• Średnie stęż. pyłu PM10= 26,3 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Z powodu maratonu część linii autobusowych kursuje po trasach objazdowych. Więcej na www.ztm.gda.pl
12:18
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera04:17
Dworzec Główny04:27
Kurs nr 1 do Jeleniogórska
Dworzec Główny04:27
Brama Wyżynna04:29
Śródmieście SKM04:31
Pohulanka04:33
Odrzańska04:35
Chałubińskiego04:37
Worcella04:40
Chełm Cienista04:41
Sikorskiego04:43
Cieszyńskiego04:45
Osiedle Jary04:47
Rogalińska04:48
Płocka04:49
Płocka04:50
Przemyska04:52
Kielecka04:53
Ujeścisko04:55
Jeleniogórska04:56
Jeleniogórska04:58
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Jeleniogórska05:02
Ujeścisko05:03
Kielecka05:04
Przemyska05:06
Płocka05:08
Rogalińska05:09
Osiedle Jary05:10
Cieszyńskiego05:13
Sikorskiego [GDA]05:14
Chełm Cienista05:15
Worcella05:16
Grabowskiego05:17
Chałubińskiego05:19
Odrzańska05:21
Pohulanka05:23
Śródmieście SKM05:25
Brama Wyżynna05:27
Dworzec Główny05:29
Wały Piastowskie05:30
Jana z Kolna [GDA]05:32
Kurs nr 3 do Jeleniogórska
Jana z Kolna [GDA]05:47
Wały Piastowskie05:48
Dworzec Główny05:50
Brama Wyżynna05:52
Śródmieście SKM05:54
Pohulanka05:56
Odrzańska05:58
Chałubińskiego06:00
Worcella06:03
Chełm Cienista06:04
Sikorskiego06:06
Cieszyńskiego06:08
Osiedle Jary06:10
Rogalińska06:11
Płocka06:12
Płocka06:13
Przemyska06:15
Kielecka06:16
Ujeścisko06:18
Jeleniogórska06:19
Jeleniogórska06:21
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Jeleniogórska06:30
Ujeścisko06:31
Kielecka06:32
Przemyska06:34
Płocka06:36
Rogalińska06:37
Osiedle Jary06:38
Cieszyńskiego06:41
Sikorskiego [GDA]06:42
Chełm Cienista06:43
Worcella06:44
Grabowskiego06:45
Chałubińskiego06:47
Odrzańska06:49
Pohulanka06:51
Śródmieście SKM06:53
Brama Wyżynna06:55
Dworzec Główny06:57
Wały Piastowskie06:58
Jana z Kolna [GDA]07:00
Kurs nr 5 do Jeleniogórska
Jana z Kolna [GDA]07:17
Wały Piastowskie07:18
Dworzec Główny07:20
Brama Wyżynna07:22
Śródmieście SKM07:24
Pohulanka07:26
Odrzańska07:28
Chałubińskiego07:30
Worcella07:33
Chełm Cienista07:34
Sikorskiego07:36
Cieszyńskiego07:38
Osiedle Jary07:40
Rogalińska07:41
Płocka07:42
Płocka07:43
Przemyska07:45
Kielecka07:46
Ujeścisko07:48
Jeleniogórska07:49
Jeleniogórska07:51
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Jeleniogórska08:00
Ujeścisko08:01
Kielecka08:02
Przemyska08:04
Płocka08:06
Rogalińska08:07
Osiedle Jary08:08
Cieszyńskiego08:11
Sikorskiego [GDA]08:12
Chełm Cienista08:13
Worcella08:14
Grabowskiego08:15
Chałubińskiego08:17
Odrzańska08:19
Pohulanka08:21
Śródmieście SKM08:23
Brama Wyżynna08:25
Dworzec Główny08:27
Wały Piastowskie08:28
Jana z Kolna [GDA]08:30
Kurs nr 7 do Jeleniogórska
Jana z Kolna [GDA]08:47
Wały Piastowskie08:48
Dworzec Główny08:50
Brama Wyżynna08:52
Śródmieście SKM08:54
Pohulanka08:56
Odrzańska08:58
Chałubińskiego09:00
Worcella09:04
Chełm Cienista09:05
Sikorskiego09:07
Cieszyńskiego09:09
Osiedle Jary09:11
Rogalińska09:12
Płocka09:13
Płocka09:14
Przemyska09:16
Kielecka09:17
Ujeścisko09:19
Jeleniogórska09:20
Jeleniogórska09:22
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Jeleniogórska09:30
Ujeścisko09:32
Kielecka09:34
Przemyska09:36
Płocka09:38
Rogalińska09:39
Osiedle Jary09:40
Cieszyńskiego09:43
Sikorskiego [GDA]09:44
Chełm Cienista09:45
Worcella09:46
Grabowskiego09:47
Chałubińskiego09:49
Odrzańska09:51
Pohulanka09:53
Śródmieście SKM09:55
Brama Wyżynna09:58
Dworzec Główny10:00
Wały Piastowskie10:01
Jana z Kolna [GDA]10:03
Kurs nr 9 do Jeleniogórska
Jana z Kolna [GDA]10:17
Wały Piastowskie10:18
Dworzec Główny10:20
Brama Wyżynna10:22
Śródmieście SKM10:24
Pohulanka10:26
Odrzańska10:28
Chałubińskiego10:31
Worcella10:35
Chełm Cienista10:36
Sikorskiego10:38
Cieszyńskiego10:40
Osiedle Jary10:42
Rogalińska10:43
Płocka10:44
Płocka10:45
Przemyska10:47
Kielecka10:48
Ujeścisko10:50
Jeleniogórska10:51
Jeleniogórska10:53
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA]
Jeleniogórska10:59
Ujeścisko11:01
Kielecka11:03
Przemyska11:05
Płocka11:07
Rogalińska11:08
Osiedle Jary11:09
Cieszyńskiego11:12
Sikorskiego [GDA]11:13
Chełm Cienista11:14
Worcella11:15
Grabowskiego11:16
Chałubińskiego11:18
Odrzańska11:20
Pohulanka11:22
Śródmieście SKM11:24
Brama Wyżynna11:27
Dworzec Główny11:29
Wały Piastowskie11:30
Jana z Kolna [GDA]11:32
Kurs nr 11 do Jeleniogórska
Jana z Kolna [GDA]11:47
Wały Piastowskie11:48
Dworzec Główny11:50
Brama Wyżynna11:52
Śródmieście SKM11:54
Pohulanka11:56
Odrzańska11:58
Chałubińskiego12:01
Worcella12:05
Chełm Cienista12:06
Sikorskiego12:08
Cieszyńskiego12:10
Osiedle Jary12:12
Rogalińska12:13
Płocka12:14
Płocka12:15
Przemyska12:17
Kielecka12:18
Ujeścisko12:20
Jeleniogórska12:21
Jeleniogórska12:23
Kurs nr 12 do Jana z Kolna [GDA]
Jeleniogórska12:29
Ujeścisko12:31
Kielecka12:33
Przemyska12:35
Płocka12:37
Rogalińska12:38
Osiedle Jary12:39
Cieszyńskiego12:42
Sikorskiego [GDA]12:43
Chełm Cienista12:44
Worcella12:45
Grabowskiego12:46
Chałubińskiego12:48
Odrzańska12:50
Pohulanka12:52
Śródmieście SKM12:54
Brama Wyżynna12:57
Dworzec Główny12:59
Wały Piastowskie13:00
Jana z Kolna [GDA]13:02
Kurs nr 13 do Jeleniogórska
Jana z Kolna [GDA]13:17
Wały Piastowskie13:18
Dworzec Główny13:20
Brama Wyżynna13:22
Śródmieście SKM13:24
Pohulanka13:26
Odrzańska13:28
Chałubińskiego13:31
Worcella13:35
Chełm Cienista13:36
Sikorskiego13:38
Cieszyńskiego13:40
Osiedle Jary13:42
Rogalińska13:43
Płocka13:44
Płocka13:45
Przemyska13:47
Kielecka13:48
Ujeścisko13:50
Jeleniogórska13:51
Jeleniogórska13:53
Kurs nr 14 do Jana z Kolna [GDA]
Jeleniogórska13:59
Ujeścisko14:01
Kielecka14:03
Przemyska14:05
Płocka14:07
Rogalińska14:08
Osiedle Jary14:09
Cieszyńskiego14:12
Sikorskiego [GDA]14:13
Chełm Cienista14:14
Worcella14:15
Grabowskiego14:16
Chałubińskiego14:18
Odrzańska14:20
Pohulanka14:22
Śródmieście SKM14:24
Brama Wyżynna14:27
Dworzec Główny14:29
Wały Piastowskie14:30
Jana z Kolna [GDA]14:32
Kurs nr 15 do Jeleniogórska
Jana z Kolna [GDA]14:47
Wały Piastowskie14:48
Dworzec Główny14:50
Brama Wyżynna14:52
Śródmieście SKM14:54
Pohulanka14:56
Odrzańska14:58
Chałubińskiego15:01
Worcella15:05
Chełm Cienista15:06
Sikorskiego15:08
Cieszyńskiego15:10
Osiedle Jary15:12
Rogalińska15:13
Płocka15:14
Płocka15:15
Przemyska15:17
Kielecka15:18
Ujeścisko15:20
Jeleniogórska15:21
Jeleniogórska15:23
Kurs nr 16 do Jana z Kolna [GDA]
Jeleniogórska15:29
Ujeścisko15:31
Kielecka15:33
Przemyska15:35
Płocka15:37
Rogalińska15:38
Osiedle Jary15:39
Cieszyńskiego15:42
Sikorskiego [GDA]15:43
Chełm Cienista15:44
Worcella15:45
Grabowskiego15:46
Chałubińskiego15:48
Odrzańska15:50
Pohulanka15:52
Śródmieście SKM15:54
Brama Wyżynna15:57
Dworzec Główny15:59
Wały Piastowskie16:00
Jana z Kolna [GDA]16:02
Kurs nr 17 do Jeleniogórska
Jana z Kolna [GDA]16:18
Wały Piastowskie16:19
Dworzec Główny16:21
Brama Wyżynna16:23
Śródmieście SKM16:25
Pohulanka16:27
Odrzańska16:29
Chałubińskiego16:32
Worcella16:36
Chełm Cienista16:37
Sikorskiego16:39
Cieszyńskiego16:41
Osiedle Jary16:43
Rogalińska16:44
Płocka16:45
Płocka16:46
Przemyska16:48
Kielecka16:49
Ujeścisko16:51
Jeleniogórska16:52
Jeleniogórska16:54
Kurs nr 18 do Jana z Kolna [GDA]
Jeleniogórska16:59
Ujeścisko17:01
Kielecka17:03
Przemyska17:05
Płocka17:07
Rogalińska17:08
Osiedle Jary17:09
Cieszyńskiego17:12
Sikorskiego [GDA]17:13
Chełm Cienista17:14
Worcella17:15
Grabowskiego17:16
Chałubińskiego17:18
Odrzańska17:20
Pohulanka17:22
Śródmieście SKM17:24
Brama Wyżynna17:27
Dworzec Główny17:29
Wały Piastowskie17:30
Jana z Kolna [GDA]17:32
Kurs nr 19 do Jeleniogórska
Jana z Kolna [GDA]17:48
Wały Piastowskie17:49
Dworzec Główny17:51
Brama Wyżynna17:53
Śródmieście SKM17:55
Pohulanka17:57
Odrzańska17:59
Chałubińskiego18:02
Worcella18:06
Chełm Cienista18:07
Sikorskiego18:09
Cieszyńskiego18:11
Osiedle Jary18:13
Rogalińska18:14
Płocka18:15
Płocka18:16
Przemyska18:18
Kielecka18:19
Ujeścisko18:21
Jeleniogórska18:22
Jeleniogórska18:24
Kurs nr 20 do Jana z Kolna [GDA]
Jeleniogórska18:29
Ujeścisko18:31
Kielecka18:33
Przemyska18:35
Płocka18:37
Rogalińska18:38
Osiedle Jary18:39
Cieszyńskiego18:42
Sikorskiego [GDA]18:43
Chełm Cienista18:44
Worcella18:45
Grabowskiego18:46
Chałubińskiego18:48
Odrzańska18:50
Pohulanka18:52
Śródmieście SKM18:54
Brama Wyżynna18:57
Dworzec Główny18:59
Wały Piastowskie19:00
Jana z Kolna [GDA]19:02
Kurs nr 21 do Jeleniogórska
Jana z Kolna [GDA]19:18
Wały Piastowskie19:19
Dworzec Główny19:21
Brama Wyżynna19:23
Śródmieście SKM19:25
Pohulanka19:27
Odrzańska19:29
Chałubińskiego19:32
Worcella19:36
Chełm Cienista19:37
Sikorskiego19:39
Cieszyńskiego19:41
Osiedle Jary19:43
Rogalińska19:44
Płocka19:45
Płocka19:46
Przemyska19:48
Kielecka19:49
Ujeścisko19:51
Jeleniogórska19:52
Jeleniogórska19:54
Kurs nr 22 do Jana z Kolna [GDA]
Jeleniogórska19:59
Ujeścisko20:01
Kielecka20:03
Przemyska20:05
Płocka20:07
Rogalińska20:08
Osiedle Jary20:09
Cieszyńskiego20:12
Sikorskiego [GDA]20:13
Chełm Cienista20:14
Worcella20:15
Grabowskiego20:16
Chałubińskiego20:18
Odrzańska20:20
Pohulanka20:22
Śródmieście SKM20:24
Brama Wyżynna20:27
Dworzec Główny20:29
Wały Piastowskie20:30
Jana z Kolna [GDA]20:32
Kurs nr 23 do Jeleniogórska
Jana z Kolna [GDA]20:45
Wały Piastowskie20:46
Dworzec Główny20:48
Brama Wyżynna20:50
Śródmieście SKM20:52
Pohulanka20:54
Odrzańska20:56
Chałubińskiego20:59
Worcella21:03
Chełm Cienista21:04
Sikorskiego21:06
Cieszyńskiego21:08
Osiedle Jary21:10
Rogalińska21:11
Płocka21:12
Płocka21:13
Przemyska21:15
Kielecka21:16
Ujeścisko21:18
Jeleniogórska21:19
Jeleniogórska21:21
Kurs nr 24 do Dworzec Główny
Jeleniogórska21:27
Ujeścisko21:28
Kielecka21:29
Przemyska21:31
Płocka21:33
Rogalińska21:34
Osiedle Jary21:35
Cieszyńskiego21:38
Sikorskiego [GDA]21:39
Chełm Cienista21:40
Worcella21:41
Grabowskiego21:42
Chałubińskiego21:44
Odrzańska21:46
Pohulanka21:48
Śródmieście SKM21:50
Brama Wyżynna21:52
Dworzec Główny21:54
Kurs nr 25 do Baza Hallera
Dworzec Główny21:54
Baza Hallera22:04