• Awaria tram. przy przyst. Pohulanka, kierunek Oliwa / Jelitkowo / Nowy Port, występują opóźnienia na liniach 2, 4, 6, 7 i 11.  • Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Chełm Witosa - Śródmieście SKM - Chełm Witosa.
07:34
Kurs nr 0 do Drzewieckiego
Baza Hallera05:41
Drzewieckiego05:44
Kurs nr 1 do Zaspa - Szpital
Drzewieckiego05:44
Korczaka [GDA]05:45
Leszczyńskich05:46
Zaspa - Szpital05:47
Kurs nr 2 do Wrzeszcz PKP
Zaspa - Szpital05:47
Czarny Dwór05:49
al. Płażyńskiego05:51
Grudziądzka05:52
Lwowska05:54
Mickiewicza [GDA]05:56
Biała05:59
Wrzeszcz PKP06:02
Kurs nr 3 do Zaspa - Szpital
Wrzeszcz PKP06:16
Wrzeszcz PKP06:16
Galeria Bałtycka06:18
Kilińskiego [GDA]06:20
Legionów06:22
Kopalniana06:24
Ciołkowskiego06:25
Drzewieckiego06:26
Korczaka [GDA]06:27
Leszczyńskich06:28
Zaspa - Szpital06:29
Kurs nr 4 do Wrzeszcz PKP
Zaspa - Szpital06:29
Czarny Dwór06:31
al. Płażyńskiego06:33
Grudziądzka06:34
Lwowska06:36
Mickiewicza [GDA]06:38
Biała06:41
Wrzeszcz PKP06:44
Kurs nr 5 do Zaspa - Szpital
Wrzeszcz PKP06:58
Wrzeszcz PKP06:58
Galeria Bałtycka07:00
Kilińskiego [GDA]07:02
Legionów07:04
Kopalniana07:06
Ciołkowskiego07:07
Drzewieckiego07:08
Korczaka [GDA]07:09
Leszczyńskich07:10
Zaspa - Szpital07:11
Kurs nr 6 do Wrzeszcz PKP
Zaspa - Szpital07:11
Czarny Dwór07:13
al. Płażyńskiego07:15
Grudziądzka07:16
Lwowska07:18
Mickiewicza [GDA]07:20
Biała07:23
Wrzeszcz PKP07:26
Kurs nr 7 do Zaspa - Szpital
Wrzeszcz PKP07:38
Wrzeszcz PKP07:38
Galeria Bałtycka07:40
Kilińskiego [GDA]07:42
Legionów07:44
Kopalniana07:46
Ciołkowskiego07:47
Drzewieckiego07:48
Korczaka [GDA]07:49
Leszczyńskich07:50
Zaspa - Szpital07:51
Kurs nr 8 do Wrzeszcz PKP
Zaspa - Szpital07:51
Czarny Dwór07:53
al. Płażyńskiego07:55
Grudziądzka07:56
Lwowska07:58
Mickiewicza [GDA]08:00
Biała08:03
Wrzeszcz PKP08:06
Kurs nr 9 do Zaspa - Szpital
Wrzeszcz PKP08:30
Wrzeszcz PKP08:30
Galeria Bałtycka08:32
Kilińskiego [GDA]08:34
Legionów08:36
Kopalniana08:38
Ciołkowskiego08:39
Drzewieckiego08:40
Korczaka [GDA]08:41
Leszczyńskich08:42
Zaspa - Szpital08:43
Kurs nr 10 do Wrzeszcz PKP
Zaspa - Szpital08:43
Czarny Dwór08:45
al. Płażyńskiego08:47
Grudziądzka08:48
Lwowska08:50
Mickiewicza [GDA]08:52
Biała08:55
Wrzeszcz PKP08:58
Kurs nr 11 do Zaspa - Szpital
Wrzeszcz PKP09:10
Wrzeszcz PKP09:10
Galeria Bałtycka09:12
Kilińskiego [GDA]09:14
Legionów09:16
Kopalniana09:18
Ciołkowskiego09:19
Drzewieckiego09:20
Korczaka [GDA]09:21
Leszczyńskich09:22
Zaspa - Szpital09:23
Kurs nr 12 do Wrzeszcz PKP
Zaspa - Szpital09:23
Czarny Dwór09:25
al. Płażyńskiego09:27
Grudziądzka09:28
Lwowska09:30
Mickiewicza [GDA]09:32
Biała09:35
Wrzeszcz PKP09:38
Kurs nr 13 do Zaspa - Szpital
Wrzeszcz PKP09:50
Wrzeszcz PKP09:50
Galeria Bałtycka09:52
Kilińskiego [GDA]09:54
Legionów09:56
Kopalniana09:58
Ciołkowskiego09:59
Drzewieckiego10:00
Korczaka [GDA]10:01
Leszczyńskich10:02
Zaspa - Szpital10:03
Kurs nr 14 do Wrzeszcz PKP
Zaspa - Szpital10:03
Czarny Dwór10:05
al. Płażyńskiego10:07
Grudziądzka10:08
Lwowska10:10
Mickiewicza [GDA]10:12
Biała10:15
Wrzeszcz PKP10:18
Kurs nr 15 do Zaspa - Szpital
Wrzeszcz PKP10:30
Wrzeszcz PKP10:30
Galeria Bałtycka10:32
Kilińskiego [GDA]10:34
Legionów10:36
Kopalniana10:38
Ciołkowskiego10:39
Drzewieckiego10:40
Korczaka [GDA]10:41
Leszczyńskich10:42
Zaspa - Szpital10:43
Kurs nr 16 do Wrzeszcz PKP
Zaspa - Szpital10:43
Czarny Dwór10:45
al. Płażyńskiego10:47
Grudziądzka10:48
Lwowska10:50
Mickiewicza [GDA]10:52
Biała10:55
Wrzeszcz PKP10:58
Kurs nr 17 do Zaspa - Szpital
Wrzeszcz PKP11:10
Wrzeszcz PKP11:10
Galeria Bałtycka11:12
Kilińskiego [GDA]11:14
Legionów11:16
Kopalniana11:18
Ciołkowskiego11:19
Drzewieckiego11:20
Korczaka [GDA]11:21
Leszczyńskich11:22
Zaspa - Szpital11:23
Kurs nr 18 do Wrzeszcz PKP
Zaspa - Szpital11:23
Czarny Dwór11:25
al. Płażyńskiego11:27
Grudziądzka11:28
Lwowska11:30
Mickiewicza [GDA]11:32
Biała11:35
Wrzeszcz PKP11:38
Kurs nr 19 do Zaspa - Szpital
Wrzeszcz PKP11:50
Wrzeszcz PKP11:50
Galeria Bałtycka11:52
Kilińskiego [GDA]11:54
Legionów11:56
Kopalniana11:58
Ciołkowskiego11:59
Drzewieckiego12:00
Korczaka [GDA]12:01
Leszczyńskich12:02
Zaspa - Szpital12:03
Kurs nr 20 do Wrzeszcz PKP
Zaspa - Szpital12:03
Czarny Dwór12:05
al. Płażyńskiego12:07
Grudziądzka12:08
Lwowska12:10
Mickiewicza [GDA]12:12
Biała12:15
Wrzeszcz PKP12:18
Kurs nr 21 do Zaspa - Szpital
Wrzeszcz PKP12:30
Wrzeszcz PKP12:30
Galeria Bałtycka12:32
Kilińskiego [GDA]12:34
Legionów12:36
Kopalniana12:38
Ciołkowskiego12:39
Drzewieckiego12:40
Korczaka [GDA]12:41
Leszczyńskich12:42
Zaspa - Szpital12:43
Kurs nr 22 do Wrzeszcz PKP
Zaspa - Szpital12:43
Czarny Dwór12:45
al. Płażyńskiego12:47
Grudziądzka12:48
Lwowska12:50
Mickiewicza [GDA]12:52
Biała12:55
Wrzeszcz PKP12:58
Kurs nr 23 do Zaspa - Szpital
Wrzeszcz PKP13:10
Wrzeszcz PKP13:10
Galeria Bałtycka13:12
Kilińskiego [GDA]13:14
Legionów13:17
Kopalniana13:19
Ciołkowskiego13:20
Drzewieckiego13:21
Korczaka [GDA]13:22
Leszczyńskich13:24
Zaspa - Szpital13:25
Kurs nr 24 do Wrzeszcz PKP
Zaspa - Szpital13:25
Czarny Dwór13:27
al. Płażyńskiego13:29
Grudziądzka13:30
Lwowska13:32
Mickiewicza [GDA]13:34
Biała13:37
Wrzeszcz PKP13:40
Kurs nr 25 do Zaspa - Szpital
Wrzeszcz PKP13:53
Wrzeszcz PKP13:53
Galeria Bałtycka13:55
Kilińskiego [GDA]13:57
Legionów14:00
Kopalniana14:02
Ciołkowskiego14:03
Drzewieckiego14:04
Korczaka [GDA]14:05
Leszczyńskich14:07
Zaspa - Szpital14:08
Kurs nr 26 do Wrzeszcz PKP
Zaspa - Szpital14:08
Czarny Dwór14:10
al. Płażyńskiego14:12
Grudziądzka14:13
Lwowska14:15
Mickiewicza [GDA]14:17
Biała14:22
Wrzeszcz PKP14:25
Kurs nr 27 do Zaspa - Szpital
Wrzeszcz PKP14:36
Wrzeszcz PKP14:36
Galeria Bałtycka14:38
Kilińskiego [GDA]14:40
Legionów14:43
Kopalniana14:45
Ciołkowskiego14:46
Drzewieckiego14:47
Korczaka [GDA]14:48
Leszczyńskich14:50
Zaspa - Szpital14:51
Kurs nr 28 do Wrzeszcz PKP
Zaspa - Szpital14:51
Czarny Dwór14:53
al. Płażyńskiego14:55
Grudziądzka14:56
Lwowska14:58
Mickiewicza [GDA]15:00
Biała15:05
Wrzeszcz PKP15:08
Kurs nr 29 do Zaspa - Szpital
Wrzeszcz PKP15:16
Wrzeszcz PKP15:16
Galeria Bałtycka15:18
Kilińskiego [GDA]15:20
Legionów15:23
Kopalniana15:25
Ciołkowskiego15:26
Drzewieckiego15:27
Korczaka [GDA]15:28
Leszczyńskich15:30
Zaspa - Szpital15:31
Kurs nr 30 do Wrzeszcz PKP
Zaspa - Szpital15:31
Czarny Dwór15:33
al. Płażyńskiego15:35
Grudziądzka15:36
Lwowska15:38
Mickiewicza [GDA]15:40
Biała15:45
Wrzeszcz PKP15:48
Kurs nr 31 do Zaspa - Szpital
Wrzeszcz PKP15:56
Wrzeszcz PKP15:56
Galeria Bałtycka15:58
Kilińskiego [GDA]16:00
Legionów16:03
Kopalniana16:05
Ciołkowskiego16:06
Drzewieckiego16:07
Korczaka [GDA]16:08
Leszczyńskich16:10
Zaspa - Szpital16:11
Kurs nr 32 do Wrzeszcz PKP
Zaspa - Szpital16:11
Czarny Dwór16:13
al. Płażyńskiego16:15
Grudziądzka16:16
Lwowska16:18
Mickiewicza [GDA]16:20
Biała16:25
Wrzeszcz PKP16:28
Kurs nr 33 do Zaspa - Szpital
Wrzeszcz PKP16:36
Wrzeszcz PKP16:36
Galeria Bałtycka16:38
Kilińskiego [GDA]16:40
Legionów16:43
Kopalniana16:45
Ciołkowskiego16:46
Drzewieckiego16:47
Korczaka [GDA]16:48
Leszczyńskich16:50
Zaspa - Szpital16:51
Kurs nr 34 do Wrzeszcz PKP
Zaspa - Szpital16:51
Czarny Dwór16:53
al. Płażyńskiego16:55
Grudziądzka16:56
Lwowska16:58
Mickiewicza [GDA]17:00
Biała17:03
Wrzeszcz PKP17:06
Kurs nr 35 do Zaspa - Szpital
Wrzeszcz PKP17:16
Wrzeszcz PKP17:16
Galeria Bałtycka17:18
Kilińskiego [GDA]17:20
Legionów17:22
Kopalniana17:24
Ciołkowskiego17:25
Drzewieckiego17:26
Korczaka [GDA]17:27
Leszczyńskich17:28
Zaspa - Szpital17:29
Kurs nr 36 do Wrzeszcz PKP
Zaspa - Szpital17:31
Czarny Dwór17:33
al. Płażyńskiego17:35
Grudziądzka17:36
Lwowska17:38
Mickiewicza [GDA]17:40
Biała17:43
Wrzeszcz PKP17:46
Kurs nr 37 do Baza Hallera
Wrzeszcz PKP17:46
Baza Hallera17:56