• Średnie stęż. pyłu PM10= 34,4 Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
20:25
Kurs nr 0 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM04:25
Wejherowska04:27
Malczewskiego04:28
Uniwersytet Gdański [SOP]04:30
Sikorskiego [SOP]04:31
Wybickiego [SOP]04:32
Kochanowskiego04:33
Sopot Reja04:35
Smolna04:36
Hospicjum04:37
Nadwodna04:39
Górskiego04:40
Opacka04:41
Oliwa - Pętla Tramwajowa04:42
Hala "Olivia"04:44
Biblioteka Główna UG04:46
Abrahama04:47
Wojska Polskiego04:49
Galeria Bałtycka04:51
Zabytkowa04:52
Cmentarz Srebrzysko04:53
Trawki04:54
Potokowa04:56
Słowackiego Działki04:57
Harfowa05:01
Agrarna05:03
Astronautów05:04
Szybowcowa05:06
Firoga05:07
Terminal - Cargo05:08
Port Lotniczy05:10
Kurs nr 1 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy05:40
Port Lotniczy05:40
Terminal - Cargo05:42
Firoga05:43
Szybowcowa05:44
Astronautów05:46
Agrarna05:47
Harfowa05:49
Słowackiego Działki05:52
Potokowa05:54
Trawki05:55
Cmentarz Srebrzysko05:56
Zabytkowa05:57
Galeria Bałtycka06:00
Wojska Polskiego06:01
Abrahama06:03
Biblioteka Główna UG06:04
Hala "Olivia"06:06
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:10
Opacka06:12
Górskiego06:13
Sopot Kasztanowa06:15
Smolna06:16
Sopot Reja06:17
3 Maja [SOP]06:18
Władysława IV [SOP]06:19
Grunwaldzka [SOP]06:21
Chopina [SOP]06:22
Grand Hotel06:23
Korty Tenisowe06:25
Plac Kusocińskiego06:26
Młyńska06:27
Kamienny Potok SKM06:30
Kurs nr 2 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM06:35
Wejherowska06:37
Malczewskiego06:38
Uniwersytet Gdański [SOP]06:40
Sikorskiego [SOP]06:41
Wybickiego [SOP]06:42
Kochanowskiego06:43
Sopot Reja06:45
Smolna06:46
Hospicjum06:47
Nadwodna06:49
Górskiego06:50
Opacka06:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:52
Hala "Olivia"06:54
Biblioteka Główna UG06:56
Abrahama06:57
Wojska Polskiego06:59
Galeria Bałtycka07:01
Zabytkowa07:02
Cmentarz Srebrzysko07:04
Trawki07:05
Potokowa07:07
Słowackiego Działki07:08
Harfowa07:12
Agrarna07:14
Astronautów07:15
Szybowcowa07:17
Firoga07:18
Terminal - Cargo07:19
Port Lotniczy07:21
Kurs nr 3 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy07:50
Port Lotniczy07:50
Terminal - Cargo07:52
Firoga07:53
Szybowcowa07:54
Astronautów07:56
Agrarna07:57
Harfowa07:59
Słowackiego Działki08:03
Potokowa08:07
Trawki08:08
Cmentarz Srebrzysko08:09
Zabytkowa08:10
Galeria Bałtycka08:16
Wojska Polskiego08:17
Abrahama08:19
Biblioteka Główna UG08:21
Hala "Olivia"08:23
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:26
Opacka08:28
Górskiego08:30
Sopot Kasztanowa08:32
Smolna08:33
Sopot Reja08:34
3 Maja [SOP]08:35
Władysława IV [SOP]08:37
Grunwaldzka [SOP]08:39
Chopina [SOP]08:40
Grand Hotel08:41
Korty Tenisowe08:43
Plac Kusocińskiego08:44
Młyńska08:45
Kamienny Potok SKM08:48
Kurs nr 4 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM08:55
Wejherowska08:57
Malczewskiego08:58
Uniwersytet Gdański [SOP]09:00
Sikorskiego [SOP]09:01
Wybickiego [SOP]09:02
Kochanowskiego09:03
Sopot Reja09:05
Smolna09:06
Hospicjum09:07
Nadwodna09:09
Górskiego09:10
Opacka09:11
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:12
Hala "Olivia"09:14
Biblioteka Główna UG09:16
Abrahama09:17
Wojska Polskiego09:19
Galeria Bałtycka09:21
Zabytkowa09:22
Cmentarz Srebrzysko09:24
Trawki09:25
Potokowa09:27
Słowackiego Działki09:28
Harfowa09:32
Agrarna09:34
Astronautów09:35
Szybowcowa09:37
Firoga09:38
Terminal - Cargo09:39
Port Lotniczy09:41
Kurs nr 5 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy10:05
Port Lotniczy10:05
Terminal - Cargo10:07
Firoga10:08
Szybowcowa10:09
Astronautów10:11
Agrarna10:12
Harfowa10:14
Słowackiego Działki10:17
Potokowa10:19
Trawki10:20
Cmentarz Srebrzysko10:21
Zabytkowa10:22
Galeria Bałtycka10:27
Wojska Polskiego10:29
Abrahama10:31
Biblioteka Główna UG10:33
Hala "Olivia"10:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:38
Opacka10:40
Górskiego10:41
Sopot Kasztanowa10:43
Smolna10:44
Sopot Reja10:46
3 Maja [SOP]10:47
Władysława IV [SOP]10:49
Grunwaldzka [SOP]10:51
Chopina [SOP]10:52
Grand Hotel10:53
Korty Tenisowe10:55
Plac Kusocińskiego10:56
Młyńska10:57
Kamienny Potok SKM11:00
Kurs nr 6 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM11:05
Wejherowska11:07
Malczewskiego11:08
Uniwersytet Gdański [SOP]11:10
Sikorskiego [SOP]11:11
Wybickiego [SOP]11:12
Kochanowskiego11:13
Sopot Reja11:15
Smolna11:16
Hospicjum11:17
Nadwodna11:19
Górskiego11:20
Opacka11:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:22
Hala "Olivia"11:24
Biblioteka Główna UG11:26
Abrahama11:27
Wojska Polskiego11:29
Galeria Bałtycka11:31
Zabytkowa11:32
Cmentarz Srebrzysko11:34
Trawki11:35
Potokowa11:37
Słowackiego Działki11:38
Harfowa11:42
Agrarna11:44
Astronautów11:45
Szybowcowa11:47
Firoga11:48
Terminal - Cargo11:49
Port Lotniczy11:51
Kurs nr 7 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy12:05
Port Lotniczy12:05
Terminal - Cargo12:07
Firoga12:08
Szybowcowa12:09
Astronautów12:11
Agrarna12:12
Harfowa12:14
Słowackiego Działki12:17
Potokowa12:19
Trawki12:20
Cmentarz Srebrzysko12:21
Zabytkowa12:22
Galeria Bałtycka12:26
Wojska Polskiego12:27
Abrahama12:29
Biblioteka Główna UG12:31
Hala "Olivia"12:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:38
Opacka12:40
Górskiego12:41
Sopot Kasztanowa12:43
Smolna12:44
Sopot Reja12:46
3 Maja [SOP]12:47
Władysława IV [SOP]12:49
Grunwaldzka [SOP]12:51
Chopina [SOP]12:52
Grand Hotel12:53
Korty Tenisowe12:55
Plac Kusocińskiego12:56
Młyńska12:57
Kamienny Potok SKM13:00
Kurs nr 8 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM13:06
Wejherowska13:08
Malczewskiego13:09
Uniwersytet Gdański [SOP]13:11
Sikorskiego [SOP]13:12
Wybickiego [SOP]13:13
Kochanowskiego13:14
Sopot Reja13:16
Smolna13:17
Hospicjum13:18
Nadwodna13:20
Górskiego13:21
Opacka13:22
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:23
Hala "Olivia"13:25
Biblioteka Główna UG13:27
Abrahama13:29
Wojska Polskiego13:31
Galeria Bałtycka13:34
Zabytkowa13:35
Cmentarz Srebrzysko13:37
Trawki13:38
Potokowa13:40
Słowackiego Działki13:41
Harfowa13:45
Agrarna13:47
Astronautów13:48
Szybowcowa13:50
Firoga13:51
Terminal - Cargo13:52
Port Lotniczy13:54
Kurs nr 9 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy14:45
Port Lotniczy14:45
Terminal - Cargo14:47
Firoga14:48
Szybowcowa14:49
Astronautów14:51
Agrarna14:52
Harfowa14:54
Słowackiego Działki14:58
Potokowa15:02
Trawki15:03
Cmentarz Srebrzysko15:04
Zabytkowa15:05
Galeria Bałtycka15:11
Wojska Polskiego15:13
Abrahama15:15
Biblioteka Główna UG15:17
Hala "Olivia"15:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:22
Opacka15:24
Górskiego15:26
Sopot Kasztanowa15:29
Smolna15:30
Sopot Reja15:32
3 Maja [SOP]15:33
Władysława IV [SOP]15:35
Grunwaldzka [SOP]15:37
Chopina [SOP]15:38
Grand Hotel15:39
Korty Tenisowe15:41
Plac Kusocińskiego15:42
Młyńska15:43
Kamienny Potok SKM15:47
Kurs nr 10 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM15:49
Wejherowska15:51
Malczewskiego15:52
Uniwersytet Gdański [SOP]15:54
Sikorskiego [SOP]15:55
Wybickiego [SOP]15:56
Kochanowskiego15:57
Sopot Reja15:59
Smolna16:00
Hospicjum16:02
Nadwodna16:05
Górskiego16:06
Opacka16:07
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:08
Hala "Olivia"16:10
Biblioteka Główna UG16:13
Abrahama16:16
Wojska Polskiego16:18
Galeria Bałtycka16:21
Zabytkowa16:23
Cmentarz Srebrzysko16:25
Trawki16:27
Potokowa16:29
Słowackiego Działki16:30
Harfowa16:35
Agrarna16:37
Astronautów16:38
Szybowcowa16:40
Firoga16:41
Terminal - Cargo16:42
Port Lotniczy16:44
Kurs nr 11 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy16:55
Port Lotniczy16:55
Terminal - Cargo16:57
Firoga16:58
Szybowcowa16:59
Astronautów17:01
Agrarna17:02
Harfowa17:04
Słowackiego Działki17:08
Potokowa17:12
Trawki17:13
Cmentarz Srebrzysko17:14
Zabytkowa17:15
Galeria Bałtycka17:21
Wojska Polskiego17:23
Abrahama17:25
Biblioteka Główna UG17:27
Hala "Olivia"17:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:32
Opacka17:34
Górskiego17:36
Sopot Kasztanowa17:38
Smolna17:39
Sopot Reja17:41
3 Maja [SOP]17:42
Władysława IV [SOP]17:44
Grunwaldzka [SOP]17:46
Chopina [SOP]17:47
Grand Hotel17:48
Korty Tenisowe17:50
Plac Kusocińskiego17:51
Młyńska17:52
Kamienny Potok SKM17:55
Kurs nr 12 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM18:01
Wejherowska18:03
Malczewskiego18:04
Uniwersytet Gdański [SOP]18:06
Sikorskiego [SOP]18:07
Wybickiego [SOP]18:08
Kochanowskiego18:09
Sopot Reja18:11
Smolna18:12
Hospicjum18:13
Nadwodna18:15
Górskiego18:16
Opacka18:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:18
Hala "Olivia"18:20
Biblioteka Główna UG18:22
Abrahama18:23
Wojska Polskiego18:25
Galeria Bałtycka18:27
Zabytkowa18:28
Cmentarz Srebrzysko18:30
Trawki18:31
Potokowa18:33
Słowackiego Działki18:34
Harfowa18:38
Agrarna18:40
Astronautów18:41
Szybowcowa18:43
Firoga18:44
Terminal - Cargo18:45
Port Lotniczy18:47
Kurs nr 13 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy19:05
Port Lotniczy19:05
Terminal - Cargo19:07
Firoga19:08
Szybowcowa19:09
Astronautów19:11
Agrarna19:12
Harfowa19:14
Słowackiego Działki19:17
Potokowa19:20
Trawki19:21
Cmentarz Srebrzysko19:22
Zabytkowa19:23
Galeria Bałtycka19:27
Wojska Polskiego19:28
Abrahama19:30
Biblioteka Główna UG19:31
Hala "Olivia"19:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:35
Opacka19:37
Górskiego19:39
Sopot Kasztanowa19:41
Smolna19:42
Sopot Reja19:44
3 Maja [SOP]19:45
Władysława IV [SOP]19:47
Grunwaldzka [SOP]19:49
Chopina [SOP]19:50
Grand Hotel19:51
Korty Tenisowe19:53
Plac Kusocińskiego19:54
Młyńska19:55
Kamienny Potok SKM19:58
Kurs nr 14 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM20:01
Wejherowska20:03
Malczewskiego20:04
Uniwersytet Gdański [SOP]20:06
Sikorskiego [SOP]20:07
Wybickiego [SOP]20:08
Kochanowskiego20:09
Sopot Reja20:11
Smolna20:12
Hospicjum20:13
Nadwodna20:15
Górskiego20:16
Opacka20:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:18
Hala "Olivia"20:20
Biblioteka Główna UG20:21
Abrahama20:22
Wojska Polskiego20:24
Galeria Bałtycka20:26
Zabytkowa20:27
Cmentarz Srebrzysko20:28
Trawki20:29
Potokowa20:31
Słowackiego Działki20:32
Harfowa20:36
Agrarna20:38
Astronautów20:39
Szybowcowa20:41
Firoga20:42
Terminal - Cargo20:43
Port Lotniczy20:45
Kurs nr 15 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy21:05
Port Lotniczy21:05
Terminal - Cargo21:07
Firoga21:08
Szybowcowa21:09
Astronautów21:11
Agrarna21:12
Harfowa21:14
Słowackiego Działki21:17
Potokowa21:19
Trawki21:20
Cmentarz Srebrzysko21:21
Zabytkowa21:22
Galeria Bałtycka21:25
Wojska Polskiego21:26
Abrahama21:28
Biblioteka Główna UG21:29
Hala "Olivia"21:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:35
Opacka21:37
Górskiego21:38
Sopot Kasztanowa21:40
Smolna21:41
Sopot Reja21:42
3 Maja [SOP]21:43
Władysława IV [SOP]21:44
Grunwaldzka [SOP]21:46
Chopina [SOP]21:47
Grand Hotel21:48
Korty Tenisowe21:50
Plac Kusocińskiego21:51
Młyńska21:52
Kamienny Potok SKM21:55
Kurs nr 16 do Jaśkowa Dolina
Kamienny Potok SKM22:00
Wejherowska22:02
Malczewskiego22:03
Uniwersytet Gdański [SOP]22:05
Sikorskiego [SOP]22:06
Wybickiego [SOP]22:07
Kochanowskiego22:08
Sopot Reja22:10
Smolna22:11
Hospicjum22:12
Nadwodna22:14
Górskiego22:15
Opacka22:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:17
Hala "Olivia"22:19
Biblioteka Główna UG22:20
Abrahama22:21
Wojska Polskiego22:23
Galeria Bałtycka22:24
Jaśkowa Dolina22:26