• Średnie stęż. pyłu PM10 = 4,9 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Usunięto awarię tram. przy przyst. Pohulanka, możliwe opóźnienia na liniach 2, 3, 4, 6, 7 i 11.
07:57
Kurs nr 0 do Jaśkowa Dolina
Baza Hallera04:50
Jaśkowa Dolina04:50
Kurs nr 1 do Oliwa PKP
Jaśkowa Dolina04:58
Galeria Bałtycka05:00
Kilińskiego [GDA]05:02
Rozstaje05:05
Skarżyńskiego05:06
Zaspa SKM05:07
Dywizjonu 30305:09
Rzeczypospolitej05:10
Leszczyńskich05:11
Zaspa - Szpital05:12
Czarny Dwór05:14
Przymorze Wielkie05:16
Obrońców Wybrzeża05:17
Bora Komorowskiego05:19
Beniowskiego05:21
Oliwa PKP05:22
Oliwa PKP05:22
Kurs nr 2 do Jasień PKM
Oliwa PKP05:24
Oliwa PKP05:24
Beniowskiego05:25
Bora Komorowskiego05:27
Chłopska05:28
Obrońców Wybrzeża05:29
Przymorze Wielkie05:30
Czarny Dwór05:32
Zaspa - Szpital05:34
Leszczyńskich05:35
Rzeczypospolitej05:36
Pilotów05:38
Zaspa SKM05:40
SDO "Złota Jesień"05:41
Rozstaje05:43
Kilińskiego [GDA]05:45
Galeria Bałtycka05:48
Jaśkowa Dolina05:51
Sobótki05:52
Na Wzgórzu05:53
Falista05:54
Strzelnica05:55
Dobrowolskiego05:56
Piecewska05:57
Warneńska05:59
Budapesztańska06:01
Migowo06:02
Wołkowyska06:03
Zacna06:05
Staw Wróbla06:06
Jasieńska06:07
Jasień PKM06:09
Kurs nr 3 do Oliwa PKP
Jasień PKM06:20
Jasieńska06:22
Staw Wróbla06:23
Zacna06:25
Wołkowyska06:27
Migowo06:29
Budapesztańska06:30
Warneńska06:32
Piecewska06:34
Dobrowolskiego06:35
Wileńska06:36
Strzelnica06:38
Falista06:39
Na Wzgórzu06:40
Sobótki06:41
Jaśkowa Dolina06:44
Galeria Bałtycka06:46
Kilińskiego [GDA]06:49
Rozstaje06:53
Skarżyńskiego06:54
Zaspa SKM06:56
Dywizjonu 30306:58
Rzeczypospolitej06:59
Leszczyńskich07:01
Zaspa - Szpital07:02
Czarny Dwór07:05
Przymorze Wielkie07:07
Obrońców Wybrzeża07:08
Bora Komorowskiego07:10
Beniowskiego07:12
Oliwa PKP07:13
Oliwa PKP07:13
Kurs nr 4 do Jasień PKM
Oliwa PKP07:39
Oliwa PKP07:39
Beniowskiego07:40
Bora Komorowskiego07:42
Chłopska07:43
Obrońców Wybrzeża07:45
Przymorze Wielkie07:47
Czarny Dwór07:51
Zaspa - Szpital07:53
Leszczyńskich07:55
Rzeczypospolitej07:56
Pilotów07:58
Zaspa SKM08:00
SDO "Złota Jesień"08:01
Rozstaje08:03
Kilińskiego [GDA]08:05
Galeria Bałtycka08:09
Jaśkowa Dolina08:12
Sobótki08:14
Na Wzgórzu08:15
Falista08:16
Strzelnica08:17
Dobrowolskiego08:19
Piecewska08:20
Warneńska08:22
Budapesztańska08:24
Migowo08:25
Wołkowyska08:26
Zacna08:28
Staw Wróbla08:29
Jasieńska08:30
Jasień PKM08:32
Kurs nr 5 do Oliwa PKP
Jasień PKM08:38
Jasieńska08:40
Staw Wróbla08:41
Zacna08:43
Wołkowyska08:45
Migowo08:47
Budapesztańska08:48
Warneńska08:50
Piecewska08:52
Dobrowolskiego08:53
Wileńska08:54
Strzelnica08:56
Falista08:57
Na Wzgórzu08:58
Sobótki08:59
Jaśkowa Dolina09:02
Galeria Bałtycka09:05
Kilińskiego [GDA]09:07
Rozstaje09:11
Skarżyńskiego09:12
Zaspa SKM09:14
Dywizjonu 30309:16
Rzeczypospolitej09:17
Leszczyńskich09:19
Zaspa - Szpital09:20
Czarny Dwór09:22
Przymorze Wielkie09:24
Obrońców Wybrzeża09:25
Bora Komorowskiego09:27
Beniowskiego09:29
Oliwa PKP09:30
Oliwa PKP09:30
Kurs nr 6 do Jasień PKM
Oliwa PKP10:00
Oliwa PKP10:00
Beniowskiego10:01
Bora Komorowskiego10:03
Chłopska10:04
Obrońców Wybrzeża10:06
Przymorze Wielkie10:08
Czarny Dwór10:11
Zaspa - Szpital10:13
Leszczyńskich10:15
Rzeczypospolitej10:16
Pilotów10:18
Zaspa SKM10:20
SDO "Złota Jesień"10:21
Rozstaje10:23
Kilińskiego [GDA]10:25
Galeria Bałtycka10:29
Jaśkowa Dolina10:32
Sobótki10:34
Na Wzgórzu10:35
Falista10:36
Strzelnica10:37
Dobrowolskiego10:39
Piecewska10:40
Warneńska10:42
Budapesztańska10:44
Migowo10:45
Wołkowyska10:46
Zacna10:48
Staw Wróbla10:49
Jasieńska10:50
Jasień PKM10:52
Kurs nr 7 do Oliwa PKP
Jasień PKM10:58
Jasieńska11:00
Staw Wróbla11:01
Zacna11:02
Wołkowyska11:03
Migowo11:05
Budapesztańska11:06
Warneńska11:08
Piecewska11:10
Dobrowolskiego11:11
Wileńska11:12
Strzelnica11:14
Falista11:15
Na Wzgórzu11:16
Sobótki11:17
Jaśkowa Dolina11:20
Galeria Bałtycka11:23
Kilińskiego [GDA]11:25
Rozstaje11:29
Skarżyńskiego11:30
Zaspa SKM11:32
Dywizjonu 30311:34
Rzeczypospolitej11:35
Leszczyńskich11:37
Zaspa - Szpital11:38
Czarny Dwór11:40
Przymorze Wielkie11:42
Obrońców Wybrzeża11:43
Bora Komorowskiego11:45
Beniowskiego11:47
Oliwa PKP11:48
Oliwa PKP11:48
Kurs nr 8 do Jasień PKM
Oliwa PKP12:20
Oliwa PKP12:20
Beniowskiego12:21
Bora Komorowskiego12:23
Chłopska12:24
Obrońców Wybrzeża12:26
Przymorze Wielkie12:28
Czarny Dwór12:31
Zaspa - Szpital12:33
Leszczyńskich12:35
Rzeczypospolitej12:36
Pilotów12:38
Zaspa SKM12:40
SDO "Złota Jesień"12:41
Rozstaje12:43
Kilińskiego [GDA]12:45
Galeria Bałtycka12:49
Jaśkowa Dolina12:52
Sobótki12:54
Na Wzgórzu12:55
Falista12:56
Strzelnica12:57
Dobrowolskiego12:59
Piecewska13:00
Warneńska13:02
Budapesztańska13:04
Migowo13:06
Wołkowyska13:08
Zacna13:10
Staw Wróbla13:11
Jasieńska13:12
Jasień PKM13:14
Kurs nr 9 do Oliwa PKP
Jasień PKM13:22
Jasieńska13:24
Staw Wróbla13:25
Zacna13:26
Wołkowyska13:27
Migowo13:29
Budapesztańska13:30
Warneńska13:32
Piecewska13:34
Dobrowolskiego13:35
Wileńska13:36
Strzelnica13:38
Falista13:39
Na Wzgórzu13:40
Sobótki13:41
Jaśkowa Dolina13:44
Galeria Bałtycka13:47
Kilińskiego [GDA]13:50
Rozstaje13:54
Skarżyńskiego13:55
Zaspa SKM13:57
Dywizjonu 30313:59
Rzeczypospolitej14:00
Leszczyńskich14:02
Zaspa - Szpital14:04
Czarny Dwór14:06
Przymorze Wielkie14:08
Obrońców Wybrzeża14:09
Bora Komorowskiego14:11
Beniowskiego14:13
Oliwa PKP14:14
Oliwa PKP14:14
Kurs nr 10 do Jasień PKM
Oliwa PKP14:37
Oliwa PKP14:37
Beniowskiego14:38
Bora Komorowskiego14:40
Chłopska14:41
Obrońców Wybrzeża14:43
Przymorze Wielkie14:45
Czarny Dwór14:49
Zaspa - Szpital14:51
Leszczyńskich14:53
Rzeczypospolitej14:54
Pilotów14:56
Zaspa SKM14:58
SDO "Złota Jesień"14:59
Rozstaje15:01
Kilińskiego [GDA]15:03
Galeria Bałtycka15:08
Jaśkowa Dolina15:12
Sobótki15:15
Na Wzgórzu15:16
Falista15:17
Strzelnica15:18
Dobrowolskiego15:20
Piecewska15:21
Warneńska15:23
Budapesztańska15:25
Migowo15:27
Wołkowyska15:29
Zacna15:31
Staw Wróbla15:32
Jasieńska15:33
Jasień PKM15:35
Kurs nr 11 do Oliwa PKP
Jasień PKM16:02
Jasieńska16:04
Staw Wróbla16:05
Zacna16:06
Wołkowyska16:07
Migowo16:09
Budapesztańska16:10
Warneńska16:12
Piecewska16:14
Dobrowolskiego16:15
Wileńska16:17
Strzelnica16:19
Falista16:20
Na Wzgórzu16:22
Sobótki16:24
Jaśkowa Dolina16:27
Galeria Bałtycka16:30
Kilińskiego [GDA]16:33
Rozstaje16:37
Skarżyńskiego16:38
Zaspa SKM16:40
Dywizjonu 30316:42
Rzeczypospolitej16:43
Leszczyńskich16:45
Zaspa - Szpital16:47
Czarny Dwór16:50
Przymorze Wielkie16:52
Obrońców Wybrzeża16:53
Bora Komorowskiego16:55
Beniowskiego16:57
Oliwa PKP16:58
Oliwa PKP16:58
Kurs nr 12 do Jasień PKM
Oliwa PKP17:17
Oliwa PKP17:17
Beniowskiego17:18
Bora Komorowskiego17:20
Chłopska17:21
Obrońców Wybrzeża17:23
Przymorze Wielkie17:25
Czarny Dwór17:28
Zaspa - Szpital17:30
Leszczyńskich17:32
Rzeczypospolitej17:33
Pilotów17:35
Zaspa SKM17:37
SDO "Złota Jesień"17:38
Rozstaje17:40
Kilińskiego [GDA]17:42
Galeria Bałtycka17:47
Jaśkowa Dolina17:51
Sobótki17:53
Na Wzgórzu17:54
Falista17:55
Strzelnica17:56
Dobrowolskiego17:58
Piecewska17:59
Warneńska18:01
Budapesztańska18:03
Migowo18:05
Wołkowyska18:06
Zacna18:08
Staw Wróbla18:09
Jasieńska18:10
Jasień PKM18:12
Kurs nr 13 do Oliwa PKP
Jasień PKM18:28
Jasieńska18:30
Staw Wróbla18:31
Zacna18:32
Wołkowyska18:33
Migowo18:35
Budapesztańska18:36
Warneńska18:38
Piecewska18:40
Dobrowolskiego18:41
Wileńska18:42
Strzelnica18:44
Falista18:45
Na Wzgórzu18:46
Sobótki18:47
Jaśkowa Dolina18:50
Galeria Bałtycka18:53
Kilińskiego [GDA]18:56
Rozstaje19:00
Skarżyńskiego19:01
Zaspa SKM19:03
Dywizjonu 30319:05
Rzeczypospolitej19:06
Leszczyńskich19:08
Zaspa - Szpital19:10
Czarny Dwór19:12
Przymorze Wielkie19:14
Obrońców Wybrzeża19:15
Bora Komorowskiego19:17
Beniowskiego19:19
Oliwa PKP19:20
Oliwa PKP19:20
Kurs nr 14 do Jasień PKM
Oliwa PKP19:41
Oliwa PKP19:41
Beniowskiego19:42
Bora Komorowskiego19:44
Chłopska19:45
Obrońców Wybrzeża19:47
Przymorze Wielkie19:49
Czarny Dwór19:51
Zaspa - Szpital19:53
Leszczyńskich19:55
Rzeczypospolitej19:56
Pilotów19:58
Zaspa SKM20:00
SDO "Złota Jesień"20:01
Rozstaje20:03
Kilińskiego [GDA]20:05
Galeria Bałtycka20:08
Jaśkowa Dolina20:11
Sobótki20:13
Na Wzgórzu20:14
Falista20:15
Strzelnica20:16
Dobrowolskiego20:18
Piecewska20:19
Warneńska20:21
Budapesztańska20:23
Migowo20:24
Wołkowyska20:25
Zacna20:27
Staw Wróbla20:28
Jasieńska20:29
Jasień PKM20:31
Kurs nr 15 do Oliwa PKP
Jasień PKM20:38
Jasieńska20:40
Staw Wróbla20:41
Zacna20:42
Wołkowyska20:43
Migowo20:45
Budapesztańska20:46
Warneńska20:47
Piecewska20:49
Dobrowolskiego20:50
Wileńska20:51
Strzelnica20:53
Falista20:54
Na Wzgórzu20:55
Sobótki20:56
Jaśkowa Dolina20:59
Galeria Bałtycka21:01
Kilińskiego [GDA]21:03
Rozstaje21:06
Skarżyńskiego21:07
Zaspa SKM21:08
Dywizjonu 30321:09
Rzeczypospolitej21:10
Leszczyńskich21:11
Zaspa - Szpital21:12
Czarny Dwór21:14
Przymorze Wielkie21:16
Obrońców Wybrzeża21:17
Bora Komorowskiego21:18
Beniowskiego21:20
Oliwa PKP21:21
Oliwa PKP21:21
Kurs nr 16 do Jasień PKM
Oliwa PKP21:41
Oliwa PKP21:41
Beniowskiego21:42
Bora Komorowskiego21:44
Chłopska21:45
Obrońców Wybrzeża21:46
Przymorze Wielkie21:47
Czarny Dwór21:49
Zaspa - Szpital21:51
Leszczyńskich21:52
Rzeczypospolitej21:53
Pilotów21:55
Zaspa SKM21:57
SDO "Złota Jesień"21:58
Rozstaje22:00
Kilińskiego [GDA]22:02
Galeria Bałtycka22:04
Jaśkowa Dolina22:07
Sobótki22:08
Na Wzgórzu22:09
Falista22:10
Strzelnica22:11
Dobrowolskiego22:12
Piecewska22:13
Warneńska22:15
Budapesztańska22:17
Migowo22:18
Wołkowyska22:19
Zacna22:21
Staw Wróbla22:22
Jasieńska22:23
Jasień PKM22:25
Kurs nr 17 do Baza Hallera
Jasień PKM22:43
Jasieńska22:45
Staw Wróbla22:46
Zacna22:48
Wołkowyska22:49
Migowo22:50
Budapesztańska22:51
Warneńska22:52
Piecewska22:53
Dobrowolskiego22:54
Wileńska22:55
Strzelnica22:57
Falista22:58
Na Wzgórzu22:59
Sobótki23:00
Jaśkowa Dolina23:03
Galeria Bałtycka23:05
Kilińskiego [GDA]23:07
Rozstaje23:10
Skarżyńskiego23:11
Zaspa SKM23:12
Dywizjonu 30323:13
Rzeczypospolitej23:14
Leszczyńskich23:15
Zaspa - Szpital23:16
Czarny Dwór23:18
al. Płażyńskiego23:19
Grudziądzka23:20
Baza Hallera23:21