• Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na ztm.gda.pl.  • Awaria tram linii 3 przed przyst Opera Bałtycka kier Chełm Witosa Lie 2i 3 w kierunku Chełmu Witosa kursują przez Jan z Kolna.  • Linia tram 5 z Nowgo Portu w kierunku Zaspy kursuje po zmienionej trasie od przystanku Mickiewicza przez Al. Legionów.  • 760 z dod. kursami). Rozkłady powszednie feryjne na liniach K,R,S,W,X,Z,104,171,181,191,193,196,288. Nie funkcjonują F,20,21,30,34,103,121,134,163,209  • liniach: S, 117, 122, 143, 144, 177, 181, 185, 187 rozkłady powszednie feryjne (na liniach 117 i 143 nie są wykonywane wybrane kursy w godz. szczytu).
11:57
Kurs nr 0 do Redłowo Szpital
Kacze Buki04:50
Redłowo Szpital05:02
Kurs nr 1 do Pogórze Dolne
Redłowo Szpital05:07
Powstań Chłopskich05:08
Ruchu Oporu05:09
Centrum Nauki Experyment05:11
Harcerska05:12
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:14
Kilińskiego [GDY]05:15
Armii Krajowej05:17
3 Maja [GDY]05:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:20
Bpa Okoniewskiego05:21
Stocznia SKM - Morska05:22
Uniwersytet Morski05:23
Mireckiego05:24
Kalksztajnów05:25
Morska - Estakada05:27
Hutnicza - Estakada05:29
Gołębia05:32
Elektrociepłownia - Kontenerowa05:34
Terminal Promowy05:36
Obłuże Centrum05:38
Kuśnierska05:40
Podgórska05:41
Żeliwna05:43
Żelazna05:44
Pogórze Dolne05:45
Kurs nr 2 do Redłowo Szpital
Pogórze Dolne05:48
Żelazna05:49
Żeliwna05:50
Podgórska05:51
Kuśnierska05:52
Obłuże Centrum05:53
Terminal Promowy05:55
Elektrociepłownia - Kontenerowa05:57
Gołębia05:59
Hutnicza - Estakada06:02
Morska - Estakada06:04
Kalksztajnów06:05
Mireckiego06:06
Uniwersytet Morski06:08
Stocznia SKM - Morska06:09
Bpa Okoniewskiego06:10
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:11
3 Maja [GDY]06:12
Armii Krajowej06:14
Kilińskiego [GDY]06:15
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:17
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:18
Harcerska06:19
Centrum Nauki Experyment06:21
Lutycka06:22
Ruchu Oporu06:23
Powstań Chłopskich06:24
Redłowo Szpital06:25
Kurs nr 3 do Pogórze Dolne
Redłowo Szpital06:37
Powstań Chłopskich06:38
Ruchu Oporu06:39
Centrum Nauki Experyment06:41
Harcerska06:42
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:44
Kilińskiego [GDY]06:45
Armii Krajowej06:47
3 Maja [GDY]06:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:50
Bpa Okoniewskiego06:51
Stocznia SKM - Morska06:52
Uniwersytet Morski06:53
Mireckiego06:54
Kalksztajnów06:55
Morska - Estakada06:57
Hutnicza - Estakada06:59
Gołębia07:02
Elektrociepłownia - Kontenerowa07:04
Terminal Promowy07:06
Obłuże Centrum07:08
Kuśnierska07:10
Podgórska07:11
Żeliwna07:13
Żelazna07:14
Pogórze Dolne07:15
Kurs nr 4 do Redłowo Szpital
Pogórze Dolne07:20
Żelazna07:21
Żeliwna07:22
Podgórska07:23
Kuśnierska07:24
Obłuże Centrum07:25
Terminal Promowy07:27
Elektrociepłownia - Kontenerowa07:29
Gołębia07:31
Hutnicza - Estakada07:34
Morska - Estakada07:36
Kalksztajnów07:37
Mireckiego07:38
Uniwersytet Morski07:40
Stocznia SKM - Morska07:41
Bpa Okoniewskiego07:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:44
3 Maja [GDY]07:45
Armii Krajowej07:47
Kilińskiego [GDY]07:48
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:50
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka07:51
Harcerska07:52
Centrum Nauki Experyment07:54
Lutycka07:55
Ruchu Oporu07:56
Powstań Chłopskich07:57
Redłowo Szpital07:58
Kurs nr 5 do Pogórze Dolne
Redłowo Szpital08:51
Powstań Chłopskich08:52
Ruchu Oporu08:53
Centrum Nauki Experyment08:55
Harcerska08:56
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:58
Kilińskiego [GDY]09:00
Armii Krajowej09:02
3 Maja [GDY]09:04
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:05
Bpa Okoniewskiego09:06
Stocznia SKM - Morska09:07
Uniwersytet Morski09:08
Mireckiego09:09
Kalksztajnów09:10
Morska - Estakada09:12
Hutnicza - Estakada09:14
Terminal Promowy09:18
Obłuże Centrum09:20
Kuśnierska09:22
Podgórska09:23
Żeliwna09:25
Żelazna09:26
Pogórze Dolne09:27
Kurs nr 6 do Redłowo Szpital
Pogórze Dolne09:30
Żelazna09:31
Żeliwna09:32
Podgórska09:33
Kuśnierska09:34
Obłuże Centrum09:35
Terminal Promowy09:37
Hutnicza - Estakada09:41
Morska - Estakada09:43
Kalksztajnów09:44
Mireckiego09:45
Uniwersytet Morski09:47
Stocznia SKM - Morska09:48
Bpa Okoniewskiego09:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:51
3 Maja [GDY]09:52
Armii Krajowej09:54
Kilińskiego [GDY]09:55
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:57
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka09:58
Harcerska09:59
Centrum Nauki Experyment10:01
Lutycka10:02
Ruchu Oporu10:03
Powstań Chłopskich10:04
Redłowo Szpital10:05