• Średnie stęż. pyłu PM10 = 4,9 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Usunięto awarię tram. przy przyst. Pohulanka, możliwe opóźnienia na liniach 2, 3, 4, 6, 7 i 11.
07:48
Kurs nr 0 do Emaus
Baza Hallera05:38
Emaus05:58
Kurs nr 1 do Jaworzniaków
Emaus05:58
Cmentarz Łostowicki06:00
Wilanowska06:01
Przemyska06:02
Kielecka06:03
Ujeścisko06:05
Lawendowe Wzgórze06:08
Leszczynowa06:09
Szadółki06:10
Przywidzka06:12
Czermińskiego06:14
Rębowo06:15
Baśniowa06:16
Jaworzniaków06:17
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków06:23
Jaworzniaków06:24
Baśniowa06:25
Rębowo06:26
Czermińskiego06:28
Przywidzka06:30
Szadółki06:31
Leszczynowa06:33
Lawendowe Wzgórze06:34
Ujeścisko06:37
Kielecka06:39
Przemyska06:43
Wilanowska06:48
Cmentarz Łostowicki06:50
Emaus06:53
Park Naukowo - Technologiczny06:56
Kurpińskiego06:57
Otwarta06:58
Suchanino07:00
Nad Jarem07:01
Cygańska Góra07:02
Pomorskie Szkoły Rzemiosł07:04
Szpital Zakaźny07:05
Centrum Medycyny Inwazyjnej07:07
Smoluchowskiego07:08
Traugutta [GDA]07:10
Opera Bałtycka07:13
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk07:15
Uphagena07:16
Wrzeszcz PKP07:19
Kurs nr 3 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP07:53
Wrzeszcz PKP07:53
Jaśkowa Dolina07:56
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk07:59
Opera Bałtycka08:01
Centrum Onkologii08:02
Uniwersytet Medyczny08:03
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne08:04
Smoluchowskiego08:06
Centrum Medycyny Inwazyjnej08:07
Szpital Zakaźny08:08
Jarowa08:11
Pomorskie Szkoły Rzemiosł08:12
Cygańska Góra08:15
Nad Jarem08:16
Suchanino08:18
Otwarta08:20
Kurpińskiego08:21
Park Naukowo - Technologiczny08:22
Nowolipie08:24
Emaus08:26
Cmentarz Łostowicki08:28
Wilanowska08:30
Przemyska08:31
Kielecka08:32
Ujeścisko08:34
Lawendowe Wzgórze08:38
Leszczynowa08:39
Szadółki08:40
Przywidzka08:42
Czermińskiego08:44
Rębowo08:45
Baśniowa08:46
Jaworzniaków08:47
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków08:57
Jaworzniaków08:58
Baśniowa08:59
Rębowo09:00
Czermińskiego09:02
Przywidzka09:03
Szadółki09:04
Leszczynowa09:06
Lawendowe Wzgórze09:07
Ujeścisko09:10
Kielecka09:12
Przemyska09:14
Wilanowska09:16
Cmentarz Łostowicki09:18
Emaus09:20
Park Naukowo - Technologiczny09:22
Kurpińskiego09:23
Otwarta09:24
Suchanino09:26
Nad Jarem09:27
Cygańska Góra09:28
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:30
Szpital Zakaźny09:31
Centrum Medycyny Inwazyjnej09:32
Smoluchowskiego09:33
Traugutta [GDA]09:35
Opera Bałtycka09:38
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk09:40
Uphagena09:41
Wrzeszcz PKP09:44
Kurs nr 5 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP10:11
Wrzeszcz PKP10:11
Jaśkowa Dolina10:14
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk10:16
Opera Bałtycka10:18
Centrum Onkologii10:19
Uniwersytet Medyczny10:20
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne10:21
Smoluchowskiego10:23
Centrum Medycyny Inwazyjnej10:24
Szpital Zakaźny10:25
Jarowa10:27
Pomorskie Szkoły Rzemiosł10:28
Cygańska Góra10:31
Nad Jarem10:32
Suchanino10:34
Otwarta10:36
Kurpińskiego10:37
Park Naukowo - Technologiczny10:38
Nowolipie10:40
Emaus10:42
Cmentarz Łostowicki10:44
Wilanowska10:46
Przemyska10:47
Kielecka10:48
Ujeścisko10:50
Lawendowe Wzgórze10:53
Leszczynowa10:54
Szadółki10:55
Przywidzka10:57
Czermińskiego10:58
Rębowo10:59
Baśniowa11:00
Jaworzniaków11:01
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków11:17
Jaworzniaków11:18
Baśniowa11:19
Rębowo11:20
Czermińskiego11:22
Przywidzka11:23
Szadółki11:24
Leszczynowa11:26
Lawendowe Wzgórze11:27
Ujeścisko11:30
Kielecka11:32
Przemyska11:34
Wilanowska11:36
Cmentarz Łostowicki11:38
Emaus11:40
Park Naukowo - Technologiczny11:42
Kurpińskiego11:43
Otwarta11:44
Suchanino11:46
Nad Jarem11:47
Cygańska Góra11:48
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:50
Szpital Zakaźny11:51
Centrum Medycyny Inwazyjnej11:52
Smoluchowskiego11:53
Traugutta [GDA]11:55
Opera Bałtycka11:58
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk12:00
Uphagena12:01
Wrzeszcz PKP12:04
Kurs nr 7 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP12:31
Wrzeszcz PKP12:31
Jaśkowa Dolina12:34
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk12:36
Opera Bałtycka12:38
Centrum Onkologii12:39
Uniwersytet Medyczny12:40
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne12:41
Smoluchowskiego12:43
Centrum Medycyny Inwazyjnej12:44
Szpital Zakaźny12:45
Jarowa12:47
Pomorskie Szkoły Rzemiosł12:48
Cygańska Góra12:51
Nad Jarem12:52
Suchanino12:54
Otwarta12:56
Kurpińskiego12:57
Park Naukowo - Technologiczny12:58
Nowolipie13:00
Emaus13:02
Cmentarz Łostowicki13:05
Wilanowska13:07
Przemyska13:08
Kielecka13:09
Ujeścisko13:12
Lawendowe Wzgórze13:16
Leszczynowa13:17
Szadółki13:18
Przywidzka13:20
Czermińskiego13:22
Rębowo13:23
Baśniowa13:24
Jaworzniaków13:25
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków13:38
Jaworzniaków13:39
Baśniowa13:40
Rębowo13:41
Czermińskiego13:43
Przywidzka13:44
Szadółki13:45
Leszczynowa13:47
Lawendowe Wzgórze13:48
Ujeścisko13:51
Kielecka13:55
Przemyska13:57
Wilanowska13:59
Cmentarz Łostowicki14:01
Emaus14:04
Park Naukowo - Technologiczny14:06
Kurpińskiego14:07
Otwarta14:08
Suchanino14:10
Nad Jarem14:11
Cygańska Góra14:12
Pomorskie Szkoły Rzemiosł14:14
Szpital Zakaźny14:15
Centrum Medycyny Inwazyjnej14:16
Smoluchowskiego14:17
Traugutta [GDA]14:20
Opera Bałtycka14:23
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk14:25
Uphagena14:26
Wrzeszcz PKP14:29
Kurs nr 9 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP14:46
Wrzeszcz PKP14:46
Jaśkowa Dolina14:51
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk14:54
Opera Bałtycka14:56
Centrum Onkologii14:57
Uniwersytet Medyczny14:58
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne14:59
Smoluchowskiego15:01
Centrum Medycyny Inwazyjnej15:02
Szpital Zakaźny15:03
Jarowa15:06
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:07
Cygańska Góra15:10
Nad Jarem15:11
Suchanino15:13
Otwarta15:15
Kurpińskiego15:16
Park Naukowo - Technologiczny15:17
Nowolipie15:20
Emaus15:22
Cmentarz Łostowicki15:26
Wilanowska15:28
Przemyska15:29
Kielecka15:30
Ujeścisko15:33
Lawendowe Wzgórze15:38
Leszczynowa15:39
Szadółki15:40
Przywidzka15:42
Czermińskiego15:44
Rębowo15:45
Baśniowa15:46
Jaworzniaków15:47
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków15:58
Jaworzniaków15:59
Baśniowa16:00
Rębowo16:01
Czermińskiego16:03
Przywidzka16:05
Szadółki16:06
Leszczynowa16:08
Lawendowe Wzgórze16:09
Ujeścisko16:12
Kielecka16:14
Przemyska16:16
Wilanowska16:18
Cmentarz Łostowicki16:20
Emaus16:23
Park Naukowo - Technologiczny16:25
Kurpińskiego16:26
Otwarta16:27
Suchanino16:29
Nad Jarem16:30
Cygańska Góra16:31
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:33
Szpital Zakaźny16:34
Centrum Medycyny Inwazyjnej16:35
Smoluchowskiego16:36
Traugutta [GDA]16:39
Opera Bałtycka16:42
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk16:44
Uphagena16:45
Wrzeszcz PKP16:48
Kurs nr 11 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP17:06
Wrzeszcz PKP17:06
Jaśkowa Dolina17:10
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk17:13
Opera Bałtycka17:15
Centrum Onkologii17:16
Uniwersytet Medyczny17:17
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne17:18
Smoluchowskiego17:20
Centrum Medycyny Inwazyjnej17:21
Szpital Zakaźny17:22
Jarowa17:25
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:26
Cygańska Góra17:29
Nad Jarem17:30
Suchanino17:32
Otwarta17:34
Kurpińskiego17:35
Park Naukowo - Technologiczny17:36
Nowolipie17:38
Emaus17:40
Cmentarz Łostowicki17:43
Wilanowska17:45
Przemyska17:46
Kielecka17:47
Ujeścisko17:50
Lawendowe Wzgórze17:54
Leszczynowa17:55
Szadółki17:56
Przywidzka17:58
Czermińskiego18:00
Rębowo18:01
Baśniowa18:02
Jaworzniaków18:03
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków18:25
Jaworzniaków18:26
Baśniowa18:27
Rębowo18:28
Czermińskiego18:30
Przywidzka18:31
Szadółki18:32
Leszczynowa18:34
Lawendowe Wzgórze18:35
Ujeścisko18:38
Kielecka18:40
Przemyska18:42
Wilanowska18:44
Cmentarz Łostowicki18:46
Emaus18:48
Park Naukowo - Technologiczny18:50
Kurpińskiego18:51
Otwarta18:52
Suchanino18:54
Nad Jarem18:55
Cygańska Góra18:56
Pomorskie Szkoły Rzemiosł18:58
Szpital Zakaźny18:59
Centrum Medycyny Inwazyjnej19:00
Smoluchowskiego19:01
Traugutta [GDA]19:03
Opera Bałtycka19:06
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk19:08
Uphagena19:09
Wrzeszcz PKP19:12
Kurs nr 13 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP19:28
Wrzeszcz PKP19:28
Jaśkowa Dolina19:31
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk19:33
Opera Bałtycka19:35
Centrum Onkologii19:36
Uniwersytet Medyczny19:37
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne19:38
Smoluchowskiego19:40
Centrum Medycyny Inwazyjnej19:41
Szpital Zakaźny19:42
Jarowa19:44
Pomorskie Szkoły Rzemiosł19:45
Cygańska Góra19:48
Nad Jarem19:49
Suchanino19:51
Otwarta19:53
Kurpińskiego19:54
Park Naukowo - Technologiczny19:55
Nowolipie19:57
Emaus19:59
Cmentarz Łostowicki20:01
Wilanowska20:02
Przemyska20:03
Kielecka20:04
Ujeścisko20:06
Lawendowe Wzgórze20:09
Leszczynowa20:10
Szadółki20:11
Przywidzka20:12
Czermińskiego20:13
Rębowo20:14
Baśniowa20:15
Jaworzniaków20:16
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków20:27
Jaworzniaków20:28
Baśniowa20:29
Rębowo20:30
Czermińskiego20:32
Przywidzka20:33
Szadółki20:34
Leszczynowa20:35
Lawendowe Wzgórze20:36
Ujeścisko20:39
Kielecka20:41
Przemyska20:43
Wilanowska20:44
Cmentarz Łostowicki20:46
Emaus20:48
Park Naukowo - Technologiczny20:50
Kurpińskiego20:51
Otwarta20:52
Suchanino20:54
Nad Jarem20:55
Cygańska Góra20:56
Pomorskie Szkoły Rzemiosł20:58
Szpital Zakaźny20:59
Centrum Medycyny Inwazyjnej21:00
Smoluchowskiego21:01
Traugutta [GDA]21:03
Opera Bałtycka21:06
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk21:08
Uphagena21:09
Wrzeszcz PKP21:12
Kurs nr 15 do Jaworzniaków
Wrzeszcz PKP21:25
Wrzeszcz PKP21:25
Jaśkowa Dolina21:28
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk21:30
Opera Bałtycka21:32
Centrum Onkologii21:33
Uniwersytet Medyczny21:34
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne21:35
Smoluchowskiego21:37
Centrum Medycyny Inwazyjnej21:38
Szpital Zakaźny21:39
Jarowa21:41
Pomorskie Szkoły Rzemiosł21:42
Cygańska Góra21:45
Nad Jarem21:46
Suchanino21:48
Otwarta21:50
Kurpińskiego21:51
Park Naukowo - Technologiczny21:52
Nowolipie21:54
Emaus21:56
Cmentarz Łostowicki21:58
Wilanowska21:59
Przemyska22:00
Kielecka22:01
Ujeścisko22:03
Lawendowe Wzgórze22:06
Leszczynowa22:07
Szadółki22:08
Przywidzka22:09
Czermińskiego22:10
Rębowo22:11
Baśniowa22:12
Jaworzniaków22:13
Kurs nr 16 do Wrzeszcz PKP
Jaworzniaków22:13
Jaworzniaków22:14
Baśniowa22:15
Rębowo22:16
Czermińskiego22:18
Zakład Utylizacyjny22:21
Przywidzka22:22
Szadółki22:23
Leszczynowa22:24
Lawendowe Wzgórze22:25
Ujeścisko22:28
Kielecka22:30
Przemyska22:32
Wilanowska22:33
Cmentarz Łostowicki22:35
Emaus22:37
Park Naukowo - Technologiczny22:39
Kurpińskiego22:40
Otwarta22:41
Suchanino22:43
Nad Jarem22:44
Cygańska Góra22:45
Pomorskie Szkoły Rzemiosł22:47
Szpital Zakaźny22:48
Centrum Medycyny Inwazyjnej22:49
Smoluchowskiego22:50
Traugutta [GDA]22:52
Opera Bałtycka22:55
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk22:57
Uphagena22:58
Wrzeszcz PKP23:01
Kurs nr 17 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP23:01
Baza Hallera23:11