• Średnie stęż. pyłu PM10= 17,6. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze
16:13
Kurs nr 0 do Sopot Kamienny Potok SKM
Galeria Bałtycka06:25
Wojska Polskiego06:27
Abrahama06:29
Biblioteka Główna UG06:30
Hala "Olivia"06:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa06:32
Opacka (N/Ż)06:34
Górskiego06:35
Sopot Kasztanowa06:37
Sopot Smolna (N/Ż)06:38
Sopot Reja06:39
Sopot 3 Maja06:40
Władysława IV [SOP]06:41
Grunwaldzka [SOP]06:43
Chopina [SOP]06:45
Sopot Grand Hotel06:47
Sopot Korty Tenisowe (N/Ż)06:48
Sopot Plac Kusocińskiego (N/Ż)06:49
Sopot Młyńska (N/Ż)06:50
Sopot Kamienny Potok SKM06:54
Kurs nr 1 do Port Lotniczy
Sopot Kamienny Potok SKM06:58
Sopot Wejherowska07:00
Sopot Malczewskiego07:01
Uniwersytet Gdański [SOP]07:03
Sikorskiego [SOP]07:04
Wybickiego [SOP]07:05
Sopot Kochanowskiego07:06
Sopot Reja07:08
Sopot Smolna (N/Ż)07:09
Sopot Hospicjum (N/Ż)07:10
Nadwodna07:12
Górskiego07:14
Opacka (N/Ż)07:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:18
Hala "Olivia"07:20
Biblioteka Główna UG07:21
Abrahama07:22
Wojska Polskiego07:24
Galeria Bałtycka07:25
Zabytkowa07:26
Cmentarz Srebrzysko07:27
Trawki07:28
Potokowa07:29
Słowackiego Działki07:31
Harfowa07:34
Agrarna07:36
Astronautów07:37
Szybowcowa07:39
Firoga07:40
Terminal - Cargo07:41
Port Lotniczy07:43
Kurs nr 2 do Sopot Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy08:05
Port Lotniczy08:05
Terminal - Cargo08:07
Firoga08:08
Szybowcowa08:09
Astronautów08:11
Agrarna08:12
Harfowa08:14
Słowackiego Działki08:17
Potokowa08:19
Trawki08:20
Cmentarz Srebrzysko08:21
Zabytkowa08:22
Galeria Bałtycka08:24
Wojska Polskiego08:26
Abrahama08:28
Biblioteka Główna UG08:29
Hala "Olivia"08:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:32
Opacka (N/Ż)08:34
Górskiego08:35
Sopot Kasztanowa08:37
Sopot Smolna (N/Ż)08:38
Sopot Reja08:39
Sopot 3 Maja08:40
Władysława IV [SOP]08:42
Grunwaldzka [SOP]08:44
Chopina [SOP]08:46
Sopot Grand Hotel08:48
Sopot Korty Tenisowe (N/Ż)08:49
Sopot Plac Kusocińskiego (N/Ż)08:50
Sopot Młyńska (N/Ż)08:51
Sopot Kamienny Potok SKM08:55
Kurs nr 3 do Port Lotniczy
Sopot Kamienny Potok SKM08:58
Sopot Wejherowska09:00
Sopot Malczewskiego09:01
Uniwersytet Gdański [SOP]09:03
Sikorskiego [SOP]09:04
Wybickiego [SOP]09:05
Sopot Kochanowskiego09:06
Sopot Reja09:08
Sopot Smolna (N/Ż)09:09
Sopot Hospicjum (N/Ż)09:10
Nadwodna09:12
Górskiego09:14
Opacka (N/Ż)09:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:18
Hala "Olivia"09:20
Biblioteka Główna UG09:21
Abrahama09:22
Wojska Polskiego09:24
Galeria Bałtycka09:25
Zabytkowa09:26
Cmentarz Srebrzysko09:27
Trawki09:28
Potokowa09:29
Słowackiego Działki09:31
Harfowa09:34
Agrarna09:36
Astronautów09:37
Szybowcowa09:39
Firoga09:40
Terminal - Cargo09:41
Port Lotniczy09:43
Kurs nr 4 do Sopot Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy10:05
Port Lotniczy10:05
Terminal - Cargo10:07
Firoga10:08
Szybowcowa10:09
Astronautów10:11
Agrarna10:12
Harfowa10:14
Słowackiego Działki10:17
Potokowa10:19
Trawki10:20
Cmentarz Srebrzysko10:21
Zabytkowa10:22
Galeria Bałtycka10:24
Wojska Polskiego10:26
Abrahama10:28
Biblioteka Główna UG10:29
Hala "Olivia"10:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:32
Opacka (N/Ż)10:34
Górskiego10:35
Sopot Kasztanowa10:37
Sopot Smolna (N/Ż)10:38
Sopot Reja10:39
Sopot 3 Maja10:40
Władysława IV [SOP]10:42
Grunwaldzka [SOP]10:44
Chopina [SOP]10:46
Sopot Grand Hotel10:48
Sopot Korty Tenisowe (N/Ż)10:49
Sopot Plac Kusocińskiego (N/Ż)10:50
Sopot Młyńska (N/Ż)10:51
Sopot Kamienny Potok SKM10:55
Kurs nr 5 do Port Lotniczy
Sopot Kamienny Potok SKM10:58
Sopot Wejherowska11:00
Sopot Malczewskiego11:01
Uniwersytet Gdański [SOP]11:03
Sikorskiego [SOP]11:04
Wybickiego [SOP]11:05
Sopot Kochanowskiego11:06
Sopot Reja11:08
Sopot Smolna (N/Ż)11:09
Sopot Hospicjum (N/Ż)11:10
Nadwodna11:12
Górskiego11:14
Opacka (N/Ż)11:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:18
Hala "Olivia"11:20
Biblioteka Główna UG11:21
Abrahama11:22
Wojska Polskiego11:24
Galeria Bałtycka11:26
Zabytkowa11:27
Cmentarz Srebrzysko11:28
Trawki11:29
Potokowa11:30
Słowackiego Działki11:32
Harfowa11:36
Agrarna11:38
Astronautów11:39
Szybowcowa11:41
Firoga11:42
Terminal - Cargo11:43
Port Lotniczy11:45
Kurs nr 6 do Sopot Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy12:05
Port Lotniczy12:05
Terminal - Cargo12:07
Firoga12:08
Szybowcowa12:09
Astronautów12:11
Agrarna12:12
Harfowa12:14
Słowackiego Działki12:17
Potokowa12:19
Trawki12:20
Cmentarz Srebrzysko12:21
Zabytkowa12:22
Galeria Bałtycka12:24
Wojska Polskiego12:26
Abrahama12:28
Biblioteka Główna UG12:29
Hala "Olivia"12:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:32
Opacka (N/Ż)12:34
Górskiego12:35
Sopot Kasztanowa12:37
Sopot Smolna (N/Ż)12:38
Sopot Reja12:40
Sopot 3 Maja12:41
Władysława IV [SOP]12:43
Grunwaldzka [SOP]12:45
Chopina [SOP]12:47
Sopot Grand Hotel12:49
Sopot Korty Tenisowe (N/Ż)12:50
Sopot Plac Kusocińskiego (N/Ż)12:51
Sopot Młyńska (N/Ż)12:52
Sopot Kamienny Potok SKM12:56
Kurs nr 7 do Port Lotniczy
Sopot Kamienny Potok SKM12:58
Sopot Wejherowska13:00
Sopot Malczewskiego13:01
Uniwersytet Gdański [SOP]13:03
Sikorskiego [SOP]13:04
Wybickiego [SOP]13:05
Sopot Kochanowskiego13:06
Sopot Reja13:08
Sopot Smolna (N/Ż)13:09
Sopot Hospicjum (N/Ż)13:10
Nadwodna13:12
Górskiego13:14
Opacka (N/Ż)13:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa13:18
Hala "Olivia"13:20
Biblioteka Główna UG13:21
Abrahama13:22
Wojska Polskiego13:24
Galeria Bałtycka13:26
Zabytkowa13:27
Cmentarz Srebrzysko13:28
Trawki13:29
Potokowa13:30
Słowackiego Działki13:32
Harfowa13:36
Agrarna13:38
Astronautów13:39
Szybowcowa13:41
Firoga13:42
Terminal - Cargo13:43
Port Lotniczy13:45
Kurs nr 8 do Sopot Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy14:05
Port Lotniczy14:05
Terminal - Cargo14:07
Firoga14:08
Szybowcowa14:09
Astronautów14:11
Agrarna14:12
Harfowa14:14
Słowackiego Działki14:17
Potokowa14:19
Trawki14:20
Cmentarz Srebrzysko14:21
Zabytkowa14:22
Galeria Bałtycka14:24
Wojska Polskiego14:26
Abrahama14:28
Biblioteka Główna UG14:29
Hala "Olivia"14:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:32
Opacka (N/Ż)14:34
Górskiego14:35
Sopot Kasztanowa14:37
Sopot Smolna (N/Ż)14:38
Sopot Reja14:40
Sopot 3 Maja14:41
Władysława IV [SOP]14:43
Grunwaldzka [SOP]14:45
Chopina [SOP]14:47
Sopot Grand Hotel14:49
Sopot Korty Tenisowe (N/Ż)14:50
Sopot Plac Kusocińskiego (N/Ż)14:51
Sopot Młyńska (N/Ż)14:52
Sopot Kamienny Potok SKM14:56
Kurs nr 9 do Port Lotniczy
Sopot Kamienny Potok SKM14:58
Sopot Wejherowska15:00
Sopot Malczewskiego15:01
Uniwersytet Gdański [SOP]15:03
Sikorskiego [SOP]15:04
Wybickiego [SOP]15:05
Sopot Kochanowskiego15:06
Sopot Reja15:08
Sopot Smolna (N/Ż)15:09
Sopot Hospicjum (N/Ż)15:10
Nadwodna15:12
Górskiego15:14
Opacka (N/Ż)15:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:18
Hala "Olivia"15:20
Biblioteka Główna UG15:21
Abrahama15:22
Wojska Polskiego15:24
Galeria Bałtycka15:26
Zabytkowa15:27
Cmentarz Srebrzysko15:28
Trawki15:29
Potokowa15:30
Słowackiego Działki15:32
Harfowa15:36
Agrarna15:38
Astronautów15:39
Szybowcowa15:41
Firoga15:42
Terminal - Cargo15:43
Port Lotniczy15:45
Kurs nr 10 do Sopot Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy16:05
Port Lotniczy16:05
Terminal - Cargo16:07
Firoga16:08
Szybowcowa16:09
Astronautów16:11
Agrarna16:12
Harfowa16:14
Słowackiego Działki16:17
Potokowa16:19
Trawki16:20
Cmentarz Srebrzysko16:21
Zabytkowa16:22
Galeria Bałtycka16:24
Wojska Polskiego16:26
Abrahama16:28
Biblioteka Główna UG16:29
Hala "Olivia"16:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:32
Opacka (N/Ż)16:34
Górskiego16:35
Sopot Kasztanowa16:37
Sopot Smolna (N/Ż)16:38
Sopot Reja16:40
Sopot 3 Maja16:41
Władysława IV [SOP]16:43
Grunwaldzka [SOP]16:45
Chopina [SOP]16:47
Sopot Grand Hotel16:49
Sopot Korty Tenisowe (N/Ż)16:50
Sopot Plac Kusocińskiego (N/Ż)16:51
Sopot Młyńska (N/Ż)16:52
Sopot Kamienny Potok SKM16:56
Kurs nr 11 do Port Lotniczy
Sopot Kamienny Potok SKM16:58
Sopot Wejherowska17:00
Sopot Malczewskiego17:01
Uniwersytet Gdański [SOP]17:03
Sikorskiego [SOP]17:04
Wybickiego [SOP]17:05
Sopot Kochanowskiego17:06
Sopot Reja17:08
Sopot Smolna (N/Ż)17:09
Sopot Hospicjum (N/Ż)17:10
Nadwodna17:12
Górskiego17:14
Opacka (N/Ż)17:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:18
Hala "Olivia"17:20
Biblioteka Główna UG17:21
Abrahama17:22
Wojska Polskiego17:24
Galeria Bałtycka17:26
Zabytkowa17:27
Cmentarz Srebrzysko17:28
Trawki17:29
Potokowa17:30
Słowackiego Działki17:32
Harfowa17:36
Agrarna17:38
Astronautów17:39
Szybowcowa17:41
Firoga17:42
Terminal - Cargo17:43
Port Lotniczy17:45
Kurs nr 12 do Sopot Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy18:05
Port Lotniczy18:05
Terminal - Cargo18:07
Firoga18:08
Szybowcowa18:09
Astronautów18:11
Agrarna18:12
Harfowa18:14
Słowackiego Działki18:17
Potokowa18:19
Trawki18:20
Cmentarz Srebrzysko18:21
Zabytkowa18:22
Galeria Bałtycka18:24
Wojska Polskiego18:26
Abrahama18:28
Biblioteka Główna UG18:29
Hala "Olivia"18:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:32
Opacka (N/Ż)18:34
Górskiego18:35
Sopot Kasztanowa18:37
Sopot Smolna (N/Ż)18:38
Sopot Reja18:40
Sopot 3 Maja18:41
Władysława IV [SOP]18:43
Grunwaldzka [SOP]18:45
Chopina [SOP]18:47
Sopot Grand Hotel18:49
Sopot Korty Tenisowe (N/Ż)18:50
Sopot Plac Kusocińskiego (N/Ż)18:51
Sopot Młyńska (N/Ż)18:52
Sopot Kamienny Potok SKM18:56
Kurs nr 13 do Port Lotniczy
Sopot Kamienny Potok SKM18:58
Sopot Wejherowska19:00
Sopot Malczewskiego19:01
Uniwersytet Gdański [SOP]19:03
Sikorskiego [SOP]19:04
Wybickiego [SOP]19:05
Sopot Kochanowskiego19:06
Sopot Reja19:08
Sopot Smolna (N/Ż)19:09
Sopot Hospicjum (N/Ż)19:10
Nadwodna19:12
Górskiego19:13
Opacka (N/Ż)19:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:16
Hala "Olivia"19:18
Biblioteka Główna UG19:19
Abrahama19:20
Wojska Polskiego19:22
Galeria Bałtycka19:23
Zabytkowa19:24
Cmentarz Srebrzysko19:25
Trawki19:26
Potokowa19:27
Słowackiego Działki19:29
Harfowa19:32
Agrarna19:34
Astronautów19:35
Szybowcowa19:37
Firoga19:38
Terminal - Cargo19:39
Port Lotniczy19:41
Kurs nr 14 do Sopot Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy20:05
Port Lotniczy20:05
Terminal - Cargo20:07
Firoga20:08
Szybowcowa20:09
Astronautów20:11
Agrarna20:12
Harfowa20:14
Słowackiego Działki20:17
Potokowa20:19
Trawki20:20
Cmentarz Srebrzysko20:21
Zabytkowa20:22
Galeria Bałtycka20:24
Wojska Polskiego20:26
Abrahama20:28
Biblioteka Główna UG20:29
Hala "Olivia"20:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:31
Opacka (N/Ż)20:33
Górskiego20:34
Sopot Kasztanowa20:36
Sopot Smolna (N/Ż)20:37
Sopot Reja20:38
Sopot 3 Maja20:39
Władysława IV [SOP]20:40
Grunwaldzka [SOP]20:42
Chopina [SOP]20:44
Sopot Grand Hotel20:46
Sopot Korty Tenisowe (N/Ż)20:47
Sopot Plac Kusocińskiego (N/Ż)20:48
Sopot Młyńska (N/Ż)20:49
Sopot Kamienny Potok SKM20:53
Kurs nr 15 do Port Lotniczy
Sopot Kamienny Potok SKM20:58
Sopot Wejherowska21:00
Sopot Malczewskiego21:01
Uniwersytet Gdański [SOP]21:03
Sikorskiego [SOP]21:04
Wybickiego [SOP]21:05
Sopot Kochanowskiego21:06
Sopot Reja21:08
Sopot Smolna (N/Ż)21:09
Sopot Hospicjum (N/Ż)21:10
Nadwodna21:12
Górskiego21:13
Opacka (N/Ż)21:14
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:16
Hala "Olivia"21:18
Biblioteka Główna UG21:19
Abrahama21:20
Wojska Polskiego21:22
Galeria Bałtycka21:23
Zabytkowa21:24
Cmentarz Srebrzysko21:25
Trawki21:26
Potokowa21:27
Słowackiego Działki21:29
Harfowa21:32
Agrarna21:34
Astronautów21:35
Szybowcowa21:37
Firoga21:38
Terminal - Cargo21:39
Port Lotniczy21:41
Kurs nr 16 do Sopot Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy22:05
Port Lotniczy22:05
Terminal - Cargo22:07
Firoga22:08
Szybowcowa22:09
Astronautów22:11
Agrarna22:12
Harfowa22:14
Słowackiego Działki22:17
Potokowa22:19
Trawki22:20
Cmentarz Srebrzysko22:21
Zabytkowa22:22
Galeria Bałtycka22:24
Wojska Polskiego22:26
Abrahama22:28
Biblioteka Główna UG22:29
Hala "Olivia"22:30
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:31
Opacka (N/Ż)22:33
Górskiego22:34
Sopot Kasztanowa22:36
Sopot Smolna (N/Ż)22:37
Sopot Reja22:38
Sopot 3 Maja22:39
Władysława IV [SOP]22:40
Grunwaldzka [SOP]22:42
Chopina [SOP]22:44
Sopot Grand Hotel22:46
Sopot Korty Tenisowe (N/Ż)22:47
Sopot Plac Kusocińskiego (N/Ż)22:48
Sopot Młyńska (N/Ż)22:49
Sopot Kamienny Potok SKM22:53