• Średnie stęż. pyłu PM10= 17,3 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
08:45
Kurs nr 0 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna05:32
Jelitkowo Kapliczna05:32
Tysiąclecia05:34
Piastowska05:35
Poznańska [GDA]05:36
Droszyńskiego05:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:40
Cystersów05:43
Cmentarz Oliwski05:45
Sarnia05:46
Bobrowa05:47
Sopot Kasztanowa05:49
Smolna05:50
Sopot Reja05:51
3 Maja [SOP]05:52
Sopot PKP - Marynarzy05:54
Sikorskiego [SOP]05:57
Uniwersytet Gdański [SOP]05:58
Okrężna06:00
23 Marca06:01
Przylesie06:02
Kurs nr 1 do Hestii
Przylesie06:07
23 Marca06:08
Okrężna06:09
Uniwersytet Gdański [SOP]06:11
Sikorskiego [SOP]06:12
Sopot PKP - Niepodległości06:15
3 Maja [SOP]06:17
Sopot Reja06:18
Smolna06:19
Hospicjum06:19
Czyżewskiego06:21
Bobrowa06:22
Cmentarz Oliwski06:24
Archikatedra Oliwska06:25
Cystersów06:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:30
Droszyńskiego06:32
Poznańska [GDA]06:33
Piastowska06:35
Tysiąclecia06:36
Jelitkowo Kapliczna06:37
Jelitkowo06:38
Bursztynowa06:39
Hotel "Marina"06:40
Hestii06:42
Kurs nr 2 do Przylesie
Hestii06:52
Hestii06:53
Hotel "Marina"06:54
Bursztynowa06:55
Jelitkowo06:56
Jelitkowo Kapliczna06:57
Tysiąclecia06:59
Piastowska07:01
Poznańska [GDA]07:02
Droszyńskiego07:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:07
Cystersów07:10
Cmentarz Oliwski07:13
Sarnia07:14
Bobrowa07:15
Sopot Kasztanowa07:17
Smolna07:18
Sopot Reja07:20
3 Maja [SOP]07:21
Sopot PKP - Marynarzy07:23
Sikorskiego [SOP]07:26
Uniwersytet Gdański [SOP]07:27
Okrężna07:29
23 Marca07:30
Przylesie07:31
Kurs nr 3 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie07:42
23 Marca07:43
Okrężna07:44
Uniwersytet Gdański [SOP]07:46
Sikorskiego [SOP]07:47
Sopot PKP - Niepodległości07:50
3 Maja [SOP]07:52
Sopot Reja07:53
Smolna07:54
Hospicjum07:54
Czyżewskiego07:56
Bobrowa07:57
Cmentarz Oliwski07:59
Archikatedra Oliwska08:00
Cystersów08:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:04
Droszyńskiego08:06
Poznańska [GDA]08:07
Piastowska08:09
Tysiąclecia08:10
Jelitkowo Kapliczna08:11
Kurs nr 4 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna08:17
Jelitkowo Kapliczna08:17
Tysiąclecia08:19
Piastowska08:20
Poznańska [GDA]08:21
Droszyńskiego08:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:25
Cystersów08:28
Cmentarz Oliwski08:31
Sarnia08:32
Bobrowa08:33
Sopot Kasztanowa08:35
Smolna08:36
Sopot Reja08:37
3 Maja [SOP]08:38
Sopot PKP - Marynarzy08:40
Sikorskiego [SOP]08:43
Uniwersytet Gdański [SOP]08:44
Okrężna08:46
23 Marca08:47
Przylesie08:48
Kurs nr 5 do Hestii
Przylesie08:57
23 Marca08:58
Okrężna08:59
Uniwersytet Gdański [SOP]09:01
Sikorskiego [SOP]09:02
Sopot PKP - Niepodległości09:04
3 Maja [SOP]09:06
Sopot Reja09:07
Smolna09:08
Hospicjum09:08
Czyżewskiego09:09
Bobrowa09:10
Cmentarz Oliwski09:12
Archikatedra Oliwska09:13
Cystersów09:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:16
Droszyńskiego09:18
Poznańska [GDA]09:19
Piastowska09:20
Tysiąclecia09:21
Jelitkowo Kapliczna09:22
Jelitkowo09:23
Bursztynowa09:24
Hotel "Marina"09:25
Hestii09:27