• IMGW inf. od godz 23:30 dnia17.09.19 do godz10:00 dnia 18.09.19 przewiduje się silny wiatr od 40 do 60km/h w porywach do100 km/h z północnego zachodu   • IMGW inf. od godz 23:20 dnia 17.06.19 do godz 06:00 dnia 18.06.19 przewiduje się wiatr połud-zach 7 do 8 w porywach 9 do 10 w skali B możliwe burze   • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
03:50
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia WRZESZCZ06:26
Strzyża PKM06:27
Uniwersytet Gdański [GDA]06:29
Bażyńskiego [GDA]06:30
Tetmajera06:31
Derdowskiego06:32
Obrońców Westerplatte06:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:35
Kurs nr 1 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:36
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:37
Obrońców Westerplatte06:40
Derdowskiego06:41
Tetmajera06:42
Bażyńskiego [GDA]06:43
Uniwersytet Gdański [GDA]06:45
Strzyża PKM06:47
Zajezdnia06:48
Zamenhofa [GDA]06:49
Wojska Polskiego06:51
Galeria Bałtycka06:53
Klonowa [GDA]06:55
Jaśkowa Dolina06:56
Miszewskiego06:58
Politechnika06:59
Opera Bałtycka07:01
Traugutta [GDA]07:02
Uniwersytet Medyczny07:03
Chodowieckiego07:04
Brama Oliwska07:05
Dworzec Główny07:07
Hucisko07:10
Powstańców Warszawskich07:13
Paska07:14
Ciasna07:15
Zakopiańska07:16
Skrajna07:18
Siedlce07:20
Piekarnicza07:24
Belgradzka07:26
Warneńska07:28
Budapesztańska07:30
Migowo07:31
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo07:41
Budapesztańska07:43
Warneńska07:45
Belgradzka07:46
Piekarnicza07:48
Siedlce07:52
Skrajna07:53
Zakopiańska07:54
Ciasna07:55
Paska07:56
Powstańców Warszawskich07:58
Hucisko08:01
Dworzec Główny08:03
Brama Oliwska08:06
Chodowieckiego08:07
Uniwersytet Medyczny08:08
Traugutta [GDA]08:10
Opera Bałtycka08:12
Politechnika08:13
Miszewskiego08:15
Jaśkowa Dolina08:17
Klonowa [GDA]08:18
Galeria Bałtycka08:20
Wojska Polskiego08:22
Zamenhofa [GDA]08:23
Zajezdnia08:24
Strzyża PKM08:25
Uniwersytet Gdański [GDA]08:27
Bażyńskiego [GDA]08:28
Tetmajera08:29
Derdowskiego08:30
Obrońców Westerplatte08:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:33
Kurs nr 3 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:58
Obrońców Westerplatte09:01
Derdowskiego09:02
Tetmajera09:03
Bażyńskiego [GDA]09:04
Uniwersytet Gdański [GDA]09:06
Strzyża PKM09:08
Zajezdnia09:09
Zamenhofa [GDA]09:10
Wojska Polskiego09:12
Galeria Bałtycka09:14
Klonowa [GDA]09:16
Jaśkowa Dolina09:17
Miszewskiego09:19
Politechnika09:20
Opera Bałtycka09:22
Traugutta [GDA]09:23
Uniwersytet Medyczny09:24
Chodowieckiego09:25
Brama Oliwska09:26
Dworzec Główny09:28
Hucisko09:31
Powstańców Warszawskich09:34
Paska09:35
Ciasna09:36
Zakopiańska09:37
Skrajna09:39
Siedlce09:41
Piekarnicza09:45
Belgradzka09:47
Warneńska09:49
Budapesztańska09:51
Migowo09:52
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo09:58
Budapesztańska10:00
Warneńska10:02
Belgradzka10:03
Piekarnicza10:05
Siedlce10:09
Skrajna10:10
Zakopiańska10:11
Ciasna10:12
Paska10:13
Powstańców Warszawskich10:15
Hucisko10:18
Dworzec Główny10:20
Brama Oliwska10:23
Chodowieckiego10:24
Uniwersytet Medyczny10:25
Traugutta [GDA]10:27
Opera Bałtycka10:29
Politechnika10:30
Miszewskiego10:32
Jaśkowa Dolina10:34
Klonowa [GDA]10:35
Galeria Bałtycka10:37
Wojska Polskiego10:39
Zamenhofa [GDA]10:40
Zajezdnia10:41
Strzyża PKM10:42
Uniwersytet Gdański [GDA]10:44
Bażyńskiego [GDA]10:45
Tetmajera10:46
Derdowskiego10:47
Obrońców Westerplatte10:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:50
Kurs nr 5 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:58
Obrońców Westerplatte11:01
Derdowskiego11:02
Tetmajera11:03
Bażyńskiego [GDA]11:04
Uniwersytet Gdański [GDA]11:06
Strzyża PKM11:08
Zajezdnia11:09
Zamenhofa [GDA]11:10
Wojska Polskiego11:12
Galeria Bałtycka11:14
Klonowa [GDA]11:16
Jaśkowa Dolina11:17
Miszewskiego11:19
Politechnika11:20
Opera Bałtycka11:22
Traugutta [GDA]11:23
Uniwersytet Medyczny11:24
Chodowieckiego11:25
Brama Oliwska11:26
Dworzec Główny11:28
Hucisko11:31
Powstańców Warszawskich11:34
Paska11:35
Ciasna11:36
Zakopiańska11:37
Skrajna11:39
Siedlce11:41
Piekarnicza11:45
Belgradzka11:47
Warneńska11:49
Budapesztańska11:51
Migowo11:52
Kurs nr 6 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo11:58
Budapesztańska12:00
Warneńska12:02
Belgradzka12:03
Piekarnicza12:05
Siedlce12:09
Skrajna12:10
Zakopiańska12:11
Ciasna12:12
Paska12:13
Powstańców Warszawskich12:15
Hucisko12:18
Dworzec Główny12:20
Brama Oliwska12:23
Chodowieckiego12:24
Uniwersytet Medyczny12:25
Traugutta [GDA]12:27
Opera Bałtycka12:29
Politechnika12:30
Miszewskiego12:32
Jaśkowa Dolina12:34
Klonowa [GDA]12:35
Galeria Bałtycka12:37
Wojska Polskiego12:39
Zamenhofa [GDA]12:40
Zajezdnia12:41
Strzyża PKM12:42
Uniwersytet Gdański [GDA]12:44
Bażyńskiego [GDA]12:45
Tetmajera12:46
Derdowskiego12:47
Obrońców Westerplatte12:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:50
Kurs nr 7 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:57
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:58
Obrońców Westerplatte13:01
Derdowskiego13:02
Tetmajera13:03
Bażyńskiego [GDA]13:04
Uniwersytet Gdański [GDA]13:06
Strzyża PKM13:08
Zajezdnia13:09
Zamenhofa [GDA]13:10
Wojska Polskiego13:12
Galeria Bałtycka13:14
Klonowa [GDA]13:16
Jaśkowa Dolina13:17
Miszewskiego13:19
Politechnika13:20
Opera Bałtycka13:22
Traugutta [GDA]13:23
Uniwersytet Medyczny13:24
Chodowieckiego13:25
Brama Oliwska13:26
Dworzec Główny13:28
Hucisko13:31
Powstańców Warszawskich13:34
Paska13:35
Ciasna13:36
Zakopiańska13:37
Skrajna13:39
Siedlce13:41
Piekarnicza13:45
Belgradzka13:47
Warneńska13:49
Budapesztańska13:51
Migowo13:52
Kurs nr 8 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo14:05
Budapesztańska14:07
Warneńska14:09
Belgradzka14:10
Piekarnicza14:12
Siedlce14:16
Skrajna14:17
Zakopiańska14:18
Ciasna14:19
Paska14:20
Powstańców Warszawskich14:22
Hucisko14:25
Dworzec Główny14:27
Brama Oliwska14:30
Chodowieckiego14:31
Uniwersytet Medyczny14:32
Traugutta [GDA]14:34
Opera Bałtycka14:36
Politechnika14:37
Miszewskiego14:39
Jaśkowa Dolina14:41
Klonowa [GDA]14:42
Galeria Bałtycka14:44
Wojska Polskiego14:46
Zamenhofa [GDA]14:47
Zajezdnia14:48
Strzyża PKM14:49
Uniwersytet Gdański [GDA]14:51
Bażyńskiego [GDA]14:52
Tetmajera14:53
Derdowskiego14:54
Obrońców Westerplatte14:55
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:57
Kurs nr 9 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:08
Obrońców Westerplatte15:11
Derdowskiego15:12
Tetmajera15:13
Bażyńskiego [GDA]15:14
Uniwersytet Gdański [GDA]15:16
Strzyża PKM15:18
Zajezdnia15:19
Zamenhofa [GDA]15:20
Wojska Polskiego15:22
Galeria Bałtycka15:24
Klonowa [GDA]15:26
Jaśkowa Dolina15:27
Miszewskiego15:29
Politechnika15:30
Opera Bałtycka15:32
Traugutta [GDA]15:33
Uniwersytet Medyczny15:34
Chodowieckiego15:35
Brama Oliwska15:36
Dworzec Główny15:38
Hucisko15:41
Powstańców Warszawskich15:44
Paska15:45
Ciasna15:46
Zakopiańska15:47
Skrajna15:49
Siedlce15:51
Piekarnicza15:55
Belgradzka15:57
Warneńska15:59
Budapesztańska16:01
Migowo16:02
Kurs nr 10 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo16:11
Budapesztańska16:13
Warneńska16:15
Belgradzka16:16
Piekarnicza16:18
Siedlce16:22
Skrajna16:23
Zakopiańska16:24
Ciasna16:25
Paska16:26
Powstańców Warszawskich16:28
Hucisko16:31
Dworzec Główny16:33
Brama Oliwska16:36
Chodowieckiego16:37
Uniwersytet Medyczny16:38
Traugutta [GDA]16:40
Opera Bałtycka16:42
Politechnika16:43
Miszewskiego16:45
Jaśkowa Dolina16:47
Klonowa [GDA]16:48
Galeria Bałtycka16:50
Wojska Polskiego16:52
Zamenhofa [GDA]16:53
Zajezdnia16:54
Strzyża PKM16:55
Uniwersytet Gdański [GDA]16:57
Bażyńskiego [GDA]16:58
Tetmajera16:59
Derdowskiego17:00
Obrońców Westerplatte17:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:03
Kurs nr 11 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:10
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:11
Obrońców Westerplatte17:14
Derdowskiego17:15
Tetmajera17:16
Bażyńskiego [GDA]17:17
Uniwersytet Gdański [GDA]17:19
Strzyża PKM17:21
Zajezdnia17:22
Zamenhofa [GDA]17:23
Wojska Polskiego17:25
Galeria Bałtycka17:27
Klonowa [GDA]17:29
Jaśkowa Dolina17:30
Miszewskiego17:32
Politechnika17:33
Opera Bałtycka17:35
Traugutta [GDA]17:36
Uniwersytet Medyczny17:37
Chodowieckiego17:38
Brama Oliwska17:39
Dworzec Główny17:41
Hucisko17:44
Powstańców Warszawskich17:47
Paska17:48
Ciasna17:49
Zakopiańska17:50
Skrajna17:52
Siedlce17:54
Piekarnicza17:58
Belgradzka18:00
Warneńska18:02
Budapesztańska18:04
Migowo18:05
Kurs nr 12 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo18:19
Budapesztańska18:21
Warneńska18:23
Belgradzka18:24
Piekarnicza18:26
Siedlce18:30
Skrajna18:31
Zakopiańska18:32
Ciasna18:33
Paska18:34
Powstańców Warszawskich18:36
Hucisko18:39
Dworzec Główny18:41
Brama Oliwska18:44
Chodowieckiego18:45
Uniwersytet Medyczny18:46
Traugutta [GDA]18:48
Opera Bałtycka18:50
Politechnika18:51
Miszewskiego18:53
Jaśkowa Dolina18:55
Klonowa [GDA]18:56
Galeria Bałtycka18:58
Wojska Polskiego19:00
Zamenhofa [GDA]19:01
Zajezdnia19:02
Strzyża PKM19:03
Uniwersytet Gdański [GDA]19:05
Bażyńskiego [GDA]19:06
Tetmajera19:07
Derdowskiego19:08
Obrońców Westerplatte19:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:11
Kurs nr 13 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:39
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:40
Obrońców Westerplatte19:43
Derdowskiego19:44
Tetmajera19:45
Bażyńskiego [GDA]19:46
Uniwersytet Gdański [GDA]19:48
Strzyża PKM19:50
Zajezdnia19:51
Zamenhofa [GDA]19:52
Wojska Polskiego19:54
Galeria Bałtycka19:56
Klonowa [GDA]19:58
Jaśkowa Dolina19:59
Miszewskiego20:01
Politechnika20:02
Opera Bałtycka20:04
Traugutta [GDA]20:05
Uniwersytet Medyczny20:06
Chodowieckiego20:07
Brama Oliwska20:08
Dworzec Główny20:10
Hucisko20:13
Powstańców Warszawskich20:16
Paska20:17
Ciasna20:18
Zakopiańska20:19
Skrajna20:21
Siedlce20:23
Piekarnicza20:27
Belgradzka20:29
Warneńska20:31
Budapesztańska20:33
Migowo20:34
Kurs nr 14 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo20:50
Budapesztańska20:52
Warneńska20:54
Belgradzka20:55
Piekarnicza20:57
Siedlce21:01
Skrajna21:02
Zakopiańska21:03
Ciasna21:04
Paska21:05
Powstańców Warszawskich21:07
Hucisko21:10
Dworzec Główny21:12
Brama Oliwska21:15
Chodowieckiego21:16
Uniwersytet Medyczny21:17
Traugutta [GDA]21:19
Opera Bałtycka21:21
Politechnika21:22
Miszewskiego21:24
Jaśkowa Dolina21:26
Klonowa [GDA]21:27
Galeria Bałtycka21:29
Wojska Polskiego21:31
Zamenhofa [GDA]21:32
Zajezdnia21:33
Strzyża PKM21:34
Uniwersytet Gdański [GDA]21:36
Bażyńskiego [GDA]21:37
Tetmajera21:38
Derdowskiego21:39
Obrońców Westerplatte21:40
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:42
Kurs nr 15 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:48
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:49
Obrońców Westerplatte21:52
Derdowskiego21:53
Tetmajera21:54
Bażyńskiego [GDA]21:55
Uniwersytet Gdański [GDA]21:57
Strzyża PKM21:59
Zajezdnia22:00
Zamenhofa [GDA]22:01
Wojska Polskiego22:03
Galeria Bałtycka22:05
Klonowa [GDA]22:07
Jaśkowa Dolina22:08
Miszewskiego22:10
Politechnika22:11
Opera Bałtycka22:13
Traugutta [GDA]22:14
Uniwersytet Medyczny22:15
Chodowieckiego22:16
Brama Oliwska22:17
Dworzec Główny22:19
Hucisko22:22
Powstańców Warszawskich22:25
Paska22:26
Ciasna22:27
Zakopiańska22:28
Skrajna22:30
Siedlce22:32
Piekarnicza22:36
Belgradzka22:38
Warneńska22:40
Budapesztańska22:42
Migowo22:43
Kurs nr 16 do Zajezdnia WRZESZCZ
Migowo22:50
Budapesztańska22:51
Warneńska22:53
Belgradzka22:54
Piekarnicza22:56
Siedlce23:00
Skrajna23:01
Zakopiańska23:02
Ciasna23:03
Paska23:04
Powstańców Warszawskich23:06
Hucisko23:09
Dworzec Główny23:11
Brama Oliwska23:14
Chodowieckiego23:15
Uniwersytet Medyczny23:16
Traugutta [GDA]23:17
Opera Bałtycka23:19
Politechnika23:20
Miszewskiego23:22
Jaśkowa Dolina23:24
Klonowa [GDA]23:25
Galeria Bałtycka23:27
Wojska Polskiego23:29
Zamenhofa [GDA]23:30
Zajezdnia23:31
Strzyża PKM23:32
Zajezdnia WRZESZCZ23:34