• Z powodu awarii tramwaju linii 6 przy przystanku Traugutta, kierunek Centrum, występują opóźnienia na liniach 2, 3, 4, 6, 9, 11 i 12.  • Z powodu sytuacji z udziałem pasażera w tram. linii 12 przy Operze Bałtyckiej, kierunek Oliwa, mozliwe opóźnienia na liniach 2, 3, 4, 6, 9, 11 i 12.
13:10
Kurs nr 0 do Pruszcz Faktoria
Baza Hallera04:43
Pruszcz Faktoria05:13
Kurs nr 1 do Jana z Kolna [GDA]
Pruszcz Faktoria05:13
Pruszcz Obrońców Wybrzeża05:15
Pruszcz Cicha (Cmentarz) (N/Ż)05:16
Pruszcz Rondo Kaszubskie05:17
Pruszcz Rondo Bursztynowe05:18
Pruszcz Rondo Kaszubskie05:19
Pruszcz Pogotowie Ratunkowe05:20
Pruszcz Wojska Polskiego05:21
Chopina [PG]05:23
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)05:25
Pruszcz Radunica (N/Ż)05:26
Święty Wojciech05:27
Ostróżek (N/Ż)05:29
Niegowska05:31
Dwór Ferberów (N/Ż)05:32
Ukośna05:33
Urząd Dozoru Technicznego05:34
Nowiny05:35
Gościnna05:36
Rejtana05:37
Sandomierska05:39
Zremb05:40
Elmet05:41
Toruńska05:43
Brama Wyżynna05:45
Dworzec Główny05:47
Wały Piastowskie05:48
Jana z Kolna [GDA]05:50
Kurs nr 2 do Pruszcz Rondo Kociewskie
Jana z Kolna [GDA]06:18
Wały Piastowskie06:19
Dworzec Główny06:22
Brama Wyżynna06:25
Toruńska06:27
Elmet06:29
Zremb06:30
Sandomierska06:31
Rejtana06:32
Gościnna06:34
Nowiny06:35
Ukośna06:36
Niegowska06:38
Węzeł Lipce (N/Ż)06:39
Ostróżek (N/Ż)06:40
Święty Wojciech06:41
Pruszcz Radunica (N/Ż)06:43
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)06:44
Pruszcz Pogotowie Ratunkowe06:46
Pruszcz Rondo Kaszubskie06:47
Pruszcz Rondo Bursztynowe06:48
Pruszcz Cicha (Cmentarz) (N/Ż)06:50
Pruszcz Cyprysowa (N/Ż)06:51
Pruszcz Obrońców Wybrzeża06:52
Pruszcz Faktoria06:54
Pruszcz Nowowiejskiego06:56
Pruszcz Batalionów Chłopskich06:57
Pruszcz Zastawna (N/Ż)06:58
Pruszcz Rondo Kociewskie07:00
Kurs nr 3 do Dworzec Główny
Pruszcz Rondo Kociewskie07:03
Pruszcz Zastawna (N/Ż)07:04
Pruszcz Fabryczny (N/Ż)07:05
Pruszcz Batalionów Chłopskich07:07
Pruszcz Nowowiejskiego07:08
Pruszcz Faktoria07:09
Pruszcz Obrońców Wybrzeża07:11
Pruszcz Cicha (Cmentarz) (N/Ż)07:12
Pruszcz Rondo Kaszubskie07:13
Pruszcz Rondo Bursztynowe07:14
Pruszcz Rondo Kaszubskie07:15
Pruszcz Pogotowie Ratunkowe07:17
Pruszcz Wojska Polskiego07:18
Chopina [PG]07:24
Pruszcz Przemysłowa (N/Ż)07:26
Pruszcz Radunica (N/Ż)07:28
Święty Wojciech07:29
Ostróżek (N/Ż)07:31
Niegowska07:34
Dwór Ferberów (N/Ż)07:35
Ukośna07:36
Urząd Dozoru Technicznego07:37
Nowiny07:38
Gościnna07:39
Rejtana07:41
Sandomierska07:43
Zremb07:44
Elmet07:45
Toruńska07:48
Brama Wyżynna07:51
Dworzec Główny07:53
Kurs nr 4 do Baza Hallera
Dworzec Główny07:53
Baza Hallera08:03