Menu
02:15
Kurs nr 12 do Olszynka - Szkoła | |
---|---|
Matemblewo | 10:20 |
Karskiego | 10:22 |
Potokowa - Matemblewska | 10:23 |
Dolne Młyny | 10:24 |
Brętowo PKM | 10:25 |
Kolumba | 10:27 |
Warneńska | 10:30 |
Piecewska | 10:32 |
Kurpińskiego | 10:34 |
Otwarta | 10:35 |
Wagnera | 10:37 |
Wyczółkowskiego | 10:38 |
Cygańska Góra | 10:39 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 10:40 |
Szpital Zakaźny | 10:41 |
Centrum Medycyny Inwazyjnej | 10:42 |
Smoluchowskiego | 10:43 |
Traugutta [GDA] | 10:44 |
Uniwersytet Medyczny | 10:45 |
Brama Oliwska | 10:46 |
Dworzec Główny | 10:49 |
Brama Wyżynna | 10:51 |
Urząd Wojewódzki / Marszałkowski | 10:53 |
Brama Nizinna | 10:54 |
Mostowa | 10:56 |
Olszyńska | 10:58 |
Miedza | 10:59 |
Stokrotki | 11:00 |
Bratki | 11:01 |
Bluszczowa | 11:02 |
Olszynka - Szkoła | 11:03 |
Kurs nr 13 do Matemblewo | |
---|---|
Olszynka - Szkoła | 11:13 |
Sierpowa | 11:14 |
Bratki | 11:15 |
Stokrotki | 11:16 |
Miedza | 11:17 |
Zagony | 11:18 |
Olszyńska | 11:19 |
Mostowa | 11:20 |
Brama Nizinna | 11:21 |
Urząd Wojewódzki / Marszałkowski | 11:22 |
Toruńska | 11:24 |
Brama Wyżynna | 11:26 |
Dworzec Główny | 11:28 |
Dębinki | 11:32 |
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne | 11:34 |
Smoluchowskiego | 11:35 |
Centrum Medycyny Inwazyjnej | 11:36 |
Szpital Zakaźny | 11:38 |
Pomorskie Szkoły Rzemiosł | 11:40 |
Cygańska Góra | 11:41 |
Wyczółkowskiego | 11:43 |
Wagnera | 11:45 |
Otwarta | 11:46 |
Kurpińskiego | 11:48 |
Piecewska | 11:51 |
Warneńska | 11:53 |
Kolumba | 11:55 |
Brętowo PKM | 11:56 |
Dolne Młyny | 11:58 |
Potokowa - Matemblewska | 11:59 |
Karskiego | 12:00 |
Matemblewo | 12:02 |