Menu
15:06
Kurs nr 0 do Gdynia Dworzec Gł. PKP | |
---|---|
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 13:48 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 13:55 |
Kurs nr 1 do Wiczlino Niemotowo | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 14:00 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa | 14:01 |
3 Maja [GDY] | 14:03 |
Armii Krajowej | 14:05 |
Urząd Miasta - Władysława IV | 14:07 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 14:10 |
Rolnicza | 14:13 |
Witomino Centrum | 14:15 |
Uczniowska [GDY] | 14:16 |
Witomino Sosnowa | 14:17 |
Okrężna I | 14:19 |
Okrężna II | 14:20 |
Chwarzno Apollina | 14:22 |
Tezeusza | 14:23 |
Amona | 14:24 |
Sokoła | 14:25 |
Chwarzno Polanki | 14:26 |
Kamrowskiego | 14:27 |
Zaruskiego | 14:28 |
Pieńkawy | 14:28 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 14:29 |
Potok Wiczliński | 14:30 |
Kmicica | 14:31 |
Fregatowa | 14:32 |
Wiczlino Niemotowo | 14:33 |
Kurs nr 2 do Gdynia Dworzec Gł. PKP | |
---|---|
Wiczlino Niemotowo | 14:55 |
Fregatowa | 14:56 |
Kmicica | 14:57 |
Potok Wiczliński | 14:58 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 14:59 |
Zaruskiego | 15:00 |
Kamrowskiego | 15:01 |
Chwarzno Polanki | 15:02 |
Sokoła | 15:03 |
Amona | 15:04 |
Tezeusza | 15:04 |
Krauzego | 15:05 |
Okrężna II | 15:08 |
Okrężna I | 15:09 |
Witomino Sosnowa | 15:11 |
Uczniowska [GDY] | 15:12 |
Witomino Centrum | 15:14 |
Rolnicza | 15:15 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 15:18 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 15:21 |
Kilińskiego [GDY] | 15:23 |
Armii Krajowej | 15:25 |
I Urząd Skarbowy | 15:27 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 15:28 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 15:29 |
Kurs nr 3 do Wiczlino Niemotowo | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 16:00 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa | 16:01 |
3 Maja [GDY] | 16:03 |
Armii Krajowej | 16:05 |
Urząd Miasta - Władysława IV | 16:07 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 16:10 |
Rolnicza | 16:13 |
Witomino Centrum | 16:15 |
Uczniowska [GDY] | 16:16 |
Witomino Sosnowa | 16:17 |
Okrężna I | 16:19 |
Okrężna II | 16:20 |
Chwarzno Apollina | 16:22 |
Tezeusza | 16:23 |
Amona | 16:24 |
Sokoła | 16:25 |
Chwarzno Polanki | 16:26 |
Kamrowskiego | 16:27 |
Zaruskiego | 16:28 |
Pieńkawy | 16:28 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 16:29 |
Potok Wiczliński | 16:30 |
Kmicica | 16:31 |
Fregatowa | 16:32 |
Wiczlino Niemotowo | 16:33 |
Kurs nr 4 do Gdynia Dworzec Gł. PKP | |
---|---|
Wiczlino Niemotowo | 17:13 |
Fregatowa | 17:14 |
Kmicica | 17:15 |
Potok Wiczliński | 17:16 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 17:17 |
Zaruskiego | 17:18 |
Kamrowskiego | 17:19 |
Chwarzno Polanki | 17:20 |
Sokoła | 17:21 |
Amona | 17:22 |
Tezeusza | 17:22 |
Krauzego | 17:23 |
Okrężna II | 17:26 |
Okrężna I | 17:27 |
Witomino Sosnowa | 17:29 |
Uczniowska [GDY] | 17:30 |
Witomino Centrum | 17:32 |
Rolnicza | 17:33 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 17:35 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 17:38 |
Kilińskiego [GDY] | 17:40 |
Armii Krajowej | 17:42 |
I Urząd Skarbowy | 17:44 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 17:45 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 17:46 |
Kurs nr 5 do Wiczlino Niemotowo | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 18:13 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa | 18:14 |
3 Maja [GDY] | 18:16 |
Armii Krajowej | 18:18 |
Urząd Miasta - Władysława IV | 18:20 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 18:23 |
Rolnicza | 18:26 |
Witomino Centrum | 18:28 |
Uczniowska [GDY] | 18:29 |
Witomino Sosnowa | 18:30 |
Okrężna I | 18:32 |
Okrężna II | 18:33 |
Chwarzno Apollina | 18:35 |
Tezeusza | 18:36 |
Amona | 18:37 |
Sokoła | 18:38 |
Chwarzno Polanki | 18:39 |
Kamrowskiego | 18:40 |
Zaruskiego | 18:41 |
Pieńkawy | 18:41 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 18:42 |
Potok Wiczliński | 18:43 |
Kmicica | 18:44 |
Fregatowa | 18:45 |
Wiczlino Niemotowo | 18:46 |
Kurs nr 6 do Gdynia Dworzec Gł. PKP | |
---|---|
Wiczlino Niemotowo | 19:13 |
Fregatowa | 19:14 |
Kmicica | 19:15 |
Potok Wiczliński | 19:16 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 19:17 |
Zaruskiego | 19:18 |
Kamrowskiego | 19:19 |
Chwarzno Polanki | 19:20 |
Sokoła | 19:21 |
Amona | 19:22 |
Tezeusza | 19:22 |
Krauzego | 19:23 |
Okrężna II | 19:26 |
Okrężna I | 19:27 |
Witomino Sosnowa | 19:29 |
Uczniowska [GDY] | 19:30 |
Witomino Centrum | 19:32 |
Rolnicza | 19:33 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 19:35 |
Wzgórze Św. Maksymiliana SKM | 19:38 |
Kilińskiego [GDY] | 19:39 |
Armii Krajowej | 19:41 |
I Urząd Skarbowy | 19:43 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala | 19:44 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 19:45 |
Kurs nr 7 do Wiczlino Niemotowo | |
---|---|
Gdynia Dworzec Gł. PKP | 20:13 |
Gdynia Dworzec Gł. PKP - Dworcowa | 20:14 |
3 Maja [GDY] | 20:16 |
Armii Krajowej | 20:18 |
Urząd Miasta - Władysława IV | 20:20 |
Węzeł Franciszki Cegielskiej | 20:22 |
Rolnicza | 20:25 |
Witomino Centrum | 20:26 |
Uczniowska [GDY] | 20:27 |
Witomino Sosnowa | 20:28 |
Okrężna I | 20:30 |
Okrężna II | 20:31 |
Chwarzno Apollina | 20:33 |
Tezeusza | 20:34 |
Amona | 20:35 |
Sokoła | 20:36 |
Chwarzno Polanki | 20:37 |
Kamrowskiego | 20:38 |
Zaruskiego | 20:39 |
Pieńkawy | 20:39 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 20:40 |
Potok Wiczliński | 20:41 |
Kmicica | 20:42 |
Fregatowa | 20:43 |
Wiczlino Niemotowo | 20:44 |
Kurs nr 8 jako 700 do Kacze Buki | |
---|---|
Wiczlino Niemotowo | 20:53 |
Fregatowa | 20:54 |
Kmicica | 20:55 |
Potok Wiczliński | 20:56 |
Wiczlino Skrzyżowanie | 20:57 |
Filipkowskiego | 20:58 |
Gradowa | 20:59 |
Wiczlińska - Śliska | 20:59 |
Wiczlino Działki I | 21:00 |
Wiczlino Działki II | 21:01 |
Wiczlińska - Las | 21:02 |
Dąbrowa Centrum | 21:04 |
Kameliowa | 21:05 |
Paprykowa | 21:06 |
Szafranowa | 21:07 |
Rdestowa - Leśny Zakątek | 21:07 |
Leśna Polana | 21:08 |
Rdestowa - Kolonia | 21:08 |
Krzemowa [GDY] | 21:09 |
Kacze Buki | 21:10 |
Kacze Buki | 21:10 |