17:47
Kurs nr 0 do Sopot Przylesie
Jelitkowo Kapliczna04:37
Jelitkowo Kapliczna04:37
Tysiąclecia04:39
Piastowska04:40
Poznańska [GDA]04:41
Droszyńskiego04:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:45
Cystersów04:48
Cmentarz Oliwski04:50
Sarnia04:51
Bobrowa (N/Ż)04:52
Sopot Kasztanowa04:54
Sopot Smolna (N/Ż)04:55
Sopot Reja04:56
Sopot 3 Maja04:57
Sopot PKP Marynarzy04:59
Sikorskiego [SOP]05:02
Uniwersytet Gdański [SOP]05:03
Sopot Okrężna (N/Ż)05:05
Sopot 23 Marca05:06
Sopot Przylesie05:07
Kurs nr 1 do Jelitkowo Kapliczna
Sopot Przylesie05:10
Sopot 23 Marca05:11
Sopot Okrężna (N/Ż)05:12
Uniwersytet Gdański [SOP]05:14
Sikorskiego [SOP]05:15
Sopot PKP - Niepodległości05:17
Sopot 3 Maja05:19
Sopot Reja05:20
Sopot Smolna (N/Ż)05:21
Sopot Hospicjum (N/Ż)05:21
Czyżewskiego (N/Ż)05:22
Bobrowa (N/Ż)05:23
Cmentarz Oliwski05:25
Archikatedra Oliwska (N/Ż)05:26
Cystersów05:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:29
Droszyńskiego05:31
Poznańska [GDA]05:32
Piastowska05:33
Tysiąclecia05:34
Jelitkowo Kapliczna05:35
Kurs nr 2 do Sopot Przylesie
Jelitkowo Kapliczna05:57
Jelitkowo Kapliczna05:57
Tysiąclecia05:59
Piastowska06:00
Poznańska [GDA]06:01
Droszyńskiego06:02
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:06
Cystersów06:09
Cmentarz Oliwski06:12
Sarnia06:13
Bobrowa (N/Ż)06:14
Sopot Kasztanowa06:16
Sopot Smolna (N/Ż)06:17
Sopot Reja06:19
Sopot 3 Maja06:20
Sopot PKP Marynarzy06:22
Sikorskiego [SOP]06:25
Uniwersytet Gdański [SOP]06:26
Sopot Okrężna (N/Ż)06:28
Sopot 23 Marca06:29
Sopot Przylesie06:30
Kurs nr 3 do Sopot Hestii
Sopot Przylesie06:37
Sopot 23 Marca06:38
Sopot Okrężna (N/Ż)06:39
Uniwersytet Gdański [SOP]06:41
Sikorskiego [SOP]06:42
Sopot PKP - Niepodległości06:45
Sopot 3 Maja06:47
Sopot Reja06:48
Sopot Smolna (N/Ż)06:49
Sopot Hospicjum (N/Ż)06:49
Czyżewskiego (N/Ż)06:51
Bobrowa (N/Ż)06:52
Cmentarz Oliwski06:54
Archikatedra Oliwska (N/Ż)06:55
Cystersów06:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:00
Droszyńskiego07:02
Poznańska [GDA]07:03
Piastowska07:05
Tysiąclecia07:06
Jelitkowo Kapliczna07:07
Jelitkowo07:08
Bursztynowa (N/Ż)07:09
Sopot Hotel "Marina"07:10
Sopot Hestii07:12
Kurs nr 4 do Sopot Przylesie
Sopot Hestii07:12
Sopot Hestii07:13
Sopot Hotel "Marina"07:14
Bursztynowa (N/Ż)07:15
Jelitkowo07:16
Jelitkowo Kapliczna07:17
Tysiąclecia07:19
Piastowska07:21
Poznańska [GDA]07:22
Droszyńskiego07:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:27
Cystersów07:30
Cmentarz Oliwski07:33
Sarnia07:34
Bobrowa (N/Ż)07:35
Sopot Kasztanowa07:37
Sopot Smolna (N/Ż)07:38
Sopot Reja07:40
Sopot 3 Maja07:41
Sopot PKP Marynarzy07:43
Sikorskiego [SOP]07:46
Uniwersytet Gdański [SOP]07:47
Sopot Okrężna (N/Ż)07:49
Sopot 23 Marca07:50
Sopot Przylesie07:51
Kurs nr 5 do Sopot Hestii
Sopot Przylesie08:02
Sopot 23 Marca08:03
Sopot Okrężna (N/Ż)08:04
Uniwersytet Gdański [SOP]08:06
Sikorskiego [SOP]08:07
Sopot PKP - Niepodległości08:09
Sopot 3 Maja08:11
Sopot Reja08:12
Sopot Smolna (N/Ż)08:13
Sopot Hospicjum (N/Ż)08:13
Czyżewskiego (N/Ż)08:14
Bobrowa (N/Ż)08:15
Cmentarz Oliwski08:17
Archikatedra Oliwska (N/Ż)08:18
Cystersów08:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:22
Droszyńskiego08:24
Poznańska [GDA]08:25
Piastowska08:27
Tysiąclecia08:28
Jelitkowo Kapliczna08:29
Jelitkowo08:30
Bursztynowa (N/Ż)08:31
Sopot Hotel "Marina"08:32
Sopot Hestii08:34
Kurs nr 6 do Sopot Przylesie
Sopot Hestii08:42
Sopot Hestii08:43
Sopot Hotel "Marina"08:44
Bursztynowa (N/Ż)08:45
Jelitkowo08:46
Jelitkowo Kapliczna08:47
Tysiąclecia08:49
Piastowska08:50
Poznańska [GDA]08:51
Droszyńskiego08:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:55
Cystersów08:58
Cmentarz Oliwski09:00
Sarnia09:01
Bobrowa (N/Ż)09:02
Sopot Kasztanowa09:04
Sopot Smolna (N/Ż)09:05
Sopot Reja09:06
Sopot 3 Maja09:07
Sopot PKP Marynarzy09:09
Sikorskiego [SOP]09:12
Uniwersytet Gdański [SOP]09:13
Sopot Okrężna (N/Ż)09:15
Sopot 23 Marca09:16
Sopot Przylesie09:17
Kurs nr 7 do Jelitkowo Kapliczna
Sopot Przylesie09:22
Sopot 23 Marca09:23
Sopot Okrężna (N/Ż)09:24
Uniwersytet Gdański [SOP]09:26
Sikorskiego [SOP]09:27
Sopot PKP - Niepodległości09:29
Sopot 3 Maja09:31
Sopot Reja09:32
Sopot Smolna (N/Ż)09:33
Sopot Hospicjum (N/Ż)09:33
Czyżewskiego (N/Ż)09:34
Bobrowa (N/Ż)09:35
Cmentarz Oliwski09:37
Archikatedra Oliwska (N/Ż)09:38
Cystersów09:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:41
Droszyńskiego09:43
Poznańska [GDA]09:44
Piastowska09:45
Tysiąclecia09:46
Jelitkowo Kapliczna09:47
Kurs nr 8 do Sopot Przylesie
Jelitkowo Kapliczna10:05
Jelitkowo Kapliczna10:05
Tysiąclecia10:07
Piastowska10:08
Poznańska [GDA]10:09
Droszyńskiego10:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:13
Cystersów10:16
Cmentarz Oliwski10:18
Sarnia10:19
Bobrowa (N/Ż)10:20
Sopot Kasztanowa10:22
Sopot Smolna (N/Ż)10:23
Sopot Reja10:24
Sopot 3 Maja10:25
Sopot PKP Marynarzy10:27
Sikorskiego [SOP]10:30
Uniwersytet Gdański [SOP]10:31
Sopot Okrężna (N/Ż)10:33
Sopot 23 Marca10:34
Sopot Przylesie10:35
Kurs nr 9 do Jelitkowo Kapliczna
Sopot Przylesie10:42
Sopot 23 Marca10:43
Sopot Okrężna (N/Ż)10:44
Uniwersytet Gdański [SOP]10:46
Sikorskiego [SOP]10:47
Sopot PKP - Niepodległości10:49
Sopot 3 Maja10:51
Sopot Reja10:52
Sopot Smolna (N/Ż)10:53
Sopot Hospicjum (N/Ż)10:53
Czyżewskiego (N/Ż)10:54
Bobrowa (N/Ż)10:55
Cmentarz Oliwski10:57
Archikatedra Oliwska (N/Ż)10:58
Cystersów10:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:01
Droszyńskiego11:03
Poznańska [GDA]11:04
Piastowska11:05
Tysiąclecia11:06
Jelitkowo Kapliczna11:07
Kurs nr 10 do Sopot Przylesie
Jelitkowo Kapliczna11:25
Jelitkowo Kapliczna11:25
Tysiąclecia11:27
Piastowska11:28
Poznańska [GDA]11:29
Droszyńskiego11:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:33
Cystersów11:36
Cmentarz Oliwski11:38
Sarnia11:39
Bobrowa (N/Ż)11:40
Sopot Kasztanowa11:42
Sopot Smolna (N/Ż)11:43
Sopot Reja11:44
Sopot 3 Maja11:45
Sopot PKP Marynarzy11:47
Sikorskiego [SOP]11:50
Uniwersytet Gdański [SOP]11:51
Sopot Okrężna (N/Ż)11:53
Sopot 23 Marca11:54
Sopot Przylesie11:55
Kurs nr 11 do Jelitkowo Kapliczna
Sopot Przylesie12:02
Sopot 23 Marca12:03
Sopot Okrężna (N/Ż)12:04
Uniwersytet Gdański [SOP]12:06
Sikorskiego [SOP]12:07
Sopot PKP - Niepodległości12:09
Sopot 3 Maja12:11
Sopot Reja12:12
Sopot Smolna (N/Ż)12:13
Sopot Hospicjum (N/Ż)12:13
Czyżewskiego (N/Ż)12:14
Bobrowa (N/Ż)12:15
Cmentarz Oliwski12:17
Archikatedra Oliwska (N/Ż)12:18
Cystersów12:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:21
Droszyńskiego12:23
Poznańska [GDA]12:24
Piastowska12:25
Tysiąclecia12:26
Jelitkowo Kapliczna12:27
Kurs nr 12 do Sopot Przylesie
Jelitkowo Kapliczna12:42
Jelitkowo Kapliczna12:42
Tysiąclecia12:44
Piastowska12:45
Poznańska [GDA]12:46
Droszyńskiego12:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:50
Cystersów12:53
Cmentarz Oliwski12:55
Sarnia12:56
Bobrowa (N/Ż)12:57
Sopot Kasztanowa12:59
Sopot Smolna (N/Ż)13:00
Sopot Reja13:02
Sopot 3 Maja13:03
Sopot PKP Marynarzy13:05
Sikorskiego [SOP]13:08
Uniwersytet Gdański [SOP]13:09
Sopot Okrężna (N/Ż)13:11
Sopot 23 Marca13:12
Sopot Przylesie13:13
Kurs nr 13 do Jelitkowo Kapliczna
Sopot Przylesie13:22
Sopot 23 Marca13:23
Sopot Okrężna (N/Ż)13:24
Uniwersytet Gdański [SOP]13:26
Sikorskiego [SOP]13:27
Sopot PKP - Niepodległości13:30
Sopot 3 Maja13:32
Sopot Reja13:33
Sopot Smolna (N/Ż)13:34
Sopot Hospicjum (N/Ż)13:34
Czyżewskiego (N/Ż)13:36
Bobrowa (N/Ż)13:37
Cmentarz Oliwski13:39
Archikatedra Oliwska (N/Ż)13:40
Cystersów13:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:45
Droszyńskiego13:47
Poznańska [GDA]13:48
Piastowska13:50
Tysiąclecia13:51
Jelitkowo Kapliczna13:52
Kurs nr 14 do Sopot Hestii
Jelitkowo Kapliczna13:59
Jelitkowo Kapliczna14:00
Jelitkowo14:01
Bursztynowa (N/Ż)14:02
Sopot Hotel "Marina"14:03
Sopot Hestii14:05
Kurs nr 15 do Sopot Przylesie
Sopot Hestii14:07
Sopot Hestii14:08
Sopot Hotel "Marina"14:09
Bursztynowa (N/Ż)14:10
Jelitkowo14:11
Jelitkowo Kapliczna14:12
Tysiąclecia14:14
Piastowska14:16
Poznańska [GDA]14:17
Droszyńskiego14:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:22
Cystersów14:25
Cmentarz Oliwski14:28
Sarnia14:29
Bobrowa (N/Ż)14:30
Sopot Kasztanowa14:32
Sopot Smolna (N/Ż)14:33
Sopot Reja14:35
Sopot 3 Maja14:36
Sopot PKP Marynarzy14:38
Sikorskiego [SOP]14:41
Uniwersytet Gdański [SOP]14:42
Sopot Okrężna (N/Ż)14:44
Sopot 23 Marca14:45
Sopot Przylesie14:46
Kurs nr 16 do Jelitkowo Kapliczna
Sopot Przylesie14:52
Sopot 23 Marca14:53
Sopot Okrężna (N/Ż)14:54
Uniwersytet Gdański [SOP]14:56
Sikorskiego [SOP]14:57
Sopot PKP - Niepodległości15:00
Sopot 3 Maja15:02
Sopot Reja15:03
Sopot Smolna (N/Ż)15:04
Sopot Hospicjum (N/Ż)15:04
Czyżewskiego (N/Ż)15:06
Bobrowa (N/Ż)15:07
Cmentarz Oliwski15:09
Archikatedra Oliwska (N/Ż)15:10
Cystersów15:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:15
Droszyńskiego15:17
Poznańska [GDA]15:18
Piastowska15:20
Tysiąclecia15:21
Jelitkowo Kapliczna15:22
Kurs nr 17 do Sopot Hestii
Jelitkowo Kapliczna15:39
Jelitkowo Kapliczna15:40
Jelitkowo15:41
Bursztynowa (N/Ż)15:42
Sopot Hotel "Marina"15:43
Sopot Hestii15:45
Kurs nr 18 do Sopot Przylesie
Sopot Hestii15:47
Sopot Hestii15:48
Sopot Hotel "Marina"15:49
Bursztynowa (N/Ż)15:50
Jelitkowo15:51
Jelitkowo Kapliczna15:52
Tysiąclecia15:54
Piastowska15:56
Poznańska [GDA]15:57
Droszyńskiego15:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:02
Cystersów16:05
Cmentarz Oliwski16:08
Sarnia16:09
Bobrowa (N/Ż)16:10
Sopot Kasztanowa16:12
Sopot Smolna (N/Ż)16:13
Sopot Reja16:15
Sopot 3 Maja16:16
Sopot PKP Marynarzy16:18
Sikorskiego [SOP]16:21
Uniwersytet Gdański [SOP]16:22
Sopot Okrężna (N/Ż)16:24
Sopot 23 Marca16:25
Sopot Przylesie16:26
Kurs nr 19 do Jelitkowo Kapliczna
Sopot Przylesie16:37
Sopot 23 Marca16:38
Sopot Okrężna (N/Ż)16:39
Uniwersytet Gdański [SOP]16:41
Sikorskiego [SOP]16:42
Sopot PKP - Niepodległości16:45
Sopot 3 Maja16:47
Sopot Reja16:48
Sopot Smolna (N/Ż)16:49
Sopot Hospicjum (N/Ż)16:49
Czyżewskiego (N/Ż)16:51
Bobrowa (N/Ż)16:52
Cmentarz Oliwski16:54
Archikatedra Oliwska (N/Ż)16:55
Cystersów16:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:00
Droszyńskiego17:02
Poznańska [GDA]17:03
Piastowska17:05
Tysiąclecia17:06
Jelitkowo Kapliczna17:07
Kurs nr 20 do Sopot Przylesie
Jelitkowo Kapliczna17:22
Jelitkowo Kapliczna17:22
Tysiąclecia17:24
Piastowska17:25
Poznańska [GDA]17:26
Droszyńskiego17:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:30
Cystersów17:33
Cmentarz Oliwski17:35
Sarnia17:36
Bobrowa (N/Ż)17:37
Sopot Kasztanowa17:39
Sopot Smolna (N/Ż)17:40
Sopot Reja17:41
Sopot 3 Maja17:42
Sopot PKP Marynarzy17:44
Sikorskiego [SOP]17:47
Uniwersytet Gdański [SOP]17:48
Sopot Okrężna (N/Ż)17:50
Sopot 23 Marca17:51
Sopot Przylesie17:52
Kurs nr 21 do Jelitkowo Kapliczna
Sopot Przylesie18:00
Sopot 23 Marca18:01
Sopot Okrężna (N/Ż)18:02
Uniwersytet Gdański [SOP]18:04
Sikorskiego [SOP]18:05
Sopot PKP - Niepodległości18:07
Sopot 3 Maja18:09
Sopot Reja18:10
Sopot Smolna (N/Ż)18:11
Sopot Hospicjum (N/Ż)18:11
Czyżewskiego (N/Ż)18:12
Bobrowa (N/Ż)18:13
Cmentarz Oliwski18:15
Archikatedra Oliwska (N/Ż)18:16
Cystersów18:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:19
Droszyńskiego18:21
Poznańska [GDA]18:22
Piastowska18:23
Tysiąclecia18:24
Jelitkowo Kapliczna18:25
Kurs nr 22 do Sopot Przylesie
Jelitkowo Kapliczna18:42
Jelitkowo Kapliczna18:42
Tysiąclecia18:44
Piastowska18:45
Poznańska [GDA]18:46
Droszyńskiego18:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:50
Cystersów18:53
Cmentarz Oliwski18:55
Sarnia18:56
Bobrowa (N/Ż)18:57
Sopot Kasztanowa18:59
Sopot Smolna (N/Ż)19:00
Sopot Reja19:01
Sopot 3 Maja19:02
Sopot PKP Marynarzy19:04
Sikorskiego [SOP]19:07
Uniwersytet Gdański [SOP]19:08
Sopot Okrężna (N/Ż)19:10
Sopot 23 Marca19:11
Sopot Przylesie19:12
Kurs nr 23 do Jelitkowo Kapliczna
Sopot Przylesie19:20
Sopot 23 Marca19:21
Sopot Okrężna (N/Ż)19:22
Uniwersytet Gdański [SOP]19:24
Sikorskiego [SOP]19:25
Sopot PKP - Niepodległości19:27
Sopot 3 Maja19:29
Sopot Reja19:30
Sopot Smolna (N/Ż)19:31
Sopot Hospicjum (N/Ż)19:31
Czyżewskiego (N/Ż)19:32
Bobrowa (N/Ż)19:33
Cmentarz Oliwski19:35
Archikatedra Oliwska (N/Ż)19:36
Cystersów19:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:39
Droszyńskiego19:41
Poznańska [GDA]19:42
Piastowska19:43
Tysiąclecia19:44
Jelitkowo Kapliczna19:45
Kurs nr 24 do Sopot Przylesie
Jelitkowo Kapliczna20:02
Jelitkowo Kapliczna20:02
Tysiąclecia20:04
Piastowska20:05
Poznańska [GDA]20:06
Droszyńskiego20:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:10
Cystersów20:13
Cmentarz Oliwski20:15
Sarnia20:16
Bobrowa (N/Ż)20:17
Sopot Kasztanowa20:19
Sopot Smolna (N/Ż)20:20
Sopot Reja20:21
Sopot 3 Maja20:22
Sopot PKP Marynarzy20:24
Sikorskiego [SOP]20:27
Uniwersytet Gdański [SOP]20:28
Sopot Okrężna (N/Ż)20:30
Sopot 23 Marca20:31
Sopot Przylesie20:32
Kurs nr 25 do Jelitkowo Kapliczna
Sopot Przylesie20:40
Sopot 23 Marca20:41
Sopot Okrężna (N/Ż)20:42
Uniwersytet Gdański [SOP]20:44
Sikorskiego [SOP]20:45
Sopot PKP - Niepodległości20:47
Sopot 3 Maja20:49
Sopot Reja20:50
Sopot Smolna (N/Ż)20:51
Sopot Hospicjum (N/Ż)20:51
Czyżewskiego (N/Ż)20:52
Bobrowa (N/Ż)20:53
Cmentarz Oliwski20:55
Archikatedra Oliwska (N/Ż)20:56
Cystersów20:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:59
Droszyńskiego21:01
Poznańska [GDA]21:02
Piastowska21:03
Tysiąclecia21:04
Jelitkowo Kapliczna21:05