• Średnie stężenie pyłu PM10 = 8,9 ug. Norma średniodobowa = 150 ug. Norma WHO = 50 ug przez 3 kolejne dni. Więcej na gdansk.pl/powietrze.   • Średnie stęż. pyłu PM10=12,9 ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
08:06
Kurs nr 0 do Przylesie
Jelitkowo Kapliczna13:52
Jelitkowo Kapliczna13:52
Tysiąclecia13:54
Piastowska13:56
Poznańska [GDA]13:57
Droszyńskiego13:58
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:02
Cystersów14:05
Cmentarz Oliwski14:08
Sarnia14:09
Bobrowa14:10
Sopot Kasztanowa14:12
Smolna14:13
Sopot Reja14:15
3 Maja [SOP]14:16
Sopot PKP - Marynarzy14:18
Sikorskiego [SOP]14:21
Uniwersytet Gdański [SOP]14:22
Okrężna14:24
23 Marca14:25
Przylesie14:26
Kurs nr 1 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie14:32
23 Marca14:33
Okrężna14:34
Uniwersytet Gdański [SOP]14:36
Sikorskiego [SOP]14:37
Sopot PKP - Niepodległości14:40
3 Maja [SOP]14:42
Sopot Reja14:43
Smolna14:44
Hospicjum14:44
Czyżewskiego14:46
Bobrowa14:47
Cmentarz Oliwski14:49
Archikatedra Oliwska14:50
Cystersów14:52
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:55
Droszyńskiego14:57
Poznańska [GDA]14:58
Piastowska15:00
Tysiąclecia15:01
Jelitkowo Kapliczna15:02
Kurs nr 2 do Hestii
Jelitkowo Kapliczna15:19
Jelitkowo Kapliczna15:20
Jelitkowo15:21
Bursztynowa15:22
Hotel "Marina"15:23
Hestii15:25
Kurs nr 3 do Przylesie
Hestii15:27
Hestii15:28
Hotel "Marina"15:29
Bursztynowa15:30
Jelitkowo15:31
Jelitkowo Kapliczna15:32
Tysiąclecia15:34
Piastowska15:36
Poznańska [GDA]15:37
Droszyńskiego15:38
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:42
Cystersów15:45
Cmentarz Oliwski15:48
Sarnia15:49
Bobrowa15:50
Sopot Kasztanowa15:52
Smolna15:53
Sopot Reja15:55
3 Maja [SOP]15:56
Sopot PKP - Marynarzy15:58
Sikorskiego [SOP]16:01
Uniwersytet Gdański [SOP]16:02
Okrężna16:04
23 Marca16:05
Przylesie16:06
Kurs nr 4 do Jelitkowo Kapliczna
Przylesie16:12
23 Marca16:13
Okrężna16:14
Uniwersytet Gdański [SOP]16:16
Sikorskiego [SOP]16:17
Sopot PKP - Niepodległości16:20
3 Maja [SOP]16:22
Sopot Reja16:23
Smolna16:24
Hospicjum16:24
Czyżewskiego16:26
Bobrowa16:27
Cmentarz Oliwski16:29
Archikatedra Oliwska16:30
Cystersów16:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:35
Droszyńskiego16:37
Poznańska [GDA]16:38
Piastowska16:40
Tysiąclecia16:41
Jelitkowo Kapliczna16:42