• Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na: ztm.gda.pl  • Przypominamy, że od 1.04. obowiązują nowe ceny biletów. Szczegóły na ztm.gda.pl.  • 760 z dod. kursami). Rozkłady powszednie feryjne na liniach K,R,S,W,X,Z,104,171,181,191,193,196,288. Nie funkcjonują F,20,21,30,34,103,121,134,163,209  • liniach: S, 117, 122, 143, 144, 177, 181, 185, 187 rozkłady powszednie feryjne (na liniach 117 i 143 nie są wykonywane wybrane kursy w godz. szczytu).
00:41
Kurs nr 0 do Kacze Buki
Kacze Buki04:40
Kacze Buki04:40
Kurs nr 1 jako 740 do Gdynia Dworzec Gł. PKP
Kacze Buki04:41
Starochwaszczyńska04:42
Rdestowa - Chwaszczyńska04:43
Giełda Towarowa04:44
Szafranowa04:45
Paprykowa04:46
Kameliowa04:47
Dąbrowa Centrum04:48
Anyżowa04:49
Karwiny Tesco04:50
Myśliwska [GDY]04:53
Źródło Marii04:54
Karwiny PKM04:56
Racławicka04:58
Lidzka04:59
Olgierda05:00
Łowicka [GDY]05:01
Plac Górnośląski05:02
Zwycięstwa - Wielkopolska05:04
Redłowo SKM - Park Technologiczny05:06
Centrum Nauki Experyment05:07
Harcerska05:08
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:10
Kilińskiego [GDY]05:11
Armii Krajowej05:13
I Urząd Skarbowy05:15
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala05:16
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:17
Kurs nr 2 do Redłowo Szpital
Gdynia Dworzec Gł. PKP05:19
3 Maja [GDY]05:21
Armii Krajowej05:23
Kilińskiego [GDY]05:24
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:26
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka05:27
Harcerska05:28
Centrum Nauki Experyment05:30
Lutycka05:31
Ruchu Oporu05:32
Powstań Chłopskich05:33
Redłowo Szpital05:34
Kurs nr 3 do Pogórze Dolne
Redłowo Szpital05:39
Powstań Chłopskich05:40
Ruchu Oporu05:41
Centrum Nauki Experyment05:43
Harcerska05:44
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM05:46
Kilińskiego [GDY]05:47
Armii Krajowej05:49
3 Maja [GDY]05:51
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska05:52
Bpa Okoniewskiego05:53
Stocznia SKM - Morska05:54
Uniwersytet Morski05:55
Mireckiego05:56
Kalksztajnów05:57
Morska - Estakada05:59
Hutnicza - Estakada06:01
Gołębia06:04
Elektrociepłownia - Kontenerowa06:06
Terminal Promowy06:08
Obłuże Centrum06:10
Kuśnierska06:12
Podgórska06:13
Żeliwna06:15
Żelazna06:16
Pogórze Dolne06:17
Kurs nr 4 do Redłowo Szpital
Pogórze Dolne06:18
Żelazna06:19
Żeliwna06:20
Podgórska06:21
Kuśnierska06:22
Obłuże Centrum06:23
Terminal Promowy06:25
Elektrociepłownia - Kontenerowa06:27
Gołębia06:29
Hutnicza - Estakada06:32
Morska - Estakada06:34
Kalksztajnów06:35
Mireckiego06:36
Uniwersytet Morski06:38
Stocznia SKM - Morska06:39
Bpa Okoniewskiego06:40
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska06:41
3 Maja [GDY]06:42
Armii Krajowej06:44
Kilińskiego [GDY]06:45
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM06:47
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka06:48
Harcerska06:49
Centrum Nauki Experyment06:51
Lutycka06:52
Ruchu Oporu06:53
Powstań Chłopskich06:54
Redłowo Szpital06:55
Kurs nr 5 do Pogórze Dolne
Redłowo Szpital07:37
Powstań Chłopskich07:38
Ruchu Oporu07:39
Centrum Nauki Experyment07:41
Harcerska07:42
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM07:44
Kilińskiego [GDY]07:45
Armii Krajowej07:47
3 Maja [GDY]07:49
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska07:50
Bpa Okoniewskiego07:51
Stocznia SKM - Morska07:52
Uniwersytet Morski07:53
Mireckiego07:54
Kalksztajnów07:55
Morska - Estakada07:57
Hutnicza - Estakada07:59
Gołębia08:02
Elektrociepłownia - Kontenerowa08:04
Terminal Promowy08:06
Obłuże Centrum08:08
Kuśnierska08:10
Podgórska08:11
Żeliwna08:13
Żelazna08:14
Pogórze Dolne08:15
Kurs nr 6 do Redłowo Szpital
Pogórze Dolne08:20
Żelazna08:21
Żeliwna08:22
Podgórska08:23
Kuśnierska08:24
Obłuże Centrum08:25
Terminal Promowy08:27
Elektrociepłownia - Kontenerowa08:29
Gołębia08:31
Hutnicza - Estakada08:34
Morska - Estakada08:36
Kalksztajnów08:37
Mireckiego08:38
Uniwersytet Morski08:40
Stocznia SKM - Morska08:41
Bpa Okoniewskiego08:42
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska08:44
3 Maja [GDY]08:45
Armii Krajowej08:47
Kilińskiego [GDY]08:48
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM08:50
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka08:51
Harcerska08:52
Centrum Nauki Experyment08:54
Lutycka08:55
Ruchu Oporu08:56
Powstań Chłopskich08:57
Redłowo Szpital08:58
Kurs nr 7 do Pogórze Dolne
Redłowo Szpital09:21
Powstań Chłopskich09:22
Ruchu Oporu09:23
Centrum Nauki Experyment09:25
Harcerska09:26
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM09:28
Kilińskiego [GDY]09:30
Armii Krajowej09:32
3 Maja [GDY]09:34
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska09:35
Bpa Okoniewskiego09:36
Stocznia SKM - Morska09:37
Uniwersytet Morski09:38
Mireckiego09:39
Kalksztajnów09:40
Morska - Estakada09:42
Hutnicza - Estakada09:44
Terminal Promowy09:48
Obłuże Centrum09:50
Kuśnierska09:52
Podgórska09:53
Żeliwna09:55
Żelazna09:56
Pogórze Dolne09:57
Kurs nr 8 do Redłowo Szpital
Pogórze Dolne10:00
Żelazna10:01
Żeliwna10:02
Podgórska10:03
Kuśnierska10:04
Obłuże Centrum10:05
Terminal Promowy10:07
Hutnicza - Estakada10:11
Morska - Estakada10:13
Kalksztajnów10:14
Mireckiego10:15
Uniwersytet Morski10:17
Stocznia SKM - Morska10:18
Bpa Okoniewskiego10:19
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Morska10:21
3 Maja [GDY]10:22
Armii Krajowej10:24
Kilińskiego [GDY]10:25
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM10:27
Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka10:28
Harcerska10:29
Centrum Nauki Experyment10:31
Lutycka10:32
Ruchu Oporu10:33
Powstań Chłopskich10:34
Redłowo Szpital10:35