15:01
Kurs nr 8 do Jelitkowo Kapliczna
Oliwa PKP12:53
Jelitkowo Kapliczna12:59
Kurs nr 9 do Hestii
Jelitkowo Kapliczna12:59
Jelitkowo Kapliczna13:00
Jelitkowo13:01
Bursztynowa13:02
Hotel "Marina"13:03
Hestii13:05
Kurs nr 10 do Przylesie
Hestii13:07
Hestii13:08
Hotel "Marina"13:09
Bursztynowa13:10
Jelitkowo13:11
Jelitkowo Kapliczna13:12
Tysiąclecia13:14
Piastowska13:16
Poznańska13:17
Droszyńskiego13:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:22
Cystersów13:25
Cmentarz Oliwski13:28
Sarnia13:29
Bobrowa13:30
Sopot Kasztanowa13:32
Smolna13:33
Sopot Reja13:35
3 Maja [SOP]13:36
Sopot PKP - Marynarzy13:38
Sikorskiego [SOP]13:41
Uniwersytet Gdański [SOP]13:42
Okrężna13:44
23 Marca13:45
Przylesie13:46
Kurs nr 11 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie13:52
23 Marca13:53
Okrężna13:54
Uniwersytet Gdański [SOP]13:56
Sikorskiego [SOP]13:57
Sopot PKP - Niepodległości14:00
3 Maja [SOP]14:02
Sopot Reja14:03
Smolna14:04
Hospicjum14:04
Czyżewskiego14:06
Bobrowa14:07
Cmentarz Oliwski14:09
Archikatedra Oliwska14:10
Cystersów14:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:15
Droszyńskiego14:17
Poznańska14:18
Piastowska14:20
Tysiąclecia14:21
Jelitkowo Kapliczna14:22
Kurs nr 12 do Hestii
Jelitkowo Kapliczna14:39
Jelitkowo Kapliczna14:40
Jelitkowo14:41
Bursztynowa14:42
Hotel "Marina"14:43
Hestii14:45
Kurs nr 13 do Przylesie
Hestii14:47
Hestii14:48
Hotel "Marina"14:49
Bursztynowa14:50
Jelitkowo14:51
Jelitkowo Kapliczna14:52
Tysiąclecia14:54
Piastowska14:56
Poznańska14:57
Droszyńskiego14:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:02
Cystersów15:05
Cmentarz Oliwski15:08
Sarnia15:09
Bobrowa15:10
Sopot Kasztanowa15:12
Smolna15:13
Sopot Reja15:15
3 Maja [SOP]15:16
Sopot PKP - Marynarzy15:18
Sikorskiego [SOP]15:21
Uniwersytet Gdański [SOP]15:22
Okrężna15:24
23 Marca15:25
Przylesie15:26
Kurs nr 14 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie15:32
23 Marca15:33
Okrężna15:34
Uniwersytet Gdański [SOP]15:36
Sikorskiego [SOP]15:37
Sopot PKP - Niepodległości15:40
3 Maja [SOP]15:42
Sopot Reja15:43
Smolna15:44
Hospicjum15:44
Czyżewskiego15:46
Bobrowa15:47
Cmentarz Oliwski15:49
Archikatedra Oliwska15:50
Cystersów15:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:55
Droszyńskiego15:57
Poznańska15:58
Piastowska16:00
Tysiąclecia16:01
Jelitkowo Kapliczna16:02
Kurs nr 15 do Hestii
Jelitkowo Kapliczna16:19
Jelitkowo Kapliczna16:20
Jelitkowo16:21
Bursztynowa16:22
Hotel "Marina"16:23
Hestii16:25
Kurs nr 16 do Przylesie
Hestii16:27
Hestii16:28
Hotel "Marina"16:29
Bursztynowa16:30
Jelitkowo16:31
Jelitkowo Kapliczna16:32
Tysiąclecia16:34
Piastowska16:36
Poznańska16:37
Droszyńskiego16:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:42
Cystersów16:45
Cmentarz Oliwski16:48
Sarnia16:49
Bobrowa16:50
Sopot Kasztanowa16:52
Smolna16:53
Sopot Reja16:55
3 Maja [SOP]16:56
Sopot PKP - Marynarzy16:58
Sikorskiego [SOP]17:01
Uniwersytet Gdański [SOP]17:02
Okrężna17:04
23 Marca17:05
Przylesie17:06
Kurs nr 17 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie17:12
23 Marca17:13
Okrężna17:14
Uniwersytet Gdański [SOP]17:16
Sikorskiego [SOP]17:17
Sopot PKP - Niepodległości17:19
3 Maja [SOP]17:21
Sopot Reja17:22
Smolna17:23
Hospicjum17:23
Czyżewskiego17:24
Bobrowa17:25
Cmentarz Oliwski17:27
Archikatedra Oliwska17:28
Cystersów17:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:32
Droszyńskiego17:34
Poznańska17:35
Piastowska17:36
Tysiąclecia17:37
Jelitkowo Kapliczna17:38