• Średnie stęż. pyłu PM10 = 20,2 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
10:50
Kurs nr 0 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna05:05
Jelitkowo Kapliczna05:05
Tysiąclecia05:07
Piastowska05:08
Poznańska [GDA]05:09
Droszyńskiego05:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:13
Cystersów05:16
Cmentarz Oliwski05:18
Sarnia05:19
Bobrowa05:20
Sopot Kasztanowa05:22
Smolna05:23
Sopot Reja05:24
3 Maja [SOP]05:25
Sopot PKP - Marynarzy05:27
Sikorskiego [SOP]05:30
Uniwersytet Gdański [SOP]05:31
Okrężna05:33
23 Marca05:34
Przylesie05:35
Kurs nr 1 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie05:40
23 Marca05:41
Okrężna05:42
Uniwersytet Gdański [SOP]05:44
Sikorskiego [SOP]05:45
Sopot PKP - Niepodległości05:47
3 Maja [SOP]05:49
Sopot Reja05:50
Smolna05:51
Hospicjum05:51
Czyżewskiego05:52
Bobrowa05:53
Cmentarz Oliwski05:55
Archikatedra Oliwska05:56
Cystersów05:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:59
Droszyńskiego06:01
Poznańska [GDA]06:02
Piastowska06:04
Tysiąclecia06:05
Jelitkowo Kapliczna06:06
Kurs nr 2 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna06:17
Jelitkowo Kapliczna06:17
Tysiąclecia06:19
Piastowska06:21
Poznańska [GDA]06:22
Droszyńskiego06:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:27
Cystersów06:30
Cmentarz Oliwski06:33
Sarnia06:34
Bobrowa06:35
Sopot Kasztanowa06:37
Smolna06:38
Sopot Reja06:40
3 Maja [SOP]06:41
Sopot PKP - Marynarzy06:43
Sikorskiego [SOP]06:46
Uniwersytet Gdański [SOP]06:47
Okrężna06:49
23 Marca06:50
Przylesie06:51
Kurs nr 3 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie06:57
23 Marca06:58
Okrężna06:59
Uniwersytet Gdański [SOP]07:01
Sikorskiego [SOP]07:02
Sopot PKP - Niepodległości07:05
3 Maja [SOP]07:07
Sopot Reja07:08
Smolna07:09
Hospicjum07:09
Czyżewskiego07:11
Bobrowa07:12
Cmentarz Oliwski07:14
Archikatedra Oliwska07:15
Cystersów07:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:20
Droszyńskiego07:22
Poznańska [GDA]07:23
Piastowska07:25
Tysiąclecia07:26
Jelitkowo Kapliczna07:27
Kurs nr 4 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna07:37
Jelitkowo Kapliczna07:37
Tysiąclecia07:39
Piastowska07:41
Poznańska [GDA]07:42
Droszyńskiego07:43
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:47
Cystersów07:50
Cmentarz Oliwski07:53
Sarnia07:54
Bobrowa07:55
Sopot Kasztanowa07:57
Smolna07:58
Sopot Reja08:00
3 Maja [SOP]08:01
Sopot PKP - Marynarzy08:03
Sikorskiego [SOP]08:06
Uniwersytet Gdański [SOP]08:07
Okrężna08:09
23 Marca08:10
Przylesie08:11
Kurs nr 5 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie08:17
23 Marca08:18
Okrężna08:19
Uniwersytet Gdański [SOP]08:21
Sikorskiego [SOP]08:22
Sopot PKP - Niepodległości08:24
3 Maja [SOP]08:26
Sopot Reja08:27
Smolna08:28
Hospicjum08:28
Czyżewskiego08:29
Bobrowa08:30
Cmentarz Oliwski08:32
Archikatedra Oliwska08:33
Cystersów08:34
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:36
Droszyńskiego08:38
Poznańska [GDA]08:39
Piastowska08:40
Tysiąclecia08:41
Jelitkowo Kapliczna08:42
Kurs nr 6 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna09:25
Jelitkowo Kapliczna09:25
Tysiąclecia09:27
Piastowska09:28
Poznańska [GDA]09:29
Droszyńskiego09:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:33
Cystersów09:36
Cmentarz Oliwski09:38
Sarnia09:39
Bobrowa09:40
Sopot Kasztanowa09:42
Smolna09:43
Sopot Reja09:44
3 Maja [SOP]09:45
Sopot PKP - Marynarzy09:47
Sikorskiego [SOP]09:50
Uniwersytet Gdański [SOP]09:51
Okrężna09:53
23 Marca09:54
Przylesie09:55
Kurs nr 7 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie10:02
23 Marca10:03
Okrężna10:04
Uniwersytet Gdański [SOP]10:06
Sikorskiego [SOP]10:07
Sopot PKP - Niepodległości10:09
3 Maja [SOP]10:11
Sopot Reja10:12
Smolna10:13
Hospicjum10:13
Czyżewskiego10:14
Bobrowa10:15
Cmentarz Oliwski10:17
Archikatedra Oliwska10:18
Cystersów10:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:21
Droszyńskiego10:23
Poznańska [GDA]10:24
Piastowska10:25
Tysiąclecia10:26
Jelitkowo Kapliczna10:27
Kurs nr 8 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna10:45
Jelitkowo Kapliczna10:45
Tysiąclecia10:47
Piastowska10:48
Poznańska [GDA]10:49
Droszyńskiego10:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:53
Cystersów10:56
Cmentarz Oliwski10:58
Sarnia10:59
Bobrowa11:00
Sopot Kasztanowa11:02
Smolna11:03
Sopot Reja11:04
3 Maja [SOP]11:05
Sopot PKP - Marynarzy11:07
Sikorskiego [SOP]11:10
Uniwersytet Gdański [SOP]11:11
Okrężna11:13
23 Marca11:14
Przylesie11:15
Kurs nr 9 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie11:22
23 Marca11:23
Okrężna11:24
Uniwersytet Gdański [SOP]11:26
Sikorskiego [SOP]11:27
Sopot PKP - Niepodległości11:29
3 Maja [SOP]11:31
Sopot Reja11:32
Smolna11:33
Hospicjum11:33
Czyżewskiego11:34
Bobrowa11:35
Cmentarz Oliwski11:37
Archikatedra Oliwska11:38
Cystersów11:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:41
Droszyńskiego11:43
Poznańska [GDA]11:44
Piastowska11:45
Tysiąclecia11:46
Jelitkowo Kapliczna11:47
Kurs nr 10 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna12:05
Jelitkowo Kapliczna12:05
Tysiąclecia12:07
Piastowska12:08
Poznańska [GDA]12:09
Droszyńskiego12:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:13
Cystersów12:16
Cmentarz Oliwski12:18
Sarnia12:19
Bobrowa12:20
Sopot Kasztanowa12:22
Smolna12:23
Sopot Reja12:24
3 Maja [SOP]12:25
Sopot PKP - Marynarzy12:27
Sikorskiego [SOP]12:30
Uniwersytet Gdański [SOP]12:31
Okrężna12:33
23 Marca12:34
Przylesie12:35
Kurs nr 11 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie12:42
23 Marca12:43
Okrężna12:44
Uniwersytet Gdański [SOP]12:46
Sikorskiego [SOP]12:47
Sopot PKP - Niepodległości12:49
3 Maja [SOP]12:51
Sopot Reja12:52
Smolna12:53
Hospicjum12:53
Czyżewskiego12:54
Bobrowa12:55
Cmentarz Oliwski12:57
Archikatedra Oliwska12:58
Cystersów12:59
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:01
Droszyńskiego13:03
Poznańska [GDA]13:04
Piastowska13:06
Tysiąclecia13:07
Jelitkowo Kapliczna13:08
Kurs nr 12 do Hestii
Jelitkowo Kapliczna13:19
Jelitkowo Kapliczna13:20
Jelitkowo13:21
Bursztynowa13:22
Hotel "Marina"13:23
Hestii13:25
Kurs nr 13 do Przylesie
Hestii13:27
Hestii13:28
Hotel "Marina"13:29
Bursztynowa13:30
Jelitkowo13:31
Jelitkowo Kapliczna13:32
Tysiąclecia13:34
Piastowska13:36
Poznańska [GDA]13:37
Droszyńskiego13:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:42
Cystersów13:45
Cmentarz Oliwski13:48
Sarnia13:49
Bobrowa13:50
Sopot Kasztanowa13:52
Smolna13:53
Sopot Reja13:55
3 Maja [SOP]13:56
Sopot PKP - Marynarzy13:58
Sikorskiego [SOP]14:01
Uniwersytet Gdański [SOP]14:02
Okrężna14:04
23 Marca14:05
Przylesie14:06
Kurs nr 14 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie14:12
23 Marca14:13
Okrężna14:14
Uniwersytet Gdański [SOP]14:16
Sikorskiego [SOP]14:17
Sopot PKP - Niepodległości14:20
3 Maja [SOP]14:22
Sopot Reja14:23
Smolna14:24
Hospicjum14:24
Czyżewskiego14:26
Bobrowa14:27
Cmentarz Oliwski14:29
Archikatedra Oliwska14:30
Cystersów14:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:35
Droszyńskiego14:37
Poznańska [GDA]14:38
Piastowska14:40
Tysiąclecia14:41
Jelitkowo Kapliczna14:42
Kurs nr 15 do Hestii
Jelitkowo Kapliczna14:59
Jelitkowo Kapliczna15:00
Jelitkowo15:01
Bursztynowa15:02
Hotel "Marina"15:03
Hestii15:05
Kurs nr 16 do Przylesie
Hestii15:07
Hestii15:08
Hotel "Marina"15:09
Bursztynowa15:10
Jelitkowo15:11
Jelitkowo Kapliczna15:12
Tysiąclecia15:14
Piastowska15:16
Poznańska [GDA]15:17
Droszyńskiego15:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:22
Cystersów15:25
Cmentarz Oliwski15:28
Sarnia15:29
Bobrowa15:30
Sopot Kasztanowa15:32
Smolna15:33
Sopot Reja15:35
3 Maja [SOP]15:36
Sopot PKP - Marynarzy15:38
Sikorskiego [SOP]15:41
Uniwersytet Gdański [SOP]15:42
Okrężna15:44
23 Marca15:45
Przylesie15:46
Kurs nr 17 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie15:52
23 Marca15:53
Okrężna15:54
Uniwersytet Gdański [SOP]15:56
Sikorskiego [SOP]15:57
Sopot PKP - Niepodległości16:00
3 Maja [SOP]16:02
Sopot Reja16:03
Smolna16:04
Hospicjum16:04
Czyżewskiego16:06
Bobrowa16:07
Cmentarz Oliwski16:09
Archikatedra Oliwska16:10
Cystersów16:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:15
Droszyńskiego16:17
Poznańska [GDA]16:18
Piastowska16:20
Tysiąclecia16:21
Jelitkowo Kapliczna16:22
Kurs nr 18 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna16:52
Jelitkowo Kapliczna16:52
Tysiąclecia16:54
Piastowska16:56
Poznańska [GDA]16:57
Droszyńskiego16:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:02
Cystersów17:05
Cmentarz Oliwski17:08
Sarnia17:09
Bobrowa17:10
Sopot Kasztanowa17:12
Smolna17:13
Sopot Reja17:15
3 Maja [SOP]17:16
Sopot PKP - Marynarzy17:18
Sikorskiego [SOP]17:21
Uniwersytet Gdański [SOP]17:22
Okrężna17:24
23 Marca17:25
Przylesie17:26
Kurs nr 19 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie17:32
23 Marca17:33
Okrężna17:34
Uniwersytet Gdański [SOP]17:36
Sikorskiego [SOP]17:37
Sopot PKP - Niepodległości17:39
3 Maja [SOP]17:41
Sopot Reja17:42
Smolna17:43
Hospicjum17:43
Czyżewskiego17:44
Bobrowa17:45
Cmentarz Oliwski17:47
Archikatedra Oliwska17:48
Cystersów17:49
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:51
Droszyńskiego17:53
Poznańska [GDA]17:54
Piastowska17:55
Tysiąclecia17:56
Jelitkowo Kapliczna17:57
Kurs nr 20 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna18:02
Jelitkowo Kapliczna18:02
Tysiąclecia18:04
Piastowska18:05
Poznańska [GDA]18:06
Droszyńskiego18:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:10
Cystersów18:13
Cmentarz Oliwski18:15
Sarnia18:16
Bobrowa18:17
Sopot Kasztanowa18:19
Smolna18:20
Sopot Reja18:21
3 Maja [SOP]18:22
Sopot PKP - Marynarzy18:24
Sikorskiego [SOP]18:27
Uniwersytet Gdański [SOP]18:28
Okrężna18:30
23 Marca18:31
Przylesie18:32
Kurs nr 21 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie18:40
23 Marca18:41
Okrężna18:42
Uniwersytet Gdański [SOP]18:44
Sikorskiego [SOP]18:45
Sopot PKP - Niepodległości18:47
3 Maja [SOP]18:49
Sopot Reja18:50
Smolna18:51
Hospicjum18:51
Czyżewskiego18:52
Bobrowa18:53
Cmentarz Oliwski18:55
Archikatedra Oliwska18:56
Cystersów18:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:59
Droszyńskiego19:01
Poznańska [GDA]19:02
Piastowska19:03
Tysiąclecia19:04
Jelitkowo Kapliczna19:05
Kurs nr 22 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna19:22
Jelitkowo Kapliczna19:22
Tysiąclecia19:24
Piastowska19:25
Poznańska [GDA]19:26
Droszyńskiego19:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:30
Cystersów19:33
Cmentarz Oliwski19:35
Sarnia19:36
Bobrowa19:37
Sopot Kasztanowa19:39
Smolna19:40
Sopot Reja19:41
3 Maja [SOP]19:42
Sopot PKP - Marynarzy19:44
Sikorskiego [SOP]19:47
Uniwersytet Gdański [SOP]19:48
Okrężna19:50
23 Marca19:51
Przylesie19:52
Kurs nr 23 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie20:00
23 Marca20:01
Okrężna20:02
Uniwersytet Gdański [SOP]20:04
Sikorskiego [SOP]20:05
Sopot PKP - Niepodległości20:07
3 Maja [SOP]20:09
Sopot Reja20:10
Smolna20:11
Hospicjum20:11
Czyżewskiego20:12
Bobrowa20:13
Cmentarz Oliwski20:15
Archikatedra Oliwska20:16
Cystersów20:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:19
Droszyńskiego20:21
Poznańska [GDA]20:22
Piastowska20:23
Tysiąclecia20:24
Jelitkowo Kapliczna20:25
Kurs nr 24 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna20:42
Jelitkowo Kapliczna20:42
Tysiąclecia20:44
Piastowska20:45
Poznańska [GDA]20:46
Droszyńskiego20:47
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:50
Cystersów20:53
Cmentarz Oliwski20:55
Sarnia20:56
Bobrowa20:57
Sopot Kasztanowa20:59
Smolna21:00
Sopot Reja21:01
3 Maja [SOP]21:02
Sopot PKP - Marynarzy21:04
Sikorskiego [SOP]21:07
Uniwersytet Gdański [SOP]21:08
Okrężna21:10
23 Marca21:11
Przylesie21:12
Kurs nr 25 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie21:20
23 Marca21:21
Okrężna21:22
Uniwersytet Gdański [SOP]21:24
Sikorskiego [SOP]21:25
Sopot PKP - Niepodległości21:27
3 Maja [SOP]21:29
Sopot Reja21:30
Smolna21:31
Hospicjum21:31
Czyżewskiego21:32
Bobrowa21:33
Cmentarz Oliwski21:35
Archikatedra Oliwska21:36
Cystersów21:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:39
Droszyńskiego21:41
Poznańska [GDA]21:42
Piastowska21:43
Tysiąclecia21:44
Jelitkowo Kapliczna21:45
Kurs nr 26 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna22:00
Jelitkowo Kapliczna22:00
Tysiąclecia22:02
Piastowska22:03
Poznańska [GDA]22:04
Droszyńskiego22:05
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:08
Cystersów22:11
Cmentarz Oliwski22:13
Sarnia22:14
Bobrowa22:15
Sopot Kasztanowa22:17
Smolna22:18
Sopot Reja22:19
3 Maja [SOP]22:20
Sopot PKP - Marynarzy22:22
Sikorskiego [SOP]22:25
Uniwersytet Gdański [SOP]22:26
Okrężna22:28
23 Marca22:29
Przylesie22:30
Kurs nr 27 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie22:33
23 Marca22:34
Okrężna22:35
Uniwersytet Gdański [SOP]22:37
Sikorskiego [SOP]22:38
Sopot PKP - Niepodległości22:40
3 Maja [SOP]22:42
Sopot Reja22:43
Smolna22:44
Hospicjum22:44
Czyżewskiego22:45
Bobrowa22:46
Cmentarz Oliwski22:48
Archikatedra Oliwska22:49
Cystersów22:50
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:52
Droszyńskiego22:54
Poznańska [GDA]22:55
Piastowska22:56
Tysiąclecia22:57
Jelitkowo Kapliczna22:58