• Usunięto awarię tram. przy przyst. Pohulanka, możliwe opóźnienia na liniach 2, 3, 4, 6, 7 i 11.
07:43
Kurs nr 0 do Galeria Bałtycka
Baza Hallera05:05
Galeria Bałtycka05:13
Kurs nr 1 do Matemblewo
Galeria Bałtycka05:13
Chrzanowskiego05:15
Srebrniki05:16
Trawki05:17
Potokowa05:19
Ogrodowa05:20
Brętowo PKM05:22
Dolne Młyny05:24
Potokowa - Matemblewska05:25
Karskiego05:26
Matemblewo05:28
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Matemblewo05:29
Karskiego05:31
Potokowa - Matemblewska05:32
Dolne Młyny05:33
Brętowo PKM05:35
Ogrodowa05:36
Potokowa05:37
Trawki05:38
Srebrniki05:39
Chrzanowskiego05:40
Zabytkowa05:41
Galeria Bałtycka05:43
Wrzeszcz PKP05:44
Kurs nr 3 do Matemblewo
Wrzeszcz PKP06:05
Wrzeszcz PKP06:05
Galeria Bałtycka06:08
Chrzanowskiego06:10
Srebrniki06:11
Trawki06:12
Potokowa06:14
Ogrodowa06:15
Brętowo PKM06:17
Dolne Młyny06:19
Potokowa - Matemblewska06:20
Karskiego06:21
Matemblewo06:23
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Matemblewo06:29
Karskiego06:31
Potokowa - Matemblewska06:32
Dolne Młyny06:33
Brętowo PKM06:35
Ogrodowa06:36
Potokowa06:37
Trawki06:39
Srebrniki06:40
Chrzanowskiego06:41
Zabytkowa06:42
Galeria Bałtycka06:45
Wrzeszcz PKP06:46
Kurs nr 5 do Matemblewo
Wrzeszcz PKP07:05
Wrzeszcz PKP07:05
Galeria Bałtycka07:08
Chrzanowskiego07:10
Srebrniki07:11
Trawki07:12
Potokowa07:15
Ogrodowa07:16
Brętowo PKM07:18
Dolne Młyny07:20
Potokowa - Matemblewska07:21
Karskiego07:22
Matemblewo07:24
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Matemblewo07:29
Karskiego07:31
Potokowa - Matemblewska07:32
Dolne Młyny07:33
Brętowo PKM07:35
Ogrodowa07:36
Potokowa07:37
Trawki07:39
Srebrniki07:40
Chrzanowskiego07:41
Zabytkowa07:42
Galeria Bałtycka07:45
Wrzeszcz PKP07:47
Kurs nr 7 do Matemblewo
Wrzeszcz PKP08:05
Wrzeszcz PKP08:05
Galeria Bałtycka08:08
Chrzanowskiego08:10
Srebrniki08:11
Trawki08:12
Potokowa08:15
Ogrodowa08:16
Brętowo PKM08:18
Dolne Młyny08:20
Potokowa - Matemblewska08:21
Karskiego08:22
Matemblewo08:24
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Matemblewo08:29
Karskiego08:31
Potokowa - Matemblewska08:32
Dolne Młyny08:33
Brętowo PKM08:35
Ogrodowa08:36
Potokowa08:37
Trawki08:39
Srebrniki08:40
Chrzanowskiego08:41
Zabytkowa08:42
Galeria Bałtycka08:45
Wrzeszcz PKP08:47
Kurs nr 9 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP08:47
Baza Hallera08:57