Menu
00:18
Kurs nr 0 do Dworzec Główny | |
---|---|
Baza Hallera | 14:05 |
Dworzec Główny | 14:19 |
Kurs nr 1 do Westerplatte | |
---|---|
Dworzec Główny | 14:19 |
Brama Wyżynna | 14:21 |
Śródmieście SKM | 14:23 |
Żabi Kruk | 14:25 |
Chmielna | 14:26 |
Akademia Muzyczna | 14:27 |
Elbląska | 14:29 |
Głęboka | 14:30 |
Siennicka | 14:32 |
Przetoczna | 14:33 |
Przejazd Kolejowy | 14:35 |
Kujawska [GDA] | 14:37 |
Ku Ujściu | 14:39 |
Kontenerowa | 14:42 |
Terminal DCT | 14:44 |
Pokładowa | 14:48 |
Przystań Żeglugi | 14:50 |
Westerplatte | 14:51 |
Kurs nr 2 do Jana z Kolna [GDA] | |
---|---|
Westerplatte | 15:13 |
Przystań Żeglugi | 15:14 |
Pokładowa | 15:16 |
Terminal DCT | 15:20 |
Kontenerowa | 15:22 |
Sucharskiego - PKP | 15:25 |
Ku Ujściu | 15:26 |
Kujawska [GDA] | 15:27 |
Przejazd Kolejowy | 15:30 |
Przetoczna | 15:33 |
Siennicka | 15:33 |
Głęboka | 15:35 |
Brama Żuławska | 15:37 |
Akademia Muzyczna | 15:38 |
Chmielna | 15:39 |
Żabi Kruk | 15:40 |
Brama Wyżynna | 15:42 |
Dworzec Główny | 15:44 |
Wały Piastowskie | 15:45 |
Jana z Kolna [GDA] | 15:47 |