• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
21:37
Kurs nr 0 do Sopot Przylesie
Jelitkowo Kapliczna05:32
Jelitkowo Kapliczna05:32
Tysiąclecia05:34
Piastowska05:35
Poznańska05:36
Droszyńskiego05:37
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:40
Cystersów05:43
Cmentarz Oliwski05:45
Sarnia05:46
Bobrowa (N/Ż)05:47
Sopot Kasztanowa05:49
Sopot Smolna (N/Ż)05:50
Sopot Reja05:51
Sopot 3 Maja05:52
Sopot PKP Marynarzy05:54
Sikorskiego [SOP]05:57
Uniwersytet Gdański [SOP]05:58
Sopot Okrężna (N/Ż)06:00
Sopot 23 Marca06:01
Sopot Przylesie06:02
Kurs nr 1 do Sopot Hestii
Sopot Przylesie06:07
Sopot 23 Marca06:08
Sopot Okrężna (N/Ż)06:09
Uniwersytet Gdański [SOP]06:11
Sikorskiego [SOP]06:12
Sopot PKP - Niepodległości06:15
Sopot 3 Maja06:17
Sopot Reja06:18
Sopot Smolna (N/Ż)06:19
Sopot Hospicjum (N/Ż)06:19
Czyżewskiego (N/Ż)06:21
Bobrowa (N/Ż)06:22
Cmentarz Oliwski06:24
Archikatedra Oliwska (N/Ż)06:25
Cystersów06:27
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:30
Droszyńskiego06:32
Poznańska06:33
Piastowska06:35
Tysiąclecia06:36
Jelitkowo Kapliczna06:37
Jelitkowo06:38
Bursztynowa (N/Ż)06:39
Sopot Hotel "Marina"06:40
Sopot Hestii06:42
Kurs nr 2 do Sopot Przylesie
Sopot Hestii06:52
Sopot Hestii06:53
Sopot Hotel "Marina"06:54
Bursztynowa (N/Ż)06:55
Jelitkowo06:56
Jelitkowo Kapliczna06:57
Tysiąclecia06:59
Piastowska07:01
Poznańska07:02
Droszyńskiego07:03
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:07
Cystersów07:10
Cmentarz Oliwski07:13
Sarnia07:14
Bobrowa (N/Ż)07:15
Sopot Kasztanowa07:17
Sopot Smolna (N/Ż)07:18
Sopot Reja07:20
Sopot 3 Maja07:21
Sopot PKP Marynarzy07:23
Sikorskiego [SOP]07:26
Uniwersytet Gdański [SOP]07:27
Sopot Okrężna (N/Ż)07:29
Sopot 23 Marca07:30
Sopot Przylesie07:31
Kurs nr 3 do Jelitkowo Kapliczna
Sopot Przylesie07:42
Sopot 23 Marca07:43
Sopot Okrężna (N/Ż)07:44
Uniwersytet Gdański [SOP]07:46
Sikorskiego [SOP]07:47
Sopot PKP - Niepodległości07:50
Sopot 3 Maja07:52
Sopot Reja07:53
Sopot Smolna (N/Ż)07:54
Sopot Hospicjum (N/Ż)07:54
Czyżewskiego (N/Ż)07:56
Bobrowa (N/Ż)07:57
Cmentarz Oliwski07:59
Archikatedra Oliwska (N/Ż)08:00
Cystersów08:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:04
Droszyńskiego08:06
Poznańska08:07
Piastowska08:09
Tysiąclecia08:10
Jelitkowo Kapliczna08:11
Kurs nr 4 do Sopot Przylesie
Jelitkowo Kapliczna08:17
Jelitkowo Kapliczna08:17
Tysiąclecia08:19
Piastowska08:20
Poznańska08:21
Droszyńskiego08:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:25
Cystersów08:28
Cmentarz Oliwski08:31
Sarnia08:32
Bobrowa (N/Ż)08:33
Sopot Kasztanowa08:35
Sopot Smolna (N/Ż)08:36
Sopot Reja08:37
Sopot 3 Maja08:38
Sopot PKP Marynarzy08:40
Sikorskiego [SOP]08:43
Uniwersytet Gdański [SOP]08:44
Sopot Okrężna (N/Ż)08:46
Sopot 23 Marca08:47
Sopot Przylesie08:48
Kurs nr 5 do Sopot Hestii
Sopot Przylesie08:57
Sopot 23 Marca08:58
Sopot Okrężna (N/Ż)08:59
Uniwersytet Gdański [SOP]09:01
Sikorskiego [SOP]09:02
Sopot PKP - Niepodległości09:04
Sopot 3 Maja09:06
Sopot Reja09:07
Sopot Smolna (N/Ż)09:08
Sopot Hospicjum (N/Ż)09:08
Czyżewskiego (N/Ż)09:09
Bobrowa (N/Ż)09:10
Cmentarz Oliwski09:12
Archikatedra Oliwska (N/Ż)09:13
Cystersów09:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:16
Droszyńskiego09:18
Poznańska09:19
Piastowska09:20
Tysiąclecia09:21
Jelitkowo Kapliczna09:22
Jelitkowo09:23
Bursztynowa (N/Ż)09:24
Sopot Hotel "Marina"09:25
Sopot Hestii09:27