• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
21:55
Kurs nr 0 do Sopot Przylesie
Jelitkowo Kapliczna06:42
Jelitkowo Kapliczna06:42
Tysiąclecia06:44
Piastowska06:46
Poznańska06:47
Droszyńskiego06:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:52
Cystersów06:55
Cmentarz Oliwski06:58
Sarnia06:59
Bobrowa (N/Ż)07:00
Sopot Kasztanowa07:02
Sopot Smolna (N/Ż)07:03
Sopot Reja07:05
Sopot 3 Maja07:06
Sopot PKP Marynarzy07:08
Sikorskiego [SOP]07:11
Uniwersytet Gdański [SOP]07:12
Sopot Okrężna (N/Ż)07:14
Sopot 23 Marca07:15
Sopot Przylesie07:16
Kurs nr 1 do Sopot Hestii
Sopot Przylesie07:22
Sopot 23 Marca07:23
Sopot Okrężna (N/Ż)07:24
Uniwersytet Gdański [SOP]07:26
Sikorskiego [SOP]07:27
Sopot PKP - Niepodległości07:30
Sopot 3 Maja07:32
Sopot Reja07:33
Sopot Smolna (N/Ż)07:34
Sopot Hospicjum (N/Ż)07:34
Czyżewskiego (N/Ż)07:36
Bobrowa (N/Ż)07:37
Cmentarz Oliwski07:39
Archikatedra Oliwska (N/Ż)07:40
Cystersów07:42
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:45
Droszyńskiego07:47
Poznańska07:48
Piastowska07:50
Tysiąclecia07:51
Jelitkowo Kapliczna07:52
Jelitkowo07:53
Bursztynowa (N/Ż)07:54
Sopot Hotel "Marina"07:55
Sopot Hestii07:57
Kurs nr 2 do Sopot Przylesie
Sopot Hestii07:57
Sopot Hestii07:58
Sopot Hotel "Marina"07:59
Bursztynowa (N/Ż)08:00
Jelitkowo08:01
Jelitkowo Kapliczna08:02
Tysiąclecia08:04
Piastowska08:05
Poznańska08:06
Droszyńskiego08:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:10
Cystersów08:13
Cmentarz Oliwski08:16
Sarnia08:17
Bobrowa (N/Ż)08:18
Sopot Kasztanowa08:20
Sopot Smolna (N/Ż)08:21
Sopot Reja08:23
Sopot 3 Maja08:24
Sopot PKP Marynarzy08:26
Sikorskiego [SOP]08:29
Uniwersytet Gdański [SOP]08:30
Sopot Okrężna (N/Ż)08:32
Sopot 23 Marca08:33
Sopot Przylesie08:34
Kurs nr 3 do Sopot Hestii
Sopot Przylesie08:37
Sopot 23 Marca08:38
Sopot Okrężna (N/Ż)08:39
Uniwersytet Gdański [SOP]08:41
Sikorskiego [SOP]08:42
Sopot PKP - Niepodległości08:44
Sopot 3 Maja08:46
Sopot Reja08:47
Sopot Smolna (N/Ż)08:48
Sopot Hospicjum (N/Ż)08:48
Czyżewskiego (N/Ż)08:49
Bobrowa (N/Ż)08:50
Cmentarz Oliwski08:52
Archikatedra Oliwska (N/Ż)08:53
Cystersów08:54
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:56
Droszyńskiego08:58
Poznańska08:59
Piastowska09:00
Tysiąclecia09:01
Jelitkowo Kapliczna09:02
Jelitkowo09:03
Bursztynowa (N/Ż)09:04
Sopot Hotel "Marina"09:05
Sopot Hestii09:07