18:24
Kurs nr 8 do Jelitkowo Kapliczna
Oliwa PKP12:53
Jelitkowo Kapliczna12:59
Kurs nr 9 do Sopot Hestii
Jelitkowo Kapliczna12:59
Jelitkowo Kapliczna13:00
Jelitkowo13:01
Bursztynowa (N/Ż)13:02
Sopot Hotel "Marina"13:03
Sopot Hestii13:05
Kurs nr 10 do Sopot Przylesie
Sopot Hestii13:07
Sopot Hestii13:08
Sopot Hotel "Marina"13:09
Bursztynowa (N/Ż)13:10
Jelitkowo13:11
Jelitkowo Kapliczna13:12
Tysiąclecia13:14
Piastowska13:16
Poznańska [GDA]13:17
Droszyńskiego13:18
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:22
Cystersów13:25
Cmentarz Oliwski13:28
Sarnia13:29
Bobrowa13:30
Sopot Kasztanowa13:32
Smolna13:33
Sopot Reja13:35
Sopot 3 Maja13:36
Sopot PKP Marynarzy13:38
Sikorskiego [SOP]13:41
Uniwersytet Gdański [SOP]13:42
Sopot Okrężna (N/Ż)13:44
Sopot 23 Marca13:45
Sopot Przylesie13:46
Kurs nr 11 do Jelitkowo Kapliczna
Sopot Przylesie13:52
Sopot 23 Marca13:53
Sopot Okrężna (N/Ż)13:54
Uniwersytet Gdański [SOP]13:56
Sikorskiego [SOP]13:57
Sopot PKP - Niepodległości14:00
Sopot 3 Maja14:02
Sopot Reja14:03
Sopot Smolna (N/Ż)14:04
Sopot Hospicjum (N/Ż)14:04
Czyżewskiego (N/Ż)14:06
Bobrowa (N/Ż)14:07
Cmentarz Oliwski14:09
Archikatedra Oliwska (N/Ż)14:10
Cystersów14:12
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:15
Droszyńskiego14:17
Poznańska [GDA]14:18
Piastowska14:20
Tysiąclecia14:21
Jelitkowo Kapliczna14:22
Kurs nr 12 do Sopot Hestii
Jelitkowo Kapliczna14:39
Jelitkowo Kapliczna14:40
Jelitkowo14:41
Bursztynowa (N/Ż)14:42
Sopot Hotel "Marina"14:43
Sopot Hestii14:45
Kurs nr 13 do Sopot Przylesie
Sopot Hestii14:47
Sopot Hestii14:48
Sopot Hotel "Marina"14:49
Bursztynowa (N/Ż)14:50
Jelitkowo14:51
Jelitkowo Kapliczna14:52
Tysiąclecia14:54
Piastowska14:56
Poznańska [GDA]14:57
Droszyńskiego14:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:02
Cystersów15:05
Cmentarz Oliwski15:08
Sarnia15:09
Bobrowa15:10
Sopot Kasztanowa15:12
Smolna15:13
Sopot Reja15:15
Sopot 3 Maja15:16
Sopot PKP Marynarzy15:18
Sikorskiego [SOP]15:21
Uniwersytet Gdański [SOP]15:22
Sopot Okrężna (N/Ż)15:24
Sopot 23 Marca15:25
Sopot Przylesie15:26
Kurs nr 14 do Jelitkowo Kapliczna
Sopot Przylesie15:32
Sopot 23 Marca15:33
Sopot Okrężna (N/Ż)15:34
Uniwersytet Gdański [SOP]15:36
Sikorskiego [SOP]15:37
Sopot PKP - Niepodległości15:40
Sopot 3 Maja15:42
Sopot Reja15:43
Sopot Smolna (N/Ż)15:44
Sopot Hospicjum (N/Ż)15:44
Czyżewskiego (N/Ż)15:46
Bobrowa (N/Ż)15:47
Cmentarz Oliwski15:49
Archikatedra Oliwska (N/Ż)15:50
Cystersów15:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:55
Droszyńskiego15:57
Poznańska [GDA]15:58
Piastowska16:00
Tysiąclecia16:01
Jelitkowo Kapliczna16:02
Kurs nr 15 do Sopot Hestii
Jelitkowo Kapliczna16:19
Jelitkowo Kapliczna16:20
Jelitkowo16:21
Bursztynowa (N/Ż)16:22
Sopot Hotel "Marina"16:23
Sopot Hestii16:25
Kurs nr 16 do Sopot Przylesie
Sopot Hestii16:27
Sopot Hestii16:28
Sopot Hotel "Marina"16:29
Bursztynowa (N/Ż)16:30
Jelitkowo16:31
Jelitkowo Kapliczna16:32
Tysiąclecia16:34
Piastowska16:36
Poznańska [GDA]16:37
Droszyńskiego16:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:42
Cystersów16:45
Cmentarz Oliwski16:48
Sarnia16:49
Bobrowa16:50
Sopot Kasztanowa16:52
Smolna16:53
Sopot Reja16:55
Sopot 3 Maja16:56
Sopot PKP Marynarzy16:58
Sikorskiego [SOP]17:01
Uniwersytet Gdański [SOP]17:02
Sopot Okrężna (N/Ż)17:04
Sopot 23 Marca17:05
Sopot Przylesie17:06
Kurs nr 17 do Jelitkowo Kapliczna
Sopot Przylesie17:12
Sopot 23 Marca17:13
Sopot Okrężna (N/Ż)17:14
Uniwersytet Gdański [SOP]17:16
Sikorskiego [SOP]17:17
Sopot PKP - Niepodległości17:19
Sopot 3 Maja17:21
Sopot Reja17:22
Sopot Smolna (N/Ż)17:23
Sopot Hospicjum (N/Ż)17:23
Czyżewskiego (N/Ż)17:24
Bobrowa (N/Ż)17:25
Cmentarz Oliwski17:27
Archikatedra Oliwska (N/Ż)17:28
Cystersów17:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:32
Droszyńskiego17:34
Poznańska [GDA]17:35
Piastowska17:36
Tysiąclecia17:37
Jelitkowo Kapliczna17:38