKP17:34
Jaśkowa Dolina17:37
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk17:39
Opera Bałtycka17:41
Centrum Onkologii17:42
Uniwersytet Medyczny17:43
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne17:44
Smoluchowskiego17:46
Centrum Medycyny Inwazyjnej17:47
Szpital Zakaźny17:48
Jarowa17:50
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:51
Cygańska Góra17:54
Nad Jarem17:55
Suchanino17:57
Otwarta17:59
Kurpińskiego18:00
Park Naukowo - Technologiczny18:01
Nowolipie18:03
Emaus18:05
Cmentarz Łostowicki18:07
Wilanowska18:09
Przemyska18:10
Kielecka18:11
Ujeścisko18:13
Lawendowe Wzgórze18:16
Leszczynowa18:17
Szadółki18:18
Przywidzka18:20
Czermińskiego18:21
Rębowo18:22
Baśniowa18:23
Jaworzniaków18:24
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków18:33
Jaworzniaków18:34
Baśniowa18:35
Rębowo18:36
Czermińskiego18:38
Przywidzka18:39
Szadółki18:40
Leszczynowa18:42
Lawendowe Wzgórze18:43
Ujeścisko18:46
Kielecka18:48
Przemyska18:50
Wilanowska18:52
Cmentarz Łostowicki18:54
Emaus18:56
Park Naukowo - Technologiczny18:58
Kurpińskiego18:59
Otwarta19:00
Suchanino19:02
Nad Jarem19:03
Cygańska Góra19:04
Pomorskie Szkoły Rzemiosł19:06
Szpital Zakaźny19:07
Centrum Medycyny Inwazyjnej19:08
Smoluchowskiego19:09
Traugutta [GDA]19:11
Opera Bałtycka19:14
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk19:16
Uphagena19:17
Wrzeszcz PKP19:19
Kurs nr 15 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP19:34
Wrzeszcz PKP19:34
Jaśkowa Dolina19:37
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk19:39
Opera Bałtycka19:41
Centrum Onkologii19:42
Uniwersytet Medyczny19:43
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne19:44
Smoluchowskiego19:46
Centrum Medycyny Inwazyjnej19:47
Szpital Zakaźny19:48
Jarowa19:50
Pomorskie Szkoły Rzemiosł19:51
Cygańska Góra19:54
Nad Jarem19:55
Suchanino19:57
Otwarta19:59
Kurpińskiego20:00
Park Naukowo - Technologiczny20:01
Nowolipie20:03
Emaus20:05
Cmentarz Łostowicki20:07
Wilanowska20:09
Przemyska20:10
Kielecka20:11
Ujeścisko20:13
Lawendowe Wzgórze20:16
Leszczynowa20:17
Szadółki20:18
Przywidzka20:19
Czermińskiego20:20
Rębowo20:21
Baśniowa20:22
Jaworzniaków20:23
Kurs nr 16 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków20:33
Jaworzniaków20:34
Baśniowa20:35
Rębowo20:36
Czermińskiego20:38
Przywidzka20:39
Szadółki20:40
Leszczynowa20:41
Lawendowe Wzgórze20:42
Ujeścisko20:45
Kielecka20:47
Przemyska20:49
Wilanowska20:50
Cmentarz Łostowicki20:52
Emaus20:54
Park Naukowo - Technologiczny20:56
Kurpińskiego20:57
Otwarta20:58
Suchanino21:00
Nad Jarem21:01
Cygańska Góra21:02
Pomorskie Szkoły Rzemiosł21:04
Szpital Zakaźny21:05
Centrum Medycyny Inwazyjnej21:06
Smoluchowskiego21:07
Traugutta [GDA]21:09
Opera Bałtycka21:12
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk21:14
Uphagena21:15
Wrzeszcz PKP21:17
Kurs nr 17 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP21:25
Wrzeszcz PKP21:25
Jaśkowa Dolina21:27
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk21:29
Opera Bałtycka21:31
Centrum Onkologii21:32
Uniwersytet Medyczny21:33
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne21:34
Smoluchowskiego21:36
Centrum Medycyny Inwazyjnej21:37
Szpital Zakaźny21:38
Jarowa21:40
Pomorskie Szkoły Rzemiosł21:41
Cygańska Góra21:44
Nad Jarem21:45
Suchanino21:47
Otwarta21:49
Kurpińskiego21:50
Park Naukowo - Technologiczny21:51
Nowolipie21:53
Emaus21:55
Cmentarz Łostowicki21:57
Wilanowska21:58
Przemyska21:59
Kielecka22:00
Ujeścisko22:02
Lawendowe Wzgórze22:05
Leszczynowa22:06
Szadółki22:07
Przywidzka22:08
Czermińskiego22:09
Rębowo22:10
Baśniowa22:11
Jaworzniaków22:12
Kurs nr 18 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków22:13
Jaworzniaków22:14
Baśniowa22:15
Rębowo22:16
Czermińskiego22:18
Przywidzka22:19
Szadółki22:20
Leszczynowa22:21
Lawendowe Wzgórze22:22
Ujeścisko22:25
Kielecka22:27
Przemyska22:29
Wilanowska22:30
Cmentarz Łostowicki22:32
Emaus22:34
Park Naukowo - Technologiczny22:36
Kurpińskiego22:37
Otwarta22:38
Suchanino22:40
Nad Jarem22:41
Cygańska Góra22:42
Pomorskie Szkoły Rzemiosł22:44
Szpital Zakaźny22:45
Centrum Medycyny Inwazyjnej22:46
Smoluchowskiego22:47
Traugutta [GDA]22:49
Opera Bałtycka22:52
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk22:54
Uphagena22:55
Wrzeszcz PKP22:57
Kurs nr 19 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP22:57
Baza Hallera23:07