• Średnie stęż. pyłu PM10 = 4,9 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Usunięto awarię tram. przy przyst. Pohulanka, możliwe opóźnienia na liniach 2, 3, 4, 6, 7 i 11.
08:11
Kurs nr 0 do Dworzec Główny
Baza Hallera04:59
Dworzec Główny05:09
Kurs nr 1 do Równa
Dworzec Główny05:09
Brama Wyżynna05:11
Muzeum Narodowe05:13
Rzeźnicka05:14
Brama Nizinna05:15
Przybrzeżna05:17
Kolonia Mysia05:19
Głucha05:20
Równa05:21
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA]
Równa05:25
Głucha05:26
Kolonia Mysia05:27
Mostowa05:29
Brama Nizinna05:31
Muzeum Narodowe05:33
Toruńska05:34
Brama Wyżynna05:35
Dworzec Główny05:37
Wały Piastowskie05:38
Jana z Kolna [GDA]05:40
Kurs nr 3 do Równa
Jana z Kolna [GDA]06:07
Wały Piastowskie06:08
Dworzec Główny06:09
Brama Wyżynna06:11
Muzeum Narodowe06:13
Rzeźnicka06:14
Brama Nizinna06:15
Przybrzeżna06:17
Kolonia Mysia06:19
Głucha06:20
Równa06:21
Kurs nr 4 do Jana z Kolna [GDA]
Równa06:25
Głucha06:26
Kolonia Mysia06:27
Mostowa06:29
Brama Nizinna06:31
Muzeum Narodowe06:33
Toruńska06:34
Brama Wyżynna06:35
Dworzec Główny06:37
Wały Piastowskie06:38
Jana z Kolna [GDA]06:40
Kurs nr 5 do Równa
Jana z Kolna [GDA]07:00
Wały Piastowskie07:01
Dworzec Główny07:03
Brama Wyżynna07:05
Muzeum Narodowe07:07
Rzeźnicka07:08
Brama Nizinna07:09
Przybrzeżna07:11
Kolonia Mysia07:13
Głucha07:14
Równa07:15
Kurs nr 6 do Jana z Kolna [GDA]
Równa07:18
Głucha07:19
Kolonia Mysia07:20
Mostowa07:22
Brama Nizinna07:24
Muzeum Narodowe07:26
Toruńska07:27
Brama Wyżynna07:28
Dworzec Główny07:30
Wały Piastowskie07:31
Jana z Kolna [GDA]07:33
Kurs nr 7 do Równa
Jana z Kolna [GDA]07:36
Wały Piastowskie07:37
Dworzec Główny07:39
Brama Wyżynna07:41
Muzeum Narodowe07:43
Rzeźnicka07:44
Brama Nizinna07:45
Przybrzeżna07:47
Kolonia Mysia07:49
Głucha07:50
Równa07:51
Kurs nr 8 do Jana z Kolna [GDA]
Równa08:00
Głucha08:01
Kolonia Mysia08:02
Mostowa08:04
Brama Nizinna08:06
Muzeum Narodowe08:08
Toruńska08:09
Brama Wyżynna08:10
Dworzec Główny08:12
Wały Piastowskie08:13
Jana z Kolna [GDA]08:15
Kurs nr 9 do Równa
Jana z Kolna [GDA]08:36
Wały Piastowskie08:37
Dworzec Główny08:39
Brama Wyżynna08:41
Muzeum Narodowe08:43
Rzeźnicka08:44
Brama Nizinna08:45
Przybrzeżna08:47
Kolonia Mysia08:49
Głucha08:50
Równa08:51
Kurs nr 10 do Jana z Kolna [GDA]
Równa09:00
Głucha09:01
Kolonia Mysia09:02
Mostowa09:04
Brama Nizinna09:06
Muzeum Narodowe09:08
Toruńska09:09
Brama Wyżynna09:10
Dworzec Główny09:12
Wały Piastowskie09:13
Jana z Kolna [GDA]09:15
Kurs nr 11 do Równa
Jana z Kolna [GDA]09:36
Wały Piastowskie09:37
Dworzec Główny09:39
Brama Wyżynna09:41
Muzeum Narodowe09:43
Rzeźnicka09:44
Brama Nizinna09:45
Przybrzeżna09:47
Kolonia Mysia09:49
Głucha09:50
Równa09:51
Kurs nr 12 do Jana z Kolna [GDA]
Równa10:00
Głucha10:01
Kolonia Mysia10:02
Mostowa10:04
Brama Nizinna10:06
Muzeum Narodowe10:08
Toruńska10:09
Brama Wyżynna10:10
Dworzec Główny10:12
Wały Piastowskie10:13
Jana z Kolna [GDA]10:15
Kurs nr 13 do Równa
Jana z Kolna [GDA]10:36
Wały Piastowskie10:37
Dworzec Główny10:39
Brama Wyżynna10:41
Muzeum Narodowe10:43
Rzeźnicka10:44
Brama Nizinna10:45
Przybrzeżna10:47
Kolonia Mysia10:49
Głucha10:50
Równa10:51
Kurs nr 14 do Jana z Kolna [GDA]
Równa11:00
Głucha11:01
Kolonia Mysia11:02
Mostowa11:04
Brama Nizinna11:06
Muzeum Narodowe11:08
Toruńska11:09
Brama Wyżynna11:10
Dworzec Główny11:12
Wały Piastowskie11:13
Jana z Kolna [GDA]11:15
Kurs nr 15 do Równa
Jana z Kolna [GDA]11:36
Wały Piastowskie11:37
Dworzec Główny11:39
Brama Wyżynna11:41
Muzeum Narodowe11:43
Rzeźnicka11:44
Brama Nizinna11:45
Przybrzeżna11:47
Kolonia Mysia11:49
Głucha11:50
Równa11:51
Kurs nr 16 do Jana z Kolna [GDA]
Równa12:00
Głucha12:01
Kolonia Mysia12:02
Mostowa12:04
Brama Nizinna12:06
Muzeum Narodowe12:08
Toruńska12:09
Brama Wyżynna12:10
Dworzec Główny12:12
Wały Piastowskie12:13
Jana z Kolna [GDA]12:15
Kurs nr 17 do Równa
Jana z Kolna [GDA]12:36
Wały Piastowskie12:37
Dworzec Główny12:39
Brama Wyżynna12:41
Muzeum Narodowe12:43
Rzeźnicka12:44
Brama Nizinna12:45
Przybrzeżna12:47
Kolonia Mysia12:49
Głucha12:50
Równa12:51
Kurs nr 18 do Jana z Kolna [GDA]
Równa13:00
Głucha13:01
Kolonia Mysia13:02
Mostowa13:04
Brama Nizinna13:06
Muzeum Narodowe13:08
Toruńska13:09
Brama Wyżynna13:10
Dworzec Główny13:12
Wały Piastowskie13:13
Jana z Kolna [GDA]13:15
Kurs nr 19 do Równa
Jana z Kolna [GDA]13:35
Wały Piastowskie13:36
Dworzec Główny13:39
Brama Wyżynna13:41
Muzeum Narodowe13:43
Rzeźnicka13:44
Brama Nizinna13:45
Przybrzeżna13:47
Kolonia Mysia13:49
Głucha13:50
Równa13:51
Kurs nr 20 do Jana z Kolna [GDA]
Równa14:00
Głucha14:01
Kolonia Mysia14:02
Mostowa14:04
Brama Nizinna14:07
Muzeum Narodowe14:09
Toruńska14:10
Brama Wyżynna14:11
Dworzec Główny14:13
Wały Piastowskie14:14
Jana z Kolna [GDA]14:16
Kurs nr 21 do Równa
Jana z Kolna [GDA]14:35
Wały Piastowskie14:36
Dworzec Główny14:39
Brama Wyżynna14:41
Muzeum Narodowe14:43
Rzeźnicka14:44
Brama Nizinna14:45
Przybrzeżna14:47
Kolonia Mysia14:49
Głucha14:50
Równa14:51
Kurs nr 22 do Jana z Kolna [GDA]
Równa15:10
Głucha15:11
Kolonia Mysia15:12
Mostowa15:14
Brama Nizinna15:17
Muzeum Narodowe15:19
Toruńska15:20
Brama Wyżynna15:21
Dworzec Główny15:23
Wały Piastowskie15:24
Jana z Kolna [GDA]15:26
Kurs nr 23 do Równa
Jana z Kolna [GDA]15:33
Wały Piastowskie15:34
Dworzec Główny15:37
Brama Wyżynna15:39
Muzeum Narodowe15:41
Rzeźnicka15:42
Brama Nizinna15:43
Przybrzeżna15:45
Kolonia Mysia15:47
Głucha15:48
Równa15:49
Kurs nr 24 do Jana z Kolna [GDA]
Równa15:55
Głucha15:56
Kolonia Mysia15:57
Mostowa15:59
Brama Nizinna16:02
Muzeum Narodowe16:04
Toruńska16:05
Brama Wyżynna16:06
Dworzec Główny16:08
Wały Piastowskie16:09
Jana z Kolna [GDA]16:11
Kurs nr 25 do Równa
Jana z Kolna [GDA]16:17
Wały Piastowskie16:18
Dworzec Główny16:21
Brama Wyżynna16:23
Muzeum Narodowe16:25
Rzeźnicka16:26
Brama Nizinna16:27
Przybrzeżna16:29
Kolonia Mysia16:31
Głucha16:32
Równa16:33
Kurs nr 26 do Jana z Kolna [GDA]
Równa16:40
Głucha16:41
Kolonia Mysia16:42
Mostowa16:44
Brama Nizinna16:47
Muzeum Narodowe16:49
Toruńska16:50
Brama Wyżynna16:51
Dworzec Główny16:53
Wały Piastowskie16:54
Jana z Kolna [GDA]16:56
Kurs nr 27 do Równa
Jana z Kolna [GDA]17:12
Wały Piastowskie17:13
Dworzec Główny17:16
Brama Wyżynna17:18
Muzeum Narodowe17:20
Rzeźnicka17:21
Brama Nizinna17:22
Przybrzeżna17:24
Kolonia Mysia17:26
Głucha17:27
Równa17:28
Kurs nr 28 do Jana z Kolna [GDA]
Równa17:40
Głucha17:41
Kolonia Mysia17:42
Mostowa17:44
Brama Nizinna17:47
Muzeum Narodowe17:49
Toruńska17:50
Brama Wyżynna17:51
Dworzec Główny17:53
Wały Piastowskie17:54
Jana z Kolna [GDA]17:56
Kurs nr 29 do Równa
Jana z Kolna [GDA]18:11
Wały Piastowskie18:12
Dworzec Główny18:15
Brama Wyżynna18:17
Muzeum Narodowe18:19
Rzeźnicka18:20
Brama Nizinna18:21
Przybrzeżna18:23
Kolonia Mysia18:25
Głucha18:26
Równa18:27
Kurs nr 30 do Jana z Kolna [GDA]
Równa18:34
Głucha18:35
Kolonia Mysia18:36
Mostowa18:38
Brama Nizinna18:41
Muzeum Narodowe18:43
Toruńska18:44
Brama Wyżynna18:45
Dworzec Główny18:47
Wały Piastowskie18:48
Jana z Kolna [GDA]18:50
Kurs nr 31 do Równa
Jana z Kolna [GDA]18:52
Wały Piastowskie18:53
Dworzec Główny18:56
Brama Wyżynna18:58
Muzeum Narodowe19:00
Rzeźnicka19:01
Brama Nizinna19:02
Przybrzeżna19:04
Kolonia Mysia19:06
Głucha19:07
Równa19:08
Kurs nr 32 do Jana z Kolna [GDA]
Równa19:15
Głucha19:16
Kolonia Mysia19:17
Mostowa19:19
Brama Nizinna19:21
Muzeum Narodowe19:23
Toruńska19:24
Brama Wyżynna19:25
Dworzec Główny19:27
Wały Piastowskie19:28
Jana z Kolna [GDA]19:30
Kurs nr 33 do Równa
Jana z Kolna [GDA]19:53
Wały Piastowskie19:54
Dworzec Główny19:56
Brama Wyżynna19:58
Muzeum Narodowe20:00
Rzeźnicka20:01
Brama Nizinna20:02
Przybrzeżna20:04
Kolonia Mysia20:06
Głucha20:07
Równa20:08
Kurs nr 34 do Jana z Kolna [GDA]
Równa20:15
Głucha20:16
Kolonia Mysia20:17
Mostowa20:19
Brama Nizinna20:21
Muzeum Narodowe20:23
Toruńska20:24
Brama Wyżynna20:25
Dworzec Główny20:27
Wały Piastowskie20:28
Jana z Kolna [GDA]20:30
Kurs nr 35 do Równa
Jana z Kolna [GDA]20:54
Wały Piastowskie20:55
Dworzec Główny20:56
Brama Wyżynna20:58
Muzeum Narodowe21:00
Rzeźnicka21:01
Brama Nizinna21:02
Przybrzeżna21:04
Kolonia Mysia21:06
Głucha21:07
Równa21:08
Kurs nr 36 do Jana z Kolna [GDA]
Równa21:15
Głucha21:16
Kolonia Mysia21:17
Mostowa21:19
Brama Nizinna21:21
Muzeum Narodowe21:23
Toruńska21:24
Brama Wyżynna21:25
Dworzec Główny21:27
Wały Piastowskie21:28
Jana z Kolna [GDA]21:30
Kurs nr 37 do Równa
Jana z Kolna [GDA]21:54
Wały Piastowskie21:55
Dworzec Główny21:56
Brama Wyżynna21:58
Muzeum Narodowe22:00
Rzeźnicka22:01
Brama Nizinna22:02
Przybrzeżna22:04
Kolonia Mysia22:06
Głucha22:07
Równa22:08
Kurs nr 38 do Jana z Kolna [GDA]
Równa22:15
Głucha22:16
Kolonia Mysia22:17
Mostowa22:19
Brama Nizinna22:21
Muzeum Narodowe22:23
Toruńska22:24
Brama Wyżynna22:25
Dworzec Główny22:27
Wały Piastowskie22:28
Jana z Kolna [GDA]22:30
Kurs nr 39 do Równa
Jana z Kolna [GDA]22:54
Wały Piastowskie22:55
Dworzec Główny22:56
Brama Wyżynna22:58
Muzeum Narodowe23:00
Rzeźnicka23:01
Brama Nizinna23:02
Przybrzeżna23:04
Kolonia Mysia23:06
Głucha23:07
Równa23:08
Kurs nr 40 do Dworzec Główny
Równa23:10
Głucha23:11
Kolonia Mysia23:12
Mostowa23:14
Brama Nizinna23:16
Muzeum Narodowe23:18
Toruńska23:19
Brama Wyżynna23:20
Dworzec Główny23:22
Kurs nr 41 do Baza Hallera
Dworzec Główny23:22
Baza Hallera23:32