• Średnie stęż. pyłu PM10= 16,2 Norma: 300ug. średniodob. Norma WHO: 50ug przez 3 dni. Więcej: gdansk.pl/powietrze   • Tramwaje linii 10 powróciły na stałą trasę w dalszym ciągu możliwe opóźnienia.  • Z powodu prac awaryjnych zawiesza się obsługę przyst. Rafineria - brama 8, dla linii 166.
19:31
Kurs nr 0 do Sopot Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP05:24
Oliwa PKP05:25
Poznańska05:26
Piastowska05:28
Tysiąclecia05:29
Jelitkowo Kapliczna05:30
Jelitkowo05:31
Bursztynowa (N/Ż)05:32
Sopot Hotel "Marina"05:33
Sopot Hestii05:35
Sopot Polna05:36
Sopot Bitwy Pod Płowcami05:38
Władysława IV [SOP]05:39
Sopot PKP Marynarzy05:41
Sikorskiego [SOP]05:44
Uniwersytet Gdański [SOP]05:45
Sopot Okrężna (N/Ż)05:47
Sopot 23 Marca05:48
Sopot Przylesie05:49
Sopot Sanatorium "Leśnik"05:51
Kurs nr 1 do Oliwa PKP
Sopot Sanatorium "Leśnik"05:53
Sopot Przylesie05:55
Sopot 23 Marca05:56
Sopot Okrężna (N/Ż)05:57
Uniwersytet Gdański [SOP]05:59
Sikorskiego [SOP]06:00
Sopot PKP06:03
Sopot PKP Marynarzy06:04
Władysława IV [SOP]06:06
Sopot Bitwy pod Płowcami06:08
Sopot Polna06:09
Sopot Hestii06:10
Sopot Hotel "Marina"06:11
Bursztynowa (N/Ż)06:12
Jelitkowo06:13
Jelitkowo Kapliczna06:14
Tysiąclecia06:16
Piastowska06:18
Poznańska06:19
Oliwa PKP06:21
Kurs nr 2 do Sopot Przylesie
Oliwa PKP06:35
Oliwa PKP06:36
Poznańska06:37
Piastowska06:39
Tysiąclecia06:40
Jelitkowo Kapliczna06:41
Jelitkowo06:42
Bursztynowa (N/Ż)06:43
Sopot Hotel "Marina"06:44
Sopot Hestii06:46
Sopot Polna06:47
Sopot Bitwy Pod Płowcami06:51
Władysława IV [SOP]06:53
Sopot PKP Marynarzy06:55
Sikorskiego [SOP]06:58
Uniwersytet Gdański [SOP]06:59
Sopot Okrężna (N/Ż)07:01
Sopot 23 Marca07:02
Sopot Przylesie07:03
Kurs nr 3 do Oliwa PKP
Sopot Przylesie07:07
Sopot 23 Marca07:08
Sopot Okrężna (N/Ż)07:09
Uniwersytet Gdański [SOP]07:11
Sikorskiego [SOP]07:12
Sopot PKP07:15
Sopot PKP Marynarzy07:16
Władysława IV [SOP]07:18
Sopot Bitwy pod Płowcami07:20
Sopot Polna07:21
Sopot Hestii07:22
Sopot Hotel "Marina"07:23
Bursztynowa (N/Ż)07:24
Jelitkowo07:25
Jelitkowo Kapliczna07:26
Tysiąclecia07:28
Piastowska07:30
Poznańska07:31
Oliwa PKP07:33
Kurs nr 4 do Sopot Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP07:40
Oliwa PKP07:41
Poznańska07:42
Piastowska07:44
Tysiąclecia07:45
Jelitkowo Kapliczna07:46
Jelitkowo07:47
Bursztynowa (N/Ż)07:48
Sopot Hotel "Marina"07:49
Sopot Hestii07:51
Sopot Polna07:52
Sopot Bitwy Pod Płowcami07:56
Władysława IV [SOP]07:58
Sopot PKP Marynarzy08:00
Sikorskiego [SOP]08:03
Uniwersytet Gdański [SOP]08:04
Sopot Okrężna (N/Ż)08:06
Sopot 23 Marca08:07
Sopot Przylesie08:08
Sopot Sanatorium "Leśnik"08:10
Kurs nr 5 do Oliwa PKP
Sopot Sanatorium "Leśnik"08:20
Sopot Przylesie08:22
Sopot 23 Marca08:23
Sopot Okrężna (N/Ż)08:24
Uniwersytet Gdański [SOP]08:26
Sikorskiego [SOP]08:27
Sopot PKP08:30
Sopot PKP Marynarzy08:31
Władysława IV [SOP]08:32
Sopot Bitwy pod Płowcami08:34
Sopot Polna08:35
Sopot Hestii08:36
Sopot Hotel "Marina"08:37
Bursztynowa (N/Ż)08:38
Jelitkowo08:39
Jelitkowo Kapliczna08:40
Tysiąclecia08:42
Piastowska08:43
Poznańska08:44
Oliwa PKP08:46
Kurs nr 6 do Sopot Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP09:07
Oliwa PKP09:08
Poznańska09:09
Piastowska09:11
Tysiąclecia09:12
Jelitkowo Kapliczna09:13
Jelitkowo09:14
Bursztynowa (N/Ż)09:15
Sopot Hotel "Marina"09:16
Sopot Hestii09:18
Sopot Polna09:19
Sopot Bitwy Pod Płowcami09:21
Władysława IV [SOP]09:22
Sopot PKP Marynarzy09:24
Sikorskiego [SOP]09:27
Uniwersytet Gdański [SOP]09:28
Sopot Okrężna (N/Ż)09:30
Sopot 23 Marca09:31
Sopot Przylesie09:32
Sopot Sanatorium "Leśnik"09:34
Kurs nr 7 do Oliwa PKP
Sopot Sanatorium "Leśnik"09:40
Sopot Przylesie09:42
Sopot 23 Marca09:43
Sopot Okrężna (N/Ż)09:44
Uniwersytet Gdański [SOP]09:46
Sikorskiego [SOP]09:47
Sopot PKP09:50
Sopot PKP Marynarzy09:51
Władysława IV [SOP]09:52
Sopot Bitwy pod Płowcami09:54
Sopot Polna09:55
Sopot Hestii09:56
Sopot Hotel "Marina"09:57
Bursztynowa (N/Ż)09:58
Jelitkowo09:59
Jelitkowo Kapliczna10:00
Tysiąclecia10:02
Piastowska10:03
Poznańska10:04
Oliwa PKP10:06
Kurs nr 8 do Sopot Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP10:27
Oliwa PKP10:28
Poznańska10:29
Piastowska10:31
Tysiąclecia10:32
Jelitkowo Kapliczna10:33
Jelitkowo10:34
Bursztynowa (N/Ż)10:35
Sopot Hotel "Marina"10:36
Sopot Hestii10:38
Sopot Polna10:39
Sopot Bitwy Pod Płowcami10:41
Władysława IV [SOP]10:42
Sopot PKP Marynarzy10:44
Sikorskiego [SOP]10:47
Uniwersytet Gdański [SOP]10:48
Sopot Okrężna (N/Ż)10:50
Sopot 23 Marca10:51
Sopot Przylesie10:52
Sopot Sanatorium "Leśnik"10:54
Kurs nr 9 do Oliwa PKP
Sopot Sanatorium "Leśnik"11:00
Sopot Przylesie11:02
Sopot 23 Marca11:03
Sopot Okrężna (N/Ż)11:04
Uniwersytet Gdański [SOP]11:06
Sikorskiego [SOP]11:07
Sopot PKP11:10
Sopot PKP Marynarzy11:11
Władysława IV [SOP]11:12
Sopot Bitwy pod Płowcami11:14
Sopot Polna11:15
Sopot Hestii11:16
Sopot Hotel "Marina"11:17
Bursztynowa (N/Ż)11:18
Jelitkowo11:19
Jelitkowo Kapliczna11:20
Tysiąclecia11:22
Piastowska11:23
Poznańska11:24
Oliwa PKP11:26
Kurs nr 10 do Sopot Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP11:47
Oliwa PKP11:48
Poznańska11:49
Piastowska11:51
Tysiąclecia11:52
Jelitkowo Kapliczna11:53
Jelitkowo11:54
Bursztynowa (N/Ż)11:55
Sopot Hotel "Marina"11:56
Sopot Hestii11:58
Sopot Polna11:59
Sopot Bitwy Pod Płowcami12:01
Władysława IV [SOP]12:02
Sopot PKP Marynarzy12:04
Sikorskiego [SOP]12:07
Uniwersytet Gdański [SOP]12:08
Sopot Okrężna (N/Ż)12:10
Sopot 23 Marca12:11
Sopot Przylesie12:12
Sopot Sanatorium "Leśnik"12:14
Kurs nr 11 do Oliwa PKP
Sopot Sanatorium "Leśnik"12:20
Sopot Przylesie12:22
Sopot 23 Marca12:23
Sopot Okrężna (N/Ż)12:24
Uniwersytet Gdański [SOP]12:26
Sikorskiego [SOP]12:27
Sopot PKP12:30
Sopot PKP Marynarzy12:31
Władysława IV [SOP]12:32
Sopot Bitwy pod Płowcami12:34
Sopot Polna12:35
Sopot Hestii12:36
Sopot Hotel "Marina"12:37
Bursztynowa (N/Ż)12:38
Jelitkowo12:39
Jelitkowo Kapliczna12:40
Tysiąclecia12:42
Piastowska12:43
Poznańska12:44
Oliwa PKP12:46
Kurs nr 12 do Sopot Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP12:57
Oliwa PKP12:58
Poznańska12:59
Piastowska13:01
Tysiąclecia13:02
Jelitkowo Kapliczna13:03
Jelitkowo13:04
Bursztynowa (N/Ż)13:05
Sopot Hotel "Marina"13:06
Sopot Hestii13:08
Sopot Polna13:09
Sopot Bitwy Pod Płowcami13:13
Władysława IV [SOP]13:15
Sopot PKP Marynarzy13:17
Sikorskiego [SOP]13:20
Uniwersytet Gdański [SOP]13:21
Sopot Okrężna (N/Ż)13:23
Sopot 23 Marca13:24
Sopot Przylesie13:25
Sopot Sanatorium "Leśnik"13:27
Kurs nr 13 do Oliwa PKP
Sopot Sanatorium "Leśnik"13:30
Sopot Przylesie13:32
Sopot 23 Marca13:33
Sopot Okrężna (N/Ż)13:34
Uniwersytet Gdański [SOP]13:36
Sikorskiego [SOP]13:37
Sopot PKP13:40
Sopot PKP Marynarzy13:41
Władysława IV [SOP]13:43
Sopot Bitwy pod Płowcami13:45
Sopot Polna13:46
Sopot Hestii13:47
Sopot Hotel "Marina"13:48
Bursztynowa (N/Ż)13:49
Jelitkowo13:50
Jelitkowo Kapliczna13:51
Tysiąclecia13:53
Piastowska13:55
Poznańska13:56
Oliwa PKP13:58
Kurs nr 14 do Sopot Przylesie
Oliwa PKP14:07
Oliwa PKP14:08
Poznańska14:09
Piastowska14:11
Tysiąclecia14:12
Jelitkowo Kapliczna14:13
Jelitkowo14:14
Bursztynowa (N/Ż)14:15
Sopot Hotel "Marina"14:16
Sopot Hestii14:18
Sopot Polna14:19
Sopot Bitwy Pod Płowcami14:23
Władysława IV [SOP]14:25
Sopot PKP Marynarzy14:27
Sikorskiego [SOP]14:30
Uniwersytet Gdański [SOP]14:31
Sopot Okrężna (N/Ż)14:33
Sopot 23 Marca14:34
Sopot Przylesie14:35
Kurs nr 15 do Oliwa PKP
Sopot Przylesie14:40
Sopot 23 Marca14:41
Sopot Okrężna (N/Ż)14:42
Uniwersytet Gdański [SOP]14:44
Sikorskiego [SOP]14:45
Sopot PKP14:48
Sopot PKP Marynarzy14:49
Władysława IV [SOP]14:51
Sopot Bitwy pod Płowcami14:53
Sopot Polna14:54
Sopot Hestii14:55
Sopot Hotel "Marina"14:56
Bursztynowa (N/Ż)14:57
Jelitkowo14:58
Jelitkowo Kapliczna14:59
Tysiąclecia15:01
Piastowska15:03
Poznańska15:04
Oliwa PKP15:06
Kurs nr 16 do Sopot Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP15:08
Oliwa PKP15:09
Poznańska15:10
Piastowska15:12
Tysiąclecia15:13
Jelitkowo Kapliczna15:14
Jelitkowo15:15
Bursztynowa (N/Ż)15:16
Sopot Hotel "Marina"15:17
Sopot Hestii15:19
Sopot Polna15:20
Sopot Bitwy Pod Płowcami15:24
Władysława IV [SOP]15:26
Sopot PKP Marynarzy15:28
Sikorskiego [SOP]15:31
Uniwersytet Gdański [SOP]15:32
Sopot Okrężna (N/Ż)15:34
Sopot 23 Marca15:35
Sopot Przylesie15:36
Sopot Sanatorium "Leśnik"15:38
Kurs nr 17 do Oliwa PKP
Sopot Sanatorium "Leśnik"15:40
Sopot Przylesie15:42
Sopot 23 Marca15:43
Sopot Okrężna (N/Ż)15:44
Uniwersytet Gdański [SOP]15:46
Sikorskiego [SOP]15:47
Sopot PKP15:50
Sopot PKP Marynarzy15:51
Władysława IV [SOP]15:53
Sopot Bitwy pod Płowcami15:55
Sopot Polna15:56
Sopot Hestii15:57
Sopot Hotel "Marina"15:58
Bursztynowa (N/Ż)15:59
Jelitkowo16:00
Jelitkowo Kapliczna16:01
Tysiąclecia16:03
Piastowska16:05
Poznańska16:06
Oliwa PKP16:08
Kurs nr 18 do Sopot Przylesie
Oliwa PKP16:17
Oliwa PKP16:18
Poznańska16:19
Piastowska16:21
Tysiąclecia16:22
Jelitkowo Kapliczna16:23
Jelitkowo16:24
Bursztynowa (N/Ż)16:25
Sopot Hotel "Marina"16:26
Sopot Hestii16:28
Sopot Polna16:29
Sopot Bitwy Pod Płowcami16:33
Władysława IV [SOP]16:35
Sopot PKP Marynarzy16:37
Sikorskiego [SOP]16:40
Uniwersytet Gdański [SOP]16:41
Sopot Okrężna (N/Ż)16:43
Sopot 23 Marca16:44
Sopot Przylesie16:45
Kurs nr 19 do Oliwa PKP
Sopot Przylesie16:52
Sopot 23 Marca16:53
Sopot Okrężna (N/Ż)16:54
Uniwersytet Gdański [SOP]16:56
Sikorskiego [SOP]16:57
Sopot PKP17:00
Sopot PKP Marynarzy17:01
Władysława IV [SOP]17:02
Sopot Bitwy pod Płowcami17:04
Sopot Polna17:05
Sopot Hestii17:06
Sopot Hotel "Marina"17:07
Bursztynowa (N/Ż)17:08
Jelitkowo17:09
Jelitkowo Kapliczna17:10
Tysiąclecia17:12
Piastowska17:13
Poznańska17:14
Oliwa PKP17:16
Kurs nr 20 do Sopot Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP17:47
Oliwa PKP17:48
Poznańska17:49
Piastowska17:51
Tysiąclecia17:52
Jelitkowo Kapliczna17:53
Jelitkowo17:54
Bursztynowa (N/Ż)17:55
Sopot Hotel "Marina"17:56
Sopot Hestii17:58
Sopot Polna17:59
Sopot Bitwy Pod Płowcami18:01
Władysława IV [SOP]18:02
Sopot PKP Marynarzy18:04
Sikorskiego [SOP]18:07
Uniwersytet Gdański [SOP]18:08
Sopot Okrężna (N/Ż)18:10
Sopot 23 Marca18:11
Sopot Przylesie18:12
Sopot Sanatorium "Leśnik"18:14
Kurs nr 21 do Oliwa PKP
Sopot Sanatorium "Leśnik"18:18
Sopot Przylesie18:20
Sopot 23 Marca18:21
Sopot Okrężna (N/Ż)18:22
Uniwersytet Gdański [SOP]18:24
Sikorskiego [SOP]18:25
Sopot PKP18:28
Sopot PKP Marynarzy18:29
Władysława IV [SOP]18:30
Sopot Bitwy pod Płowcami18:32
Sopot Polna18:33
Sopot Hestii18:34
Sopot Hotel "Marina"18:35
Bursztynowa (N/Ż)18:36
Jelitkowo18:37
Jelitkowo Kapliczna18:38
Tysiąclecia18:40
Piastowska18:41
Poznańska18:42
Oliwa PKP18:44
Kurs nr 22 do Sopot Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP19:07
Oliwa PKP19:08
Poznańska19:09
Piastowska19:11
Tysiąclecia19:12
Jelitkowo Kapliczna19:13
Jelitkowo19:14
Bursztynowa (N/Ż)19:15
Sopot Hotel "Marina"19:16
Sopot Hestii19:18
Sopot Polna19:19
Sopot Bitwy Pod Płowcami19:21
Władysława IV [SOP]19:22
Sopot PKP Marynarzy19:24
Sikorskiego [SOP]19:27
Uniwersytet Gdański [SOP]19:28
Sopot Okrężna (N/Ż)19:30
Sopot 23 Marca19:31
Sopot Przylesie19:32
Sopot Sanatorium "Leśnik"19:34
Kurs nr 23 do Oliwa PKP
Sopot Sanatorium "Leśnik"19:38
Sopot Przylesie19:40
Sopot 23 Marca19:41
Sopot Okrężna (N/Ż)19:42
Uniwersytet Gdański [SOP]19:44
Sikorskiego [SOP]19:45
Sopot PKP19:48
Sopot PKP Marynarzy19:49
Władysława IV [SOP]19:50
Sopot Bitwy pod Płowcami19:52
Sopot Polna19:53
Sopot Hestii19:54
Sopot Hotel "Marina"19:55
Bursztynowa (N/Ż)19:56
Jelitkowo19:57
Jelitkowo Kapliczna19:58
Tysiąclecia20:00
Piastowska20:01
Poznańska20:02
Oliwa PKP20:04
Kurs nr 24 do Sopot Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP20:27
Oliwa PKP20:28
Poznańska20:29
Piastowska20:31
Tysiąclecia20:32
Jelitkowo Kapliczna20:33
Jelitkowo20:34
Bursztynowa (N/Ż)20:35
Sopot Hotel "Marina"20:36
Sopot Hestii20:38
Sopot Polna20:39
Sopot Bitwy Pod Płowcami20:41
Władysława IV [SOP]20:42
Sopot PKP Marynarzy20:44
Sikorskiego [SOP]20:47
Uniwersytet Gdański [SOP]20:48
Sopot Okrężna (N/Ż)20:50
Sopot 23 Marca20:51
Sopot Przylesie20:52
Sopot Sanatorium "Leśnik"20:54
Kurs nr 25 do Oliwa PKP
Sopot Sanatorium "Leśnik"20:58
Sopot Przylesie21:00
Sopot 23 Marca21:01
Sopot Okrężna (N/Ż)21:02
Uniwersytet Gdański [SOP]21:04
Sikorskiego [SOP]21:05
Sopot PKP21:08
Sopot PKP Marynarzy21:09
Władysława IV [SOP]21:10
Sopot Bitwy pod Płowcami21:11
Sopot Polna21:12
Sopot Hestii21:13
Sopot Hotel "Marina"21:14
Bursztynowa (N/Ż)21:15
Jelitkowo21:16
Jelitkowo Kapliczna21:17
Tysiąclecia21:19
Piastowska21:20
Poznańska21:21
Oliwa PKP21:23
Kurs nr 26 do Sopot Sanatorium "Leśnik"
Oliwa PKP21:37
Oliwa PKP21:38
Poznańska21:39
Piastowska21:41
Tysiąclecia21:42
Jelitkowo Kapliczna21:43
Jelitkowo21:44
Bursztynowa (N/Ż)21:45
Sopot Hotel "Marina"21:46
Sopot Hestii21:48
Sopot Polna21:49
Sopot Bitwy Pod Płowcami21:51
Władysława IV [SOP]21:52
Sopot PKP Marynarzy21:54
Sikorskiego [SOP]21:57
Uniwersytet Gdański [SOP]21:58
Sopot Okrężna (N/Ż)22:00
Sopot 23 Marca22:01
Sopot Przylesie22:02
Sopot Sanatorium "Leśnik"22:04
Kurs nr 27 do Oliwa PKP
Sopot Sanatorium "Leśnik"22:08
Sopot Przylesie22:10
Sopot 23 Marca22:11
Sopot Okrężna (N/Ż)22:12
Uniwersytet Gdański [SOP]22:14
Sikorskiego [SOP]22:15
Sopot PKP22:18
Sopot PKP Marynarzy22:19
Władysława IV [SOP]22:20
Sopot Bitwy pod Płowcami22:21
Sopot Polna22:22
Sopot Hestii22:23
Sopot Hotel "Marina"22:24
Bursztynowa (N/Ż)22:25
Jelitkowo22:26
Jelitkowo Kapliczna22:27
Tysiąclecia22:29
Piastowska22:30
Poznańska22:31
Oliwa PKP22:33
Kurs nr 28 do Sopot Przylesie
Oliwa PKP22:37
Oliwa PKP22:38
Poznańska22:39
Piastowska22:41
Tysiąclecia22:42
Jelitkowo Kapliczna22:43
Jelitkowo22:44
Bursztynowa (N/Ż)22:45
Sopot Hotel "Marina"22:46
Sopot Hestii22:48
Sopot Polna22:49
Sopot Bitwy Pod Płowcami22:51
Władysława IV [SOP]22:52
Sopot PKP Marynarzy22:54
Sikorskiego [SOP]22:57
Uniwersytet Gdański [SOP]22:58
Sopot Okrężna (N/Ż)23:00
Sopot 23 Marca23:01
Sopot Przylesie23:02
Kurs nr 29 do Oliwa PKP
Sopot Przylesie23:04
Sopot 23 Marca23:05
Sopot Okrężna (N/Ż)23:06
Uniwersytet Gdański [SOP]23:08
Sikorskiego [SOP]23:09
Sopot PKP23:12
Sopot PKP Marynarzy23:13
Władysława IV [SOP]23:14
Sopot Bitwy pod Płowcami23:15
Sopot Polna23:16
Sopot Hestii23:17
Sopot Hotel "Marina"23:18
Bursztynowa (N/Ż)23:19
Jelitkowo23:20
Jelitkowo Kapliczna23:21
Tysiąclecia23:23
Piastowska23:24
Poznańska23:25
Oliwa PKP23:27