• Średnie stęż. pyłu PM10 = 17,6ug. Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
20:26
Kurs nr 0 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Zajezdnia WRZESZCZ15:02
Strzyża PKM15:03
Uniwersytet Gdański [GDA]15:05
Bażyńskiego [GDA]15:06
Tetmajera15:07
Derdowskiego15:08
Obrońców Westerplatte15:09
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:11
Kurs nr 1 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:17
Obrońców Westerplatte15:20
Derdowskiego15:21
Tetmajera15:22
Bażyńskiego [GDA]15:23
Uniwersytet Gdański [GDA]15:25
Strzyża PKM15:27
Zajezdnia15:28
Zamenhofa [GDA]15:29
Wojska Polskiego15:31
Galeria Bałtycka15:33
Klonowa [GDA]15:35
Jaśkowa Dolina15:36
Miszewskiego15:38
Politechnika15:39
Opera Bałtycka15:41
Traugutta [GDA]15:42
Uniwersytet Medyczny15:43
Chodowieckiego15:44
Brama Oliwska15:45
Dworzec Główny15:47
Hucisko15:50
Powstańców Warszawskich15:53
Paska15:54
Ciasna15:55
Zakopiańska15:56
Skrajna15:58
Siedlce16:00
Piekarnicza16:04
Belgradzka16:06
Warneńska16:08
Budapesztańska16:10
Migowo16:11
Kurs nr 2 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo16:21
Budapesztańska16:23
Warneńska16:25
Belgradzka16:26
Piekarnicza16:28
Siedlce16:32
Skrajna16:33
Zakopiańska16:34
Ciasna16:35
Paska16:36
Powstańców Warszawskich16:38
Hucisko16:41
Dworzec Główny16:43
Brama Oliwska16:46
Chodowieckiego16:47
Uniwersytet Medyczny16:48
Traugutta [GDA]16:50
Opera Bałtycka16:52
Politechnika16:53
Miszewskiego16:55
Jaśkowa Dolina16:57
Klonowa [GDA]16:58
Galeria Bałtycka17:00
Wojska Polskiego17:02
Zamenhofa [GDA]17:03
Zajezdnia17:04
Strzyża PKM17:05
Uniwersytet Gdański [GDA]17:07
Bażyńskiego [GDA]17:08
Tetmajera17:09
Derdowskiego17:10
Obrońców Westerplatte17:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:13
Kurs nr 3 do Migowo
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:32
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:33
Obrońców Westerplatte17:36
Derdowskiego17:37
Tetmajera17:38
Bażyńskiego [GDA]17:39
Uniwersytet Gdański [GDA]17:41
Strzyża PKM17:43
Zajezdnia17:44
Zamenhofa [GDA]17:45
Wojska Polskiego17:47
Galeria Bałtycka17:49
Klonowa [GDA]17:51
Jaśkowa Dolina17:52
Miszewskiego17:54
Politechnika17:55
Opera Bałtycka17:57
Traugutta [GDA]17:58
Uniwersytet Medyczny17:59
Chodowieckiego18:00
Brama Oliwska18:01
Dworzec Główny18:03
Hucisko18:06
Powstańców Warszawskich18:09
Paska18:10
Ciasna18:11
Zakopiańska18:12
Skrajna18:14
Siedlce18:16
Piekarnicza18:20
Belgradzka18:22
Warneńska18:24
Budapesztańska18:26
Migowo18:27
Kurs nr 4 do Oliwa - Pętla Tramwajowa
Migowo18:39
Budapesztańska18:41
Warneńska18:43
Belgradzka18:44
Piekarnicza18:46
Siedlce18:50
Skrajna18:51
Zakopiańska18:52
Ciasna18:53
Paska18:54
Powstańców Warszawskich18:56
Hucisko18:59
Dworzec Główny19:01
Brama Oliwska19:04
Chodowieckiego19:05
Uniwersytet Medyczny19:06
Traugutta [GDA]19:08
Opera Bałtycka19:10
Politechnika19:11
Miszewskiego19:13
Jaśkowa Dolina19:15
Klonowa [GDA]19:16
Galeria Bałtycka19:18
Wojska Polskiego19:20
Zamenhofa [GDA]19:21
Zajezdnia19:22
Strzyża PKM19:23
Uniwersytet Gdański [GDA]19:25
Bażyńskiego [GDA]19:26
Tetmajera19:27
Derdowskiego19:28
Obrońców Westerplatte19:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:31
Kurs nr 5 do Zajezdnia WRZESZCZ
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:36
Obrońców Westerplatte19:39
Derdowskiego19:40
Tetmajera19:41
Bażyńskiego [GDA]19:42
Uniwersytet Gdański [GDA]19:44
Strzyża PKM19:46
Zajezdnia WRZESZCZ19:47