• Średnie stęż. pyłu PM10 = 21,7 ug. Norma: 150ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Awaria tram. przy przyst. Marynarki Polskiej, kierunek Centrum, występują opóźnienia na linii nr 10.
10:05
Kurs nr 0 do Czarny Dwór
Baza Hallera04:36
Czarny Dwór04:41
Kurs nr 1 do Jasień PKM
Czarny Dwór04:41
Zaspa - Szpital04:43
Leszczyńskich04:44
Rzeczypospolitej04:45
Pilotów04:47
Zaspa SKM04:49
SDO "Złota Jesień"04:50
Rozstaje04:52
Kilińskiego [GDA]04:54
Galeria Bałtycka04:57
Jaśkowa Dolina05:00
Sobótki05:01
Na Wzgórzu05:02
Falista05:03
Strzelnica05:04
Dobrowolskiego05:05
Piecewska05:06
Warneńska05:08
Budapesztańska05:10
Migowo05:11
Wołkowyska05:12
Zacna05:14
Staw Wróbla05:15
Jasieńska05:16
Jasień PKM05:18
Kurs nr 2 do Oliwa PKP
Jasień PKM05:20
Jasieńska05:22
Staw Wróbla05:23
Zacna05:24
Wołkowyska05:25
Migowo05:27
Budapesztańska05:28
Warneńska05:30
Piecewska05:32
Dobrowolskiego05:33
Wileńska05:34
Strzelnica05:36
Falista05:37
Na Wzgórzu05:38
Sobótki05:39
Jaśkowa Dolina05:42
Galeria Bałtycka05:44
Kilińskiego [GDA]05:46
Rozstaje05:49
Skarżyńskiego05:50
Zaspa SKM05:51
Dywizjonu 30305:53
Rzeczypospolitej05:54
Leszczyńskich05:55
Zaspa - Szpital05:56
Czarny Dwór05:58
Przymorze Wielkie06:00
Obrońców Wybrzeża06:01
Bora Komorowskiego06:03
Beniowskiego06:05
Oliwa PKP06:06
Oliwa PKP06:06
Kurs nr 3 do Jasień PKM
Oliwa PKP06:21
Oliwa PKP06:21
Beniowskiego06:22
Bora Komorowskiego06:24
Chłopska06:25
Obrońców Wybrzeża06:27
Przymorze Wielkie06:29
Czarny Dwór06:32
Zaspa - Szpital06:34
Leszczyńskich06:36
Rzeczypospolitej06:37
Pilotów06:39
Zaspa SKM06:41
SDO "Złota Jesień"06:42
Rozstaje06:44
Kilińskiego [GDA]06:46
Galeria Bałtycka06:50
Jaśkowa Dolina06:53
Sobótki06:55
Na Wzgórzu06:56
Falista06:57
Strzelnica06:58
Dobrowolskiego07:00
Piecewska07:01
Warneńska07:03
Budapesztańska07:05
Migowo07:06
Wołkowyska07:07
Zacna07:09
Staw Wróbla07:10
Jasieńska07:11
Jasień PKM07:13
Kurs nr 4 do Oliwa PKP
Jasień PKM07:19
Jasieńska07:21
Staw Wróbla07:22
Zacna07:24
Wołkowyska07:26
Migowo07:28
Budapesztańska07:30
Warneńska07:32
Piecewska07:34
Dobrowolskiego07:35
Wileńska07:37
Strzelnica07:39
Falista07:40
Na Wzgórzu07:42
Sobótki07:44
Jaśkowa Dolina07:47
Galeria Bałtycka07:50
Kilińskiego [GDA]07:53
Rozstaje07:57
Skarżyńskiego07:58
Zaspa SKM08:00
Dywizjonu 30308:02
Rzeczypospolitej08:03
Leszczyńskich08:05
Zaspa - Szpital08:07
Czarny Dwór08:10
Przymorze Wielkie08:12
Obrońców Wybrzeża08:13
Bora Komorowskiego08:15
Beniowskiego08:17
Oliwa PKP08:18
Oliwa PKP08:18
Kurs nr 5 do Jasień PKM
Oliwa PKP08:40
Oliwa PKP08:40
Beniowskiego08:41
Bora Komorowskiego08:43
Chłopska08:44
Obrońców Wybrzeża08:46
Przymorze Wielkie08:48
Czarny Dwór08:51
Zaspa - Szpital08:53
Leszczyńskich08:55
Rzeczypospolitej08:56
Pilotów08:58
Zaspa SKM09:00
SDO "Złota Jesień"09:01
Rozstaje09:03
Kilińskiego [GDA]09:05
Galeria Bałtycka09:09
Jaśkowa Dolina09:12
Sobótki09:14
Na Wzgórzu09:15
Falista09:16
Strzelnica09:17
Dobrowolskiego09:19
Piecewska09:20
Warneńska09:22
Budapesztańska09:24
Migowo09:25
Wołkowyska09:26
Zacna09:28
Staw Wróbla09:29
Jasieńska09:30
Jasień PKM09:32
Kurs nr 6 do Oliwa PKP
Jasień PKM09:38
Jasieńska09:40
Staw Wróbla09:41
Zacna09:42
Wołkowyska09:43
Migowo09:45
Budapesztańska09:46
Warneńska09:48
Piecewska09:50
Dobrowolskiego09:51
Wileńska09:52
Strzelnica09:54
Falista09:55
Na Wzgórzu09:56
Sobótki09:57
Jaśkowa Dolina10:00
Galeria Bałtycka10:03
Kilińskiego [GDA]10:05
Rozstaje10:09
Skarżyńskiego10:10
Zaspa SKM10:12
Dywizjonu 30310:14
Rzeczypospolitej10:15
Leszczyńskich10:17
Zaspa - Szpital10:18
Czarny Dwór10:20
Przymorze Wielkie10:22
Obrońców Wybrzeża10:23
Bora Komorowskiego10:25
Beniowskiego10:27
Oliwa PKP10:28
Oliwa PKP10:28
Kurs nr 7 do Jasień PKM
Oliwa PKP11:00
Oliwa PKP11:00
Beniowskiego11:01
Bora Komorowskiego11:03
Chłopska11:04
Obrońców Wybrzeża11:06
Przymorze Wielkie11:08
Czarny Dwór11:11
Zaspa - Szpital11:13
Leszczyńskich11:15
Rzeczypospolitej11:16
Pilotów11:18
Zaspa SKM11:20
SDO "Złota Jesień"11:21
Rozstaje11:23
Kilińskiego [GDA]11:25
Galeria Bałtycka11:29
Jaśkowa Dolina11:32
Sobótki11:34
Na Wzgórzu11:35
Falista11:36
Strzelnica11:37
Dobrowolskiego11:39
Piecewska11:40
Warneńska11:42
Budapesztańska11:44
Migowo11:45
Wołkowyska11:46
Zacna11:48
Staw Wróbla11:49
Jasieńska11:50
Jasień PKM11:52
Kurs nr 8 do Oliwa PKP
Jasień PKM11:58
Jasieńska12:00
Staw Wróbla12:01
Zacna12:02
Wołkowyska12:03
Migowo12:05
Budapesztańska12:06
Warneńska12:08
Piecewska12:10
Dobrowolskiego12:11
Wileńska12:12
Strzelnica12:14
Falista12:15
Na Wzgórzu12:16
Sobótki12:17
Jaśkowa Dolina12:20
Galeria Bałtycka12:23
Kilińskiego [GDA]12:25
Rozstaje12:29
Skarżyńskiego12:30
Zaspa SKM12:32
Dywizjonu 30312:34
Rzeczypospolitej12:35
Leszczyńskich12:37
Zaspa - Szpital12:38
Czarny Dwór12:40
Przymorze Wielkie12:42
Obrońców Wybrzeża12:43
Bora Komorowskiego12:45
Beniowskiego12:47
Oliwa PKP12:48
Oliwa PKP12:48
Kurs nr 9 do Jasień PKM
Oliwa PKP13:17
Oliwa PKP13:17
Beniowskiego13:18
Bora Komorowskiego13:20
Chłopska13:21
Obrońców Wybrzeża13:23
Przymorze Wielkie13:25
Czarny Dwór13:29
Zaspa - Szpital13:31
Leszczyńskich13:33
Rzeczypospolitej13:34
Pilotów13:36
Zaspa SKM13:38
SDO "Złota Jesień"13:39
Rozstaje13:41
Kilińskiego [GDA]13:43
Galeria Bałtycka13:48
Jaśkowa Dolina13:52
Sobótki13:55
Na Wzgórzu13:56
Falista13:57
Strzelnica13:58
Dobrowolskiego14:00
Piecewska14:01
Warneńska14:03
Budapesztańska14:05
Migowo14:07
Wołkowyska14:09
Zacna14:11
Staw Wróbla14:12
Jasieńska14:13
Jasień PKM14:15
Kurs nr 10 do Oliwa PKP
Jasień PKM14:42
Jasieńska14:44
Staw Wróbla14:45
Zacna14:46
Wołkowyska14:47
Migowo14:49
Budapesztańska14:50
Warneńska14:52
Piecewska14:54
Dobrowolskiego14:55
Wileńska14:57
Strzelnica14:59
Falista15:00
Na Wzgórzu15:02
Sobótki15:04
Jaśkowa Dolina15:07
Galeria Bałtycka15:10
Kilińskiego [GDA]15:13
Rozstaje15:17
Skarżyńskiego15:18
Zaspa SKM15:20
Dywizjonu 30315:22
Rzeczypospolitej15:23
Leszczyńskich15:25
Zaspa - Szpital15:27
Czarny Dwór15:30
Przymorze Wielkie15:32
Obrońców Wybrzeża15:33
Bora Komorowskiego15:35
Beniowskiego15:37
Oliwa PKP15:38
Oliwa PKP15:38
Kurs nr 11 do Jasień PKM
Oliwa PKP15:57
Oliwa PKP15:57
Beniowskiego15:58
Bora Komorowskiego16:00
Chłopska16:01
Obrońców Wybrzeża16:03
Przymorze Wielkie16:05
Czarny Dwór16:09
Zaspa - Szpital16:11
Leszczyńskich16:13
Rzeczypospolitej16:14
Pilotów16:16
Zaspa SKM16:18
SDO "Złota Jesień"16:19
Rozstaje16:21
Kilińskiego [GDA]16:23
Galeria Bałtycka16:28
Jaśkowa Dolina16:32
Sobótki16:35
Na Wzgórzu16:36
Falista16:37
Strzelnica16:38
Dobrowolskiego16:40
Piecewska16:41
Warneńska16:43
Budapesztańska16:45
Migowo16:47
Wołkowyska16:49
Zacna16:51
Staw Wróbla16:52
Jasieńska16:53
Jasień PKM16:55
Kurs nr 12 do Oliwa PKP
Jasień PKM17:22
Jasieńska17:24
Staw Wróbla17:25
Zacna17:26
Wołkowyska17:27
Migowo17:29
Budapesztańska17:30
Warneńska17:32
Piecewska17:34
Dobrowolskiego17:35
Wileńska17:36
Strzelnica17:38
Falista17:39
Na Wzgórzu17:40
Sobótki17:41
Jaśkowa Dolina17:44
Galeria Bałtycka17:47
Kilińskiego [GDA]17:50
Rozstaje17:54
Skarżyńskiego17:55
Zaspa SKM17:57
Dywizjonu 30317:59
Rzeczypospolitej18:00
Leszczyńskich18:02
Zaspa - Szpital18:04
Czarny Dwór18:06
Przymorze Wielkie18:08
Obrońców Wybrzeża18:09
Bora Komorowskiego18:11
Beniowskiego18:13
Oliwa PKP18:14
Oliwa PKP18:14
Kurs nr 13 do Jasień PKM
Oliwa PKP18:21
Oliwa PKP18:21
Beniowskiego18:22
Bora Komorowskiego18:24
Chłopska18:25
Obrońców Wybrzeża18:27
Przymorze Wielkie18:29
Czarny Dwór18:31
Zaspa - Szpital18:33
Leszczyńskich18:35
Rzeczypospolitej18:36
Pilotów18:38
Zaspa SKM18:40
SDO "Złota Jesień"18:41
Rozstaje18:43
Kilińskiego [GDA]18:45
Galeria Bałtycka18:48
Jaśkowa Dolina18:51
Sobótki18:53
Na Wzgórzu18:54
Falista18:55
Strzelnica18:56
Dobrowolskiego18:58
Piecewska18:59
Warneńska19:01
Budapesztańska19:03
Migowo19:04
Wołkowyska19:05
Zacna19:07
Staw Wróbla19:08
Jasieńska19:09
Jasień PKM19:11
Kurs nr 14 do Oliwa PKP
Jasień PKM19:18
Jasieńska19:20
Staw Wróbla19:21
Zacna19:22
Wołkowyska19:23
Migowo19:25
Budapesztańska19:26
Warneńska19:28
Piecewska19:30
Dobrowolskiego19:31
Wileńska19:32
Strzelnica19:34
Falista19:35
Na Wzgórzu19:36
Sobótki19:37
Jaśkowa Dolina19:40
Galeria Bałtycka19:43
Kilińskiego [GDA]19:46
Rozstaje19:50
Skarżyńskiego19:51
Zaspa SKM19:53
Dywizjonu 30319:55
Rzeczypospolitej19:56
Leszczyńskich19:58
Zaspa - Szpital20:00
Czarny Dwór20:02
Przymorze Wielkie20:04
Obrońców Wybrzeża20:05
Bora Komorowskiego20:07
Beniowskiego20:09
Oliwa PKP20:10
Oliwa PKP20:10
Kurs nr 15 do Baza Hallera
Oliwa PKP20:26
Oliwa PKP20:26
Beniowskiego20:27
Bora Komorowskiego20:29
Chłopska20:30
Obrońców Wybrzeża20:32
Przymorze Wielkie20:34
Czarny Dwór20:36
al. Płażyńskiego20:37
Grudziądzka20:38
Baza Hallera20:39