02:24
Kurs nr 0 do Kamienny Potok SKM
Galeria Bałtycka05:02
Wojska Polskiego05:03
Abrahama05:05
Biblioteka Główna UG05:06
Hala "Olivia"05:08
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:10
Opacka05:12
Górskiego05:13
Sopot Kasztanowa05:15
Smolna05:16
Sopot Reja05:17
3 Maja [SOP]05:18
Władysława IV [SOP]05:19
Grunwaldzka [SOP]05:21
Chopina [SOP]05:22
Grand Hotel05:23
Korty Tenisowe05:25
Plac Kusocińskiego05:26
Młyńska05:27
Kamienny Potok SKM05:30
Kurs nr 1 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM05:35
Wejherowska05:37
Malczewskiego05:38
Uniwersytet Gdański [SOP]05:40
Sikorskiego [SOP]05:41
Wybickiego [SOP]05:42
Kochanowskiego05:43
Sopot Reja05:45
Smolna05:46
Hospicjum05:47
Nadwodna05:49
Górskiego05:50
Opacka05:51
Oliwa - Pętla Tramwajowa05:52
Hala "Olivia"05:54
Biblioteka Główna UG05:56
Abrahama05:57
Wojska Polskiego05:59
Galeria Bałtycka06:01
Zabytkowa06:02
Cmentarz Srebrzysko06:03
Trawki06:04
Potokowa06:06
Słowackiego Działki06:07
Harfowa06:11
Agrarna06:13
Astronautów06:14
Szybowcowa06:16
Firoga06:17
Terminal - Cargo06:18
Port Lotniczy06:20
Kurs nr 2 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy06:40
Port Lotniczy06:40
Terminal - Cargo06:42
Firoga06:43
Szybowcowa06:44
Astronautów06:46
Agrarna06:47
Harfowa06:49
Słowackiego Działki06:53
Potokowa06:57
Trawki06:58
Cmentarz Srebrzysko06:59
Zabytkowa07:00
Galeria Bałtycka07:06
Wojska Polskiego07:07
Abrahama07:09
Biblioteka Główna UG07:11
Hala "Olivia"07:13
Oliwa - Pętla Tramwajowa07:16
Opacka07:18
Górskiego07:20
Sopot Kasztanowa07:22
Smolna07:23
Sopot Reja07:25
3 Maja [SOP]07:26
Władysława IV [SOP]07:28
Grunwaldzka [SOP]07:30
Chopina [SOP]07:31
Grand Hotel07:32
Korty Tenisowe07:34
Plac Kusocińskiego07:35
Młyńska07:36
Kamienny Potok SKM07:40
Kurs nr 3 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM07:45
Wejherowska07:47
Malczewskiego07:48
Uniwersytet Gdański [SOP]07:50
Sikorskiego [SOP]07:51
Wybickiego [SOP]07:52
Kochanowskiego07:53
Sopot Reja07:55
Smolna07:56
Hospicjum07:57
Nadwodna07:59
Górskiego08:00
Opacka08:01
Oliwa - Pętla Tramwajowa08:02
Hala "Olivia"08:04
Biblioteka Główna UG08:06
Abrahama08:07
Wojska Polskiego08:09
Galeria Bałtycka08:11
Zabytkowa08:12
Cmentarz Srebrzysko08:14
Trawki08:15
Potokowa08:17
Słowackiego Działki08:18
Harfowa08:22
Agrarna08:24
Astronautów08:25
Szybowcowa08:27
Firoga08:28
Terminal - Cargo08:29
Port Lotniczy08:31
Kurs nr 4 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy09:05
Port Lotniczy09:05
Terminal - Cargo09:07
Firoga09:08
Szybowcowa09:09
Astronautów09:11
Agrarna09:12
Harfowa09:14
Słowackiego Działki09:17
Potokowa09:19
Trawki09:20
Cmentarz Srebrzysko09:21
Zabytkowa09:22
Galeria Bałtycka09:27
Wojska Polskiego09:29
Abrahama09:31
Biblioteka Główna UG09:33
Hala "Olivia"09:35
Oliwa - Pętla Tramwajowa09:38
Opacka09:40
Górskiego09:42
Sopot Kasztanowa09:44
Smolna09:45
Sopot Reja09:46
3 Maja [SOP]09:47
Władysława IV [SOP]09:49
Grunwaldzka [SOP]09:51
Chopina [SOP]09:52
Grand Hotel09:53
Korty Tenisowe09:55
Plac Kusocińskiego09:56
Młyńska09:57
Kamienny Potok SKM10:00
Kurs nr 5 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM10:05
Wejherowska10:07
Malczewskiego10:08
Uniwersytet Gdański [SOP]10:10
Sikorskiego [SOP]10:11
Wybickiego [SOP]10:12
Kochanowskiego10:13
Sopot Reja10:15
Smolna10:16
Hospicjum10:17
Nadwodna10:19
Górskiego10:20
Opacka10:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa10:22
Hala "Olivia"10:24
Biblioteka Główna UG10:26
Abrahama10:27
Wojska Polskiego10:29
Galeria Bałtycka10:31
Zabytkowa10:32
Cmentarz Srebrzysko10:34
Trawki10:35
Potokowa10:37
Słowackiego Działki10:38
Harfowa10:42
Agrarna10:44
Astronautów10:45
Szybowcowa10:47
Firoga10:48
Terminal - Cargo10:49
Port Lotniczy10:51
Kurs nr 6 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy11:05
Port Lotniczy11:05
Terminal - Cargo11:07
Firoga11:08
Szybowcowa11:09
Astronautów11:11
Agrarna11:12
Harfowa11:14
Słowackiego Działki11:17
Potokowa11:19
Trawki11:20
Cmentarz Srebrzysko11:21
Zabytkowa11:22
Galeria Bałtycka11:26
Wojska Polskiego11:27
Abrahama11:29
Biblioteka Główna UG11:31
Hala "Olivia"11:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa11:38
Opacka11:40
Górskiego11:41
Sopot Kasztanowa11:43
Smolna11:44
Sopot Reja11:46
3 Maja [SOP]11:47
Władysława IV [SOP]11:49
Grunwaldzka [SOP]11:51
Chopina [SOP]11:52
Grand Hotel11:53
Korty Tenisowe11:55
Plac Kusocińskiego11:56
Młyńska11:57
Kamienny Potok SKM12:00
Kurs nr 7 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM12:05
Wejherowska12:07
Malczewskiego12:08
Uniwersytet Gdański [SOP]12:10
Sikorskiego [SOP]12:11
Wybickiego [SOP]12:12
Kochanowskiego12:13
Sopot Reja12:15
Smolna12:16
Hospicjum12:17
Nadwodna12:19
Górskiego12:20
Opacka12:21
Oliwa - Pętla Tramwajowa12:22
Hala "Olivia"12:24
Biblioteka Główna UG12:26
Abrahama12:27
Wojska Polskiego12:29
Galeria Bałtycka12:31
Zabytkowa12:32
Cmentarz Srebrzysko12:34
Trawki12:35
Potokowa12:37
Słowackiego Działki12:38
Harfowa12:42
Agrarna12:44
Astronautów12:45
Szybowcowa12:47
Firoga12:48
Terminal - Cargo12:49
Port Lotniczy12:51
Kurs nr 8 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy13:45
Port Lotniczy13:45
Terminal - Cargo13:47
Firoga13:48
Szybowcowa13:49
Astronautów13:51
Agrarna13:52
Harfowa13:54
Słowackiego Działki13:57
Potokowa14:00
Trawki14:01
Cmentarz Srebrzysko14:02
Zabytkowa14:03
Galeria Bałtycka14:09
Wojska Polskiego14:11
Abrahama14:13
Biblioteka Główna UG14:15
Hala "Olivia"14:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa14:20
Opacka14:22
Górskiego14:24
Sopot Kasztanowa14:27
Smolna14:28
Sopot Reja14:30
3 Maja [SOP]14:31
Władysława IV [SOP]14:33
Grunwaldzka [SOP]14:35
Chopina [SOP]14:36
Grand Hotel14:37
Korty Tenisowe14:39
Plac Kusocińskiego14:40
Młyńska14:41
Kamienny Potok SKM14:45
Kurs nr 9 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM14:46
Wejherowska14:48
Malczewskiego14:49
Uniwersytet Gdański [SOP]14:51
Sikorskiego [SOP]14:52
Wybickiego [SOP]14:53
Kochanowskiego14:54
Sopot Reja14:56
Smolna14:57
Hospicjum14:59
Nadwodna15:02
Górskiego15:03
Opacka15:04
Oliwa - Pętla Tramwajowa15:05
Hala "Olivia"15:07
Biblioteka Główna UG15:10
Abrahama15:13
Wojska Polskiego15:15
Galeria Bałtycka15:18
Zabytkowa15:20
Cmentarz Srebrzysko15:22
Trawki15:24
Potokowa15:26
Słowackiego Działki15:27
Harfowa15:32
Agrarna15:34
Astronautów15:35
Szybowcowa15:37
Firoga15:38
Terminal - Cargo15:39
Port Lotniczy15:41
Kurs nr 10 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy15:55
Port Lotniczy15:55
Terminal - Cargo15:57
Firoga15:58
Szybowcowa15:59
Astronautów16:01
Agrarna16:02
Harfowa16:04
Słowackiego Działki16:08
Potokowa16:12
Trawki16:13
Cmentarz Srebrzysko16:14
Zabytkowa16:15
Galeria Bałtycka16:21
Wojska Polskiego16:23
Abrahama16:25
Biblioteka Główna UG16:27
Hala "Olivia"16:29
Oliwa - Pętla Tramwajowa16:32
Opacka16:34
Górskiego16:36
Sopot Kasztanowa16:39
Smolna16:40
Sopot Reja16:42
3 Maja [SOP]16:43
Władysława IV [SOP]16:45
Grunwaldzka [SOP]16:47
Chopina [SOP]16:48
Grand Hotel16:49
Korty Tenisowe16:51
Plac Kusocińskiego16:52
Młyńska16:53
Kamienny Potok SKM16:57
Kurs nr 11 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM16:59
Wejherowska17:01
Malczewskiego17:02
Uniwersytet Gdański [SOP]17:04
Sikorskiego [SOP]17:05
Wybickiego [SOP]17:06
Kochanowskiego17:07
Sopot Reja17:09
Smolna17:10
Hospicjum17:12
Nadwodna17:15
Górskiego17:16
Opacka17:17
Oliwa - Pętla Tramwajowa17:18
Hala "Olivia"17:20
Biblioteka Główna UG17:23
Abrahama17:26
Wojska Polskiego17:28
Galeria Bałtycka17:31
Zabytkowa17:33
Cmentarz Srebrzysko17:35
Trawki17:37
Potokowa17:39
Słowackiego Działki17:40
Harfowa17:45
Agrarna17:47
Astronautów17:48
Szybowcowa17:50
Firoga17:51
Terminal - Cargo17:52
Port Lotniczy17:54
Kurs nr 12 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy18:05
Port Lotniczy18:05
Terminal - Cargo18:07
Firoga18:08
Szybowcowa18:09
Astronautów18:11
Agrarna18:12
Harfowa18:14
Słowackiego Działki18:17
Potokowa18:20
Trawki18:21
Cmentarz Srebrzysko18:22
Zabytkowa18:23
Galeria Bałtycka18:27
Wojska Polskiego18:28
Abrahama18:30
Biblioteka Główna UG18:31
Hala "Olivia"18:33
Oliwa - Pętla Tramwajowa18:35
Opacka18:37
Górskiego18:39
Sopot Kasztanowa18:41
Smolna18:42
Sopot Reja18:44
3 Maja [SOP]18:45
Władysława IV [SOP]18:47
Grunwaldzka [SOP]18:49
Chopina [SOP]18:50
Grand Hotel18:51
Korty Tenisowe18:53
Plac Kusocińskiego18:54
Młyńska18:55
Kamienny Potok SKM18:58
Kurs nr 13 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM19:03
Wejherowska19:05
Malczewskiego19:06
Uniwersytet Gdański [SOP]19:08
Sikorskiego [SOP]19:09
Wybickiego [SOP]19:10
Kochanowskiego19:11
Sopot Reja19:13
Smolna19:14
Hospicjum19:15
Nadwodna19:17
Górskiego19:18
Opacka19:19
Oliwa - Pętla Tramwajowa19:20
Hala "Olivia"19:22
Biblioteka Główna UG19:23
Abrahama19:24
Wojska Polskiego19:26
Galeria Bałtycka19:28
Zabytkowa19:29
Cmentarz Srebrzysko19:30
Trawki19:31
Potokowa19:33
Słowackiego Działki19:34
Harfowa19:38
Agrarna19:40
Astronautów19:41
Szybowcowa19:43
Firoga19:44
Terminal - Cargo19:45
Port Lotniczy19:47
Kurs nr 14 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy20:05
Port Lotniczy20:05
Terminal - Cargo20:07
Firoga20:08
Szybowcowa20:09
Astronautów20:11
Agrarna20:12
Harfowa20:14
Słowackiego Działki20:17
Potokowa20:19
Trawki20:20
Cmentarz Srebrzysko20:21
Zabytkowa20:22
Galeria Bałtycka20:25
Wojska Polskiego20:26
Abrahama20:28
Biblioteka Główna UG20:29
Hala "Olivia"20:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa20:35
Opacka20:37
Górskiego20:38
Sopot Kasztanowa20:40
Smolna20:41
Sopot Reja20:42
3 Maja [SOP]20:43
Władysława IV [SOP]20:44
Grunwaldzka [SOP]20:46
Chopina [SOP]20:47
Grand Hotel20:48
Korty Tenisowe20:50
Plac Kusocińskiego20:51
Młyńska20:52
Kamienny Potok SKM20:55
Kurs nr 15 do Port Lotniczy
Kamienny Potok SKM21:00
Wejherowska21:02
Malczewskiego21:03
Uniwersytet Gdański [SOP]21:05
Sikorskiego [SOP]21:06
Wybickiego [SOP]21:07
Kochanowskiego21:08
Sopot Reja21:10
Smolna21:11
Hospicjum21:12
Nadwodna21:14
Górskiego21:15
Opacka21:16
Oliwa - Pętla Tramwajowa21:17
Hala "Olivia"21:19
Biblioteka Główna UG21:20
Abrahama21:21
Wojska Polskiego21:23
Galeria Bałtycka21:25
Zabytkowa21:26
Cmentarz Srebrzysko21:27
Trawki21:28
Potokowa21:30
Słowackiego Działki21:31
Harfowa21:35
Agrarna21:37
Astronautów21:38
Szybowcowa21:40
Firoga21:41
Terminal - Cargo21:42
Port Lotniczy21:44
Kurs nr 16 do Kamienny Potok SKM
Port Lotniczy22:05
Port Lotniczy22:05
Terminal - Cargo22:07
Firoga22:08
Szybowcowa22:09
Astronautów22:11
Agrarna22:12
Harfowa22:14
Słowackiego Działki22:17
Potokowa22:19
Trawki22:20
Cmentarz Srebrzysko22:21
Zabytkowa22:22
Galeria Bałtycka22:25
Wojska Polskiego22:26
Abrahama22:28
Biblioteka Główna UG22:29
Hala "Olivia"22:31
Oliwa - Pętla Tramwajowa22:33
Opacka22:35
Górskiego22:36
Sopot Kasztanowa22:38
Smolna22:39
Sopot Reja22:40
3 Maja [SOP]22:41
Władysława IV [SOP]22:42
Grunwaldzka [SOP]22:44
Chopina [SOP]22:45
Grand Hotel22:46
Korty Tenisowe22:48
Plac Kusocińskiego22:49
Młyńska22:50
Kamienny Potok SKM22:53