• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:40
Kurs nr 0 do Żukowo Urząd Gminy
Wrzeszcz PKP04:57
Wrzeszcz PKP04:57
Galeria Bałtycka04:59
Zabytkowa05:00
Cmentarz Srebrzysko05:01
Trawki05:02
Potokowa05:03
Słowackiego Działki05:05
Harfowa05:08
Agrarna05:10
Matarnia PKM05:11
Sąsiedzka05:12
Nowatorów05:14
Zbieżna05:14
Rakietowa05:15
Kosmonautów05:16
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" III05:17
Budowlanych (N/Ż)05:18
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" II (N/Ż)05:19
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" I (N/Ż)05:20
Przyrodników05:22
Rębiechowo Piaskowa05:23
Rębiechowo PKP (N/Ż)05:24
Banino Szkoła05:25
Banino Borowiecka05:26
Banino Pszenna05:27
Miszewo05:30
Miszewo Pępowo (N/Ż)05:32
Małkowo05:33
Żukowo Słoneczna (N/Ż)05:35
Żukowo Fenikowskiego05:36
Żukowo Dworcowa05:37
Żukowo Urząd Gminy05:39
Kurs nr 1 do Wrzeszcz PKP
Żukowo Urząd Gminy05:47
Żukowo Urząd Gminy05:48
Żukowo Dworcowa05:52
Żukowo Słoneczna (N/Ż)05:54
Małkowo05:56
Miszewo Pępowo (N/Ż)05:57
Miszewo05:58
Banino Pszenna06:01
Banino Borowiecka06:03
Banino Szkoła06:04
Rębiechowo PKP (N/Ż)06:05
Rębiechowo Piaskowa06:06
Przyrodników06:07
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" I (N/Ż)06:09
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" II (N/Ż)06:10
Budowlanych06:11
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" III06:12
Kosmonautów06:13
Rakietowa06:14
Nowatorów06:17
Sąsiedzka06:19
Matarnia PKM06:20
Agrarna06:21
Harfowa06:23
Słowackiego Działki06:26
Potokowa06:28
Trawki06:29
Cmentarz Srebrzysko06:30
Zabytkowa06:31
Galeria Bałtycka06:34
Wrzeszcz PKP06:35
Kurs nr 2 do Banino Pszenna
Wrzeszcz PKP06:55
Wrzeszcz PKP06:55
Galeria Bałtycka06:58
Zabytkowa07:00
Cmentarz Srebrzysko07:01
Trawki07:02
Potokowa07:03
Słowackiego Działki07:05
Harfowa07:09
Agrarna07:11
Matarnia PKM07:12
Sąsiedzka07:13
Nowatorów07:15
Zbieżna07:15
Rakietowa07:16
Kosmonautów07:17
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" III07:18
Budowlanych (N/Ż)07:19
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" II (N/Ż)07:20
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" I (N/Ż)07:21
Przyrodników07:23
Rębiechowo Piaskowa07:24
Rębiechowo PKP (N/Ż)07:25
Banino Szkoła07:26
Banino Borowiecka07:27
Banino Pszenna07:29
Kurs nr 3 do Wrzeszcz PKP
Banino Pszenna07:32
Banino Borowiecka07:34
Banino Szkoła07:35
Rębiechowo PKP (N/Ż)07:36
Rębiechowo Piaskowa07:37
Przyrodników07:38
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" I (N/Ż)07:40
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" II (N/Ż)07:41
Budowlanych07:42
Ogrody Działkowe "Rębiechowo" III07:43
Kosmonautów07:44
Rakietowa07:45
Nowatorów07:47
Sąsiedzka07:49
Matarnia PKM07:50
Agrarna07:51
Harfowa07:53
Słowackiego Działki07:56
Potokowa07:58
Trawki07:59
Cmentarz Srebrzysko08:00
Zabytkowa08:01
Galeria Bałtycka08:04
Wrzeszcz PKP08:06